Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Липини
Топ оголошень Липини

84 700 $
770 $/м²
Борохівська вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
110 / 40.35 / 46 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Продається сучасний двоповерховий таунхаус у с. Липини на етапі будівництва!
Код- #25441217
Розташований у престижному районі с. Липини з асфальтованим доїздом, чудовим панорамним видом та закритою територією.
Планування та площа:
•Загальна площа: 110 м²
•Житлова площа: 40.35 м²
•Простора кухня-вітальня – 46 м²
Технічні характеристики:
•Цегляний будинок
•Дах – металочерепиця
•Фасад утеплений пінопластом (200 мм)
•Центральні комунікації: вода, газ, світло (5 кВт), каналізація
•Гіпсова штукатурка стін
•Чистова стяжка підлоги
Опалення:
•1-й поверх – тепла підлога
•2-й поверх – радіатори + тепла підлога в санвузлі
•Встановлений котел
Територія:
•Закрита огороджена територія
•Відкатні ворот...

91 000 $
1 197 $/м²
Шевченка вул.
76 / 50 / 23 м²
1 поверх
3 сот
3 кімнати
2 дні тому
Продається Дуплекс у Липинах! 76 м², Газ!
Код- #28961845
Мріяти про власний простір, комфорт та зручність стало ще простіше! Пропонуємо до продажу чудовий дуплекс у Липинах, загальна площа якого складає 76 м². Це ідеальний вибір для тих, хто шукає нове житло з високим рівнем комфорту та гарними умовами для життя.
Основні характеристики:
Цегляний будинок з якісних матеріалів.
Готовий під чистовий ремонт – зробіть свій простір саме таким, як хочете!
Земельна ділянка – 3.5 сотих, обгороджена надійним парканом.
Теплий фасад (утеплення 15 см) і дах із мінвати (утеплення 20 см) для вашого комфорту.
Індивідуальне газове опалення та тепла підлога по периметру.
Планування: 3 окремі кімнати, п...

500 $/міс
Князя Володимира вул., 22-А к1
1 кімната
37 / 20 / 7 м²
поверх 4 з 9
2025 рік побудови
2 дні тому
🏡 Оренда 1-кімнатної квартири
📍 ЖК «Перший квартал»
🔥Перше поселення
🏢 Поверх: 4/10
🔹 Автономне опалення
🔹 Тепла підлога
🔹 Панорамний вигляд
🔹 Дизайнерський ремонт
🔹 Вихід на балкон
🔌 У квартирі є вся необхідна побутова техніка:
▪️ Телевізор

87 500 $
2 365 $/м²
Князя Володимира вул., 22-А к1
1 кімната
37 / 20 / 7 м²
поверх 4 з 9
2025 рік побудови
2 дні тому
🏡 Продаж сучасної 1-кімнатної квартири
📍 ЖК «Перший квартал», район «Епіцентр»
✨ Стильна квартира з дизайнерським ремонтом у сучасному житловому комплексі, де активно розвивається інфраструктура та все необхідне поруч.
📐 Площа: 37 м²
🏢 Поверх: 4/10
🔹 Автономне опалення
🔹 Тепла підлога
🔹 Панорамні вікна
🔹 Вихід на балкон
🔹 Свіжий сучасний ремонт
🔹 Перше проживання — ще ніхто не мешкав
🔹 Окрема спальня
🔹 Повністю укомплектована меблями та технікою
⚡ Зарядка для електромоб...

75 000 $
1 667 $/м²
Князя Володимира вул., 22-А к1
1 кімната
45 / 30 / 15 м²
поверх 8 з 9
2025 рік побудови
3 дні тому
Продаж 1-кімнатної квартири з новим дизайнерським ремонтом 🏡✨
📍 ЖК «Перший квартал», район Епіцентр
📐 Поверх: 8 з 9
✨ Абсолютно нова квартира зі свіжим-свіжим дизайнерським ремонтом — ще ніхто не проживав! Ідеальний варіант для тих, хто хоче заїхати одразу без жодних вкладень.
✔️ автономне газове опалення
✔️ тепла підлога
✔️ панорамні вікна з гарним видом 🌇
✔️ простора лоджія
🏢 Закрита територія комплексу з охороною
🔌 На території є зарядка для електромобілів
🚗 Достатня кількість паркомісць
🛋 Квартира повністю укомплектована всім необхідним:
✔️ посудомийна машина
✔️ варильна панель
✔️ духова шафа
✔️ холодильник
✔️ сучасні меблі
📍 Зручна локація — поруч Макдональдс, магазини, все необхі...

105 000 $
1 458 $/м²
Відродження просп., 50-Б
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК вул. Єршова / вул. Відродження
3 кімнати
72 / 34 / 15 м²
поверх 9 з 10
2015 рік побудови
3 дні тому
Продаж сучасної 3-кімнатної квартири в новобудові 🏡
📍 Луцьк, район Відродження
Поруч Північний ринок
Простора квартира площею 72 м², розташована на 9 поверсі з 10. Ідеальний варіант для сім’ї або для тих, хто цінує комфорт, якісний ремонт та хорошу локацію ✨
▪️ комірка на поверсі
Окрема перевага — облаштований балкон із робочим місцем та розкладним диваном ☕️
Новому в...

88 000 $
800 $/м²
Борохівська вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
110 / 40.35 / 46 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
4 дні тому
Планування та площа:
•Загальна площа: 110 м²
•Житлова площа: 40.35 м²
•Простора кухня-вітальня – 46 м²
Технічні характеристики:
•Цегляний будинок
•Дах – металочерепиця
•Фасад утеплений пінопластом (200 мм)
•Центральні комунікації: вода, газ, світло (5 кВт), септик
•Гіпсова штукатурка стін
•Чистова стяжка підлоги
Опалення:
•1-й поверх – тепла підлога
•2-й поверх – радіатори + тепла підлога в санвузлі
•Встановлений котел
Територія:
•Закрита огороджена територія
•Відкатні ворота
•Бруківка по всій...

53 000 $
1 395 $/м²
Миру вул., 7, к4
1 кімната
38 / 20 / 12 м²
поверх 4 з 4
2024 рік побудови
6 днів тому
✨ Продаж сучасної 1-кімнатної квартири в преміальному ЖК StyleUP ✨
📍 Район Рівненської, Луцьк
Стиль. Комфорт. Безпека.
Саме так можна описати житловий комплекс клубного типу StyleUP — місце, де продумана кожна деталь для комфортного життя 🏡
🔹 Площа — 38 м²
🔹 Поверх — 5
🔹 Будинок зданий в експлуатацію у 2024 році
🔹 Висота стелі — 3,2 м
🔹 Вільне планування — можливість створити інтер’єр своєї мрії
🔹 Балкон
🔹 Ліфт
🔹 11 кВт електроенергії
🔹 Є підвали, які слугують укриттям
Територія комплексу повністю загороджена та перебуває під охороною 🔐
На території комплексу:
✔️ сучасний дитячий майданчик
✔️ спортивний майданчик
✔️ фонтан
✔️ тенісний стіл
✔️ зелені насадження
✔️ лавочки та стильні зони в...
145 000 $
1 318 $/м²
Марії Заньковецької вул., 3а
3 кімнати
110 / 51 / 17 м²
поверх 3 з 10
2020 рік побудови
1 тиж. тому
Продається стильна 3-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом, 108 м², просп. Відродження
Мрієте про простору й сучасну оселю, куди можна заїхати одразу після покупки? Ця квартира на 3-му поверсі новобудови створена для комфортного життя!
Планування та переваги
• Дві затишні спальні, одна з яких — майстер-спальня з власним санвузлом і гардеробною
• Просторий зал з обідньою зоною
• Велика кухня з сучасною технікою
• Другий санвузол (ванна та душова)
• Три лоджії та засклений балкон для відпочинку чи роботи
• Замурований тамбур — додатковий простір і тепло
Ремонт та оснащення
• Дизайнерське оформлення у приємних тонах
• Якісні меблі та побутова техніка (холодильник, морозильна ка...

19 500 грн/міс
Марії Заньковецької вул., 1
1 кімната
50 / 32 / 14 м²
поверх 8 з 10
2020 рік побудови
2 тиж. тому
Оренда стильної 1к квартири в
ЖК «Липинський Плюс»
(район Відродження)
Сучасна квартира з дизайнерським ремонтом, де продумано кожну деталь для вашого комфорту
8 поверх
Тепла, затишна та повністю готова до заселення
У квартирі є ВСЕ:
кондиціонер
варильна поверхня + духова шафа
мікрохвильова піч
посудомийна машина
пральна машина
Автономне опалення + тепла підлога — комфорт у будь-яку пору року
Окрема гардеробна — максимум зручності
Балкон для відпочинку та ранкової кави
Ідеальна локація — все поруч: магазини, транспорт, інфраструктура

20 000 грн/міс
364 грн/м²
Шевченка вул., 69г
БЕЗ КОМІСІЇ
торгівельне приміщення
55 м²
2025 рік побудови
2 тиж. тому
Оренда комерції!
Розташування: Центр с. Липини, активний пішохідний та транспортний трафік.
Поруч знаходиться зупинка громадського транспорту, підприємство Tigress та Anex, міні - маркет, Нова Пошта, школа, дитячий садок.
Характеристики:
- перший поверх,
- площа 120 кв.м., можливий поділ на 55 кв.м та 65 кв.м
- фасадне розташування,
- місце під вивіску на фасаді,
- парковка,
- окремий вхід, доступ 24/7,
- великі фасадні вітрини,
- санвузол.
Комунікації:
- е/ен, потужність 30 кВт,
- автономне опалення (електричне),
- централізоване водопостачання та каналізація,
- охоронна сигналізація.
ВАРТІСТЬ ОРЕНДИ - 20 000 грн./кв.м. + к.п
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ОРЕНДАРЯ!!!
Менеджер об’єкту Іванн...

37 000 грн/міс
398 грн/м²
Європейська вул., 11
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК GRAND Липини
офісне приміщення
93 м²
2024 рік побудови
2 тиж. тому
Оренда приміщення в ЖК Гранд Липини на фасаді пр. Відродження
РОЗТАШУВАННЯ: м. Луцьк, просп. Відродження, 44. Розвинена інфраструктура, поруч: аптека, заклади харчування, магазин побутової хімії, продуктовий магазин, зупинки громадського транспорту, магазин одягу. Активний автомобільний, пішохідний трафік. Зручна транспортна розв'язка. Фасадне приміщення.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- площа: 93м?
- площа торгової зали: 93м?
- відкрите планування
- 3-ий поверх
- цілодобовий доступ до приміщення
- спільний вхід
- ремонт під орендаря
- свій санвузол
- парковка на більше 12 місць
- ліфт
- панорамні вікна
КОМУНІКАЦІЇ:
- електроенергія: лічильник
- е-потужність 16кВт
- автономне газове опаленння, (котел)
-...
210 000 $
1 500 $/м²
Гетьмана Сагайдачного
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Octava
140 / 100 / 23 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
2 тиж. тому
✨ Преміальний котедж у закритому містечку з басейном ✨
🏡 Котедж у ЖК «Октава»
📍 Струмівка, поруч із Луцьком
Пропонується до продажу сучасний двоповерховий котедж площею 140 м² на ділянці 5 соток у престижному закритому котеджному містечку.
Продумане планування для комфортного життя:
▫️ простора кухня-вітальня
▫️ світлий хол
▫️ 2 дитячі кімнати
▫️ master bedroom
▫️ 3 санвузли
▫️ коридор та допоміжні приміщення
Переваги будинку:
🌿 великі панорамні вікна — максимум природного світла
🔥 індивідуальне електричне опалення
🔐 закрита територія з охороною та відеоспостереженням
🏊 басейн для мешканців містечка
Ідеальне поєднання приватності, безпеки та комфорту в статусній локації біля міста.
📞 [...

380 000 $
905 $/м²
Княгині Ольги
БЕЗ КОМІСІЇ
420 / 250 / 30 м²
2 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
2 тиж. тому
Просторий будинок преміум-класу на Липинському масиві – 420 м², 10 соток, готовий до заселення!
Мрієте про якісний дім у престижному районі? Цей варіант вас приємно здивує!
🏡 Будинок з цегли, дах з натуральної черепиці
📍 Розташування — Липинський масив, всього 5 хв до супермаркетів, шкіл, транспорту
📐 Загальна площа — 420 м²
🌳 Ділянка — 10 соток
🔹 1-й поверх:
• передпокій
• гостьова кімната
• кабінет
• простора вітальня з каміном (з обігрівом)
• кухня з кладовою
• їдальня
• санвузол
• гараж з автоматизованими воротами
🔹 2-й поверх:
• 4 спальні
• великий санвузол з ванною
• 2 балкони
🔹 Цокольний поверх:
• технічне приміщення
• кладова
• спортивна зала
• погреб
✅ Технічне...

106 000 $
1 104 $/м²
Максима Кривоноса вул., 23
БЕЗ КОМІСІЇ
4 кімнати
96 / 58 / 20 м²
поверх 7 з 7
2 тиж. тому
Продамо затишну 4-кімнатну квартиру в ЖК «Коста Брава», в одному з кращих для життя районів Луцька (р-н Відродження)! Квартира двостороння, тепла і сонячна, розташована на 7-му поверсі з чудовими видами з вікна та з бвлкону, функціонує ліфт.
Загальна площа квартири – 96 кв. м., житлова 58 кв. м.. Зручне планування: комфортна кухня 19,6 кв.м. з панорамними вікнами, простора вітальня з балконом, три спальні кімнати, сумісний санвузол, коридор і кладовка. Автономне газове опалення (двоконтурний газовий котел), наявний стабілізатор подачі тепла. В наявності кондиціонер, відеодомофон. Встановлені металопластикові вікна і надійні вхідні двері.
Квартира повністю укомплектована, продаж відбуваєтьс...

205 000 $
1 519 $/м²
Гетьмана Сагайдачного
135 / 70 / 19 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
2 тиж. тому
🏡 ПРОДАЖ БУДИНКУ ПРЕМІУМ-КЛАСУ в котеджному містечку поблизу Луцька
Тут поєднані комфорт, безпека та якість преміум-рівня. Закрита територія з відеонаглядом та охороною створює максимальну приватність та спокій.
🌿 Територія комплексу:
• Вся територія вимощена бруківкою
• Професійний ландшафтний дизайн: газони, декоративні насадження
• Відкритий басейн
• Спортивний майданчик
• Дитячий майданчик
• Тенісний корт
• Цілодобова охорона та відеонагляд
🏠 Технічні характеристики будинку:
• Два поверхи
• Площа будинку — 135 м²
• Тераса — 17 м² + комфортний ганок
• Земельна ділянка — 3 або 5 соток
• Паркомісця на 2 авто
• Територія кожного будинку огороджена парканом
• По периметру висаджені туї для...

62 000 $
981 $/м²
Князя Володимира вул., 22-А к1
2 кімнати
63.2 / 34 / 14 м²
поверх 6 з 9
2025 рік побудови
3 тиж. тому
Продаж 2 кім. квартири 63.2 м2 у ЖК "Перший Квартал".
- Заг. площа 63.2 м2, кухня 14 м2;
- 6 поверх з 9;
- Лоджія;
- Тепла підлога.
Продається 2 кім. квартира 63.2 м2 у ЖК "Перший Квартал".
Квартира простора, світла, двостороння. не кутова.
Велика лоджія з панорамними вікнами, на яку є вхід з кухні та кімнати.
Зроблена тепла підлога у кухні, коридорі та санвузлах (ванна кімната та туалет окремі).
«Перший квартал» — це сучасний багатофункціональний житловий комплекс комфорт-класу, який поєднує трендову архітектуру, продумане ландшафтне проєктування й максимальний комфорт мешканців.
Зацікавила пропозиція? Телефонуйте!

107 000 $
1 113 $/м²
Максима Кривоноса вул., 23
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
4 кімнати
96 / 58 / 20 м²
поверх 7 з 7
2009 рік побудови
3 тиж. тому
Продаж 4 кім. квартири в ЖК Коста Брава по вул. Максима Кривоноса район пр-т Відродження.
Код квартири #29605519.
- Заг. площа 96.1 м, кухня 19.6 м2;
- 7 поверх з 7;
- Балкон;
- Індив. газове опалення.
Продається простора 4 кім. квартира з ремонтом та меблями у ЖК "Коста Брава" в районі пр. Відродження.
Квартира знаходиться у сучасному житловому комплексі з закритою доглянутою територією у районі міста з розвиненою інфраструктурою. Поруч ТЦ Глобус, ринок, лікарні, школи, дитячі садочки, магазини, аптеки, відділення пошти, зупинки громадського транспорту та інше.
Квартира світла, тепла, в хорошому житловому стані. Має раціональне планування, повністю готова до проживання без додаткових витра...

42 500 грн/міс
500 грн/м²
Князя Володимира вул., 22-А
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
85 м²
2025 рік побудови
3 тиж. тому
Оренда фасадного комерційного приміщення під Ваш бізнес з ремонтом та високим проїжджим трафіком.
Приміщення розташоване в житловому комплексі «Перший квартал». Поруч: ГМ «ЕПІЦЕНТР», «McDonald’s», «Нова Пошта».
Характеристики:
— з ремонтом
— перша лінія (за відділом продажу)
— площа — 85 кв.м
— наявна парковка
— висота стелі — 4,5 м
— вітражні вікна
— опалення: тепловий насос
— потужність електрики — 12 кВт
Ціна: 500 грн/м²
Доступне до заселення з 1 червня.
Можливий перегляд уже зараз.
+38 [телефон приховано]Софія
Без комісії для орендаря
Агентство нерухомості «Re:Live», м. Луцьк
456 300 $
1 950 $/м²
Окружна вул., 36Б
БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення вільного призначення
234 м²
2026 рік побудови
1 міс. тому
Пропонуємо до продажу фасадне комерційне приміщення площею 234
м2 у новому торговому центрі Кориця, що будується у с. Липини (навпроти гіпермаркету Епіцентр). Перспективна локація, новий мікрорайон, що динамічно забудовується та розвивається. Інтенсивний трафік, зручний заїзд та паркінг, вільне планування, великі панорамні вікна, всі необхідні комунікації передбачені проектом. Деталі та умови продажу за телефоном +38 [телефон приховано]
Всі вулиці