Новобудова
2024 рік побудови
сьогодні
3 міс. тому
212 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Продаж просторої та світлої квартири за адресою: вул. Гліба Бабіча, ЖК Причал 8. Панорамні вікна та світлі тони роблять квартирою просторою, функціональне двостороннє планування, з трьох окремих кімнат, які ви можете облаштувати під себе та кухнею, для справжньої господарки. Гардеробна та просторий санвузол.
Ремонт зроблений за проєктом зі світлими тонами, якісними матеріалами та продуманою ергономікою. Хороша техніка та меблі.
ЖК «Причал 8» — сучасний комплекс на закритій території 2,44 га з власним озером. Приватність, охорона, простір — без компромісів.
Технології та автономність ЖК: вікна з енергозберігаючим напиленням, утеплення фасаду мінеральною ватою, артезіанська свердловина, лічильники на воду, опалення, електроенергію, власна котельня, генератор на опалення, воду та ліфти
Локація: Лівий берег, поруч Дарницький міст.
Швидкісна електричка у пішій доступності — швидко й без заторів.
Розвинена інфраструктура, близькість до всього необхідного.
Локація: Лівий берег, поруч Дарницький міст.
Розвинена інфраструктура, близькість до всього необхідного.
Деталі
В квартирі 3 кімнати, Тип будинку - Новобудова. Планування кімнат Роздільне. У квартирі є Ванна. Будинок побудований в 2024 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Працює без світла - вода, опалення, ліфт. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є
-
Ванна

Історія зміни ціни
| 27.03.2026 | - 9 000 $ | 170 000 $ |
| 16.02.2026 | - 6 000 $ | 179 000 $ |
| 02.02.2026 | 185 000 $ |
Адреса
ЖК Причал 8
будинків здано
163
рік заснування
2003
будинків в процесі
25