Найпопулярніші котеджні містечка міста
Котеджні містечка Гнідина
Топ оголошень Гнідина
380 000 $
899 $/м²
Зарічна
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
423 / 209 / 35 м²
3 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
2015 рік побудови
сьогодні
Продаж можливий по державним програмам !
Продаж затишного будинку в с.Гнідин.
Загальна площа 422,5 кв.м, житлова 208,9 кв.м
Три поверхи .
Будинок з незакінченим ремонтом.
Матеріал будинку – чегла. Будинок дуже теплий та затишний.
Ділянка 10 соток, є декоративні дерева+ альтанка + камін-барбекю.
Електрика – 15кВт, 3 фази.
Є газ.
Своя свердловина, система очистки води.
Септик з переливом.
Встановлено сигналізацію.
Оптоволоконний інтернет.
На першому поверсі - 2 кімнати, в яких можна проживати (є камін), Кухня 35м2, с/в( душ), господарська кімната. Є вихід на задній двір та у гараж.
На другому- 4 спальні, 2 с/в ( вся сантехніка куплена, необхідно встановити). Є виходи на балкони з кімнат з гар...
1 900 000 $
4 634 $/м²
Центральная
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
410 / 130 / 50 м²
1 поверх
47 сот
6 кімнат і більше
2 дні тому
Без комиссии!
Продажа эксклюзивного дома с эксклюзивным участком КГ «Подкова» Гнедин.
На продажу предлагается эксклюзивный участок 47 соток на котором расположен основной дом 300 кв.м. (Без ремонта), гостевой дом 110 кв.м. (с дизайнерским ремонтом), гараж 60 кв.м. (с ремонтом), шикарный дорогостоящий бассейн с искусственными волнами, джакузи, отдельное строение 30 кв.м., (с ремонтом) под разные виды и назначения (сарай), также есть отдельная зона под баскетбольную площадку (или игровую зону).
В основном доме функциональная планировка: четыре отдельные спальни, три санузла, просторная гостиная, кухня, прачечная, игровая комната-кинозал, подсобное помещение, гардеробная, большая кладовая...
150 000 $
1 250 $/м²
Шкільна пров. (Шкільна)
120 / 80 / 40 м²
2 поверхи
6 сот
5 кімнат
2025 рік побудови
2 тиж. тому
Шукаєте комфортний та затишний будинок за містом, але з швидким доступом до столиці та всього необхідного?
Цей дворівневий таунхаус площею 115 м² — ідеальний баланс тиші, простору та міської інфраструктури. Чудовий варіант для родини з 4–5 осіб, яка хоче жити комфортно, дихати свіжим повітрям і водночас залишатися поруч із Києвом.
Будинок розташований в сучасному котеджному містечку SKY PARK на одному з найпопулярніших напрямків — Бориспільське шосе, Бортничі/ Гнідин, лише 10 хвилин до Києва.
Кожен таунхаус у комплексі оснащений найсучаснішим інженерним обладнанням, яке забезпечує максимальний комфорт проживання у будь-яку пору року та економію на комунальних витратах.
У будинку встанов...

250 000 $
2 033 $/м²
Бориспільський
Відеотур
123 / 80 / 20 м²
1 поверх
9 сот
4 кімнати
вчора
Продаж будинку, Гнідин, Бориспільський р-н
Продажа дома, Гнедын, Бориспольский р-н
Продаж будинку с. Гнідин
Ділянка: 9 соток (огороджена, автоматичні ворота, газон з автополивом, туї по периметру)
Планування:
Вхідна група з місцем під шафу
Котельня
2 дитячі спальні + господарська спальня з гардеробом
2 санвузли
Простора кухня-вітальня з каміном та виходом на терасу
Технічні характеристики:
Стіни: газоблок 300 мм + утеплення базальтова вата 100 мм
Дах: утеплення 250 мм
Опалення: тепла підлога по всьому будинку + радіатори в спальнях
Два котли: електричний та газовий
Кондиціонери у вітальні та спальнях
Комунікації:
Світло — 17 кВт
Газ
Свердловина 72 м
Септик з переливом 12 м³
Інфраструк...

125 000 $
584 $/м²
Бориспільський
214 / 80 / 20 м²
2 поверхи
12 сот
5 кімнат
3 дні тому
Будинок у Гнідині, 12 соток із виходом до води
Пропонується до продажу будинок у мальовничому місці – Гнідин, всього за 15 хвилин від найближчого метро Бориспільська. Будинок побудований із високоякісних матеріалів "для себе", без економії. Розташований на обжитій вулиці, поруч із доброзичливими сусідами, а також камерами відеоспостереження.
Характеристики будинку та ділянки:
- Загальна площа ділянки – 12 соток із виходом до річки Приорка (зариблена, чудове місце для риболовлі).
- Будинок без зовнішнього оздоблення, всі внутрішні приміщення відштукатурені.
- В будинок заведені: електрика (15 кВт) та вода.
- Гараж на дві машини.
- Кімната для насосної станції (підземна) з італійською насос...

439 000 $
1 416 $/м²
Механізаторів, 12
310 / 180 / 30 м²
2 поверхи
25 сот
6 кімнат і більше
2018 рік побудови
1 тиж. тому
Ключі на руках!!
Оренда 3-х поверхового будинку в селищі Козин КМ Нафтовий. територія селища закрита та охороняється. Площа будинку 425 м2. Є ГЕНЕРАТОР, свердловина, газ, центральна каналізація. '
Окрема будівля - гараж, а також окремо критий басейн зі СПА
Ділянка 21.01 соток. будинок після ремонту
3-поверховий будинок.
- 3 окремі спальні;
- кабінет/гостьова;
- 3 с/в;
- гардеробні;
- пральня;
- підсобні приміщення.
Є окремий будинок з басейном та сауною.
Гараж для автомобіля, та госп. приміщення.

175 000 $
1 823 $/м²
Юності
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
96 / 40 / 15 м²
1 поверх
6 сот
3 кімнати
2023 рік побудови
вчора
Продаж будинку в с. Гнідин, Бориспільський район, вул. Юності.
Загальна площа будинку — 96,2 м², житлова — 40,4 м².
Земельна ділянка — 6,2 сотки, для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Будинок збудований з газоблоку, утеплений. Дах — бітумна черепиця, перекриття утеплене 250 мм (Knauf N&D тепло + Knauf Acoustic, шумоізоляція).
Планування:
• кухня-вітальня з панорамними вікнами та виходом на терасу;
• 3 спальні кімнати;
• гардеробна;
• технічне приміщення;
• суміжний санвузол.
В будинку індивідуальне електричне опалення (тепла підлога + радіатори) та чавунний камін Kratki.
Кондиціювання Mitsubishi; система примусової вентиляції Vilpe.
Комунікації:
– електрика 17 кВт
– бетонний се...

97 000 $
647 $/м²
Механізаторів
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
150 / 50 / 36.5 м²
1 поверх
6 сот
3 кімнати
2023 рік побудови
сьогодні
Актуально Зараз !
Без комісії !
Величесна тераса ! на своїй ділянці 6 сот !
Власне паркомісце біля кожного будинку !
Підведено усі необхідні комунікації !
Якісні матеріали !
Навколо ліс та озеро !
Ландшафтний дизайн з освітленням !
Додаткова відокремлена зона площею 6 сот облаштована дитячим майданчиком !
Власний дім в Новому котеджному містечку на 4 будинки
вул. Механізаторів
с. Гнідин, Київська область
Кімнати: 3 + кухня-вітальня
Площа: 150 м²
(разом з терасою)
Поверховість: 1
Тип будинку: керамоблок
Рік будівництва: 2023-2024
Власне парко-місце
Ділянка: 6 соток
Переваги:
- Абсолютно новий будинок побудований на совість з якісних матеріалів (стіни - теплий керамоблок, фундамент - монол...

92 000 $
716 $/м²
Механізаторів
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
128.5 / 55 / 35.5 м²
1 поверх
6 сот
3 кімнати
2023 рік побудови
сьогодні
Актуально Зараз !
Без комісії !
Величесна тераса ! на своїй ділянці 6 сот !
Власне паркомісце біля кожного будинку !
Підведено усі необхідні комунікації !
Два санвузли, один з який величезний 8.65 метри
Якісні матеріали !
Навколо ліс та озеро !
Ландшафтний дизайн з освітленням !
Власний дім в Новому котеджному містечку на 4 будинки
вул. Механізаторів
с. Гнідин, Київська область
Кімнати: 2 + кухня-вітальня
Площа: 128.5 м²
(разом з терасою)
Поверховість: 1
Тип будинку: керамоблок
Рік будівництва: 2023-2024
Власне парко-місце
Ділянка: 6 соток
Переваги:
- Абсолютно новий будинок побудований на совість з якісних матері...

280 000 $
2 137 $/м²
Олександра Довженка, 12/2
БЕЗ КОМІСІЇ
131 / 42.5 / 40.4 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
2021 рік побудови
сьогодні
🤝 Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд
📍 Локація: Київ, метро - Славутич - 13 хв на авто, вул. Олександра Довженка
🏠 Характеристики будинку:
• Площа: 131 м²
• Ділянка: 6 соток
• Поверховість: 2
• Тип будинку: газоблок, індивідуальний проект
• Опалення: теплові насоси + камін на дровах
• Електрика: 10 кВт
• Септик на 3 кільця, гідроакумулятор, система очищення та пом`якшення води
• Автополив газону
• Паркування на кілька авто
🛋 Стан та ремонт:
• Новий сучасний ремонт (менше 1 року) із преміальних матеріалів
• Стиль Modern Luxury — натуральний камінь, керамограніт, шпон, якісна фурнітура
• Повністю мебльований та укомплектований технікою
• Кухня з каміном, стіл...
70 000 $
311 $/м²
Бортницька, 77
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
225 / 80 / 41 м²
2 поверхи
4 сот
4 кімнати
2021 рік побудови
сьогодні
Продаж 2 поверхового дуплексу загальною площею 225кв. м та ділянкою 3.5 соток. У дуплексі 4 спальні, 2 санвузли, тех. кімната, вбиральня, кухня-студія з виходом на терасу, панорамні вікна в підлогу, велика мансарда, на території є два місця під авто. Зручний асфальтований під'їзд, житлова вулиця. Поруч озеро, ліс, дитячий майданчик, магазин, зупинка громадського транспорту, 15 хвилин їзди до міста.
Основні характеристики та переваги даного об'єкта:
-10 кВт Електрики, 3 фази.
-септик переливний
-Свердловина 70м
-паркан, прибудинкова територія, тратуарна плитка.
-фасадна штукатурка теплоізоляційна та вікна з ламінацією 2х камерні з енергозбереженням.
-фундамент – монолітний залізобетонний, по...
175 000 $
1 182 $/м²
Щаслива, 7
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
148 / 60 / 43.5 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
2023 рік побудови
сьогодні
Сучасний будинок у центрі Гнідина | Архітектура, простір, світло
________________________________________
У передмісті Києва, де поєднуються тиша природи та швидкий доступ до міста, пропонується новий будинок із виразною архітектурою та продуманим внутрішнім простором.
Гнідин, вул. Щаслива
— 12 хвилин до метро Бориспільська
— пішохідна доступність до центру села
Архітектура і концепція
Будинок створений у стриманій західноєвропейській стилістиці — акцент на пропорції, світло та функціональність.
Великі панорамні вікна, відкрита тераса та камін формують атмосферу приватного простору, де кожна деталь працює на комфорт.
Це об’єкт для тих, хто:
• не шукає компромісів у якості
• цінує архітектур...

124 900 $
553 $/м²
Леоніда Каденюка вул.
ПРЕМІУМ
єОселя
єВідновлення
226 / 80 / 30 м²
2 поверхи
5 сот
5 кімнат
4 дні тому
До продажу пропонується добротний будинок на Осокорках в районі першого шлюзу в закритому садовому товаристві "Зелені Луки". Неподалік знаходиться озеро з пляжем , а також річка Дніпро.
Прямокутна ділянка 5.5 соток огороджена камʼяним парканом , на якій розташований будинок 226м2 , альтанка з зоною барбекю , та ігрова кімната .
По будинку : 1-й поверх - Велика та зонована кухня - вітальня з кладовою кімнатою , санвузол , бойлерна.
2-й поверх - 3 спальні, головна спальня зі своїм санвузлом, тераса та санвузол . Також є кабінет на мансарді.
Будинок будувався для себе і з якісних матеріалів. Зроблена частина чорнових робіт по монтажу електрики , закладні кондиціонерів , газ , вода , еле...

85 000 $
691 $/м²
Лесі Українки
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
123 / 42 / 30 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж стильного таунхауса в селі Гнідин, Київська область
Пропонуємо до вашої уваги сучасний таунхаус у престижному передмісті Києва — селі Гнідин. Це ідеальне місце для тих, хто цінує тишу, комфорт і близькість до столиці.
Основні характеристики:
• Загальна площа: 123, м²
• Поверховість: 2 поверхи
• Планування:3 спальні, кухня-вітальня, 3 санвузли, гардероб, гараж, котельня та велика тераса
• Стан: після будівельників
• Комунікації: всі підключені (вода, електрика, каналізація)
Додаткові переваги:
• Власна земельна ділянка / дворик
• Паркомісце
• Поруч ліс, річка, свіже повітря
• До Києва — всього 10 хвилин їзди
Ціна: 85 000 уе
Можливий торг. Без комісії для покупця!
Цей таун...
87 000 $
544 $/м²
Приозерна
БЕЗ КОМІСІЇ
160 / 70 / 35 м²
3 поверхи
3 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
ЖК Verona House - комплекс таунхаусів що розташовані на закритій території.
Загальна площа 160м, функціональне планування.
Під чистову.
На території вихід до води, дитячі майданчики, зона барбеккю, гостьова парковка.
Ідеально підійде для життя або для проживання на літній період.
За додтаковою інформацією звертайтесь за телефоном.

81 000 $
996 $/м²
Юності, 37
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
81 / 53 / 6 м²
2 поверхи
16 сот
4 кімнати
1986 рік побудови
сьогодні
Продаж будинку в самому центрі с. Гнідин, вулиця Юності.
Площа будинку 81.3 кв.м що налічує собою:
прихожу 15.1кв.м, коридор 4.6кв.м, санвузол 2.5кв.м, кухня 6.1кв.м, та чотири житлових кімнати 20.2кв.м, 11.9кв.м, 12кв.м, 8.9кв.м.
Будинок побудований з селікатної цегли, встановлені пластикові вікна, хороший фундамент.
Ділянка 16 соток, рівна, правильної форми.
На ділянці є окремий гараж, погреб, літня кухня на 60кв.м, та ще один гараж на задньому дворі.
Простора ділянка підійде як для ведення особистого господартсва та і для банні, саду, басейну чи інших потреб.
Комунікації: світло, свердловина та газ( встановлений котел, що працює без світла)
Великою перевагою є локація даного будинку,...
133 400 $
1 295 $/м²
Франка
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
103 / 43 / 22 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
2021 рік побудови
1 тиж. тому
Пропонується до продажу сучасний затишний будинок у передмісті Києва в с. Гнідин — ідеальний варіант для комфортного життя поруч із природою, але з швидким доступом до міста.
Будинок загальною площею 90 кв.м + простора тераса 10 кв.м, а також додатковий мансардний поверх 50 кв.м, який можна облаштувати під спальню, кабінет або зону відпочинку. Розташований на ділянці 5 соток правильної форми — зручно для ландшафтного дизайну, зони барбекю чи басейну.
Будинок готовий до проживання: виконаний якісний ремонт в приміщеннях, підключені всі необхідні комунікації, повністю зданий в експлуатацію в 2021 році і є всі документи.
Також в будинку вже заведено комунікації під встановлення кондиціонері...
120 000 $
1 043 $/м²
Весняна, 22
115 / 52 / 28 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2023 рік побудови
сьогодні
Таунхаус 115 м2, двоповерховий, 1,5 сотки знаходиться в Бориспільському районі Київської області навпроти вул. Весняна 22.
Зроблен черновий ремонт, чистовий перший поверх: плитка, поли з підігрівом. Бойлер, котел електричний, 1 с/в плитка, душ, інсталяція, умивальник з тумбою, 2 с/в плитка і виводи.
У 10-15 хвилинах їзди на машині знаходяться станції метро Славутич, Осокорки і Позняки. До зупинки громадського транспорту всього 5 хвилин пішки.
Розвинена інфраструктура, магазин Фора, дитячий садок, школи.
Вартість 120 000 $
74 999 $
600 $/м²
Центральна вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ SkyPark
125 / 51 / 30 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
2021 рік побудови
сьогодні
Продаж нового сучасного двоповерхового будинку в закритому котеджному містечку SkyPark (СкайПарк) до метро Бориспільська 10 км.
Будинок розміщений на ділянці 6 соток, побудований на утепленій шведській плиті, зовнішні стіни з газоблоку D500, утеплені пінопластом 100 мм. на фасаді декоративна штукатурка. Скатна покрівля з покриттям з металочерепиці.
Внутрішні стіни будинку під чистове оздоблення, фарбування або шпалери, міжповерхове перекриття монолітно бетонне. Загальна площа будинку 120 м², в будинку 6 кВт електроенергії (є можливість збільшити потужність), септик з переливом, свердловина 65м, енергозберігаючі вікна, висота стелі першого поверху 3,20 м.
•Перший поверх: простора кухня-віталь...
61 000 $
753 $/м²
7 вишнева
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
Відеотур
81 / 50 / 8 м²
3 поверхи
5 сот
2 кімнати
1987 рік побудови
сьогодні
Продам без комісії % брокера дачний будинок Осокорки, за 1 шлюзом СТ «Нива», масив «Вишеньки», вул. 7 Вишнева, кінцева 425 маршрутки від метро Славутич, вхід – заїзд на вулицю від магазину «Траш». Будинок в тихому місті, до річки Дніпро та пляжу 300 метрів. Ділянка 5 соток (рівної, правильної форми) кадастровий номер 3220882600:04:001:0474, на ділянці молодий сад, ділянка доглянута, додатково завезений чорнозем. Будинок на 3 поверхи загальна площа 82 м2.: 1 поверх цокольний на ньому столова, кухня, гараж, сауна, кладова. 2й поверх прихожа, 2 кімнати, піч для опалення, туалет. 3х поверх не жилий, але високий можна ще зробити кімнату. В будинку є вода своя скважина на 80 метрів + водо насос, б...