2
89 000 $
2 214  $/м²
40.2 / 15.7 / 13.1 м²
поверх 1 з 16
Цегляна
Спец. проект
2013 рік побудови
вчора
1 міс. тому
396 (сьогодні 3, вчора 27)
Опис
Затишна квартира в лісовій зоні столиці — ЖК «Відпочинок»!

Пропонується до продажу стильна та світла 1-кімнатна квартира площею 40,2 м², яка розташована на 1-му поверсі сучасного 16-поверхового будинку в одному з найкращих житлових комплексів Києва за адресою: вулиця Анатолія Петрицького, 15.

Це унікальна локація у Святошинському районі, де ви отримуєте атмосферу заміського санаторію, не виїжджаючи з мегаполіса!

Квартира вирізняється свіжим, затишним ремонтом та ергономічним плануванням: простора гостьова кімната з розкладним кутовим диваном, велика вхідна група з місткою шафою-купе та комфортна кухня. Помешкання повністю укомплектоване всією необхідною технікою та меблями, що дозволяє просто розпакувати валізи та насолоджуватися життям з першого дня.

Справжньою «родзинкою» оселі є вихід на власну терасу першого поверху — ідеальне місце для ранкової кави під спів пташок або вечірнього келиха вина в оточенні вікових дубів та сосен.

ЖК «Відпочинок» — це закрита територія під цілодобовою охороною з двома виїздами через КПП. Весь комплекс буквально занурений у дубово-сосновий ліс, що створює неймовірний мікроклімат і безпечне середовище для прогулянок. Будинок має охайний ресепшн з охороною, три ліфти та спеціальні місця для зберігання візочків.

Інфраструктура всередині вражає: два приватних садочки, еко-лавки, клініка «Мед Лена», тенісний корт, велодоріжки та сучасні дитячі майданчики в сосновому затінку. Тут можна залишати велосипеди прямо на парковках біля під’їзду, а діти можуть безпечно гратися без нагляду батьків.

Попри лісову тишу, транспортна розв’язка тут бездоганна: всього 10–15 хвилин прогулянки через парк до метро «Святошин» та міської електрички. Швидкий виїзд на проспект Перемоги дозволяє за 20 хвилин бути в центрі міста.