116 900 $
2 657
$/м²
Олександра Олеся вул., (Будинок 10.2)
Блочна
Новобудова
2026 рік побудови
сьогодні
сьогодні
2 (сьогодні 2,
вчора 0)
Опис
Стильна 1-кімнатна квартира в ЖК «Варшавський 3» — сучасний простір для комфортного життя.
Пропонується дизайнерська квартира площею 44 м² на 14 поверсі з продуманим плануванням та якісним наповненням.
Інтер’єр виконаний за дизайн-проєктом у сучасному стилі:
• декоративна штукатурка на стінах
• стильні та якісні матеріали оздоблення
• багато світла та затишна атмосфера
Квартира повністю укомплектована технікою Bosch:
• вбудована кухня
• сучасна побутова техніка
• кондиціонери Cooper&Hunter (інверторні) у кухні та кімнаті
Для максимального комфорту встановлено теплу підлогу:
• кухня
• коридор
• ванна кімната
ЖК «Варшавський 3» — сучасний житловий комплекс із розвиненою інфраструктурою, зручним транспортним сполученням, магазинами, кафе та зонами відпочинку поруч.
Ідеальний варіант для власного проживання або інвестиції під оренду.
За більш детальною інформацією — телефонуйте або пишіть.
Інтер’єр виконаний за дизайн-проєктом у сучасному стилі:
• декоративна штукатурка на стінах
• стильні та якісні матеріали оздоблення
• багато світла та затишна атмосфера
Квартира повністю укомплектована технікою Bosch:
• вбудована кухня
• сучасна побутова техніка
Для максимального комфорту встановлено теплу підлогу:
• кухня
• коридор
• ванна кімната
За більш детальною інформацією — телефонуйте або пишіть.
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.68 метра, Технологія будівництва - Блочна, Тип будинку - Новобудова. Немає газу, кухонна плита електрична. Немає балкона. У квартирі є Телевізор, Кабельне ТБ, Підігрів підлоги, Кондиціонер, Пральна машина, Ванна, Холодильник, Мікрохвильовка, Посудомийна машина, Сигналізація. Будинок побудований в 2026 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Безбар'єрність: пандус, дверні отвори в будинку шириною понад 0.9 м, ліфт, пристосований до крісла колісного. Гаряча вода - електричний бойлер. Кількість санвузлів: 1. Інтернет дротовий (кабельний). Працює без світла - вода, опалення, інтернет, ліфт. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Немає підземного паркінгу, доступного як укриття. Інфраструктура території: дитячий майданчик, спортивний майданчик, виокремлена зона для вигулу тварин, двір без авто. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є
Історія зміни ціни
| сьогодні | - 100 $ | 116 900 $ |
| сьогодні | 117 000 $ |
Адреса
ЖК Варшавський-3
будинків здано
164
рік заснування
2003
будинків в процесі
23