Богатирська вул., 20
Опис
Стильний дуплекс з авторським ремонтом у Гатному
Пропонується сучасний двоповерховий дуплекс, створений для комфортного життя без компромісів. Будинок поєднує в собі якісні матеріали, продумане планування та теплу, затишну атмосферу.
Загальна площа — 112 м²
Раціональне планування включає 5 просторих кімнат, де кожен член родини матиме свій особистий простір. Світла кухня-вітальня ідеально підходить для сімейних вечорів та прийому гостей.
Авторський ремонт виконаний у сучасному стилі з увагою до деталей. Будинок повністю укомплектований меблями та побутовою технікою — заїжджай і живи без додаткових витрат.
Індивідуальне газове опалення, цегляні стіни та утеплення забезпечують комфорт у будь-яку пору року та економію на комунальних платежах.
Ділянка 3 сотки — ідеальне місце для тераси, барбекю або зони відпочинку.
Зручний заїзд і тиха, затишна вулиця.
Локація — Гатне
Поруч магазини, школа, садочок, громадський транспорт, зелена зона та озеро. Швидкий виїзд до Києва.
Ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує комфорт, якість та спокій заміського життя поруч зі столицею.
RR15447
Деталі
Будинок, 2 поверхи, 6 кімнат. Площа ділянки 8 соток. Висота стелі 2.5 метра. Планування кімнат Роздільне. Будинок побудований в 2013 році. Загальний стан будинку - З ремонтом. Працює без світла - вода, газ, опалення, інтернет, резервне живлення (акумулятори/генератор). Комісія за послуги 5 %