186 000 $
2 952  $/м²
63 / 39 / 7.5 м²
поверх 8 з 11
Цегляна
Спец. проект
1977 рік побудови
сьогодні
3 тиж. тому
45 (сьогодні 0, вчора 3)
Опис
Продаж 3-к квартири в центрі Києва, вул. Шовковична 48 | 63 м² | тихий двір

Продається стильна 3-кімнатна квартира в самому центрі Києва. Всього 5 хвилин пішки до Хрещатика та метро “Палац Спорту”.

Локація: тихий тупиковий двір — без шуму та зайвого трафіку
Площа: 63 м²

Квартира з якісним сучасним ремонтом, повністю готова до проживання:

2 засклені балкони
підігрів підлоги
кондиціонер
бойлер
система охорони
посудомийна машина
пральна машина
вбудована духовка + мікрохвильова піч

Кожна кімната укомплектована меблями та технікою — можна заїжджати одразу після покупки.

Ідеальний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію (оренда в центрі завжди користується попитом).

м
Деталі
В квартирі 3 кімнати, висота стелі 2.5 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Спец. проект. Кухонна плита електрична. Є балкон. У квартирі є Кондиціонер, Пральна машина, Ванна, Холодильник, Посудомийна машина. Будинок побудований в 1977 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - централізована. Кількість санвузлів: 2. Інтернет оптоволоконний. Працює без світла - вода, опалення, інтернет. Тип кухні - окрема кухня. Кількість спален: 3. Інфраструктура території: дитячий майданчик, спортивний майданчик, виокремлена зона для вигулу тварин. Комісія за послуги 5 %
Верифікований профіль
9
Років досвіду
6
Верифікованих рекомендацій
6
Років на сайті
Активних оголошень 19
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 2656
Останній візит на сайт сьогодні