1
115 000 $
2 584
$/м²
Всеволода Змієнка вул., 34/21
Монолітно-каркасна
Новобудова
2023 рік побудови
сьогодні
3 міс. тому
319 (сьогодні 0,
вчора 3)
Опис
💵 119 000$
Без комісії для покупця
📍вул. Всеволода Змієнка, 34/21
ЖК «Варшавський 3»
Подільський район
Ⓜ️ До ст. м. «Нивки» — ~10 хв на авто
▫️Кімнати: 1
▫️Площа: 44,5 м²
▫️Поверх: 19 із 25
▫️Тип будинку: монолітно-каркасний
▫️Рік будівництва: 2024
Державні програми, які розглядаємо:
➡️ Постанова №280;
➡️ Постанова №719;
➡️ Сертифікат «єВідновлення»;
➡️ Програма «Держмолодьжитло»;
➡️ Програма «єОселя».
Переваги:
✔️ Повністю новий та сучасний ремонт
✔️ В будинку є генератор на опалення, ліфти та воду
✔️ Зручне планування
❗️Ідеальний варіант як для власного життя, так і для оренди
Без комісії для покупця
📍вул. Всеволода Змієнка, 34/21
ЖК «Варшавський 3»
Подільський район
Ⓜ️ До ст. м. «Нивки» — ~10 хв на авто
▫️Кімнати: 1
▫️Площа: 44,5 м²
▫️Поверх: 19 із 25
▫️Тип будинку: монолітно-каркасний
▫️Рік будівництва: 2024
Державні програми, які розглядаємо:
➡️ Постанова №280;
➡️ Постанова №719;
➡️ Сертифікат «єВідновлення»;
➡️ Програма «Держмолодьжитло»;
➡️ Програма «єОселя».
Переваги:
✔️ Повністю новий та сучасний ремонт
✔️ В будинку є генератор на опалення, ліфти та воду
✔️ Зручне планування
❗️Ідеальний варіант як для власного життя, так і для оренди
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Планування кімнат Роздільне. У квартирі є Ванна. Будинок побудований в 2023 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Власник погоджується продати по програмі єОселя. Працює без світла - вода, опалення, інтернет, ліфт. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Без комісії
У квартирі є
Історія зміни ціни
| 04.05.2026 | - 1 500 $ | 115 000 $ |
| 01.04.2026 | - 1 500 $ | 116 500 $ |
| 24.02.2026 | - 4 000 $ | 118 000 $ |
| 18.02.2026 | + 3 000 $ | 122 000 $ |
| 12.02.2026 | 119 000 $ |
Адреса
ЖК Варшавський-3
будинків здано
164
рік заснування
2003
будинків в процесі
23