Фільтри
Продаж паркомісць і гаражів в Києві
1 оголошення
- найбільша площа
1 оголошення
- найбільша площа

250 $
19 $/м²
Болсуновська вул. (Сергія Струтинського), 2
паркомісце
13 м²
4 дні тому
Оренда просторого паркомісця в ЖК PecherSKY
Вас також можуть зацікавити оголошення поруч
19 оголошень
![PRIMES]()

40 000 $
2 073 $/м²
Старонаводницька вул., 42-44
паркомісце
19 м²
вчора
Паркомісце на 2-му поверсі підземного паркінгу в сучасному житловому комплексі бізнес-класу.
Ключові переваги:
1. Вигідна ціна на етапі введення будинку в експлуатацію
2. Будинок вводиться в експлуатацію навесні
3. Зручний заїзд та комфортне розташування
4. Сухий, безпечний підземний паркінг
Ідеальне рішення:
1. Для власного користування
2. Як інвестиція (високий попит на оренду паркомісць у комплексах такого рівня)
Паркомісця в бізнес-класі завжди ліквідний актив, який зростає в ціні після введення будинку в експлуатацію.
Телефонуйте для деталей та перегляду.
45 000 $
2 368 $/м²
Старонаводницька вул., (Будинок 2)
паркомісце
19 м²
2 дні тому
Продаж підземний паркінг на - 2 рівні
Будинок 2 ЖК EDELDORF HILLS
Загальна площа - 19,3 м2
Код об'єкту - 26074

44 999 $
2 368 $/м²
Старонаводницька вул., 44
паркомісце
19 м²
1 міс. тому
#26074 Продаються 2 машиномісця на - 2 поверсі в будинку 2 ЖК EDELDORF HILLS
Загальна площа машиномість
1) 14,1 м2 - 40 000 $
2) 19,3 v2 -45 000 $

39 999 $
2 857 $/м²
Старонаводницька вул., 44
паркомісце
14 м²
1 міс. тому
Загальна площа машиномість
1) 14,1 м2 - 40 000 $
2) 19,3 v2 -45 000 $

40 000 $
2 857 $/м²
Старонаводницька вул., 42-44
паркомісце
14 м²
2 тиж. тому
Загальна площа машиномість
1) 14,1 м2 - 40 000 $
2) 19,3 v2 -45 000 $

40 000 $
2 837 $/м²
Старонаводницька вул., 42-44
паркомісце
14 м²
вчора
Ключові переваги:
1. Вигідна ціна на етапі введення будинку в експлуатацію
2. Будинок вводиться в експлуатацію навесні
3. Зручний заїзд та комфортне розташування
4. Сухий, безпечний підземний паркінг
Ідеальне рішення:
1. Для власного користування
Телефонуйте для деталей та перегляду.
40 000 $
2 857 $/м²
Старонаводницька вул., (Будинок 2)
паркомісце
14 м²
2 дні тому
Продаж підземного паркомісця в паркінгу на - 2 рівні
ЖК EDELDORF HILLS Будинок 2
Загальна площа - 14 м2
Код об'єкту - 26074

45 000 $
3 214 $/м²
Паризький пров. (Добролюбова), 4
паркомісце
14 м²
1 тиж. тому
#9222
Паркінг ЖК Renaissance Residence 2 паркомісця в безпечному підземному паркінгу вул. Добролюбова 4, Продаж можливий тільки з квартирою.

45 000 $
2 332 $/м²
Старонаводницька вул., 42-44
паркомісце
19 м²
1 міс. тому
#26074
Продається машиномісце на - 2 поверсі в будинку ЖК EDELDORF HILLS
Загальна площа машиномісця 19.3 м2.
Є ще одне паркомісце площею 14.1, телефонуйте для всіх деталей!

29 000 $
1 381 $/м²
Старонаводницька вул., 10-А
гараж
21 м²
вчора
Продам гараж (бокс) площею 21м2 у новому сучасному паркінгу на Печерську
вул. Старонаводницька, 10а.
Гаражи на 10 поверхів.
Два виїзда - на Лесі Українки та Старонаводницьку.
Встановлено електролічильник, електричну розетку.
Охорона 24/7, пожарна сигналізація, заїзд за перепустками.
Ліфти, санвузли, гаряча вода, опалення.
Є СТО, мийка.
До метро Печерська - 3 хвилини.
30 000 $
1 546 $/м²
Євгена Коновальця, 44А
паркомісце
19 м²
3 дні тому
Продам паркоиісцев за адресою Євгена Коновальця 44А, ЖК Панорама 19,4 м2 комунальні на місяць 450 грн

28 000 $
1 867 $/м²
Старонаводницька вул., 6-Б
паркомісце
15 м²
5 днів тому
Продаж підземного паркомісця в елітному ЖК навпроти Tsarsky, вул. Староноводницька, 6Б, Київ (локація — серце Печерська.
Будинок 2008 року, цегляний, бізнес-класу — надійний, теплий і якісний.
підземний паркінг
охорона
відеоспостереження
мінімальна кількість квартир на поверсі — тиша, приватність і стабільність
Підземний паркінг — велика перевага: авто під захистом, не треба шукати місце, комфорт і безпека:
7 хв пішки до метро «Печерська»
~2,5 км (~10 хв) до пішохідного виходу на Хрещатик (центр міста)
на авто: ~10 хв до Центрального вокзалу
поруч: Ботанічний сад імені Гришка, ТРЦ Gulliver, Новопечерські Липки, бул. Лесі Українки
Відстані до популярних локацій
до с.Лісники ~ 23 км, ~22...

50 000 $
2 778 $/м²
Михайла Бойчука вул. (Кіквідзе), 19-А
паркомісце
18 м²
4 дні тому
ПРОДАЖ ПІДЗЕМНИЙ ПАРКІНГ В ЖК 52 ПЕРЛИНА
Продаж зручного підземного парко місця в ЖК 52 Перлина на -2 рівні
#35346

30 000 $
2 000 $/м²
Старонаводницька вул., 2/20
паркомісце
15 м²
1 міс. тому
Продаж підземного паркомісця в елітному ЖК навпроти Tsarsky, вул. Староноводницька, 6Б, Київ (локація — серце Печерська)
Важливо: паркомісце продається лише разом із квартирою в цьогому ж будинку.
• підземний паркінг
• охорона
• відеоспостереження
• мінімальна кількість квартир на поверсі — тиша, приватність і стабільність
• 7 хв пішки до метро «Печерська»
• ~2,5 км (~10 хв) до пішохідного виходу на Хрещатик (центр міста)
• На авто: ~10 хв до Центрального вокзалу
• Поруч: Ботанічний сад імені Гришка, ТРЦ Gulliver, Новопече...

50 000 $
2 778 $/м²
Михайла Бойчука вул. (Кіквідзе), 19-А
паркомісце
18 м²
1 міс. тому
Зручне парко місце в ЖК 52 Перлина на -2 рівні

50 000 $
2 778 $/м²
Михайла Бойчука вул. (Кіквідзе), 19-А
паркомісце
18 м²
2 дні тому
Продаж зручного парко місця в ЖК 52 Перлина на -2 рівні
46 000 $
2 180 $/м²
Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 3
паркомісце
21 м²
1 міс. тому
Без %, Ексклюзивний паркінг 21 м2 (відразу ліфт), Ліпки, Верхогляда 3
Продам своє ексклюзивне!, а саме НАЙПЕРШЕ машиномісце біля ліфта!
Для справжніх поціновувачів комфорту!
- Велика площа для будь-якого авто (21, 1 м2)!
- Прямокутна форма! Довжина 5, 39 м., ширина 4, 02 м.
- Дуже зручний підїзд / заїзд!
- Під 3 будинком, на -2 рівні (2 під'їзд 3-го будинку).
- Підійде для високої / габаритної машини.
- Є можливість поставити зарядку для електромобіля.
Ви виходите з ліфту і відразу сідаєте в своє авто!
Це паркомісце відразу купувалось особисто для себе, як найкраще що було від забудовника!
В елітному підземному паркінгу на вул. Драгомирова (Андрія Верхогляда), 3 (рівень - 2), 117 в ЖК...

35 000 $
2 381 $/м²
Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 3
паркомісце
15 м²
1 міс. тому
Продаж паркомісця в підземному паркінгу по вул. А.Верхогляда (М.Драгомирова), буд.3 в ЖК Новопечерські Липки.
Паркомісце розташовано на (-2) рівні
Площа - 14,70 м2

27 000 $
1 800 $/м²
Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 3
паркомісце
15 м²
1 міс. тому
#8841 Пропонується до продажу паркінг у ЖК Новопечерські Липки.
Просторе місце, цілодобова охорона, зручне місце розташування.
ЖК "Новопечерські Липки" вважається найкращим житловим комплексом України. Завдяки своїй європейській концепції та високому рівню сервісу. Комплекс оснащений всією необхідною для комфортної життя інфраструктурою: SPA-салон, фітнес-клуб преміум-класу Gymmaxx з власним басейном, спортивні та ігрові та дитячі майданчики, поле для футболу, кафе, кондитерські, магазини, ресторани, відділення банку, аптека, хімчистка, дитяча садиба академія UTA, Центр східної культури Michi, арт-галерея Nebo та багато іншого.
- Печерський р-н
- Продаж паркомісць Болсуновська вул. (Сергія Струтинського)
- ЖК PecherSKY