Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Пустомитів
Топ оголошень Пустомитів
129 500 $
938 $/м²
Садова вул., 16а
ПРЕМІУМ
4 кімнати
138 / 78 / 14 м²
поверх 3 з 3
2016 рік побудови
сьогодні
Терміновий продаж!
Ціна актуальна до кінця місяця!
Продаж просторої дворівневої квартири у якійсній малоквартирній новобудові 2016 року м. Пустомити, Садова, 16а
Гарне та зручне планування.
Просторі світлі ізольовані кімнати. Класна вітальня з каміном та виходом на балкон з гарним краєвидом. Велика кухня з лоджією, укомплектована сучасною побутовою технікою.
Квартира в двох рівнях, що складає враження проживання в особняку.
Два санвузли: один з душовою, другий - простора ванна кімната.
Ремонт якісний в світлих тонах ремонт виконаний з використанням якісних матеріалів:
• підлога в житлових кімнатах — паркетна дошка
• кухня, камінна зала, санвузли, коридор — плитка з підігрівом підлоги...

65 000 $
1 161 $/м²
Івана Мазепи вул., 8
56 / 38 / 7 м²
1 поверх
4 сот
3 кімнати
вчора
Продаж 1/2особняка м. Пустомити площа 56м.кв.
окремий вхід, Три кім ізольовані, окремо приватизована ділянка 4,8сот. Всі комунікації,є можливість розбудови на території господарські приміщення. ціна 65000$
тел.[телефон приховано]Ірина

139 000 $
463 $/м²
Поршнянська
300 / 200 / 20 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
6 днів тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - м. Пустомити, вулиця Поршнянська, 22.
Кількість кімнат - п'ять.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - газоблок.
Земельна ділянка - 10 соток, огороджена.
Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку / під садівництво.
Загальна площа будинку - 300 м2, житлова - 200 м2, кухня - 20 м2.
Будинок в 0 циклі.
Санвузли - два суміжний.
Перший поверх: кухня-вітальня з виходом на терасу, камін, кабінет (або гостьова кімната) з виходом на терасу, котельня, санвузол, гараж на дві машини
Другий поверх: чотири ізольовані кімнати, санвузол.
Наявні комунікації: електрика газ(поряд) , свердловина, каналізація септик .
Особливості даного будинку - ве...

130 000 $
707 $/м²
Тараса Шевченка вул.
184 / 64 / 23 м²
3 поверхи
24 сот
3 кімнати
6 днів тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - м. Пустомити (с.Підсадки) , Пустомитівський район, Львівської області .
Кількість кімнат - 3 кімнати.
Поверховість -триповерховий.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 24 соток, (огороджена). Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 184,4м2, житлова - 64м2, кухня - 23,7м2.
В будинку зроблений ремонт, наявні меблі та побутова техніка ( двоконтурний газовий котел Vaillant, телевізор, пральна машина , холодильник , душова кабіна та ванна в санвузлі на першому поверсі, двоспальне ліжко в спальній кімнаті , дивани в інших кімнатах, кухонні меблі ). Під час продажу всі меблі і техніка залишаються.
Опалення - газовий...

119 000 $
673 $/м²
Тихий пров., 11
ВИГІДНО
БЕЗ КОМІСІЇ
3 кімнати
176.7 / 72.8 / 20.4 м²
поверх 4 з 4
2014 рік побудови
сьогодні
Продаж просторої трикімнатної квартири у центрі Пустомит!
Пропонується до продажу велика трикімнатна квартира загальною площею 176,7 м², розташована на мансардному (4-му) поверсі цегляного будинку.
Квартира вирізняється продуманим плануванням, значною площею та високими стелями, що створює відчуття простору й комфорту.
Основні характеристики:
Висота стель: 2,7 м
Загальна площа: 176,7 м²
Житлова площа: 72,8 м²
Планування:
Перша кімната — 26 м²
Друга кімната — 25 м²
Третя кімната — 21,8 м²
Простора кухня — 20,4 м²
Ванна кімната — 9,2 м²
Окрема вбиральня — 2,3 м²
Коридор — 34,7 м²
Гардероб — 14,1 м²
Додаткові площі — 14,4 м²
Будинок:
Матеріал зовнішніх стін — цегла
Перекритт...
114 996 $
958 $/м²
Свободи вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
120 / 60 / 25 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
сьогодні
239 000 $
1 494 $/м²
Садова вул.
ПРЕМІУМ
єОселя
єВідновлення
160 / 46 / 48 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
2024 рік побудови
сьогодні
Продаж будинку з дизайнерським ремонтом у Пустомитах.
Новий житловий квартал
Їздить шкільний автобус
Подвірʼя - 6 соток
Будинок - 160м2
Спалень - 3
Гардеробних - 2
Санвузлів - 2
Пральня
Газ
Електрика
Вода - центральна
Каналізація - септик
Індивідуальне газове опалення
Тепла підлога по всьому будинку
1 поверх - плитка
2 поверх - паркетна дошка
Резервне живлення на 6 кВт
Підігрів підлоги по всьому будинку
Комунікації для встановлення електричних панелей
37 900 $
3 790 $/сот
Павла Тичини вул., 53
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
10 сот
сьогодні
Продається земельна ділянка 10 соток з старим будинком у Пустомитах - всього за 10-15 хв від Львова.
Ділянка розташована в обжитому районі з приватною забудовою (вул Тичини 53) - тиха локація, хороші сусіди та зручний доїзд.
На ділянці є:
- Дерев’яний будинок з дубу - може використовуватись для проживання або реконструкції
- Господарська будівля (стайня) - під зберігання або господарські потреби
- Доглянута територія з молодими деревами - фактично сформований сад
Комунікації:
- Електрика підведена (3 фази)
- Газ на ділянці
- Поруч проходить водопостачання - можливість підключення
Ділянка рівна, правильної форми, зручна для будівництва приватного будинку. Поруч ліс та ставки - хороше місц...
9 000 $/міс
12 $/м²
Михайла Грушевського вул., 4
багатофункціональне приміщення
750 м²
сьогодні
Комерційна пропозиція – приміщення 750 м² у Пустомитах (біля великого ЖК) вул. Садова 2 б
Пропоную до розгляду комерційне приміщення для відкриття магазину / клініки / представництва Вашої мережі.
Локація: м. Пустомити, Львівська область
Площа: 750 м²
Поверх: 1-й (фасадний)
Планування: вільне
Комунікації: всі підведені
Приміщення розташоване у прохідному та активно розвиваючому районі – безпосередньо біля великого житлового комплексу, розрахованого на близько 7 000 мешканців.
Ключові переваги:
• інтенсивний пішохідний та автомобільний трафік
• густонаселений житловий масив поруч
• відсутність перенасичення комерційною інфраструктурою
• зручний доступ і можливість організації паркування...

113 000 $
883 $/м²
Миру, 1
5 кімнат
128 / 51 / 20 м²
поверх 4 з 5
1 тиж. тому
Простора квартира 128 м² — Пустомити, вул. Миру
Продається простора квартира площею 128 м² у самому серці Пустомит, вул. Миру, 1.
1-й поверх: відремонтований, готовий до заселення
2-й поверх (мансарда): без ремонту, але з великим потенціалом — додаткова спальня, кабінет чи дитяча
Індивідуальне газове опалення
Локація: поруч школа та дитячий садок, тиха та затишна вулиця
Зручне розташування — вся інфраструктура поряд
Ідеально для великої родини або тих, хто цінує простір
Ви отримуєте 128 м² за ціною стандартної трикімнатної квартири — унікальна пропозиція на ринку!
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.
96 000 $
1 297 $/м²
Радоцинська вул., 5
2 кімнати
74 / 38 / 13 м²
поверх 1 з 4
1 тиж. тому
🏠 2-КІМНАТНА КВАРТИРА
У ПУСТОМИТАХ – КІЛЬКА ХВИЛИН ДО ЛЬВОВА
📏 74 м² | 1-й високий поверх | 4 поверхи
💵 99 000 $
✅ ПЕРЕВАГИ
✔ Новобудова з ремонтом, готова до заселення
✔ Зручне планування, квартира не кутова
✔ Двостороння, світла, тепла та простора
✔ Індивідуальне газове опалення
✔ Закрита територія, дитячий майданчик, паркомісця
✔ Поруч школа, стадіон, спортивні майданчики та супермаркети
Є відеоогляд
📞 Запис на перегляд за номером:
[телефон приховано]— Михайло
#інвестиції #нерухомість #нерухомістьльвів
#новобудова #квартира

130 000 $
705 $/м²
Фабрична вул., 150
184.4 / 64 / 23.7 м²
3 поверхи
24 сот
5 кімнат
3 дні тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Кількість кімнат - 3 кімнати.
Поверховість -триповерховий.
Матеріал стін - цегла.
Опалення - газовий...

18 000 грн/міс
Садова вул., 77 к1
1 кімната
40 / 20 / 20 м²
поверх 7 з 7
2025 рік побудови
сьогодні
Оренда 1-кімнатної квартири Пустомити
📍Локація – ЖК Садова Алея (Пустомити)
40 м²
7 поверх
💰Ціна - 18 000 грн
Комісія - 100%
Тепла підлога, сучасна техніка: посудомийна машина, пральна машинка, духова шафа, мікрохвильова піч, кондиціонери в кухні та спальні.
Оптоволокно, Wi-Fi роутер. За потреби можна докупити диван, посуд, пилосос, праску, прасувальну дошку.
Житловий квартал з концепцією «двір без автомобілів»
Пішохідна територія з зонами для пікніка.
12 дитячих і 5 спортивних майданчиків.
Тепло і шумоізоляція, великі панорамні вікна.
Зручна транспортна розв’язка
Ідеальне місце для комфортного життя.
Поруч скоро відкриється торговий центр.
Оглянути можна у зручний, наперед узгоджен...

72 000 $
1 957 $/м²
Садова вул., 55
єВідновлення
1 кімната
36.8 / 16.4 / 10.3 м²
поверх 1 з 7
сьогодні
Код об'єкта: 471941. АН "Атланта".
Пропонується сучасна квартира у новобудові з уже завершеним ремонтом. Виконаний якісний та стильний ремонт у світлих тонах, з використанням сучасних матеріалів і продуманих рішень для комфортного проживання.
Квартира розташована на високому першому поверсі, що поєднує зручність доступу та комфорт. Встановлено кондиціонер, який працює як на охолодження, так і на обігрів. Уся побутова техніка нова та на гарантії.
Будинок заселений, територія впорядкована, є закритий внутрішній дворик для мешканців комплексу. Підключені всі необхідні комунікації, є газ — важлива перевага для індивідуального опалення.
Є право власності, що дозволяє швидко оформити угоду. Кв...

100 000 $
833 $/м²
Лугова вул.
120 / 70 / 10 м²
2 поверхи
5 сот
5 кімнат
сьогодні
Будинок 120 м² із землею — приватизовано, хороша локація
Продається будинок площею 120 м² із приватизованою земельною ділянкою.
Усі документи в порядку, приватизовано
Зручна локація
Підключення: три фази електрики
Власна свердловина
Каналізація
Ідеальний варіант для проживання чи інвестиції у нерухомість.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.

115 000 $
958 $/м²
Пасічна
БЕЗ КОМІСІЇ
120 / 50 / 45 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж котеджу в топовій локації у м. Пустомити вул. Пасічна
Локація: м. Пустомити
Площа ділянки: 5 соток
Площа котеджу: 120м
Котеджі на завершальному етапі, залишилось доробити сходи, бруківку та паркан. Якісне будівництво котеджів. Є 2 локації будівництва котеджів, можна обрати місце.
Якісне будівництво з найкращих матеріалів: стіни - цегла, утеплення - пінопласт (12 см), вікна 2/7, хороші вхідні двері, газове опалення. З 3-х сторін біля котеджу буде паркан, покладена бруківка, озеленення території.
До котеджу підведений газ, централізоване водопостачання, світло 5 квт, септик
Вільне планування всередині.
З трьох сторін біля котеджу буде паркан, збоку будинку є місце для паркування, ве...
230 100 $
1 534 $/м²
Володимира Великого вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
150 / 80 / 15 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж сучасних котеджів в околиці м. Львова, всього 15 хв до ТЦ Вікторія Ґарденс
Площа котеджів 150м2,
ділянка 5 сот.
Будинки цегляні , монолітний фундамент і перекриття, висота стелі — 3 м.
Енергоефективні вікна (Aluprof, Польща), утеплення 150–250 мм, дах - експлуатований, додатковий простір для відпочинку. Покрівля - ПВХ мембрана.
Підведені всі інженерні мережі: газ, світло 15 кВт, вода, каналізація, індивідуальне опалення.
Котеджне містечко з закритою територією, охорона, автоматичні ворота, озеленення території — усе для вашого спокою й затишку.
Власний двір, тераса, паркомісце — ідеальний простір для всієї родини.
Завершення будівництва - 3 квартал 2026 року. Можливе розтермінува...
67 500 $
1 500 $/м²
Спортивна вул., 17
багатофункціональне приміщення
45 м²
сьогодні
✅Продаж комерційних приміщень у м. Пустомити ЖК «Спортивна»
• Площа від 45 м² і більше
• Ідеально підходять для бізнесу (магазин, офіс, салон тощо)
• Вигідна локація з хорошим потенціалом для розвитку
Ціна 1500$ м2
Переваги комплексу:
• Наявне бомбосховище у будинку
• Сучасне будівництво
• Завершення будівництва — кінець червня
• Сучасні електричні рішення, теплові насоси!
Зручне розташування — тиха та перспективна локація неподалік Львова
68 200 $
1 100 $/м²
Спортивна вул., (Будинок)
2 кімнати
62 / 25 / 20 м²
поверх 3 з 7
сьогодні
Продаж квартир у м. Пустомити ЖК «Спортивна»
Пропонуємо сучасні квартири та комерційні приміщення у новому житловому комплексі.
Квартири:
• Площа 62 м2 ( також є інші варіанти )
• Зручні та продумані планування
• Сучасний житловий комплекс для комфортного проживання
Ціна 1100 $ м2
Переваги комплексу:
• Наявне бомбосховище у будинку
• Сучасне будівництво
• Завершення будівництва — кінець червня
• Теплові насоси!
Здача у червні 2026 року

150 000 $
538 $/м²
Садова вул.
279 / 173 / 25 м²
3 поверхи
15 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — Львівська обл., Пустомитівський р-н, м. Пустомити, вул. Садова
Кількість кімнат — п'ять.
Поверховість — двоповерховий будинок
Матеріал стін — газоблок.
Земельна ділянка — 15,79 соток, огороджена.
10 соток — для будівництва та обслуговування житлового будинку.
5,79 соток — для ведення особистого селянського господарства.
Загальна площа будинку — 279,9 м², житлова — 172,9 м², кухня — 25,4 м².
В будинку зроблений частковий ремонт
Опалення — газовий котел.
З підігрівом підлоги на кухні, у коридорі та санвузлі
Санвузли — 5 (з них 2 — вбиральні)
Цокольний поверх будинку включає: тамбур, коридор, вітальня, кухня.
Перший поверх будинку включає: санвузол, вітальня, кабінет...
Всі вулиці