2
100 000 €
2 165  €/м²
46.2 / 17 / 19 м²
поверх 3 з 18
Цегляна
Новобудова
2019 рік побудови
вчора
2 тиж. тому
145 (сьогодні 0, вчора 3)
Опис
Пропонується 1к квартира в ЖК Новопечерський квартал № 5 за адресою вул. Фортечний тупикт 7б.

Квартира розташована на комфортному 3-му поверсі, загальною площею 46,2 кв.м.
Велика кухня-вітальня, кімната, с/в
Встановлені :підвіконня, стіни поштукатурені і виготовлені під шпалери або фарбування, прокладені всі комунікації: світло, вода, кондиціонери, опалення, німецька інсталяція в санвузлі, виходи під бойлер, посудомийку, пралку, зашитий короб, на кухні плитка - фартух.

Презентабельна вхідна група, охорона, відеоспостереження, карткова система доступу.
Підземний паркінг.
Поруч ТЦ, магазини, метро Печерська та Палац України пішки 10 хвилин
Це найкраща пропозиція у цій локації!!
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.85 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Новобудова. Немає балкона. Будинок побудований в 2019 році. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Комісія за послуги 5 %
Park Lane
Верифікований профіль
PRO аккаунт
Професійний акаунт
Gold partner
6
Років досвіду
6
Років на сайті
Активних оголошень 12
Ексклюзивних об'єктів 1
Рекламна активність 26483
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Планування

Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?