389 000 $
3 536  $/м²
110 / 90 / 10 м²
поверх 16 з 23
Спец. проект
2023 рік побудови
вчора
1 міс. тому
7 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продаж 3-кімнатної квартири в преміальному ЖК TRIIINITY

Пропонується стильна та простора квартира в одному з найпрестижніших комплексів Києва — TRIIINITY.
Площа: 110 м²
Поверх: 16
Планування:
• 2 окремі спальні
• простора кухня-вітальня
• гардеробна

Квартира світла та функціональна, з продуманим плануванням — ідеально підійде для комфортного проживання сім’ї.

• розвинена інфраструктура

Відмінний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.

Телефонуйте — організуємо перегляд у зручний для вас час.

#3828
Деталі
В квартирі 3 кімнати, Тип будинку - Спец. проект. Будинок побудований в 2023 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Без комісії
Icon Real Estate
Верифікований профіль
Gold partner
6
Місяців на сайті
Активних оголошень 47
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 22136
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: