Фильтры
Продажа квартир в Киеве - страница 191
7 198 объявлений
- наибольшая площадь
7 198 объявлений
- наибольшая площадь

42 000 $
1 400 $/м²
Радужная ул., 13-В
1 комната
30 / 17 / 6 м²
этаж 5 из 9
1980 год постройки
1 нед. назад
Ключі на руках.Пропонується до продажу затишна однокімнатна квартира в Дніпровському районі, на Райдужному масиві, за адресою вул. Райдужна, 13-в. Загальна площа — 29,6 м², житлова — 16,9 м², кухня — 6 м². Квартира розташована на 5-му поверсі 9-поверхового цегляного будинку, не кутова.
Житло в хорошому стані, санвузол суміщений, підлога — ламінат і плитка. У квартирі залишаються меблі та побутова техніка.
Поруч розвинена інфраструктура: магазини, школа, озеро та парк. Зручне транспортне сполучення — до станцій метро Лівобережна та Дарниця близько 10 хвилин, до Почайної — до 20 хвилин.
Перегляди можливі у зручний для вас час за попередньою домовленістю.

310 000 $
3 444 $/м²
Олеся Гончара ул., 8
3 комнаты
90 / 53 / 35 м²
этаж 3 из 4
1917 год постройки
1 нед. назад
Продається стильна 3-кімнатна квартира з новим якісним ремонтом у самому серці історичного Києва.
Авторський проєкт виконаний у сучасному стилі зі світлими та приємними відтінками, що створюють атмосферу затишку та простору.
Раціональне планування:
простора кухня-вітальня
дві окремі спальні
два санвузли
гардеробна
Основні переваги квартири:
плитка виробництва Італії, сантехніка Villeroy & Boch
побутова техніка Bosch
система відеоспостереження
кондиціонування
тепла підлога
використані натуральні матеріали: мармур та дерево
меблі, виготовлені індивідуально на замовлення
Квартира повністю укомплектована та готова до проживання.
Будинок після капітального ремонту парадного з відновленням та рест...

185 000 $
2 643 $/м²
Причальная ул., 10
2 комнаты
70 / 40 / 30 м²
этаж 8 из 26
2024 год постройки
1 нед. назад
2-кімнатна квартира з новим ремонтом 2025 року та видом на Дніпро
Пропонується стильна, світла квартира з панорамним видом на Дніпро. Одностороння, жодного разу не заселялася — ви будете першими власниками цього бездоганного простору.
Планування продумане до дрібниць:
Дві окремі кімнати
Простора кухня-вітальня
Гардеробна
Два санвузли (ванна + душ)
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою:
Двоспальне ліжко фабрики INTERIA
Стильний диван виробництва США
Обідній стіл із натурального дерева
Кухонні меблі з підсвіткою та скляними вітринами
Паркет із натурального дерева
Двері прихованого монтажу
В оздобленні використані екологічно чисті матеріали преміум-класу:
Кафель (Іспанія)
Кам’яна...

110 000 $
1 341 $/м²
Юлии Здановской ул. (Ломоносова), 85-Б
3 комнаты
82 / 43 / 8 м²
этаж 23 из 24
2018 год постройки
1 нед. назад
Продається 3к квартира в зданому будинку по вул. Ю. Здановської , 85Б в ЖК Еврика,10 хв. пішки до метро Іподром, Голосіївський район. На 23/24 пов. видова, двохстороння. Площа 82 кв.м., кухня 8,3 кв.м., лоджія 4 кв.м., два санузли. Висота стелі: 2,66 м Квартира з ремонтом від забудовника. Встановлені металопластикові вікна, вхідні двері, стяжка, штукатурка, шпалери під фарбування на стінах, сантехніка , радіатори опалення, електропроводка розведена, розетки, індивідуальні лічильники опалення/водопостачання/електроенергії. Всі необхідні комунікації підключені, документи оформлені. В сусідніх квартирах ремонтні роботи вже завершені.
В будинку є власна котельня, автономне опалення. Встановлено...

42 000 $
1 154 $/м²
Юлии Здановской ул. (Ломоносова), (Будинок 16)
1 комната
36 / 17 / 7 м²
этаж 4 из 24
2025 год постройки
1 нед. назад
Продається однокімнатна квартира 36,4 м2 в ЖК Евріка по вул. Самійла Кішки, 5. Голосіївський, ВДНГ , Ліко Град , метро Іподром 10хв. Квартира на 4поверсі, не кутова. Квартира світла, вид в двір житлового комплексу. Квартира продається по переуступці, здача будинку 4кв 2026р. Створено кооператив, наразі йде активне будівництво, оздоблювальні роботи.
Будівництво ЖК «Евріка» завершується за участі та під управлінням девелопера Stolica Group, що забезпечує відновлення реалізації проєкту та введення будинків в експлуатацію.
Продаж по переуступці.

71 000 $
1 252 $/м²
Самойло Кошки ул. (Маршала Конєва), 5-Б
2 комнаты
57 / 31 / 12 м²
этаж 22 из 24
2025 год постройки
1 нед. назад
Продається двокімнатна квартира в ЖК «Еврика», вул. Самійла Кішки, 5-Б (15 буд) зданий. Квартира на 22 - му поверсі із 24, площею 56,7 м² (житлова — 30,8 м²).Роздільні кімнати: 17,2 м²/13,6 м², кухня 11,73 м², велика лоджія 4,32 м², суміжний санвузол. Дуже світла, вікна на дві сторони. Тепла та економна, монолітно-каркасне будівництво, утеплена мінеральною ватою. Під час відключень світла — працює опалення, вода та пасажирський ліфт. Ідеальний варіант як для комфортного проживання, так і для орендного бізнесу.
До метро «Іподром» 10хв пішки. Розвинена інфраструктура: магазини, школи, садочки, Sport Life, кафе, Голосіївський парк та ВДНГ Ціна — 71000 у.о. Встигніть купити по переуступці . Буд...

125 000 $
1 238 $/м²
Радунская ул., 30
3 комнаты
101 / 61 / 12 м²
этаж 26 из 27
2014 год постройки
1 нед. назад
Продаж 3-кімнатної квартири на Троещині, Деснянський район, вул.Радунська, б30.
Квартира з ремонтом і панорамним видом!
Гарний сучасний ремонт якісні матеріали, продумане планування.
Вбудована кухня Bosch/AEG, холодильник, духовка, варильна поверхня.
У вітальні новий кутовий розкладний диван, телевізор, роутери.
В кожній кімнаті великі шафи-купе з якісного ДСП, зручне зберігання.
Простора спальня з ортопедичним матрацом.
Два санвузли, бойлери на 100 і 50 л, душова кабіна, пральна машина.
4 інверторні кондиціонери, якісний ламінат, бронедвері, відеодомофон.
Встановлені захисні реле від перепадів напруги.
Будинок і територія:
4 ліфти (працюють навіть при відключенні світла).
Консьєрж, чистий...

950 000 $
4 922 $/м²
Леси Украинки бульв., 7-В
4 комнаты
193 / 117 / 52 м²
этаж 23 из 31
1 нед. назад
Неперевершений ремонт в стилі Ralph Lauren.
Три повноцінні спальні та велика кухня-вітальня, два санвузли.
Всі меблі за індивідуальним замовленням.
Master bedroom з двома великими гардеробними кімнатами і 10 метровим санвузлом з панорамним вікном.
У квартирі центральне кондиціонування з очищенням повітря, пральна кімната.
Чудовий вид з вікон на НСК Олімпійський. В підземному паркінгу у власності два паркомісця.
◉ Житловий комплекс JACK HOUSE представлений 31-поверховою будовою бізнес-класу.
У ході будівництва використовувалися новітні європейські технології та лише сертифіковані матеріали, завдяки чому будівля має високі тепло- та шумоізоляційні властивості.
Комплекс під цілодобовою о...

82 800 $
1 314 $/м²
Берестейский просп. (Победы), 55-А
1 комната
63 / 15 / 32 м²
этаж 17 из 20
2018 год постройки
1 нед. назад
Продажа двокімнатної квартири по пр-ту Берестейський (пр. Перемоги) Шевченківський район. 17/20 эт,
Площа 63/46,35/7 кв м., вікна у двір. Квартира без ремонту. Встановлені індивідуальні лічильники на воду, тепло і електрику. Квартиру можна перепланувати. Відмінна інфраструктура, поруч все необхідне для життя, метро Берестейська 3 хв пішки. Відео квартири за запитом.
120 000 $
1 091 $/м²
Миколы Бажана просп., 14
3 комнаты
110 / 57 / 15 м²
этаж 17 из 17
2004 год постройки
1 нед. назад
Продаж просторої трикімнатної квартири з ремонтом у сучасному будинку на проспекті Миколи Бажана, 14 — у самому центрі Осокорків, поруч із метро.
Квартира ідеально підійде для сім’ї, яка шукає комфортне житло з готовим ремонтом, продуманим плануванням та відмінною інфраструктурою.
Основні характеристики:
Дарницький район, просп. Миколи Бажана, 14
Новобудова (монолітно-каркасний будинок)
Поверх: 17/17
Площа: 110 / 57.1 / 15.2 м²
Всі кімнати роздільні
Двостороннє планування
Кухня-вітальня
2 санвузли
2 засклені лоджії
Лише 3 квартири на поверсі
Стан квартири:
Квартира повністю готова до проживання:
виконаний якісний ремонт
меблі та побутова техніка залишаються
бойлер 80 л + проточний водона...

77 000 $
1 855 $/м²
Голосеевский просп. (40-летия Октября), 82
2 комнаты
42 / 14 / 18 м²
этаж 2 из 9
1964 год постройки
2 нед. назад
Продаж 2к квартири (перепланована в 3к) — м. Голосіївська
Затишне житло прямо навпроти Голосіївського парку (пр-т Голосіївський, 82).
Головне про об'єкт:
Площа: 42 м² (кухня-вітальня 18 м² + 2 окремі спальні).
Поверх: 2/9, цегляний будинок («хрущовка»).
Стан: З меблями та технікою (холодильник, плита, мікрохвильовка, пральна машина).
Зручності: Газ, центральне опалення, 2 санвузли.
Переваги локації:
Метро: До 500 м.
Природа: Голосіївський парк через дорогу, поруч озеро.
Інфраструктура: Поліклініки (доросла/дитяча), школи, садки та супермаркети нового ЖК поруч.
Ідеальний варіант для сім’ї або під оренду в одному з найзеленіших районів Києва.

180 000 $
2 308 $/м²
Тарасовская ул., 29/50
3 комнаты
78 / 53 / 9 м²
этаж 2 из 5
1960 год постройки
2 нед. назад
Продається 3 кімнатна квартира в самому серці столиці, по вул. Тарасівська ул., 29/50. (до м «Олімпійська» 7 хв). Квартира на другому поверсі 5-поверхового будинку, двухстороння, в середині будинку. Спецпроект, сталінка , перекриття з/б, стіни цегляні.
Загальна площа квартири 77, 9 м, вітальня 18,7 м і дві спальні 18,6/15,7 м, кухня 8,3 м.
У квартирі гарний ремонт з дорогих матеріалів .Підлоги в коридорі та кімнатах - паркет , в кухні та санвузлі якісна плитка . Стелі у всіх приміщеннях натяжні , з принтом . Якісна столярка з натурального дерева . Вікна металопластикові . Балкон засклений за типом «акваріум» . Продаж з меблями та побутовою технікою, кондицінери, бойлер,
Відмінна розвинена ін...
90 000 $
1 293 $/м²
Олександра Олеся ул., (Будинок 10.10)
2 комнаты
70 / 26 / 21 м²
этаж 14 из 18
2026 год постройки
2 нед. назад
Продаж 2-кімнатної квартири 70 м² у ЖК Варшавський‑3 | Будинок 10.10
Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі ЖК Варшавський‑3.
Будинок: 10.10
Площа: 70 м²
Поверх: 14
Вікна: у тихий внутрішній двір
Здача будинку: 4 квартал 2026 року
Ціна: 90 000 $
Комісія 3%.
Квартира має зручне та сучасне планування 2С3, що дозволяє комфортно організувати житловий простір для сім’ї. Великі вікна забезпечують багато природного світла, а вид у двір створює більш тиху та затишну атмосферу.
Переваги комплексу
ЖК Варшавський‑3 — сучасний житловий квартал із розвиненою інфраструктурою:
• закриті та облаштовані двори
• дитячі та спортивні майданчики
• магазини, ка...
75 000 $
1 566 $/м²
Олександра Олеся ул., (Будинок 10.10)
1 комната
48 / 14 / 20 м²
этаж 11 из 16
2026 год постройки
2 нед. назад
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Варшавський-3» | Будинок 10.10 | 48 м²
Пропонується до продажу простора 1-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі ЖК Варшавський‑3.
Будинок: 10.10
Площа: 47,89 м²
Поверх: 11
Планування: 1С2
Тип угоди: переуступка
Введення в експлуатацію: 4 квартал 2026 року
Ціна: 75 000 $
Комісія 3%
Планування квартири
Функціональне та зручне планування 1С2:
• окрема спальня — 13,55 м²
• простора кухня-вітальня — 20,35 м²
• ванна кімната — 4,84 м²
• коридор — 5,80 м²
• гардеробна — 3,35 м²
Завдяки великій кухні-вітальні квартиру легко зробити максимально комфортною для життя.
Переваги комплексу
Житловий комплекс ЖК Варшавський‑3 — це сучасний мікрорайон із...

90 000 $
2 368 $/м²
Мира ул., 7
1 комната
38 / 16 / 14 м²
этаж 6 из 10
2025 год постройки
2 нед. назад
Продаж дизайнерської квартири з терасою у престижному житловому комплексі Софія Нова, село Новосілки. Вдале розташування комплексу: до ВДНГ лише 3 кілометри, до станції метро Теремки близько 20 хвилин пішки. Комплекс закритого типу з цілодобовою охороною та відеоспостереженням, доглянутою територією з ландшафтним дизайном, сучасними дитячими та спортивними майданчиками, школою і дитячим садком на території, а також багаторівневим паркінгом для мешканців. Загальна площа квартири 38 м² Квартира виконана для себе за індивідуальним дизайнерським проєктом з використанням якісних матеріалів преміум класу. Продумане перепланування включає коридор, простору ванну кімнату, гардеробну, окрему спальню,...
146 000 $
2 704 $/м²
Никольско-Слободская ул., 11
1 комната
54 / 35 / 12 м²
этаж 15 из 22
2022 год постройки
3 нед. назад
Дім теплого світла, 55 м² , 15 поверх, Микільсько- Слобідська 11
Київ, ЖК Русанівська Гавань.
Сучасна квартира з авторським ремонтом у світлій теплій гамі.
Простір наповнений повітрям завдяки стелям 3000 мм та продуманому освітленні. Є балкон., Матеріали:
дубова паркетна дошка, двері прихованого монтажу 2300 мм, сантехніка Paffoni, техніка Whirlpool, меблі з ЛДСП Egger та Saviola, фурнітура Hettich.
Повністю укомплектована меблями та технікою— заходь і живи.
Підходить для інвестиції: оренда 850–900 у.о./міс.
70 000 $
864 $/м²
Николая Закревского ул., 89
3 комнаты
81 / 42 / 8 м²
этаж 5 из 9
1990 год постройки
3 нед. назад
**Продається простора 3-кімнатна квартира на вул. Закревського, 89
Деснянський район, м. Київ**
Квартира знаходиться на 5-му поверсі 9-поверхового будинку та має зручне роздільне планування.
Основні характеристики
Загальна площа: 81 м²
Кімнати: 17 м², 15 м², 10 м² (усі роздільні)
Кухня: 8 м² (є можливість збільшити за рахунок комори поруч)
Коридор: 11 м²
Санвузол: роздільний
Опалення: централізоване
Стан: житловий
Меблювання: є
Комфорт та додаткові переваги
Три балкони/лоджії:
Балкон у маленькій кімнаті
Балкон + велика кутова лоджія в іншій кімнаті (лоджія без ремонту)
Кондиціонер
Ванна
Меблі на кухні
Комора біля кухні (можна переобладнати для збільшення кухні)
Квартира не кутова
Інфраст...

2 500 000 $
6 158 $/м²
Шота Руставели ул., 38
6 комнат и более
406 / 250 / 18 м²
этаж 5 из 7
3 нед. назад
✅ 🏙️ ➡️ Продаж 3-х рівневих ексклюзивних апартаментів 406 кв.м. De Luxe класу в самому центрі Києва, Печерський р-н, вул. Шота Руставелі 38.
Розкішний пентхаус розташований у престижному дореволюційному будинку на 7 поверхів. Поруч знаходиться вся необхідна інфраструктура: ТРЦ "Гулівер", "Мандарин плаза", "ЦУМ", спортклуб "SKY-фітнес", кінотеатри, маса ресторанів, магазинів, школи, хімчистки, аптеки, Бессарабський ринок та багато іншого. Метро "Площа Лева" Толстого", "Палац Спорту" та "Олімпійська" за 5 хвилин ходьби від будинку. Просторі апартаменти, затишний двір та все, що потрібно для комфортного спокійного життя!
Площа 1-го рівня - 154, 7 кв.м: гостьовий з/в, їдальня, велика вітальня...

54 000 $
1 200 $/м²
Игоря Турчина ул. (Блюхера Василия), 10
єВідновлення
Нивки
2 комнаты
45 / 30 / 7 м²
этаж 3 из 5
1963 год постройки
3 нед. назад
Терміновий продаж! Затишна 2-кімнатна квартира у зеленому районі Києва 🌿
Продається світла та тепла двокімнатна квартира за адресою: вул. Ігоря Турчина, 12В. Розташована на комфортному 3 поверсі 5-поверхового будинку — ідеальний баланс між зручністю та тишею.
✨ Переваги квартири:
Зручне роздільне планування кімнат — комфорт для сім’ї або оренди
Квартира в житловому стані — можна заїхати одразу або оновити під свій стиль
Встановлений бойлер — гаряча вода незалежно від сезону
Всі необхідні лічильники (газ, вода, електроенергія день/ніч) — контроль витрат
Тепла та світла квартира з приємною атмосферою
Тихий, зелений двір — ідеально для відпочинку після роботи
🏡 Локація:
Будинок знаходиться...
425 000 $
4 570 $/м²
Сапёрное Поле ул., 5
3 комнаты
93 / 40 / 30 м²
этаж 4 из 15
2019 год постройки
4 нед. назад
ЖК Бульвар Фонтанов. вул. Саперне Поле, 5
————————————————————————-
Площа: 93 м2
Поверх: 3
Кількість спален: 2
Кількість с/в: 2
Кількість вбиральні: 2
Сучасний авторський дизайн у стилі New Art Deco з використанням преміальних матеріалів.
Функціональне та продумане планування:
простора кухня-вітальня
мастер-спальня з с/в та вбиральнею
друга спальня з вбиральнею
пральна кімната
гостьовий санвузол
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою Siemens, сантехніка - Villeroy & Boch та Grohe.
ЖК «Бульвар Фонтанов» — сучасний комплекс Преміум класу із закритою територією, що охороняється, і концепцією «двір без машин».
Передбачено підземний та гостьовий паркінг для мешканців...