Найпопулярніші новобудови міста
Новобудови Новояворівська
Топ оголошень Новояворівська

57 000 €
991 €/м²
Тараса Шевченка вул., 2
2 кімнати
58 / 30 / 10 м²
поверх 8 з 9
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ для покупця!
Пропонується до продажу світла та простора двокімнатна квартира в самому центрі міста — ідеальний варіант для комфортного проживання або інвестиції.
Характеристики квартири:
Загальна площа — 57,5 м²
Поверх — 8 з 9
Локація та інфраструктура:
Будинок розташований у центрі міста — вся необхідна інфраструктура в пішій доступності:
зупинки громадського транспорту
магазини, супермаркети
міська рада
лікарня, поліклініка
церква
відділення пошти та банків
Квартира зр...
900 $/міс
13 $/м²
Степана Бандери вул., 1
ПРЕМІУМ
торгівельне приміщення
70 м²
4 дні тому
Оренда: приміщення 70 м² в ТЦ «Центральний»
м. Новояворівськ, вул. С. Бандери
Головні переваги:
• Комфорт: Підігрів підлоги + 2 кондиціонери.
• Світло: Великі замінені вікна, багато природного освітлення.
• Безпека: Сигналізація, датчики руху, вивід під камеру.
• Зручність: 2 входи, вивід під бойлер.
Ідеально під офіс, салон або магазин. Приміщення готове до роботи!
Контакт: [телефон приховано]
#новояворівськ #оренда #тццентральний #комерція #бізнес

83 000 $
1 189 $/м²
Тараса Шевченка вул., 27
3 кімнати
70 / 37 / 13 м²
поверх 7 з 9
3 тиж. тому
ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ
Адреса — м.Новояворівськ, вулиця Шевченка, Львівська область, Яворівський район, Львівська область.
Кількість кімнат — три кімнатна квартира.
Поверх — 7 з 9
Тип будинку — чешка. Матеріал стін — цегла.
Загальна площа — 69.8м², житлова — 36.6м², кухня — 12.6м².
В квартирі зроблений євроремонт ремонт, наявні меблі та побутова техніка: пральна машина, посудомийна машина,холодильник, мікрохвильова піч, духова шафа, варильна панель.
Опалення — індивідуальне, встановлений газовий котел.
Балкон — один.
Санвузол — один / суміжний).
Особливості даної квартири — це те що квартира двостороння, до квартири йде паркомісце біля будинку. Квартира простора з чудовим плануванням...

70 000 $
1 186 $/м²
Андрея Шептицького вул., 5
2 кімнати
59 / 36 / 10 м²
поверх 3 з 4
1 міс. тому
Двокімнатна квартира в клубному будинку в Новояворівську
📍 вул. Шептицького, Новояворівськ
📐 59 м² | 🏢 3/3 поверх | 💵 70 000 $
✔ клубний малоповерховий будинок з приватністю
✔ одна квартира на поверсі
✔ південна сторона — дуже світла та тепла квартира
✔ просторий балкон і кондиціонер
✔ індивідуальне газове опалення
✔ підігрів підлоги (кухня, коридор, ванна)
✔ великий санвузол з ванною
✔ поруч ліс, озеро та стадіон
📞 [телефон приховано]Михайло АН Домлер
#нерухомість #новояворівськ #квартира #продажжитла #інвестиції

7 000 $
1 400 $/сот
сільгосппризначення
5 сот
вчора
Продається дачна ділянка у садівничому товаристві «Приміський садівник» (м. Новояворівськ). Площа – 5 соток. Всього 1,5 км до траси Львів–Краківець та лише 500 м до Кривого Озера. Ділянка гарної форми, суха, розташована на висоті з чудовим краєвидом.
Ексклюзив від Cherry Estate – дзвоніть, покажемо сьогодні.

62 000 $
1 192 $/сот
сільгосппризначення
52 сот
сьогодні
ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
Адреса - місто Новояворівськ (село Цетуля , Яворівський кар'єр ), Львівської області
Площа ділянки - 52 сотки
Призначення - для ведення особистого селянського господарства.
Комунікації - світло і газ поруч з ділянкою.
Особливості даної ділянки - це розташування неподалік від відомого відпочинкового комплексу «Sirka», 400 метрів від ділянки знаходиться озеро, поруч живуть сусіди, дуже популярне місце відпочинку (влітку є труднощі з парковкою у вихідні дні). На берегах водойми планується створення 5 зон відпочинку, назви яких відповідають найближчим селам: Залужжя (затока Якша, завдовжки 800 м та завширшки 100 м; затока має добрі умови, аби бути гаванню для яхт та ка...

62 000 $
1 192 $/сот
Андрея Шептицького вул.
сільгосппризначення
52 сот
2 дні тому
ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
Площа ділянки - 52 сотки
Комунікації - світло і газ поруч з ділянкою.

4 900 $
1 225 $/сот
сільгосппризначення
4 сот
2 дні тому
Продається земельна ділянка площею 0,04 га (4 сотки) у м. Новояворівськ, територія «Приміський садівник».
Переваги:
Зручне розташування в межах міста
Цільове призначення — для садівництва, можливість використання під забудову
Кадастровий номер: 4625810500:04:005:0674
Документи готові до угоди
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні!

1 500 000 $
583 $/м²
Привокзальна вул., 1
БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення вільного призначення
2574 м²
2 дні тому
ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ У ЛЬВІВСЬКУ НЕРУХОМІСТЬ.
Майновий комплекс в м. Новояворівськ (польський кордон):
* склад з авторампою - 2 000 кв. м (60 х 30 м), стелажі, автонавантажувач, промислова підлога, h-12 м.
* офіс - 182 кв. м
* допоміжні приміщення - 392 кв. м
* залізнична колія
* 65 сотих в оренді,
* 2 підстанції по 100 кВт, артезіанська вода.
Послуги рієлтора оплачує власник.
Більше ексклюзивних об'єктів на сайті ан "Магнат":

85 000 $
1 218 $/м²
Тараса Шевченка вул., 9
3 кімнати
69.8 / 36.6 / 12.6 м²
поверх 7 з 9
3 дні тому
ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ
Кількість кімнат — три кімнатна квартира.
Поверх — 7 з 9
Тип будинку — чешка. Матеріал стін — цегла.
Загальна площа — 69.8м², житлова — 36.6м², кухня — 12.6м².
Опалення — індивідуальне, встановлений газовий котел.
Балкон — один.
Санвузол — один / суміжний).

350 000 $
1 750 $/сот
Львівська вул.
сільгосппризначення
200 сот
3 дні тому
Пропонується до продажу земельна ділянка в мальовничому селі Стадники, розташованому неподалік міст Новояворівськ та Яворів. Траса Львів - Краківець. Ділянка знаходиться в першій лінії від дороги та оточена прекрасними сосновими деревами, що створюють затишну та здорову атмосферу.
Загальна площа ділянки складає 2 гектари, що надає достатньо простору для реалізації ваших мрій. Призначення земельної ділянки - 01.03 для ведення особистого селянського господарства, що дає можливість створити своє затишне родинне гніздечко або розвивати власний агробізнес. За бажанням нових власників є можливість змінити призначення ділянки, що відкриває додаткові перспективи для використання комерційного об'єкт...

250 000 $
1 250 $/сот
під забудову
200 сот
5 днів тому
Продаж земельної ділянки для готельно-відпочинкового бізнесу
Новояворівськ, Львівська область
Кадастровий номер: 4625882400:03:000:0390
Площа: 2,0 га
Цільове призначення:
Будівництво та обслуговування будівель готельного комплексу
Пропонується до продажу перспективна земельна ділянка з затвердженим детальним планом забудови, розташована в екологічно чистій, мальовничій зоні поруч із відомим комплексом «Криве Озеро».
• Приватна водойма з рибою на території
• Переважає озеленення (87,5% території) — ідеально для екоформаті...

200 000 $
200 $/сот
комерційного призначення, сільгосппризначення
1000 сот
5 днів тому
Продаж земельної ділянки площею 10 га в Новояворівську
Локація: Львівська область, Яворівський район, Новояворівська територіальна громада
Площа: 5 ділянок по 2 га
Землі сільськогосподарського призначення
Пропонується до продажу земельна ділянка з чудовим потенціалом для розвитку аграрного, фермерського або рекреаційного бізнесу. Може бути частиною об’єднаної ділянки площею до 10 га.
Переваги:
• Простора рівна ділянка, зручна для ведення господарства або зміни цільового призначення під комерційну забудову
• Екологічно чиста місцевість
Можливе використання:
•У перспективі — зміна цільового призначення під будівництво відпочинкового комплексу, глемпінгу, садиби зеленого туризму
В...

250 000 $
2 585 $/м²
Романа Шухевича вул., 1
багатофункціональне приміщення
96.7 м²
2 міс. тому
ПРОДАЖ КОМЕРЦІЙНОГО ПРИМІЩЕННЯ
Адреса — місто Новояворівськ, вул. Романа Шухевича, 1 Яворівський район, Львівська область.
Загальна площа — 96.7 м².
Поверх — 1 з 9
Кількість кімнат — дві / суміжні.
Ремонт — євроремонт.
Вид комерції — офісне приміщення, нерухомість для роздрібної торгівлі — магазини з побутовою хімією, бутік, взуттєвий магазин, лікувально-оздоровча сфера — косметологія, салон краси, тощо.
Комерційне приміщення чудово підійде під: нерухомість для роздрібної торгівлі — продуктовий магазин, лікувально-оздоровча сфера — стоматологія, косметологія, аптека, сфера послуг — барбершоп, перукарня, салон краси, тощо.
Особливості даного комерційного приміщення — приміщення розташован...
Всі новобудови