50 000 $
1 689  $/м²
Комісія 3% єВідновлення Сирець Сирець СК "Сирець"
29.6 / 16.2 / 6 м²
поверх 5 з 5
Цегляна
Хрущівка
1960 рік побудови
3 дні тому
3 дні тому
49 (сьогодні 0, вчора 7)
Опис
Продається затишна 1-кімнатна квартира у Шевченківському районі Києва. Квартира розташована на 5 поверсі 5-поверхового цегляного будинку. Загальна площа — 29,6 м², житлова — 16,2 м², кухня — 6 м². Є балкон. Висота стелі — 2,60 м. Перекриття — залізобетонні.

Квартира охайна та світла, у хорошому житловому стані, готова до заселення. Зручне планування підійде як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду.

Будинок розташований у тихому зеленому районі з розвиненою інфраструктурою. У пішій доступності станції метро Дорогожичі та Сирець. Поруч парк із дитячими та спортивними майданчиками, магазини, школи, кафе та все необхідне для комфортного життя.

#667381
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.7 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Хрущівка. Кухонна плита газова. Є балкон. Будинок побудований в 1960 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Кількість санвузлів: 1. Інтернет оптоволоконний. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Тип кухні - окрема кухня. Кількість спален: 1. Комісія за послуги 3 %
Di&M
Верифікований профіль
Platinum partner
2
Роки досвіду
1
Верифікована рекомендація
9
Місяців на сайті
Активних оголошень 75
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 161705
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?