Продаж двокімнатної квартири в найкращій локації для проживання вулиця Виговського-Караджича. Зручний перший поверх,що є плюсом для проживання з дітками або людям старшого віку.
Квартира у доброму житловому стані,охайні чисті стіни,відреставрований паркет,поміняні вікна,якісні вхідні двері.Все як на фото. Є відеоогляд.
Дуже гарний район,поруч є все. Друга лінія від головної дороги.
Продаж 1 кімнатної квартири по вулиці Яворницького
Загальна площа 31.6 м.кв.
Поверх 1/5
Житловий стан, є орендарі
Будинок розташований в одному з кращих районів, який є досить зелений🏡
Квартира знаходиться в чудовій локації, добре розвинений район, поруч вся необхідна інфраструктура : школа, садочок, поліклініка, магазини: АТБ, ринок, кавʼярні та ін, хороша транспортна розвʼязка в будь-який район.
Ціна: 58 000 $
Телефонуйте, організуємо показ 📲 [телефон приховано]Людмила
Продаж квартири в ЖК Мій Дім по вул. Виговського
Дуже зручне планування:
3 ізольовані кімнати
кухня-студіо з кладовкою та виходом на балкон
засклений балкон
гардеробна
санвузол роздільний
Індивідуальне опалення
Підігрів підлоги всюди де є плитка
Паркетна дошка
Якісний ремонт
Панорамні вікна
Сигналізація, відеодомофон
Залишаються меблі та техніка
Закрита територія біля будинку
Будинок обжитий та заселений
Район дуже комфортни йдля життя
Є відеоогляд
Продаж 3-кімнатної квартири у Львові по вул. Виговського.
Практичне планування, хороший варіант як для проживання, так і під оренду.
У квартирі є газ.
Всі меблі та техніка залишаються новим власникам —можна заїжджати без додаткових витрат.
Поруч усе необхідне для комфортного життя: магазини, школи, дитячі садки, громадський транспорт та зелена зона для відпочинку.
Важливо!!! Продаж лише за готівку ,оплата в євро
Деталі та огляд — за домовленістю.
Код :397270
2-кімнатна квартира з ремонтом Готова до проживання
📍 Локація: Вагонна
🏢 Поверх: 8/9
📐 Площа: 45 м² (кухня — 15 м²)
🏗 Тип будинку: цегляний (житловий фонд 90-х)
Основні переваги:
✔️ Роздільне планування
✔️ Світла та затишна
✔️ Якісний євроремонт (2018–2019 рр.)
✔️ Повністю готова до проживання або здачі в оренду
Технічні характеристики:
• Замінена мідна електропроводка
• Дерев’яний паркет
• Якісні двері та вікна (Salamander)
Комплектація (все залишається):
• Побутова техніка: пральна машина Miele, духова шафа, плита, мікрохвильова піч, бойлер
• Телевізор Samsung
• Вбудовані дизайнерські шафи з автодотягом
• Двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом
• Кухонний гарнітур та меблі...
Квартира розташована в будинку 90-х років забудови. У межах капітального оновлення, проведеного у 2018–2019 роках, було виконано повну заміну електропроводки на мідну, збережено автентичний дерев’яний паркет, встановлено металопластикові вікна Salamander та якісні вхідні й міжкімнатні двері. Усі роботи здійснювалися з використанням надійних матеріалів та з увагою до довговічності й комфорту експлуатації, , вхід в під'їзд чистий та охайний, скриньки для пошти нові та на ключик.
Квартира перебуває у гарному стані, доглянута та повністю готова до проживання. Продаж здійснюється з меблями та побутовою технікою, що стане суттєвою перевагою для нових власників, якщо поміняти лампочки на кухні то...
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом та технікою | вул. Вагонна, 7 (район Любінська – Яворницького)
Продається світла та затишна 2-кімнатна квартира у комфортному та обжитому районі. Ідеальний варіант як для життя, так і для інвестиції під оренду — заходь і живи без додаткових витрат!
Поверх: 8 з 9
Загальна площа: 45 м²
Будинок: цегляний
Ремонт: 2018–2019 рр.
Планування: зручне та функціональне
Квартира виконана з якісних матеріалів та продумана до деталей:
Повністю замінена мідна електропроводка
Натуральний дерев’яний паркет
Якісні вхідні та міжкімнатні двері
Металопластикові вікна Salamander
Меблі та техніка (входять у вартість):
Квартира повністю укомплектована сучасними меблями та...
Продається 2-кімнатна квартира з ремонтом і технікою в цегляному будинку у затишному районі Любінська – Яворницького вул. Вагонна 7.
Поверх: 8/9.
Ремонт 2018–2019 рр.
Загальна площа - 45 м2 , житлова площа- 26.7 м2, кухня- 4.6 м2.
Повністю замінена мідна електропроводка, дерев’яний паркет, якісні вхідні та міжкімнатні двері, пластикові вікна Salamander.
Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для орендного бізнесу- не потребує жодних додаткових вкладень.
Залишаються меблі та техніка (квартира укомплектована практично новими меблями та технікою):
пральна машина Miele, дизайнерські вмонтовані шафи з автодотягом Schneider, якісне двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, телевізор S...
Квартира, в яку хочеться зайти і залишитись.
Продається стильна та дуже затишна 2-кімнатна квартира по вул. Вагонна (район Любінська – Яворницького) у цегляному будинку. Ідеальний варіант для тих, хто шукає готове житло без ремонту, витрат і зайвого клопоту.
Квартира світла, доглянута та продумана до деталей — якісний ремонт, теплі відтінки інтер’єру, багато місця для зберігання та повна комплектація меблями й технікою. Заїхати можна буквально з валізами.
- 8 поверх із 9
- цегляний будинок
- ремонт 2018–2019 рр.
- повністю замінена мідна електропроводка
- дерев’яний паркет
- якісні вікна Salamander
- хороша шумоізоляція та комфортне планування
У квартирі залишаються практично нові меблі...
Заїжджай і живи!
Квартира від власника
Світла 2-кімнатна квартира з ремонтом і технікою у затишному районі Любінська – Яворницького від власника за адресою Вагонна 7.
Опис квартири:
Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для орендного бізнесу- не потребує жодних додаткових вкладень. Поверх: 8/9. Ремонт 2018–2019 рр.
Повністю замінена мідна електропроводка, дерев’яний паркет, якісні вхідні та міжкімнатні двері, пластикові вікна Salamander
Залишаються меблі та техніка (квартира укомплектована практично новими меблями та технікою): пральна машина Miele, дизайнерські вмонтовані шафи з автодотягом Schneider, якісне двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, телевізор Samsung, стіл-п...
Продається світла та затишна 2-кімнатна квартира з ремонтом і технікою у Франківському районі!
Будинок 90-х років.
Ремонт виконаний у 2018–2019р. з якісних матеріалів.
Повністю замінена електропроводка на мідну, збережений дерев’яний паркет, встановлені якісні вхідні та міжкімнатні двері і надійні металопластикові вікна Salamander.
Чиста, доглянута квартира укомплектована меблями та технікою, які залишаються для нових власників.
Серед них: пральна машина Miele, сучасні вмонтовані шафи з автододягом Schneider, зручне двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, телевізор Samsung, робочий стіл з тумбами, стильні світильники, бойлер, електрична плита з витяжкою, кухонний гарнітур та мікрохвил...
Продаж 2 кімнатна квартира по вулиці Баштанна (бічна Любінської). Залізничний район. Панельний будинок. Опалення центральне.
Поверх 4/5. Загальна площа квартири 44,3 кв.м., житлова площа 28,5 кв.м., кухня 6 кв.м. В квартирі є засклений балкон. Квартира не кутова. Встановлено додатково бойлер. Стан житловий(косметичний ремонт). Кімнати суміжні.
Розвинена інфраструктура у спальному районі, поруч є навчальні та медичні заклади, безліч магазинів, маркетів, кафе, аптеки, зупинка громадського транспорту, хороша транспортна розвʼязка.
Продаж 2-кімнатної квартири у Залізничному районі по вулиці Баштанна, 1
Пропонується квартира загальною площею 44,3 м², розташована на 4 поверсі з 5 у панельному будинку.
суміжні кімнати
є балкон хороше планування з можливістю перепланування у простору кухню-вітальню та окрему спальню
комфортний середній поверх
світла та затишна квартира
Будинок розташований у районі з добре розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, транспорт, навчальні заклади, усе необхідне для комфортного проживання.
Чудовий варіант як для власного проживання, так і під інвестицію.
Вартість — 65 000 $
Пропонується до продажу 2-кім. квартира по вул.Баштанній (бічна Любінської)
Квартира розташована на 4 поверсі, не кутова. Кімнати похідні.
Опалення, підігрів води- централізоване, додатково встановлено бойлер.
Стан-косметичний ремонт
Зручне місце розташування, повністю розвинена інфраструктура. Ідеальний варіант як для власного проживатння, так і під оренду.
Поруч знаходяться школи, садочки, поліклініка, ЦНАП, в безпосередній близькості промисловий ринок та ТРЦ Південний. Розвинена транспортна розвʼязка в різні райони міста.
Звертайтеся за оглядом
код 889
Продаж 1-кімнатної квартири по вул. Виговського (початок)
Шукаєте доступне житло у хорошому районі або квартиру під ремонт для себе чи інвестиції? Тоді ця пропозиція саме для вас!
📍 Площа — 30 м²
📍 Поверх — 5/5 цегляного будинку
📍 Центральне опалення
📍 Газова колонка на гарячу воду
📍 Світла кімната з балконом та окрема кухня
Квартира в житловому стані, потребує оновлення, що дозволить втілити власні дизайнерські рішення без переплати за чужий ремонт. Чистий під’їзд, хороші сусіди та зручне розташування будинку.
Поруч магазини, супермаркети, громадський транспорт, школи та все необхідне для комфортного проживання.
💰 Чудовий варіант як для власного проживання, так і для подальшої здачі в...
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира у Залізничному районі Львова по вул. Любінська.
Код об'єкту #30039611
Загальна площа: 43 м²
Кухня: 6 м²
Цегляна хрущовка
Опалення: центральне
Квартира потребує ремонту, що дає можливість облаштувати житло під власний смак та потреби.
Переваги:
— цегляний будинок
— світлі кімнати
— квартира не кутова
— комфортний район для проживання
— хороша інвестиція під оренду або власне проживання
Інфраструктура:
Поруч із будинком розташовані магазини, супермаркети, школи, дитячі садочки, аптеки та зупинки громадського транспорту. Район має хороше транспортне сполучення з центром міста та іншими районами Львова.
Для деталей та огляду телефонуйте.
Продаж 2-кімнатної квартири на вул. Любінській (Львів)
Продається 2-кімнатна квартира на вул. Любінській.
Загальна площа — 45,5 м²
Поверх — 1-й
Будинок — панельний
Опалення — централізоване
Стан квартири — під ремонт
Квартира має зручне планування та стане чудовим варіантом для тих, хто хоче облаштувати житло на власний смак або розглядає об'єкт для інвестиції.
Ціна: 54 600 $
Вітаємо. Реальна пропозиція.
Продається 3-х кімнатна квартира по вулиці Любінська (район ЖК Сінематік).
Загальна площа 60.5 кв.м., житлова площа 45.2 кв м., площа кухні 6.2 кв.м., поверх 9/9 (є технічний поверх), роздільний санвузол, великий балкон, спальня з гардеробною кімнатою.
Зроблено частково ремонт: ванна, вигоди, кухня, коридор.
Дві інші кімнати та балкон потребують ремонту. Частково замінена проводка та сантехніка. Хороша локація- поруч зупинки громадського транспорту, школи, дитячі садки, продуктовий ринок.
Є підвал, 1,5 м.кв.
Ціна 85 500 дол. (обговорюється).
Телефонуйте, з радістю надамо додаткову інформацію. З повагою, компанія «LAGOM»
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН