Топ оголошень Малодолинського

35 000 $
972 $/м²
Залена, 2
1 кімната
36 / 18 / 8 м²
поверх 1 з 3
вчора
Продаж однокімнатної квартири в Малодолинському.
Розташована на 1 поверсі, не кутова та дуже тепла. Квартира продається з меблями та технікою.
Дом.з червоної цегли, ширина зовнішньої стіни 80 см. Дві бронювання дверей, сигналізація. Вікна металопластикові, ковані ґрати. Балкон засклений та утеплений.
Поруч розташовані школа. магазини, церква, зупинка, біля будинку дитячий майданчик. Багато паркувального місця для авто. Свіжий авторський ремонт, зроблений у грудні 2023 р.
Ви закохаєтесь у цю квартиру с першого погляду!
Телефонуйте, оперативний показ.
Код об'єкту: 349552 - 24
10 000 $
1 333 $/сот
Вишнева, 23
під забудову
7.5 сот
сьогодні
У продажу земельна ділянка 7.5 соток на житловій вулиці в селі Малодолинське. На ділянці гараж та літня кухня. В кухню заведено електрику та газ. На ділянку заведена вода. Газова труба проходить по фасаду. У кроковій доступності школа, магазини, зупинка транспорту на Одесу та Чорноморськ. До Одеси 15 хвилин їзди. [телефон приховано]
55 000 $
579 $/м²
Культурна вул. (Лейтенанта Шмідта), 1
95 / 61 / 8 м²
1 поверх
15 сот
4 кімнати
сьогодні
В ексклюзивному продажу будинок у селі Малодолинське, передмістя Чорноморська. Будинок 95 м ² на 15 сотках приватизованої землі, ділянка правильної форми.
Будинок 1974 року будівлі з черепашника, міцний, сухий, теплий, доглянутий. Високий цоколь, високі стелі, товсті мури. У будинку 4 кімнати, санвузол суміщений, великий сухий підвал.
Город доглянутий, правильної форми, ділянка кутова.
Усі комунікації у будинку – світло, вода, природний газ, зливна яма.
Телефонуйте, організую показ
40 000 $
421 $/м²
Заречна
єВідновлення
95 / 59 / 11.3 м²
1 поверх
10 сот
4 кімнати
1970 рік побудови
сьогодні
У продажу будинок у с. Малодолинське, поблизу озера. На приватизованій ділянці 10 соток розташований кам'яний будинок площею 95 м². Будинок 70-х років побудови. 3 спальні та зал, коридор, веранда, кухня. Висота стелі 2,58 м. Вода, світло, газ, вигрібна яма, є можливість провести центральну каналізацію, гараж, літня кухня також із газом, кам'яний гараж, госпприміщення. Туалет на подвір'ї. Стан житловий.
40 000 $
421 $/м²
заречна
єОселя
єВідновлення
95 / 57 / 10 м²
1 поверх
10 сот
4 кімнати
1970 рік побудови
сьогодні
У продажу будинок у с. Малодолинське, поблизу озера. На приватизованій ділянці 10 соток розташований кам'яний будинок площею 95 м². Будинок 70-х років побудови. 3 спальні та зал, коридор, веранда, кухня. Висота стель 2,58 м. Вода, світло, газ, зливна яма, є можливість провести центральну каналізацію, гараж, літня кухня також із газом, кам'яний гараж, госпприміщення. Туалет на подвір'ї. Стан житловий.
56 000 $
187 $/м²
Битнера
300 / 250 / 40 м²
1 поверх
7 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Продається просторий будинок у селі Малодолинське з видом на лиман 🌅
Площа будинку — 300 м²
Ділянка — 7 соток
У будинку просторе планування, сауна та 4 окремі номери, які можна здавати в оренду. Чудовий варіант як для великої родини, так і для бізнесу.
Тихе місце, свіже повітря та гарний краєвид створюють комфортну атмосферу для життя та відпочинку.

220 000 $
478 $/м²
Культурний пров. (Лейтенанта Шмідта)
460 / 300 / 20 м²
2 поверхи
18 сот
6 кімнат і більше
2020 рік побудови
сьогодні
Продам великий будинок для двох сімей поблизу ОДЕСИ
У престижному передмісті Одеси — Малодолинське, Бурлача Балка – Сухий Лиман — представлено рідкісний об'єкт: капітальний будинок-дуплекс із великою ділянкою, який ідеально підійде для життя двох сімей або для створення просторої сімейної резиденції.
Загальна площа будинку — 460 м²
Кожна половина — по 220 м²
Ділянка — 18 соток
Будинок грамотно спроєктований як дві повністю автономні частини, кожна з яких є повноцінним будинком зі своїм простором та інфраструктурою.
Кожна половина будинку включає:
• 3 просторі кімнати
• окремий вхід
• власний гараж на 2 автомобілі (розташований під кожною частиною будинку)
• незалежні комунікації
• зручне...

38 000 $
463 $/м²
Ювілейна
82 / 53.1 / 10.3 м²
1 поверх
9 сот
3 кімнати
сьогодні
У продажу капітальний будинок у Малодолинському.
Чудова локація, центр села.
Будинок із цегли, три кімнати.
Стан під ремонт, але можна жити. Опалення газового конвектора. Також є піч.
Школа у 3х хвилинах ходьби. Також поряд церква, магазини, зупинка транспорту.
Велика ділянка 9 соток правильної форми. На ділянці є літня кухня, господарські будівлі.
Хороший варіант для реконструкції будинку зі своїми коригуваннями та втіленням у життя своїх проектів.
Дзвоніть, поїдемо дивитися.
Код об'єкту: [телефон приховано]

44 000 $
484 $/м²
Мухіна
91 / 58 / 11 м²
1 поверх
10 сот
4 кімнати
сьогодні
У продажу будинок в Малодолинському з видом на лиман на 10 сотках землі!
У будинку 4 окремі кімнати, кухня та місце під санвузол. 2 види опалення: 2 грубі (твердопаливні) та газове. Є літня кухня із погребом і гараж.
З комунікацій: вода міська, природний газ, вигрібна яма і є можливість підключитись до міської каналізації.
Під'їзна дорога асфальтована та гарна транспортна розв'язка.
Доглянутий город.
Готові під держ.програми! Дзвони і йдемо дивитися!
Код об'єкту: 477876 - 24
45 000 $
978 $/м²
Центр
46 / 30 / 10 м²
1 поверх
8 сот
2 кімнати
сьогодні
Будинок знаходиться в центрі, поряд супермаркети, аптека, нова пошта .Зручне транспортне сполучення
Земельна ділянка 8 сотих . Загальна площа будинку, 46 м квадратних .
Дві кімнати, кухня , санвузол суміжний , веранда . Житловий стан .
Також є літня кухня з газом , підсобне приміщення. Місце для автомобіля . Фруктові дерева , сортовий виноград і неймовірні красиві квіти прикрашають земельну ділянку. Все приватизоване . Будинок підходить, як для постійного проживання та дачного житла. Торг присутній

250 000 $
213 $/м²
Фиалковый переулок, 1
багатофункціональне приміщення
1176 м²
2020 рік побудови
вчора
Продам. Незавершене будівництво.
Продається велике та світле приміщення у передмісті Одеси — чудова інвестиція у ваш майбутній бізнес! Це унікальне приміщення надає безліч можливостей для створення прибуткового бізнесу або комфортного житла у мальовничому передмісті Одеси. Просторий і світлий будинок із великою кількістю кімнат, що робить його ідеальним для розміщення гостей. Ділянка має площу 18 соток, що дозволяє розглядати різні варіанти використання.
Цей будинок можна перетворити на дитячий центр із кімнатами для занять та ігор.
Чудова можливість створити хостел для туристів і мандрівників, адже розташування забезпечує спокій та комфорт.
Підходить для безлічі бізнес-проєктів, пов'язаних...
220 000 $
478 $/м²
Зелена
460 / 118 / 20 м²
3 поверхи
9 сот
5 кімнат
вчора
37679. У продажу дуплекс загальною площею 460 кв.м.
Два самостійні будинки. Будинок побудований капітально, утеплений по фасаду, заведена потужність 32 кВт (три фази). По всіх двох будинках розведені теплі підлоги, на підлозі плитка.
В одному будинку практично закінчено ремонт. Велика ділянка під ландшафтний дизайн. Прекрасний вид з балкона. До міста 15 хвилин їзди на машині.
Відмінна пропозиція на ринку нерухомості. Купуйте вигідно!
70 000 $
603 $/м²
Янтарна, 1
116 / 70 / 15 м²
1 поверх
6 сот
3 кімнати
сьогодні
Продам будинок нової забудови в Малій Долині, земля Молодіжне-2. Будинок побудований з газобетону, дах — металочерепиця, під чистове оздоблення. Зручне планування: кухня-студія та три спальні, ванна кімната і туалет, котельня. У будинок заведено світло та воду, вода — власна артезіанська свердловина. Ділянка огороджена, доглянута. Розташований за 200 м від школи та церкви. Курсує маршрутка до Чорноморська та Одеси, є продуктовий магазин. На будинок та землю всі документи оформлені.
Район забудовується, неподалік Олександрівське водосховище та вейк-парк.
37 000 $
389 $/м²
заречна
єОселя
єВідновлення
95 / 57 / 10 м²
1 поверх
10 сот
4 кімнати
1970 рік побудови
5 днів тому
У продажу будинок у с. Малодолинське, поблизу озера. На приватизованій ділянці 10 соток розташований кам'яний будинок площею 95 м². Будинок 70-х рр. забудови. 3 спальні та зала, коридор, веранда, кухня. Висота стелі 2,58 м. Вода, світло, газ, зливна яма, є можливість провести центральну каналізацію, гараж, літня кухня також із газом, кам'яний гараж, госпприміщення. Туалет на подвір'ї. Стан житловий.
65 000 $
464 $/м²
Квіткова
140 / 56 / 10 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
2004 рік побудови
1 тиж. тому
Продам будинок поблизу Малодолинського, СК Заря.
Будинок капітальний, двоповерховий з цокольним поверхом та підвалом.
1 поверх - велика кімната, кухня, коридор, санвузол.
2 поверх - 2 кімнати, коридор, великий балкон-тераса.
В будинок заведені всі комунікації: газ, світло, вода. Каналізація- вигрібна яма
Ділянка 6 соток, дуже охайна і доглянута. Посаджені кущі полуниці, смородини, ожини, плодові дерева, декілька сортів винограду, багато квітів.
На ділянці є літній душ і туалет, колодязь та капітальний гараж.
Розташований в 150 метрах від мальовничого озера. Повний пакет документів.
65 000 $
376 $/м²
Заводська, 1
173 / 100 / 20 м²
2 поверхи
9 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
Продам виділену в окрему одиницю частину будинку з окремим входом та земельною ділянкою 9.4 сотки в Малій Долині. Передмістя Одеси та Чорноморська.
Капітальний житловий будинок із бетонних блоків, перекриття — бетонні плити. На першому поверсі: кухня, вітальня, велика спальня та просторий санвузол із ванною. З ремонтом, тепла підлога.
На другому поверсі: дві роздільні кімнати, одна з балконом, та другий санвузол із душовою кабіною. Ремонт незавершений.
Опалення по всьому будинку газове, двоконтурний котел. Вікна металопластикові. На підлозі ламінат, плитка. Зручні сходи на другий поверх (дерево + метал).
Двір викладений плиткою, є цокольний поверх під будинком.
На ділянці є накрита манга...
37 000 $
389 $/м²
Зарічна
єВідновлення
95 / 59 / 11 м²
1 поверх
10 сот
4 кімнати
1970 рік побудови
3 тиж. тому
У продажу будинок в с.Малодолинське, поблизу озера. На приватизованій ділянці 10 соток кам'яний будинок площею 95 м².
Будинок 70х р.побудови.
Три спальні та зал, коридор, веранда, кухня. Висота стелі 2,58 м. Вода, світло, газ, опалення газовий котел та пічне. Зливна яма, є можливість провести центральну каналізацію, літня кухня теж з газом, кам'яний гараж, госпприміщення. Туалет у дворі. Стан житловий.
Телефонуйте!
42 000 $
656 $/м²
Зелена, 2
2 кімнати
64 / 38 / 8 м²
поверх 4 з 5
3 тиж. тому
Це не просто квартира, а перспектива для вашого бізнесу!
Квартира з розкішним бонусом!
Можливість використовувати додаткову площу — 26 м², із двох кімнат у цокольному поверсі, які закріплені за квартирою на підставі договору оренди з ОСББ будинку!
+ Можливість зробити санвузол на двох господарів (виведені необхідні комунікації).
• Сама квартира з гарним видом на Одесу та доглянутий двір!
Нова сантехніка в роздільному санвузлі.
Кухня з виходом на невелику лоджію, дві роздільні кімнати, одна з яких має вихід на балкон із видом на дитячий майданчик та школу!
У будинку є бомбосховище!
Власна котельня, її видно на фото двору!
Пандуси для мам із візочками та людей з обмеженими фізичними можливостя...
100 000 €
330 €/м²
Садова
303 / 90 / 47 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
1 міс. тому
Він для тих, хто цінує якість у деталях та мальовничу природу, у кроковій доступності чудове озеро і «стежка здоров'я», можливість риболовлі та велоспорту.
У наш час особливо актуально — жити у власному, безпечному, автономному будинку!
• Загальна площа — 303 м².
• Перший поверх — кухня-вітальня 47 м² та дві спальні 23 і 21 метр, санвузол і крита веранда з виходом у сад.
• На другому поверсі дві спальні 23+23 метри, санвузол, виконано чистові роботи.
• Будинок побудований на з/б колонах із заповненням газобетонними блоками (40 см — товщина стін), утеплений пінопластом.
• Перекриття — попередньо напружені з/б плити. Покрівля з натуральної черепиці, крокви з просоченням від грибка та паразитів...
Всі новобудови