1
294 900 $
2 949
$/м²
Монолітно-каркасна
2000 рік побудови
2 дні тому
1 міс. тому
17 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда) 12Д
Площадь - 100 / 53 / 19 м²
Комнат - 3
Этаж - 7/16
Продам 3-х кімнатну квартиру з сучасним ремонтом по проспекту Володимира Івасюка 12-Д в монолітно-каркасному будинку 2000 року iз сучасним архітектурним рішенням зі своїми сталими традиціями проживання.
Квартира розташована на 7 поверсі 17-ти поверхового будинку, загальною площею - 100 кв.м, житловою - 54 кв.м., кухні - 18.7 кв.м. висотою стелi 3,00 м. Функціональне планування, розраховане до дрібниць, складається з просторої вітальні, кухні-їдальні, двох спалень, двома суміжними санвузлами та розкішним балконом. Ремонт виконаний з якісних матеріалів: кахель, склопакети, якісне освітлення. Укомплектована побутовою технікою. Меблі виготовлені під замовлення, холодильником/морозильною камерою/варильною поверхнею/духовою шафою/витяжкой/посудомийною машиною; диван, двоспальне ліжко, вбудовані шафи, кондицiонери, бойлер. В будинку нові ліфти, автономне опалення на даху, відеоспостереження, конс’єрж.
Будинок розташований на березі р Дніпра та оновленому парку Наталка з унікальною флорою, спеціальними вело та пішохідними доріжками, спортивними майданчиками, альтанками, поруч супермаркети, торгові центри, аптеки, медичні центри, бутіки модного одягу, салони краси, ресторани з різноманітною кухнею та кав'ярні.
Площадь - 100 / 53 / 19 м²
Комнат - 3
Этаж - 7/16
Деталі
В квартирі 3 кімнати, висота стелі 3 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна. Будинок побудований в 2000 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Без комісії
Історія зміни ціни
| 13.04.2026 | - 26 100 $ | 294 900 $ |
| 13.04.2026 | 321 000 $ |