Найпопулярніші новобудови міста
Новобудови Пустомитів
Топ оголошень Пустомитів
129 500 $
938 $/м²
Садова вул., 16а
ПРЕМІУМ
4 кімнати
138 / 78 / 14 м²
поверх 3 з 3
2016 рік побудови
сьогодні
Терміновий продаж!
Ціна актуальна до кінця місяця!
Продаж просторої дворівневої квартири у якійсній малоквартирній новобудові 2016 року м. Пустомити, Садова, 16а
Гарне та зручне планування.
Просторі світлі ізольовані кімнати. Класна вітальня з каміном та виходом на балкон з гарним краєвидом. Велика кухня з лоджією, укомплектована сучасною побутовою технікою.
Квартира в двох рівнях, що складає враження проживання в особняку.
Два санвузли: один з душовою, другий - простора ванна кімната.
Ремонт якісний в світлих тонах ремонт виконаний з використанням якісних матеріалів:
• підлога в житлових кімнатах — паркетна дошка
• кухня, камінна зала, санвузли, коридор — плитка з підігрівом підлоги...

139 000 $
463 $/м²
Поршнянська
300 / 200 / 20 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
5 днів тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - м. Пустомити, вулиця Поршнянська, 22.
Кількість кімнат - п'ять.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - газоблок.
Земельна ділянка - 10 соток, огороджена.
Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку / під садівництво.
Загальна площа будинку - 300 м2, житлова - 200 м2, кухня - 20 м2.
Будинок в 0 циклі.
Санвузли - два суміжний.
Перший поверх: кухня-вітальня з виходом на терасу, камін, кабінет (або гостьова кімната) з виходом на терасу, котельня, санвузол, гараж на дві машини
Другий поверх: чотири ізольовані кімнати, санвузол.
Наявні комунікації: електрика газ(поряд) , свердловина, каналізація септик .
Особливості даного будинку - ве...

130 000 $
707 $/м²
Тараса Шевченка вул.
184 / 64 / 23 м²
3 поверхи
24 сот
3 кімнати
5 днів тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - м. Пустомити (с.Підсадки) , Пустомитівський район, Львівської області .
Кількість кімнат - 3 кімнати.
Поверховість -триповерховий.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 24 соток, (огороджена). Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 184,4м2, житлова - 64м2, кухня - 23,7м2.
В будинку зроблений ремонт, наявні меблі та побутова техніка ( двоконтурний газовий котел Vaillant, телевізор, пральна машина , холодильник , душова кабіна та ванна в санвузлі на першому поверсі, двоспальне ліжко в спальній кімнаті , дивани в інших кімнатах, кухонні меблі ). Під час продажу всі меблі і техніка залишаються.
Опалення - газовий...

119 000 $
673 $/м²
Тихий пров., 11
ВИГІДНО
БЕЗ КОМІСІЇ
3 кімнати
176.7 / 72.8 / 20.4 м²
поверх 4 з 4
2014 рік побудови
сьогодні
Продаж просторої трикімнатної квартири у центрі Пустомит!
Пропонується до продажу велика трикімнатна квартира загальною площею 176,7 м², розташована на мансардному (4-му) поверсі цегляного будинку.
Квартира вирізняється продуманим плануванням, значною площею та високими стелями, що створює відчуття простору й комфорту.
Основні характеристики:
Висота стель: 2,7 м
Загальна площа: 176,7 м²
Житлова площа: 72,8 м²
Планування:
Перша кімната — 26 м²
Друга кімната — 25 м²
Третя кімната — 21,8 м²
Простора кухня — 20,4 м²
Ванна кімната — 9,2 м²
Окрема вбиральня — 2,3 м²
Коридор — 34,7 м²
Гардероб — 14,1 м²
Додаткові площі — 14,4 м²
Будинок:
Матеріал зовнішніх стін — цегла
Перекритт...
114 996 $
958 $/м²
Свободи вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
120 / 60 / 25 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
сьогодні
239 000 $
1 494 $/м²
Садова вул.
ПРЕМІУМ
єОселя
єВідновлення
160 / 46 / 48 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
2024 рік побудови
сьогодні
Продаж будинку з дизайнерським ремонтом у Пустомитах.
Новий житловий квартал
Їздить шкільний автобус
Подвірʼя - 6 соток
Будинок - 160м2
Спалень - 3
Гардеробних - 2
Санвузлів - 2
Пральня
Газ
Електрика
Вода - центральна
Каналізація - септик
Індивідуальне газове опалення
Тепла підлога по всьому будинку
1 поверх - плитка
2 поверх - паркетна дошка
Резервне живлення на 6 кВт
Підігрів підлоги по всьому будинку
Комунікації для встановлення електричних панелей
9 000 $/міс
12 $/м²
Михайла Грушевського вул., 4
багатофункціональне приміщення
750 м²
сьогодні
Комерційна пропозиція – приміщення 750 м² у Пустомитах (біля великого ЖК) вул. Садова 2 б
Пропоную до розгляду комерційне приміщення для відкриття магазину / клініки / представництва Вашої мережі.
Локація: м. Пустомити, Львівська область
Площа: 750 м²
Поверх: 1-й (фасадний)
Планування: вільне
Комунікації: всі підведені
Приміщення розташоване у прохідному та активно розвиваючому районі – безпосередньо біля великого житлового комплексу, розрахованого на близько 7 000 мешканців.
Ключові переваги:
• інтенсивний пішохідний та автомобільний трафік
• густонаселений житловий масив поруч
• відсутність перенасичення комерційною інфраструктурою
• зручний доступ і можливість організації паркування...

113 000 $
883 $/м²
Миру, 1
5 кімнат
128 / 51 / 20 м²
поверх 4 з 5
6 днів тому
Простора квартира 128 м² — Пустомити, вул. Миру
Продається простора квартира площею 128 м² у самому серці Пустомит, вул. Миру, 1.
1-й поверх: відремонтований, готовий до заселення
2-й поверх (мансарда): без ремонту, але з великим потенціалом — додаткова спальня, кабінет чи дитяча
Індивідуальне газове опалення
Локація: поруч школа та дитячий садок, тиха та затишна вулиця
Зручне розташування — вся інфраструктура поряд
Ідеально для великої родини або тих, хто цінує простір
Ви отримуєте 128 м² за ціною стандартної трикімнатної квартири — унікальна пропозиція на ринку!
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.

96 000 $
1 297 $/м²
Радоцинська вул., 5
2 кімнати
74 / 38 / 13 м²
поверх 1 з 4
1 тиж. тому
🏠 2-КІМНАТНА КВАРТИРА
У ПУСТОМИТАХ – КІЛЬКА ХВИЛИН ДО ЛЬВОВА
📏 74 м² | 1-й високий поверх | 4 поверхи
💵 99 000 $
✅ ПЕРЕВАГИ
✔ Новобудова з ремонтом, готова до заселення
✔ Зручне планування, квартира не кутова
✔ Двостороння, світла, тепла та простора
✔ Індивідуальне газове опалення
✔ Закрита територія, дитячий майданчик, паркомісця
✔ Поруч школа, стадіон, спортивні майданчики та супермаркети
Є відеоогляд
📞 Запис на перегляд за номером:
[телефон приховано]— Михайло
#інвестиції #нерухомість #нерухомістьльвів
#новобудова #квартира

130 000 $
705 $/м²
Фабрична вул., 150
184.4 / 64 / 23.7 м²
3 поверхи
24 сот
5 кімнат
2 дні тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Кількість кімнат - 3 кімнати.
Поверховість -триповерховий.
Матеріал стін - цегла.
Опалення - газовий...

160 000 $
1 333 $/м²
Андрея Шептицького вул.
120 / 80 / 18 м²
2 поверхи
15 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж будинку біля Львова.
м. Пустомити.
2 поверховий окремостоячий будинок.
Велике обгороджене власне подвір'я.
Земельна ділянка 24 сотоки + 6 соток для ведення особистого господарства.
Загальна площа будинку 120 м.кв. + підвальне приміщення.
Будинок з якісним ремонтом.
Централізоване водопостачання.
Опалення індивідуальне газове.
Світло 3 фази.
Вигрібна яма.
Балкон.
Будинок розташований не в проїздній частині близько озеро і гарна територія для проживання і прогулянок.
Телефонуйте!
Код - 346441.
155 000 $
198 $/м²
Заводська вул., 10
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
782 м²
сьогодні
Продаж адміністративної будівлі | Центр м. Пустомити
Пропонується до продажу триповерхова цегляна будівля в самому центрі м. Пустомити — комерційний об'єкт із великим інвестиційним потенціалом!
Локація
• Центральна частина міста
• Поруч: магазини, школи, дитячі садки, медичні заклади
• Зручний доїзд, активний трафік
• Земельна ділянка — 20 соток
• Паркувальні місця на території
Характеристики об'єкта
• Загальна площа — 782 м²
• 3 поверхи
• Міцні цегляні стіни та залізобетонні перекриття
• Високі стелі — 2,9 м
• Прямий фасадний вхід на прохідну вулицю
• Можливість перепланування або реконструкції під потреби вашого бізнесу
️ Ідеально підходить для:
• Медичного центру
• Бізнес-центру, оф...

150 000 $
538 $/м²
Садова вул.
279 / 173 / 25 м²
3 поверхи
15 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — Львівська обл., Пустомитівський р-н, м. Пустомити, вул. Садова
Кількість кімнат — п'ять.
Поверховість — двоповерховий будинок
Матеріал стін — газоблок.
Земельна ділянка — 15,79 соток, огороджена.
10 соток — для будівництва та обслуговування житлового будинку.
5,79 соток — для ведення особистого селянського господарства.
Загальна площа будинку — 279,9 м², житлова — 172,9 м², кухня — 25,4 м².
В будинку зроблений частковий ремонт
Опалення — газовий котел.
З підігрівом підлоги на кухні, у коридорі та санвузлі
Санвузли — 5 (з них 2 — вбиральні)
Цокольний поверх будинку включає: тамбур, коридор, вітальня, кухня.
Перший поверх будинку включає: санвузол, вітальня, кабінет...
155 000 $
196 $/м²
Заводська вул., 1
багатофункціональне приміщення
790 м²
сьогодні
Пропонуємо до продажу комплекс адміністративних будівель в самому центрі Пустомит.
Завдяки вдалому розташуванню можливо використання, як для житлової так і комерційної нерухомості.
Комплекс будівель загальною площею 782.9 м2:
- адміністративна 3-х поверхова будівля, площею 700 м2;
- склад\котельня - 37 м2;
- приміщення гаражу- 47 м2
Земельна ділянка площею 20 сот, розташована у пішій доступності до державних структур та служб ( ЦНАП, поліклініка, поліція, шкільні та дошкільні установи, магазини, ринок).
Стан будівлі дозволяє робити реконструкцію під різне функціональне використання :
- офісний центр, простір для коворкінгу, бізнес хаб;
- медичний центр (клініка), медичний хаб;
- виро...

72 000 $
1 957 $/м²
Садова вул., 55
єВідновлення
1 кімната
36.8 / 16.4 / 10.3 м²
поверх 1 з 7
сьогодні
Код об'єкта: 471941. АН "Атланта".
Пропонується сучасна квартира у новобудові з уже завершеним ремонтом. Виконаний якісний та стильний ремонт у світлих тонах, з використанням сучасних матеріалів і продуманих рішень для комфортного проживання.
Квартира розташована на високому першому поверсі, що поєднує зручність доступу та комфорт. Встановлено кондиціонер, який працює як на охолодження, так і на обігрів. Уся побутова техніка нова та на гарантії.
Будинок заселений, територія впорядкована, є закритий внутрішній дворик для мешканців комплексу. Підключені всі необхідні комунікації, є газ — важлива перевага для індивідуального опалення.
Є право власності, що дозволяє швидко оформити угоду. Кв...
68 200 $
1 100 $/м²
Спортивна вул., (Будинок)
2 кімнати
62 / 25 / 20 м²
поверх 3 з 7
сьогодні
Продаж квартир у м. Пустомити ЖК «Спортивна»
Пропонуємо сучасні квартири та комерційні приміщення у новому житловому комплексі.
Квартири:
• Площа 62 м2 ( також є інші варіанти )
• Зручні та продумані планування
• Сучасний житловий комплекс для комфортного проживання
Ціна 1100 $ м2
Переваги комплексу:
• Наявне бомбосховище у будинку
• Сучасне будівництво
• Завершення будівництва — кінець червня
• Теплові насоси!
Зручне розташування — тиха та перспективна локація неподалік Львова
Здача у червні 2026 року
67 500 $
1 500 $/м²
Спортивна вул., 17
багатофункціональне приміщення
45 м²
сьогодні
✅Продаж комерційних приміщень у м. Пустомити ЖК «Спортивна»
• Площа від 45 м² і більше
• Ідеально підходять для бізнесу (магазин, офіс, салон тощо)
• Вигідна локація з хорошим потенціалом для розвитку
Ціна 1500$ м2
Переваги комплексу:
• Наявне бомбосховище у будинку
• Сучасне будівництво
• Завершення будівництва — кінець червня
• Сучасні електричні рішення, теплові насоси!

100 000 $
833 $/м²
Лугова вул.
120 / 70 / 10 м²
2 поверхи
5 сот
5 кімнат
вчора
Будинок 120 м² із землею — приватизовано, хороша локація
Продається будинок площею 120 м² із приватизованою земельною ділянкою.
Усі документи в порядку, приватизовано
Зручна локація
Підключення: три фази електрики
Власна свердловина
Каналізація
Ідеальний варіант для проживання чи інвестиції у нерухомість.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.

14 000 $
933 $/сот
під забудову
15 сот
вчора
Земельна ділянка 15 соток — Пустомити, під забудову
Продається земельна ділянка площею 15 соток у м. Пустомити, район Лісневичі (вул. Польова).
Призначення: для будівництва та обслуговування житлового будинку
Всього 9 км від Львова, зручний доїзд — 15 хвилин, багато транспорту
Поруч побудовані та заселені будинки
Недалеко комплекс «Озерний край»
Комунікації поруч
Спокійне та затишне місце для будівництва приватного будинку
Кадастровий номер: 4623684200:11:000:0061
Документи готові до продажу.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.
18 000 грн/міс
305 грн/м²
Тараса Шевченка вул., 3
приміщення вільного призначення
59 м²
вчора
Оренда комерційного приміщення , під будь-який вид діяльності м. Пустомити.
Ціна: 18000 грн
Площа:49
Пропозиція від Агенства Нерухомості
Всі новобудови