Найпопулярніші котеджні містечка міста
Котеджні містечка Святопетрівського
Топ оголошень Святопетрівського

370 000 $
2 662 $/м²
Амосова вул., 74 А
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
139 / 53 / 38 м²
3 поверхи
6 сот
4 кімнати
2019 рік побудови
сьогодні
🏡 Стильний дизайнерський будинок з хамамом.
📍 Святопетрівське
вулиця Амосова | 7 км до Києва
Поруч ЖК «Петрівський квартал»
Площа будинку: 119 м²( фактична 139 м²)
Ділянка: 6 соток
Ціна: 370 000 $ без комісії
Будинок виконаний з якісним дизайнерським ремонтом та повністю укомплектований меблями і технікою — готовий до проживання без додаткових вкладень.
✨ Планування та комфорт:
• Простора кухня-вітальня 38 м² з виходом на терасу
• 4 окремі кімнати
• 3 санвузли: душ, гідромасажна ванна та власний хамам
• 2 гардеробні, 2 балкони
🔥 Інженерія та технології:
• 3 види опалення: тепла підлога, інверторні кондиціонери, камін
• Електропостачання 15 кВт (3 фази)
• Генератор Matari M...
265 000 $
1 656 $/м²
Святоюрівська вул., 86а
ПРЕМІУМ
єОселя
єВідновлення
160 / 100 / 50 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
2022 рік побудови
сьогодні
Продаж будинку 160м² з меблями | КМ Баварське село | Готовий до заселення
Пропонується до продажу сучасний будинок у котеджному містечку Баварське село. Збудований у 2022 році, ремонт завершено у 2023-му. Будинок повністю готовий до заселення — продається з меблями та технікою. При будівництві використовувались якісні матеріали, зокрема плитка на першому поверсі з довічною гарантією.
Характеристики будинку
Загальна площа: 160 м² (1 поверх + мансарда)
Кількість кімнат: 4 окремі кімнати
Санвузли: 2
Гардеробні: 2
Рекуперація...

379 000 $
1 285 $/м²
Озерна вул.
ТЕРМІНОВО
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
295 / 97 / 20 м²
2 поверхи
12 сот
4 кімнати
2007 рік побудови
сьогодні
Автономний якісний будинок в смт Святопетрівське, 12 км від метро Житомирська.
Будинок 2007 року побудови.
Тоді ще будували добротно)
Якісні матеріали: червона цегла, з/б перекриття.
Будинок має два поверхи та повноцінний цокольний поверх.
На першому поверсі розташовані: прихожа, просторий хол, Вітальна кімната, велика кухня, санвузол, гардеробна кімната.
На другому поверсі: дві дитячі та основна доросла спальня, а також зона бібліонтека-кабінет.
На мінус першому поверсі: повноцінна кімната-укриття, пральна кімната, гардеробна кімната та вихід в гараж на два авто.
Інтрерєр виконаний у стилі прованс.
Меблі, техніка світових виробників.
Повна комплектація.
На території розташована крита...

90 000 $
1 552 $/м²
Кринична
ПРЕМІУМ
єОселя
єВідновлення
58 / 15 / 13 м²
1 поверх
1 сот
1 кімната
5 днів тому
У продажі Таунхаус з ремонтом у с.Святопетрівське!
Площа: 58м2
1 сотка
Планування: кухня-вітальня, спальна кімната, санвузол та передпокій
Індивідуальне електричне опалення
Тепла підлога
Побудований з газоблоку, утеплений пінопластом
Власне паркомісце
#4236

55 000 $
809 $/м²
Одеська вул., 60
БЕЗ КОМІСІЇ
68 / 45 / 12 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
ТАУНХАУСИ В С. СВЯТОПЕТРІВСЬКЕ / КМ "СІМЕЙНИЙ МАЄТОК"
Вул. Одеська 60
Майбутнім мешканцям пропонуються двоповерхові котеджі різної площі та планувань.
На території площею - 2,14 га розташовано 112 сучасних таунхаусів площею 68, 69 та 100 м², кожен із власним двориком та паркомісцем.
Закрита та безпечна територія. В’їзд через шлагбаум, цілодобова охорона, відеоспостереження по всій території та передбачені місцерозташування укриттів для максимального захисту мешканців. Дитячі майданчики, зони відпочинку для дорослих, міні-паркова зона – усе для активного та комфортного дозвілля всієї родини.
Площа ділянки: 1,0 — 2,0 сотки
Площа будівлі: 68 м², 69 м² та 100 м²
середні таунхауси від 54 990 $...
150 000 $
1 500 $/м²
Лугова
БЕЗ КОМІСІЇ
100 / 60 / 37 м²
1 поверх
5 сот
4 кімнати
2022 рік побудови
сьогодні
Одноповерховий будинок 100м2 який знаходиться в закритому котеджному містечку на 6ть будинків в с.Святопетрівське
В будинку є три кімнати, гардеробна, велика кухня-вітальня, два санвузли, хоз приміщення, повне оздоблення, тепла підлога, газ, світло, вода, септик
Ділянка 5ть соток
Дуже гарне розташування поряд є все необхідне
250 000 $
1 923 $/м²
Лугова
БЕЗ КОМІСІЇ
130 / 90 / 38 м²
1 поверх
5 сот
4 кімнати
2022 рік побудови
сьогодні
Продаж сучасного одноповерхового будинку з ремонтом, технікою і меблями с.Святопетрівське в котеджному містечку
Загальна площа будинку 130м2
Господарське приміщення 7,86м2
Передпокій 7,25м
Санвузол гостьовий 7,72м2
Коридор 10,85м2
Дитяча кімната перша 12,73м2
Санвузол дитячий перший 3,69м2
Дитяча кімната друга 13м2
Дитячий санвузол другий 3,71м2
Кухня-вітальня 38м2
Спальня 17,80м2
Гардероб 2,92м2
Санвузол 3,71м2
Є підігрів підлоги, вода, світло, газ, септик
Будинок в дуже гарному районі поряд магазини, дитячі садочки, школи, зупинка громадського транспорту

225 000 $
1 923 $/м²
Центральна вул., 72
117 / 64 / 21 м²
1 поверх
4 сот
4 кімнати
сьогодні
Чудовий будинок із сучасним ремонтом, який будувався для себе, а не на продаж. Цей будинок знаходиться у зручній локації з розвиненою інфраструктурою та гарним сусідським оточенням.
Площа будинку разом із терасою становить 133 м², а ділянка має 4 сотки землі. Це ідеальний вибір для тих, хто хоче мати власний простір, зручність і комфорт. Особливістю цього будинку є можливість облаштування горища як мансардного поверху, що додасть ще більше простору для реалізації ваших ідей.
Будинок повністю автономний:
- 13 кВт електроенергії забезпечують усі потреби сучасної сім'ї.
- Септик із переливом і дренажним полем на 12 м³ гарантує надійність і простоту в обслуговуванні.
- Свердловина глибиною 35...

79 000 $
439 $/м²
Володимирська вул., 29-В
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
180 / 120 / 15 м²
3 поверхи
1 сот
5 кімнат
1 тиж. тому
Продається енергозберігаючий таунхаус 180м2 в повністю заселеному будинку!
– Будинок мрія! У сучасному районі із повною інфраструктурою!
Адреса: Києво-Святошинський район, с. Святопетрівське, вулиця Володимирська 29-В,
- Власна велика ділянка 1,7 сотки
– Інтернет, освітлення, дороги, дитячі майданчики, гарні приємні сусіди
- Будинок енергоощадний, каркасний заводський, 2008 року, дах натуральна черепиця
- Замовлення робили, вибирали і інвестували всі мешканці будинку, 7 секцій
- 15 років живуть і запевняють будинок найкращій
- електроенергія 15 кВт, двозонний лічильник
- Усі матеріали преміумкласу! Під чистове оздоблення
- Власна парковка, гараж, 1 поверх з залізобетонним міцним перекриттям...

104 500 $
581 $/м²
Богдана Хмельницького вул., 53
єОселя
єВідновлення
180 / 78 / 22 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
сьогодні
Є ОСЕЛЯ, Є ВІДНОВЛЕННЯ
Продаж таунхауса вул Богдана Хмельницького 53 ЖК Петрівське містечко село Святопетрівське
Загальна площа - 180,7 м2
1 поверх: 54,2 м2
2 поверх: 64,5 м2
Ділянка: 1,98 сотки
Планування (4 кімнати)
1 поверх: коридор, санвузол, кабінет, велика кухня-вітальня
2 поверх: 3 спальні, санвузол
Підвал - повноцінний, великий — 62 м2, зроблена гідроізоляція, є стяжка, витяжка-приточно-витяжна вентиляція, може використовуватись як бомбосховище
Двір та паркування - внутрішній двір огорожений металевим парканом 1,5 м , паркомісце перед будинком можна облаштувати ще 2 у власному дворі вздовж будинку
На території комплексу є вільні паркомісця також за потреби
Комунікації та договори
Це...

125 000 $
1 000 $/м²
Грушевського вул.
125 / 67 / 30 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
2015 рік побудови
1 тиж. тому
Пропонується до продажу стильний таунхаус у затишному та доглянутому житловому комплексі неподалік Києва.
Загальна площа будинку — 125 м², земельна ділянка — 2,4 сотки. Будівництво виконане з енергоефективного газоблоку з монолітними перекриттями, що забезпечує надійність і довговічність. Фасад утеплений пінопластом (100 мм), дах — мінеральною ватою (200 мм). Покрівля — сучасний клікфальц, що поєднує естетику та практичність.
Продумане планування:
• 1 поверх — передпокій, простора кухня-вітальня, кабінет, гостьовий санвузол
• 2 поверх — три окремі спальні та ванна кімната
• 3 поверх — функціональне горище
Усі необхідні комунікації підключені: центральна каналізація, водопостачання, електрика...

130 000 $
1 083 $/м²
Амосова вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
120 / 50 / 30 м²
3 поверхи
1 сот
5 кімнат
2 дні тому
с. Святопетрівське , поруч ЖК Петрівський Квартал.
Супер локація. Вся інфраструктура поруч.
Продаж таунхауса 120 кв.м. з ремонтом та власною земельною ділянкою 1 сот.
Готовий до меблювання.
Комунікації: Газ (Котел), світло, скважина, центральна каналізація.
Планування; 1й поверх - велика кухня-вітальня 30 кв.м., санвузол, 2 спальні кімнати на другому поверсі та просторий санвузол, 2 кімнати на 3му поверсі.
Забудована вулиця, асфальтований під"їзд, закрита територія , ворота на електроприводі, на території місце для паркування автомобіля.
Ваучери, сертифікати
Продаж БЕЗ комісії.

250 000 $
2 083 $/м²
Амосова вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
120 / 55 / 27.7 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж красивого та затишного будинку 120 м² з ремонтом, меблями та технікою с.Святопетрівське.
Про будинок:
Сучасний, стильний і дуже комфортний будинок, у який можна одразу заїхати та жити без додаткових вкладень. Ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує затишок, функціональність та якість.
Площа будинку – 120 м²
Будинок повністю укомплектований меблями та побутовою технікою.
Планування:
Перший поверх:
• Простора спальня
• Затишний камінний зал для сімейних вечорів
• Кухня-столова
• Терраса з розсувною системою – ідеально для відпочинку в теплу пору року
• Гостьовий санвузол
Другий поверх:
• Дитяча кімната з гардеробною
• Простора батьківська спальня з гардеробною
• Санвузол з душовою сис...
104 900 $
591 $/м²
Богдана Хмельницького вул., 55
177.47 / 47.3 / 33.8 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
2022 рік побудови
сьогодні
Власник. Продаю таунхаус 177,47 м2 у Святопетрівському, КМ “Петрівське містечко”.
4 окремі кімнати, велика кухня-студія, підключений газ, центральне водопостачання та водовідведення, великий підвал, власний двір. Є можливість встановлення дров'яного каміну. Електрика 10 кВт, 3 фази.
Власні Паркомісця.
Виконаний частковий ремонт на 8000$.
Без додаткової комісії. Можливий торг.
Загальна площа - 177,47 м2
• Підвал - 58,77 м2
• 1 поверх - 54,2 м2
• 2 поверх - 64,5 м2
• Ділянка - 1,98 сотки
Планування:
• 1 поверх - коридор, санвузол, кабінет, велика простора кухня-вітальня
• 2 поверх - 3 спальні, санвузол
Підвал:
повноцінний, гідроізольований, просторий, площею 58,77 м2. Висота стелі у...
104 500 $
581 $/м²
Богдана Хмельницького вул., 25-А
180 / 62 / 28 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
2022 рік побудови
сьогодні
Таунхаус 180 м² | 4 кімнати | ГАЗ | підвал 62 м² | Святопетрівське | Без комісії
📍 с. Святопетрівське, КМ «Петрівське містечко»
Продається власний просторий таунхаус із великим підвалом та власним двором.
Будинок має якісну конструкцію, підключені всі комунікації та виконані основні внутрішні роботи.
📄 Власність більше 3 років. Без комісії для покупця.
📐 Площа
Загальна площа — 180,7 м²
Підвал — 62 м²
1 поверх — 54,2 м²
2 поверх — 64,5 м²
Ділянка — 1,98 сотки
🏡 Планування (4 кімнати)
Перший поверх
Коридор
Санвузол
Кабінет
Простора кухня-вітальня
Другий поверх
3 окремі спальні
Санвузол
🧱 Підвал
Повноцінний великий підвал 62 м²
Виконана стяжка підлоги
Приточно-витяжна вентиляція
Можна облаштува...
69 000 $
575 $/м²
Центральна вул., 33
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Таунхауси Nobel Town
120 / 60 / 20 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
сьогодні
Таунхаус Nobel Town , Святопетрівське, ввул.Центральна 33
Функціональне планування – 120 м² + власна земельна 1 сотка
Перший поверх – 61,1 м²
️ Тамбур – 2,2 м²
️ Простора вітальня з виходом у двір – 38,8 м²
️ Санвузол – 6,7 м²
️ Коридор – 6,6 м²
️ Гардеробна – 6,7 м²
Другий поверх – 58,1 м²
️ Передпокій – 9,8 м²
️ Санвузол – 4,7 м²
️ Спальня 1 – 21,3 м² з виходом на балкон
️ Спальня 2 – 11,1 м²
️ Спальня 3 – 11,2 м²
Комплектація
️ Стіни з газоблоку та цегли утеплені пінопластом і мінеральною ватою
️ Фасад оздоблений клінкерною цеглою
️ Територія перед будинком вимощена бруківкою
️ Власна зона барбекю на задньому дворі
️ Паркомісце на 2 автомобілі
️ Подача води — свердловина 80 м
️ Канал...

99 000 $
436 $/м²
Янтарна вул., 11
БЕЗ КОМІСІЇ
227 / 70 / 41 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
сьогодні
Київська, Бучанський, Святопетрівське, Янтарна, цегла, 3 поверх., площа: 227,0 кв.м, 5 кімн., ділянка 10,0 сот, вода: свердловина, електрика, каналізація: на вулиці; Продається просторий будинок 4 великі спальні 2 санвузли (на першому та другому поверсі). Хороше планування будинку. Гараж на 2 авто + додаткові паркомісця. Встановлений електро та твердопаливний котел. На задньому дворі є тераса, та молодий сад. с.Святопетрівське, яке знаходиться всього в 7 км від столиці. Електрика 3 фази 12 кВт. Свердловина, септик. Асфальтований під'їзд. Вся інфраструктура поруч.; Ціна: 99900 дол

100 000 $
535 $/м²
Незалежності вул., 1
БЕЗ КОМІСІЇ
186.8 / 76.4 / 23 м²
2 поверхи
4 сот
4 кімнати
2020 рік побудови
сьогодні
Пропонується сучасний таунхаус в Святопетрівському, готовність 90%, є свердловина (30м) (вода заведена в будинок), електрика (10КВт), каналізація місцева. Буднинок побудований з піноблока, утеплений пінопластом, декоративна штукатурка, дах з ондуліну, На 1 поверсі гараж на 1 авто, хол, котельня (газовий котел), с/в (для душ.кабіни), кухня-студіо, велика вітальня з виходом на подвір"я. На 2 поверсі розташовані 3 кімнати, с/в (для ванни). Під чистове оздоблення, стяжка, беспіщанка, розведена електрика, труби, газ заведений в кухню та котельню, є внутрішне подвір'я, з фасаду - газон, тротуарна плитка.

82 000 $
683 $/м²
Богдана Хмельницького вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
120 / 44 / 40 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Пропонується будинок-дуплекс в с.Святопетрівське.Два поверхи,на першому вільне планування,на другому 3 кімнати,санвузол та гардеробна.Проведена електрика 11 квт,є своя скважина та септик на 10 кубів.Знаходиться у тихій локації.Ще на стадії будівництва,здача через місяць.