1
55 500 $
941  $/м²
59 / 40.2 / 6 м²
поверх 7 з 9
Панельна
1972 рік побудови
сьогодні
1 тиж. тому
198 (сьогодні 9, вчора 10)
Опис
🏡 3-кімнатна квартира з потенціалом у зеленому районі Києва | вул. Якуба Коласа, 9

Шукаєте квартиру, де можна реалізувати власний стиль і не переплачувати за чужий ремонт? Це саме той варіант.

📍 ЛОКАЦІЯ — тиха, зелена та зручна

Святошинський район, Борщагівка — перевірена часом інфраструктура та комфорт для життя:

• поруч великий зелений масив — Парк «Совки» — ідеальне місце для прогулянок, спорту та відпочинку
• зручний доїзд до станція метро «Святошин» — швидке сполучення з центром
• швидкісна лінія трамвая — альтернатива метро без заторів
• поруч супермаркети, школи, дитячі садки, ринок, аптеки
• зручна транспортна розв’язка в різні частини міста

Це район, де є все необхідне для комфортного щоденного життя — без зайвого шуму центру.

🏠 ПРО КВАРТИРУ

• Загальна площа — 59 м²
• Поверх — 7/9 (є ліфт)
• Будинок — «чешка» (зручне планування)

Функціональне планування:
✔ 3 кімнати
✔ лоджія (зі спальні)
✔ роздільний санвузол
✔ кладова

🔧 ГОЛОВНА ПЕРЕВАГА — ВИ РОБИТЕ «ПІД СЕБЕ»

Квартира під ремонт, і це не мінус, а можливість:

✔ створити інтер’єр під власний стиль
✔ зробити сучасне перепланування
✔ не переплачувати за чужі рішення

Вже виконано базові речі:
• замінені труби
• встановлений бойлер

💡 ДЛЯ КОГО ЦЕ ІДЕАЛЬНО

• для сім’ї, яка хоче зробити житло «під себе»
• для інвестора — під оренду після ремонту
• для тих, хто шукає вигідний вхід у ринок

📞 ВИСНОВОК

Квартира з правильним метражем, плануванням і сильною локацією — у бюджеті, який ще залишає ресурс на ремонт і прибуток.

Вас зацікавила ця квартира? Тоді швидше зателефонуйте або пишіть нам! Ваші дбайливі "One Realty"
#213-330-623
Деталі
В квартирі 3 кімнати, висота стелі 2.5 метра, Технологія будівництва - Панельна. Будинок побудований в 1972 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Гаряча вода - централізована. Комісія за послуги 5 %
One Realty
Верифікований профіль
Platinum partner
Сертифікат
АФНУ
5
Років досвіду
10
Верифікованих рекомендацій
3
Роки на сайті
Активних оголошень 47
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 68827
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.