Самые популярные улицы города
Улицы Трускавца
Топ объявлений Трускавца

185 000 $
2 313 $/м²
Роксолани ул., 16
2 комнаты
80 / 40 / 12.5 м²
этаж 5 из 9
2017 год постройки
1 нед. назад
Продам 2-кім.квартиру, ЖК вул. Роксолани, 16
ZHK vul. Roksolany, 16 Z Remontom!забудовник ПФ Галицький Двір
"Дану квартиру можна розглянути під іпотеку Є-Оселя"
Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура.
Квартира знаходиться на 5-му поверсі, 9-ти поверхового будинку.
Загальна площа - 80 м.кв.,житлова - 40 м.кв., кухня - 12.50 м.кв.
Нова двокімнатна квартира авторського унікального дизайну повної перепланування, зі всіма новими зробленими під спеціальне замовлення меблями, побутовою технікою, обладнанням, інтерєрними прикрасами, елітним посудом, повністю готовим до проживання у стильній новобудові в центральній частині міста .Двері броньовані із спеціальними замками.
Компанія "Квартира...
98 500 $
1 313 $/м²
Павла Скоропадського ул., 4
2 комнаты
75 / 55 / 9 м²
этаж 9 из 10
2023 год постройки
сегодня
Продається світла та простора 2-кімнатна квартира площею 75 м² у новобудові з новим якісним ремонтом, м. Трускавець.
9 поверх із 10, працює ліфт. Панорамні вікна, з яких відкривається гарний краєвид на місто та гори. Квартира дуже затишна, продумана для комфортного проживання.
65 000 $
956 $/м²
Стебницкая ул., 90
єВідновлення
Стебницкое кольцо
3 комнаты
68 / 40 / 9 м²
этаж 4 из 5
3 дня назад

120 000 $
1 600 $/м²
Данилишиних ул., 59а
2 комнаты
75 / 48 / 25 м²
этаж 8 из 9
4 дня назад
Нова квартира з ремонтом і меблями — Трускавець, вид на гори
Опис
Пропонуємо ексклюзив від Cherry Estate — простора квартира у новобудові в м. Трускавець.
Площа: 75 м², кухня-вітальня 25 м²
Поверх: 8-й із 9-ти — панорамний краєвид на гори та вітряки
Стан: нова квартира з дорогим якісним ремонтом, повністю мебльована, готова до проживання «під ключ»
Інфраструктура: поруч готується до здачі басейн, тренажерний зал, тенісний корт
Локація: тиха частина міста з мальовничими видами
Це ідеальна пропозиція для тих, хто цінує комфорт, сучасний стиль та природу. Дзвоніть — покажемо сьогодні.

190 000 $
1 979 $/м²
Олекси Довбуша ул., 8
2 комнаты
96 / 38 / 34.7 м²
этаж 3 из 10
2022 год постройки
1 нед. назад
Продам 2 -х кім.кв-ру,вул Олекси Довбуша 8б ЖК Трускавецька Фортеця vul Oleksy Dovbusha 8b ZHK Truskavetsʹka Fortetsya
Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура.
Квартира знаходиться на 3-му поверсі, 9-ти поверхового будинку.
Загальна площа - 96м.кв.,житлова - 38 м.кв., кухня - 34.7 м.кв.
96 квадратів в новобудові (2022 рік) в самому центрі курорту . Гарний сучасний ремонт. Повністю укомплектована меблями та технікою, при вході гардеробна, кухня - вітальня з диваном .
В квартирі є побутова техніка Whirlpool та Bosc, посудомийна машина , пральна машина з сушкою, два інверторні кондиціонери, інвертор 2,5 кВт — світло є завжди, газове опалення + тепла підлога, Бойлер.
Засклений балкон, Клад...

84 000 $
651 $/м²
Павла Скоропадського ул., 12
3 комнаты
129 / 68 / 15 м²
этаж 5 из 9
2012 год постройки
2 нед. назад
ПРОДАЖ КВАРТИРИ В 0-ЦИКЛІ
Адреса — місто Трускавець, вулиця Скоропадського, 12, Львівська область.
Кількість кімнат — три кімнатна квартира.
Поверх — 5 з 10.
Квартира в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Загальна площа — 129 м², житлова — 68 м², кухня — 15 м².
Опалення — індивідуальне , наявний, але ще не встановлений газовий котел.
Балкони — дві лоджії.
Санвузли — два.
Будинок введений в експлуатацію.
Продаж з правом власності.
Особливості даної квартири — це те, що квартира двостороння, сонячна, сучасне планування, затишний внутрішній двір, хороша ціна.
Поруч з будинком: школа, дитячий садок, лікарня, продуктовий супермаркет, відділення нової пошти №3, аптеки, салони краси, зупинка громадс...
127 000 $
1 023 $/м²
Павла Скоропадського ул., 8
4 комнаты
124.2 / 70.3 / 15 м²
этаж 9 из 11
2012 год постройки
1 мес. назад
2 готових квартири в одній - ідеальна інвестиція у Трускавці | 124 м² | 1024$/м²
Шукаєте варіант, який одночасно закриє питання проживання і стабільного доходу? Ця 2-рівнева квартира у Трускавці - саме той випадок, коли планування вже працює на вас.
Квартира розташована на 9 та 10 поверхах новобудови 2012 року (над квартирою є технічний поверх), має загальну площу 124.2 м² (64.7 м² + 59.5 м²). І головне - кожен рівень має окремий вхід із загального коридору.
Планування на обох рівнях ідентичне:
• прихожа
• суміжний санвузол
• простора кухня-вітальня
• окрема кімната з виходом на лоджію
Фактично - це дві повноцінні однокімнатні квартири без жодних перепланувань.
Чому це вигідно:
• і...
79 600 $
1 263 $/м²
Павла Скоропадського ул., 4
2 комнаты
63 / 31.3 / 10 м²
этаж 2 из 8
сегодня
2-кімнатна квартира в новобудові ЖК «Олвер» у м. Трускавець.
Поверх 2/9
Загальна площа 63 м²
Будинок газифікований.
Житловий комплекс планується з розвиненою інфраструктурою:
— SPA-зона
— басейн
— тренажерний зал
— дитячий майданчик
Здача в експлуатацію — 4 квартал 2026 року.
Є час спокійно продумати ремонт, стиль, деталі — без тиску і поспіху.
Ціна: 79 600 $
Форма продажу — переуступка.
Варіант, який добре підходить і для життя, і для інвестиції.

79 500 $
1 187 $/м²
Данилишиних ул., 7
3 комнаты
67 / 50 / 7.5 м²
этаж 3 из 5
сегодня
ПРОПОЗИЦІЯ ВІД ПРЕДСТАВНИКА ВЛАСНИКА, БЕЗ КОМІСІЇ !!
Продається 3-х кімнатна квартира на 3 му поверсі 6-ти поверхового будинку.
Квартира загальною площею 67 м. кв.
Три окремі кімнати площею- 16.5// 16,8//14,9
Кухня- 7,5 м.кв
Санвузол окремий.
Велика гардеробна кімната.
В квартирі є велика засклена лоджия.
Квартира дуже тепла, не кутова.
Опалення від газового двоконтурного котла.
Свіжий ремонт.
Нові кухоні меблі, в кожній кімнаті нові великі шафи.
Квартира в дуже гарному районі Трускавця-поруч центр міста, школа, басейн.

80 000 $
3 200 $/м²
Степана Бандери ул., (Будинок)
1 комната
25 / 15 / 7 м²
этаж 3 из 5
сегодня
Продаж апартаментів у центрі Трускавця.
Це — унікальна можливість придбати нерухомість на етапі будівництва, яка щодня буде приносити прибуток.
У сучасному апарт-готелі Apex Apart-Hotel
Преміальний рівень обслуговування у самому центрі міста - власна керуюча компанія Maestro Hotel M a n a g e m e n
Переваги об’єкта:
Центральна локація, 5 хв пішки до бювету;
Готовий ремонт, меблі та техніка — заїжджай або здавай одразу!
Тераси, автономне водопостачання;
якісний фасад і шумоізоляція
Маємо варіанти площі — від 25 до 40 м²
Чому варто купити:
— Щомісячний дохід від оренди;
— Престижна нерухомість, яка зростає у ціні.
Телефонуйте— підберемо варіанти, що найкраще підійде для інвестиції!
100 000 $
1 587 $/м²
Петра Сагайдачного ул., 14
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
1 комната
63 / 40 / 22 м²
этаж 1 из 11
3 дня назад
Продається унікальна 1-кімнатна квартира в ЖК «Лісова пісня» з великою кухнею-вітальнею.
Є підігрів підлоги по всій квартирі під плиткою.
Квартира світла та простора, 1 високий поверх з можливістю виходу на терасу.
Інтер’єр виконаний у теплих світлих тонах, що створює атмосферу затишку та комфорту. Простора кухня , велика робоча зона, багато місця для зберігання та зручне планування роблять її ідеальною для щоденного життя.
Квартира дуже сонячна завдяки великим вікнам та вдалому плануванню. Простора обідня зона плавно переходить у зону відпочинку, що додає відчуття відкритого простору.
- Світлий та охайний ремонт
- Велика кухня-вітальня
- Багато природного світла
- Затишна атмосфера
- П...

115 000 $
1 474 $/м²
Павла Скоропадського ул., 4
2 комнаты
78 / 50 / 20 м²
этаж 8 из 9
3 нед. назад
Продам 2-кім.квартиру,ЖК по вул.Скоропадського 4 Здано! ZHK po [ссылка скрыта]ʹkoho 4 Zdano!
"Дану квартиру можна розглянути під іпотеку Є-Оселя"
Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура.
Квартира знаходиться на 8-му поверсі, 9-ти поверхового будинку.
Загальна площа - 78 м.кв.,житлова - 50 м.кв., кухня - 20 м.кв.
Квартира під ключ « бери речі заходи і проживай «. Якісна дорога кухня дорога. Мягка шкіряна частина , спальня із натурального дерева все нове . Нова якісна побутова техніка та сантехніка західних виробників . Гарний краєвид на Карпати .Право власності
Компанія "Квартира Нова" (Kvartira Nova) має можливість консультувати українською, англійською та рос мовами.
Не додзвонилис...

83 000 $
1 203 $/м²
Павла Скоропадського ул., 8
1 комната
69 / 25 / 35 м²
этаж 10 из 10
3 нед. назад
Продам 1х-кімнатну квартиру, м. Трускавець, ЖК Будова Медова вул Павла Скоропадського, 8 m. Truskavetsʹ, ZHK Budova Medova vul Pavla Skoropadsʹkoho, 8
Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура.
Квартира знаходиться на 10 му поверсі, 10-ти поверхового будинку.
Загальна площа - 69 м.кв., житлова 25м.кв, кухня - 35 м.кв.,
Квартира в ідеальному стані заходь і живи! Переваги квартири: — Кухня-студія з простором для затишного відпочинку. — Велика спальня з неймовірним краєвидом на Карпати. — Сумісний санвузол з встановленим душовим трапом. — Повністю виконаний ремонт: підлога з плитки з підігрівом, стіни пофарбовані з плінтусами, — Встановлений каркас для натяжної стелі. — Бонус: всі світильн...

75 000 $
1 093 $/м²
Василя Стуса ул., 3
ПРЕМИУМ
Стебницкое кольцо
3 комнаты
68.6 / 32 / 8.5 м²
этаж 2 из 5
1985 год постройки
1 мес. назад
Продам 3-кім.квартиру,вул Стуса 3 Косметичний Ремонт !
Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура.
Квартира знаходиться на 2 му поверсі, 5-ти поверхового будинку.
Загальна площа - 68.60 м.кв.,житлова - 32 м.кв., кухня - 8.50 м.кв.
Тепла і сонячна. Гарне планування, усі кімнати роздільні, санвузол також. Двостороння, є 2 балкони-лоджії, виходять на вхід в підʼїзд і задній двір. Спокійні і затишні подвірʼя з дитячими майданчиками. Косметичний ремонт
Не додзвонилися чи не має мережі? За номером є всі месенджери (Telegram, Viber, WhatsApp). Це зручний спосіб отримати відповіді на з...

97 000 $
2 205 $/м²
Тараса Шевченка ул., 28
1 комната
44 / 20 / 13 м²
этаж 7 из 7
2 мес. назад
Продам 1-кім.квартиру,вул Тараса Шевченка 28 ЖК Platinum Apartments vul Tarasa Shevchenka 28 ZHK Platinum Apartments
Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура.
Квартира знаходиться на 7-му поверсі, 7-ми поверхового будинку.
Загальна площа - 44 м.кв.,житлова - 20 м.кв., кухня - 13 м.кв.
Квартира в центрі Трускавця. Заїзд через шлагбаум до будинку. Паркова зона. Дорогий дизайнерський проект. Високий 7 поверх , панорама на все місто.Це треба бачити вживу. Фото всі реальні. Дорогі матеріали, плитка та меблі. Техніка вбудована Bosch. Вся сантехніка в чорному кольорі.Тропічний душ 40см *40см! Телевізори: 55", 43" , постіль, аксесуари.. Щойно завершено ремонт. Готова до проживання чи здачі в ор...

108 000 $
1 565 $/м²
Роксолани ул., 16
2 комнаты
69 / 24 / 30 м²
этаж 4 из 11
2 мес. назад
Продам 2-кім.квартиру, ЖК вул. Роксолани, 16
Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура.
Квартира знаходиться на 4-му поверсі, 11-ти поверхового будинку.
Загальна площа - 69 м.кв., кухня - 30 м.кв.
Будинок введено в експлуатацію у 2017 році.
Квартира складається з кухні-студії, та дві кімнати
В будинку знаходяться резервуари з водою.
Не додзвонилися чи не має мережі? За номером є всі месенджери (Telegram, Viber, WhatsApp). Це зручний спосіб отримати відповіді на запитання у реальному часі.
Вартість квартири 108 тис....

113 000 $
631 $/м²
Павла Скоропадського ул., 8
5 комнат
179 / 90 / 18 м²
этаж 9 из 10
2 мес. назад
Продам 5-кімнатну квартиру, м. Трускавець, ЖК Будова Медова вул Павла Скоропадського, 8 m. Truskavetsʹ, ZHK Budova Medova vul Pavla Skoropadsʹkoho, 8
Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура.
Квартира знаходиться на 9 му поверсі, 10-ти поверхового будинку.
Загальна площа - 179 м.кв., житлова 90 м.кв, кухня - 18 м.кв.,
Чудова можливість придбати та втілити свої дизайнерські ідеї та вимоги в світлій, просторій квартирі. Квартира дворівнева з великими вікнами, вдалим плануванням, мальовничім видом. Стан квартири після будівників, з усіма заведеними комунікаціями, індивідуальне газове опалення /котел/. Закритий, доглянутий двір, можливість паркування, в'їзд під шлагбаум. Тихий житловий райо...

39 999 $
500 $/м²
Данилишиних ул., 54
3 комнаты
80 / 45 / 35 м²
этаж 2 из 3
сегодня
3-кімнатна новобудова у Трускавці з великою кухнею
Продається простора 3-кімнатна квартира у новобудові в м. Трускавець, вул. Данилишиних, район міської лікарні.
Головна перевага – велика кухня-студія площею 35 м², яка стане ідеальним місцем для сімейних вечорів та прийому гостей.
Загальна площа – 80 м², квартира розташована на 2-му поверсі 3-поверхового будинку. Є можливість придбати гараж.
Документи – нежитлове приміщення, що відкриває додаткові варіанти використання.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні.

89 300 $
950 $/м²
Данилишиних ул., 59а
3 комнаты
94 / 55 / 17.7 м²
этаж 8 из 10
2022 год постройки
сегодня
ПРОПОЗИЦІЯ ВІД ПРЕДСТАВНИКА ВЛАСНИКА, БЕЗ КОМІСІЇ !!
Пропонуєм 3-х кімнатну квартиру у новому будинку на 8 -му видовому поверсі в місті Трускавець.
* Квартира загальною площею 94 м²
* Три окремі кімнати площами 18.4м² // 14,2м²// 16,9 м².
* Кухня площею 17,7 м².
* Санвузол роздільний.
* Гардиробна.
* Квартира середня, не кутова.
* Опалення індивідуальне, в комплектацію входить двохконтурний котел.
* Будинок введений в експлуатацію.
* Розвинена прибудинкова територія : дитячий майданчик, спортивні майданчики, озеро, парковка.
* Окремо до квартири можна придбати гараж в цьому будинку.
Сучасний ЖК, в тихому місті. На запит надішлю відеоогляд.

195 000 $
2 438 $/м²
Роксолани ул., 16
2 комнаты
80 / 40 / 15 м²
этаж 5 из 9
сегодня
Premium квартира 80 м² — Трускавець, вул. Роксолана, під ключ
Продається ексклюзивна 2‑кімнатна квартира площею 80 м² у м. Трускавець, вул. Роксолана, 16.
Авторський дизайн та індивідуальне планування
Нові меблі, виготовлені на замовлення
Повний комплект побутової техніки та обладнання
Елітний посуд, декор, інтер’єрні прикраси
Броньовані двері зі спеціальними замками
Стильна сучасна новобудова
Заїжджай і живи — без додаткових витрат
Локація:
Центральна частина курортного Трускавця
Поруч два бювети лікувальної води
ТРЦ ТКС, Укрпошта, ресторани DolcheVita та Bellini
На першому поверсі будинку ресторан «Веранда»
Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції у...
Все улицы