1
99 900 $
2 379  $/м²
42 / 18 / 9.5 м²
поверх 5 з 16
Монолітно-каркасна
Новобудова
2017 рік побудови
сьогодні
3 дні тому
26 (сьогодні 4, вчора 7)
Опис
БЕЗ КОМІСІЇ!

Продам 1к квартиру в гарному стані в ЖК Місто Квітів по вул. Тираспольська 60.

Теплий будинок, 5/16 поверх, загальна площа 42 м2.
У квартирі окрема кімната, суміжний санвузол, кухня, гардероб та балкон з видом на зелений сад.

Всі меблі та техніка залишаються.
Є відео огляд.

Закрита територія з охороною, відеоспостереженням та консьєржем у під'їзді.

Розвинена інфраструктура: магазини, кафе, школи, дитячі садки, спортклуби все поруч.
Благоустроєна територія: дитячі та спортивні майданчики, багато зелені та квітів.

До метро Сирець 20 хвилин пішки.
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.7 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Немає газу, кухонна плита електрична. Є балкон. У квартирі є Підігрів підлоги, Пральна машина, Душова кабіна, Холодильник. Будинок побудований в 2017 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Кількість санвузлів: 1. Інтернет дротовий (кабельний). Тип кухні - окрема кухня. Кількість спален: 1. Інфраструктура території: дитячий майданчик, спортивний майданчик. Без комісії
У квартирі є
  • Підігрів підлоги
  • Пральна машина
  • Душова кабіна
  • Холодильник
КиївДімСервіс
Верифікований профіль
8
Років досвіду
52
Верифіковані рекомендації
5
Років на сайті
Активних оголошень 13
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 10154
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Планування

Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом