Фільтри
11 оголошень
11 оголошень
58 000 $
1 394 $/м²

Стрийська вул., (Будинок 1)

БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Арена Львів
ЖК Resident State
1 кімната
42 / 15 / 16 м²
поверх 8 з 11
сьогодні
ПРОДАЖ БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Продаж 1к квартири по вул. Стрийська 129, ЖК Resident State, надійний забудовник Resident Development, індивідуальне газове опалення. Здача 3 квартал 2028 року, секція 6. Є можливість докупити паркінг. Можливе розтермінування!
Рієлтор
АН Новий Дім
квартира за адресою Стрийська вул., (Будинок 1) квартира за адресою Стрийська вул., (Будинок 1) квартира за адресою Стрийська вул., (Будинок 1)
75 400 $
1 300 $/м²

Стрийська вул., (Будинок 1)

ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ Арена Львів
ЖК Resident State
2 кімнати
58 / 23 / 16 м²
поверх 8 з 11
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири | ЖК Resident State | РОЗТЕРМІНУВАННЯ | Без комісії   Пропонується до продажу сучасна квартира у новобудові — чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції. Локація: вул. Карла Мікльоша 41, ЖК Resident State, Сихівський район  Характеристики: Площа: 58 м² Поверх: 8 Кількість кімнат: 2 Стан: від забудовника (стяжка в житлових кімнатах, котел, штукатурка) Будинок: новобудова Здача: 1 квартал 2028 року Ціна: 1300 $/м² (75 400 $ за квартиру) Огляд — за домовленістю
Рієлтор
Відділ продажу “КупиБезКомісії”
88 537 $
1 450 $/м²

Карла Мікльоша вул., (Будинок 1)

2 кімнати
61 / 25 / 15 м²
поверх 4 з 11
вчора
ПРОДАЖ КВАРТИРИ В 0-ЦИКЛІ БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ Адреса — місто Львів, вулиця Карла Мікльоша, 43. Кількість кімнат — двокімнатна квартира. Поверх — 4 з 10. Матеріал стін — керамоблок. Квартира в 0-циклі, тобто ще без ремонту. Загальна площа — 61.06 м², житлова — 25.13 м², кухня — 14.59 м². Опалення — індивідуальне, встановлений газовий котел. Лоджія — 3.96 м². Санвузли — два, роздільні. Будинок вводиться в експлуатацію в 1 кварталі 2028 року. Особливості даної квартири — клубний простір, де кожен знайде щось для себе: lounge-зони для відпочинку та спілкування, BBQ-зони для зустрічей з друзями, кінотеатр для перегляду фільмів, coworking для роботи та спортзал для підтримки фізичної форми...
Рієлтор
Відділ продажу “КупиБезКомісії”
53 829 $
1 360 $/м²

Стрийська вул., (Будинок 1)

1 кімната
40 / 12 / 16 м²
поверх 9 з 9
2 дні тому
ПРОДАЖ КВАРТИРИ В 0-ЦИКЛІ БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ Адреса — місто Львів, вулиця Стрийська, 129. Кількість кімнат — однокімнатна квартира. Поверх — 9 з 9. Матеріал стін — керамоблок. Квартира в 0-циклі, тобто ще без ремонту. Загальна площа — 39.58 м², житлова — 12.23 м², кухня — 15.74 м². Опалення — індивідуальне, встановлений газовий котел. Балкон — 2.15 м². Санвузли — один, суміжний. Будинок вводиться в експлуатацію в 3 кварталі 2028 року. Особливості даної квартири — клубний простір, де кожен знайде щось для себе: lounge-зони для відпочинку та спілкування, BBQ-зони для зустрічей з друзями, кінотеатр для перегляду фільмів, coworking для роботи та спортзал для підтримки фізичної форми. «R...
Рієлтор
58 000 $
1 381 $/м²

Стрийська вул., (Будинок 1)

1 кімната
42 / 13 / 17 м²
поверх 8 з 10
сьогодні
ПРОДАЖ БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Продаж 1к квартири по вул. Стрийська 129, ЖК Resident State, надійний забудовник Resident Development, індивідуальне газове опалення. Загальна площа 41,61 Житлова площа 12,88 Кухня 16,34 Здача 3 квартал 2028 року, секція 6. Є можливість докупити паркінг. Можливе розтермінування!
Рієлтор
106 000 $
1 050 $/м²

Стрийська вул., (Будинок 1)

БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Арена Львів
ЖК Resident State
3 кімнати
101 / 52 / 17 м²
поверх 4 з 8
сьогодні
ПРОДАЖ БЕЗ КОМІСІЇ! Продаж 3к квартири по вул. Стрийська 129, ЖК Resident State, надійний забудовник Resident Development, індивідуальне газове опалення. Здача 1 квартал 2028 року. Є можливість докупити паркінг. Можливе розтермінування! Є ще така ж квартира на 5 поверсі
Рієлтор
106 000 $
1 050 $/м²

Стрийська вул., (Будинок 1)

БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Арена Львів
ЖК Resident State
3 кімнати
101 / 52 / 17 м²
поверх 6 з 11
сьогодні
ПРОДАЖ БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Продаж 3к квартири по вул. Стрийська 129, ЖК Resident State, надійний забудовник Resident Development, індивідуальне газове опалення. Здача будинку на початок 2028 року. Є можливість докупити паркінг. Є ще така ж квартира на 5 поверсі. Можливе розтермінування!
Рієлтор
Novobud IN
106 000 $
1 046 $/м²

Львів, Стрийська вул., (Будинок 1)

3 кімнати
101 / 52 / 16 м²
поверх 5 з 8
сьогодні
ЖК Resident State Секція 1 Загальна площа - 101,31 м2, кухня - 16,41 м2. Поверх - 5 з 8. Матеріал стін - керамоблок. Запланована здача - 1 кв. 2028 р.
Рієлтор
Novobud IN
106 000 $
1 047 $/м²

Стрийська вул., (Будинок 1)

3 кімнати
101 / 52 / 16 м²
поверх 6 з 8
сьогодні
ЖК Resident State Секція 1 Загальна площа - 101,29 м2, кухня - 16,41 м2. Поверх - 5 з 8. Запланована здача - 1 кв. 2028 р
Рієлтор
82 000 $
1 313 $/м²

Стрийська вул., (Будинок 1)

БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Арена Львів
ЖК Resident State
2 кімнати
62 / 29 / 22 м²
поверх 6 з 11
сьогодні
ПРОДАЖ БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Продаж 2к квартири по вул. Стрийська 129, ЖК Resident State, надійний забудовник Resident Development, індивідуальне газове опалення. Здача 3 квартал 2028 року. Є можливість докупити паркінг. Можливе розтермінування!
Рієлтор
30 000 $
1 395 $/м²

Стрийська вул., (Будинок 1)

БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Арена Львів
ЖК Resident State
1 кімната
22 / 12 / 10 м²
поверх 11 з 11
2026 рік побудови
1 тиж. тому
Продаж апартаментів, вул. Стрийська, 195 ЖК «На Стрийській» від КреаторБуд Здача 2 квартал 2026р Продаж по переуступці ( економія на податках) 11 поверх з 11 Будинок комфорт класу Локація- близько до ТЦ КінгКрос. Близько Львівський автовокзал Житловий комплекс вже заселений. Має хорошу інфраструктуру. Район стрімко розвивається. В наявності є 2 апартаментів, перші площею 21,5 м2, другі 20,07м2. Знаходяться вони поряд, при потребі можна обєднати в 1 квартиру. Це хороший варіант, для здавання в оренду. Тому що не велика сума вкладень. Є тут попит на оренду. І здача будинку планується на весну - не потрібно буде довго чекати. Телефонуйте, розповім всі деталі.
Рієлтор
  • Також шукають:
  • Резідент Стейт