2
37 000 $
1 221  $/м²
30.3 / 20 / 3 м²
поверх 1 з 5
Цегляна
Спец. проект
2017 рік побудови
сьогодні
1 тиж. тому
221 (сьогодні 6, вчора 19)
Опис
Без%. Продам 1кімнатну квартиру (смарт) 30,3кв.м. біля метро Лісова. Вигідна пропозиція для інвесторів. Готові апартаменти для оренди. Ремонт, необхідні меблі та техніка.
Гостьовий паркінг, відеонагляд, укриття, зарядна станція для електромобілів.
Поруч метро, Ашан,
ТЦ Даринок, магазин та кафе
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Спец. проект. У квартирі є Кондиціонер, Пральна машина, Ванна, Холодильник, Мікрохвильовка. Будинок побудований в 2017 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - централізована. Кількість санвузлів: 1. Інтернет дротовий (кабельний). Без комісії
Верифікований профіль
5
Років досвіду
6
Верифікованих рекомендацій
5
Років на сайті
Активних оголошень 4
Ексклюзивних об'єктів 1
Рекламна активність 17441
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.