110 000 $
2 973  $/м²
37 / 17 / 15 м²
поверх 9 з 26
Блочна
Новобудова
2020 рік побудови
2 дні тому
2 дні тому
2 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Без комісії!
Продам 1 кімнатну квартиру-студію в ЖК бізнес-класу Podil Plaza & Residence/ Поділ Плаза за адресою: вулиця Глибочицька, 73.

Поверх 9/36
Площа загальна 37,0 м2, житлова 17,5 м2.
Дизайнерський ремонт, повністю облаштована всією необхідною технікою та меблями. У комплектацію входить тепла підлога, мікрохвильова піч, кухонная плита, духова шафа, посудомийна машина, холодильник, бойлер, пральна машина, витяжка, гардероб, ліжко. Висота стелі 3.0 метри.

Право власності більше трьох років, прописаних немає.

ЖК "Podil Plaza & Residence" - ЖК бізнес-класу, розташований у живописному місці на Подолі. Презентабельна вхідна група. Швидкісні ліфти. Автономне опалення. Комплекс розташований на площі 800 метрів і має закриту територію, дитячі майданчики та підземний паркінг.
Гарна транспортна інфроструктура. Метро Контрактова площа та метро Лук'янівська - 7 хвилин пішки.
Софіївська площа – 25 хвилин пішки через Воздвиженку. Поблизу знаходяться кафе, бари, аптеки та магазини.
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.8 метра, Технологія будівництва - Блочна, Тип будинку - Новобудова. Будинок побудований в 2020 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Без комісії
Верифікований профіль
Platinum partner
Сертифікат
АФНУ
14
Років досвіду
6
Років на сайті
Активних оголошень 25
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 26768
Останній візит на сайт 2 дні тому
Рекомендувати
Історія зміни ціни
20.05.2026 + 2 000 $ 110 000 $
20.05.2026 108 000 $
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.