Фільтри
Продаж квартир в Києві - сторінка 191
7 650 оголошень
- найбільша площа
7 650 оголошень
- найбільша площа
67 000 $
1 457 $/м²
Олександра Олеся вул., 13
1 кімната
46 / 15 / 17 м²
поверх 24 з 25
2025 рік побудови
сьогодні
‼️Актуально‼️
Будинок введений в експлуатацію, отримано поштову адресу
Пропонується 1к в новому ЖК "Сьомий Квартал" на вул. Олександра Олеся, 13:
✅ квартира знаходиться в будинку № 7.2;
✅ введений в експлуатацію 24 червня 2025р;
✅ квартира без ремонту, після будівельників;
✅ загальна площа - 45 м;
✅ розташована на 24 пов/25 пов.буд. та має неймовірні оглядові характеристики;
✅ зручне планування - кімната + кухня-вітальня, с/у, лоджія та коридор;
✅ встановлені лічильники на воду, опалення та електроенергію.
ЖК "7 квартал" - це комплект комфорт класу з сучасною архітектурою та власним ландшафтним парком.
🚀 Локація для активного життя:
– Усе поруч: ТРЦ, супермаркети, кав’ярні, дит садки, шко...
195 000 $
1 773 $/м²
Ризька вул., 73-Г
3 кімнати
110 / 55 / 15 м²
поверх 22 з 25
2014 рік побудови
сьогодні
Продам 3-кімнатну кв-ру, дизайнерський ремонт, видову, вул. Ризька 73-г, ЖК "Сирецький Бояр", метро Сирець.
22/25-поверхового монолітно-каркасного будинку 2014 року побудови. Загальна площа 110 кв.м, житлова 55 кв.м, кухня- столова 15 кв.м.
Затишна, простора квартира зі стильним дизайнерським ремонтом, виконаним із дорогих, якісних оздоблювальних матеріалів. Дизайн-проект і реалізація від одного з найкращих дизайнерів Києва. Квартира дуже комфортна, є все, що потрібне для вашого проживання. У вашому розпорядженні 2 спальні, велика вітальня з кухнею-столовою, дві ванні кімнати (одна з видатним панорамним видом і окремо стоячою ванною), балкон з видом на парк, вбиральня. Насолоджуйтесь чудов...
90 000 $
1 957 $/м²
Солом'янська вул., 41 к1
БЕЗ КОМІСІЇ
Залізничний масив
2 кімнати
46 / 26 / 10 м²
поверх 6 з 16
1975 рік побудови
сьогодні
Продам 2--кімнатну квартиру з ремонтом, вул. Солом'янська 41 к1. Без комісії.
Затишна квартира ідеальний варіант як для комфортного проживання, так і для інвестиції під орендний бізнес. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою – можна заїжджати одразу після покупки.
Основні характеристики:
- Загальна площа: 46 кв.м
- Житлова площа: 26 кв.м
- Кухня:10 кв.м
- Поверх: 6/16 панельного будинку
- Санвузол: суміщений, ванна
- Склопакети, засклений балкон.
Перевага квартири:
- підключен газ;
- є цетралізоване гаряче водопостачання та бойлер,
- при відключенні світла працює водопостачання та опалення.
Облаштування квартири:
Квартира у гарному стані, продумане планування дозволяє макс...
255 000 $
2 898 $/м²
Любомира Гузара просп. (Космонавта Комарова), 26
2 кімнати
88 / 44 / 19 м²
поверх 15 з 22
2010 рік побудови
сьогодні
Продам чудову, видову 2-кімнатну квартиру з авторським дизайнерським ремонтом у ЖК «Авіатор», пр. Любомира Гузара, 26, Відрадний .
Будинок 2010 року від надійного забудовника ТММ, зведений за спецпроєктом із керамічної цегли з утепленням фасаду за системою Dryvit – відмінна тепло- та шумоізоляція.
Основні характеристики:
- Загальна площа: 88 кв.м.
- Житлова площа: 43.5 (18.7+24.8) кв.м.
- Кухня-їдальня: 18.9 кв.м.
- Гардеробна: 3.6 кв.м.
- Засклена лоджія 2.8 кв.м.
- Передпокій: 12.1 кв.м.
- Санвузол: 6.4 кв.м,
- Поверх: 15/23
- Висота стелі: 2,70 м.
У ремонті застосовані преміальні, екологічно безпечні матеріали відомих світових виробників – якість, що відчувається в деталях. Квартира...
185 000 $
1 901 $/м²
Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 14-А
3 кімнати
97 / 39 / 38 м²
поверх 5 з 30
2019 рік побудови
сьогодні
Продаж 2-кімнатної кввартири з ремонтом у ЖК Delmar на вулиці Андрія Верхогляда 14-а Без комісії для Покупця!
Ідеальний варіант для запуску власного бізнесу або вигідної інвестиції з швидкою окупністю. Локація з високим пішохідним трафіком та платоспроможною аудиторією. .
Основні характеристики:
- Площа: 97.3 кв.м
- Поверх: 5-й
- Окремий вхід
- 2 санвузла:
Приміщення з новим якісним ремонтом, повністю готове до використання:
- автономне опалення та комфорт забезпечать кондиціонер та підігрів підлоги;
- бойлер;
- трифазний лічильник електроенергії.
Не потребує додаткових вкладень – можна одразу розпочинати діяльність.
Призначення:
Завдяки універсальному формату приміщення...
62 000 $
1 319 $/м²
Ігоря Шамо бульв. (Олексія Давидова), 20/1
2 кімнати
47 / 31 / 7 м²
поверх 2 з 9
1966 рік побудови
сьогодні
Продам 2-кімн, бульвар Ігоря Шамо 20/1, Русанівка, метро Лівобережна.
2/9-поверхового панельного будинку (чешка). Загальна площа 47 кв.м., житлова 31.2,кв.м., кухня 7 кв.м., санвузол роздільний, ванна, балкон засклений, підлога паркет. Квартира в житловому стані. Продається з комплектом меблів у спальні. Встановлені лічильники води, броньовані двері.
Чистий під'їзд, домофон.Тихий і затишний двір з дитячим майданчиком, поруч школа, дитячий садок. Гарна інфраструктура. 10 хвилин пішки метро Лівобережна.
Без комісії для Покупця.
109 000 $
2 202 $/м²
Салютна вул., 1-Б
1 кімната
50 / 20 / 17 м²
поверх 1 з 12
2005 рік побудови
сьогодні
Продам 1-кімнатну квартиру, євроремонт, без комісії, Салютна 1-б, Нивки.
1/12-поверхового цегляного будинку. Загальна площа 49.5 кв.м, житлова 19.6 кв.м, кухня 16.8 кв.м, лоджія засклена, санвузол суміщений. Перевага квартири- автономне опалення.
Квартира продається повністю укомплектована меблями і побутовою технікою, вбудована кухня, диван, стінка, кондиціонер, 2 телевізори. Квартира приваблива як під житло та офіс.
Будинок розташований у зеленій зоні, придомова територія огороджена, паркінг, цілодобова охорона.
Зручне сполучення та розвинена інфраструктура. Поруч багато торгових супермаркетів, ринок. До станції метро «Нивки» – лише 1 км.
59 000 $
1 261 $/м²
Новгород-Сіверська вул. (Новгородська), 11
БЕЗ КОМІСІЇ
Чоколівка
2 кімнати
47 / 29 / 8 м²
поверх 3 з 9
1967 рік побудови
сьогодні
Продам 2-кімнатну квартиру в гарному стані, вул. Новгород-Сіверська (Новгородська), Чоколівка. Без комісії для Покупця
Квартира розташована на 3 поверсі 9-поверхового панельного будинку.
Загальна площа —47 кв.м, житлова — 28.5 кв.м, кухня — 7.7 кв.м.
Зручне планування: засклений балкон, окремий санвузол з ванною в плитці.
Квартира затишна, тепла та доглянута:
- встановлені металопластикові вікна
- кладова
- лічильники на воду.
Квартира продається повністю укомплектованою меблями та технікою, що дозволяє одразу заїхати або почати отримувати дохід від оренди:
Меблі:
- вбудована кухня
- 2 дивана
- стінка
Побутова техніка:
- бойлер
- газова плита
- холодильник
- пральна машина
Чистий та д...

55 000 $
1 019 $/м²
Миколи Закревського вул., 42-А
єВідновлення
Троєщина
1 кімната
54 / 30 / 18 м²
поверх 6 з 25
2011 рік побудови
сьогодні
213-332-793
🔹 Продається простора квартира
в затишному районі міста, за адресою: вул.Миколи Закревського,42а
Знаходиться на 6 поверсі 25 поверхового будинку.
Загальна площа 54 м.кв.
🏡 Квартира світла, з гарним ремонтом, ідеально підходить як для комфортного проживання, так і для інвестування під орендний бізнес. Продумане планування, затишна атмосфера, якісні матеріали в оздобленні.
🛋 У квартирі є всі необхідні меблі та побутова техніка — можна заїжджати й жити без додаткових витрат.
🌍 Розвинена інфраструктура: поряд магазини, парки, школи, дитячі садки, медичні та освітні установи. Зручне транспортне сполучення, все необхідне — у пішій доступності.
📞 Зацікавила пропозиція? Телефонуйте...

128 000 $
1 939 $/м²
Харківське шосе, 190
2 кімнати
66 / 45 / 10 м²
поверх 9 з 23
2020 рік побудови
сьогодні
213-270-955
🔹 Продається простора квартира
в затишному районі міста, за адресою:Харківське шосе,190
Знаходиться на 9 поверсі [загальна кількість 25 поверхового будинку.
Загальна площа 66 м.кв.
📞 Зацікавила пропозиція? Т...

200 000 $
2 151 $/м²
Соборності просп. (Возз'єднання), 17 к2
2 кімнати
93 / 65 / 23 м²
поверх 12 з 13
2017 рік побудови
сьогодні
Продаж дизайнерської двоповерхової квартири з терасою в ЖК «Комфорт Таун», вул. Соборності, 17 к2
Пропонується на продаж унікальна двоповерхова квартира з авторським ремонтом у відомому житловому комплексі «Комфорт Таун». Квартира поєднує сучасний дизайн, продумане планування та комфорт для життя у спокійному і затишному районі міста.
Характеристики квартири:
• Загальна площа: 93 м²
• Перший рівень (66 м²):
• Простора кухня-студія з вітальнею зоною
• Спальня з власною ванною кімнатою
• Вихід на терасу з лаунж-зоною
• Другий рівень (27 м²):
• Світла дитяча кімната
• Власний санвузол
• Продумані системи зберігання, використано високоякісні матеріали (Іспанія, Італія, Німеччина)
• К...

1 650 000 $
4 388 $/м²
Інститутська вул., 18-А
6 кімнат і більше
376 / 230 / 25 м²
поверх 20 з 23
2010 рік побудови
сьогодні
Тут кожен ранок починається з краси, а кожен вечір — з відчуття справжньої свободи в центрі столиці.
ЖК «Липська Вежа»
вул. Інститутська, 18А, Липки
• 5 хв до Майдану Незалежності, Хрещатика, Маріїнського парку
• Закрита територія з ландшафтним парком та фонтаном
• Басейн, приточно-витяжна вентиляція, приватна охорона 24/7
• Підземний паркінг, пропускна система, власна служба експлуатації
Пропонується квартира з готовим офісним ремонтом високого рівня, централізованою приточно-витяжною вентиляцією та унікальним панорамним видом на Дніпро, історичний центр та парк.
Ексклюзивна пропозиція в одному з найзакритіших районів міста та його центру - Урядового кварталу
Деталі на перегляді
И...

54 000 $
1 227 $/м²
Івана Неходи вул., 3
2 кімнати
44 / 28 / 7 м²
поверх 3 з 5
1963 рік побудови
сьогодні
Без комісії! Готові до держпрограм. Продається двокімнатна квартира в Солом'янському районі, Батиєва гора. Квартира здається за адресою вулиця Івана Неходи, 3. Площа: 44/28/7. Поверховість: 3/5. У середині будинку дуже тепла. Двостороння. Квартира в житловому стані, але потребує ремонту, не засклений балкон. Вікна нові. У квартирі є меблі та техніка необхідна для життя, газова плита з духовкою, холодильник. Тихий двір із розвиненою інфраструктурою. Гарний парк. Поруч дитячий садок, школа, магазини, аптеки, Фора, ринок. До метро "Вокзальна" -25 хвилин пішки. Поруч кінцева зупинка 3 тролейбуси.
ID 83376

284 000 $
1 881 $/м²
Золотоустівська вул., 25
5 кімнат
151 / 112 / 16 м²
поверх 17 з 18
сьогодні
Пропонується до продажу 5 (пятикімнатна) 2-х (дворівнева) квартира з 5 окремими кімнатами, двума санвузлам 2 балконами. 17 та 18 поверхи.
Чудовий вид на місто, квартира має дуже функціональне планування, кухня, 2 санвузли, 5 великих окремих кімнат.
Стан квартири після будівельників. в будинку встановлено альтернативне живлення ( інвертори, аккумаулятори), у випадку блекаутів працює ліфт, є вода та опалення.
Територія житлового комплексу закрита та охороняється, є відеоогляд, тут є власні магазини, кафе, салони краси, зона відпочинку. Дворівневий підземний паркінг.
Гарний краєвид на місто. Будинок бізнес класу здитячим майданчиком. Поруч ЦИРК, ТРЦ Україна. Центр Києва. Є паркомісце в підз...

590 000 $
1 686 $/м²
Володимира Івасюка просп. (Героїв Сталінграду), 6
5 кімнат
350 / 211 / 27 м²
поверх 7 з 13
2004 рік побудови
сьогодні
Автономне персональне забезпечення ТЕПЛОМ і ЕЛЕКТРОенергією, гарячою водою без ліміту за часом з декількох джерел тільки для цього пентхауса,
- великій персональний акваакомулятор і насос для підтримання постійної наявності води в критичних ситуаціях;
- примусова вентиляція повітря забезпечить чисте повітря без алергенів і тп, кондиціонування
- сучасна битова техніка провідних виробників
- фільтрація води і зворотній осмос
- і ще дуже-дуже багато корисних систем…
Площа 350 м2
3 великі спальні
3 санвузла
Кухня-столова
Гардеробна кімната
Вітальня/кінотеатр/ бібліотека
Кімната для проживання помічниці або няні
Величезна в 110 м2 видова тераса на даху
І ще безліч функціональних просторів…
Оздо...
200 000 $
2 899 $/м²
Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 58
1 кімната
69 / 14 / 28 м²
поверх 11 з 21
2009 рік побудови
сьогодні
1‑кімнатна дизайнерська квартира 69 м² у ЖК Park Avenue VIP/Парк Авеню , Голосіївський район — преміум рівень, підходить під ЄОселя та ЄВідновлення.
Продається стильна 1‑кімнатна квартира площею 69 м² у престижному ЖК Park Avenue VIP, Голосіївський район, Голосіївський проспект, 58.
Будинок монолітно‑каркасний, спецпроєкт, 2009 року, з підземним паркінгом, укриттям, охороною та повною автономністю.
Квартира розташована на 11‑му поверсі з 21, має дизайнерський ремонт, повністю укомплектована меблями та технікою преміум‑класу.
Ідеальний варіант для життя або інвестиції — комплекс має високий попит на оренду.
Основні характеристики:
Площа: 69 / 14 / 28 м²
Поверх: 11 з 21
Висота стелі: 2.85...

97 000 $
1 406 $/м²
Героїв полку "Азов" вул. (Маршала Малиновського), 25
3 кімнати
69 / 40 / 8 м²
поверх 9 з 9
1974 рік побудови
сьогодні
Простора 3-кімнатна квартира біля метро на Оболоні — теплий цегляний будинок, гарна локація та чудова інфраструктура!
📍 Оболонь, вул. Героїв полку АЗОВ, 25
🚇 До Станція метро Оболонь — 7–8 хвилин пішки
Пропонується до продажу затишна 3-кімнатна квартира у цегляному будинку 1974 року. Розташована на 9 поверсі 9-поверхового будинку, при цьому зверху є повноцінний технічний поверх висотою 2,20 м, що забезпечує додаткову тепло- та шумоізоляцію.
🏡 Основні характеристики:
• Загальна площа — 69 м²
• Двостороннє планування
• Лоджія та балкон
• Є можливість збільшити кухню до 10 м²
• Квартира тепла та доглянута
• Санвузол роздільний
• Дві комори для зберігання речей
✨ Стан квартири:
• Металопласт...

865 000 $
1 248 $/м²
Ковпака вул., 17
6 кімнат і більше
693 / 378 / 25 м²
поверх 19 з 22
2001 рік побудови
сьогодні
Ексклюзив! Єдиний представник власника. Продаж видового пентхауса з панорамою на центр Києва,
по вул. Ковпака 17
Будинок, спецпроект 2001 року.
S=693м2, 19 поверх, 3 рівні, 2 ліфти з картковим доступом.
Висота стелі від 3м. до 4м.
9 кімнат + 3 великі тераси, базовий ремонт в хорошому стані.
Ідеально під офіс, художню майстерню, або під квартиру.
Охоронний двір, підземний паркінг. Розвинена інфраструктура.
Поруч парк, метро Палац Україна і Либидська (5 хвилин ходьби), ТРЦ Ocean Plaza.
Захоплюючий вид з вікон на центр Києва (на фото).
Є відеоогляд

145 000 $
1 438 $/м²
Олеся Гончара вул., 96
4 кімнати
101 / 71 / 9 м²
поверх 7 з 9
1979 рік побудови
сьогодні
Продається простора світлу квартира в газифікованому цегляному будинку. Квартира потребує ремонту! Три кімнати повністю пусті! Тому вивоз старих меблів майже не потрібен!
Ідеально для житла в Центрі Києва - поряд вся інфраструктура: супермаркети,аптеки,банк, школа, дитсадок, метро.
вул. Олеся Гончара 96, Шевченківський район, р-он Цирка, Галицька площа, Універмаг "Україна".
У пішій доступності дві ст. Університет - 10хв, Вокзальна -10хв, зупинки громадського транспорту біля будинку. У будинку "Сільпо", кафе "КФС", аптека, магазин тканин
- 7 поверх/9 поверхового цегляного будинку.
- Газ, чавунні батареї, центральна гаряча вода, ЦО.
- Квартира підготовлена ПІД РЕМОНТ- зняті шпалери.
- Зага...

158 000 $
2 431 $/м²
Тараса Шевченка бульв., 38
1 кімната
65 / 35 / 9 м²
поверх 2 з 9
1967 рік побудови
сьогодні
Торг
📍бульвар Тараса Шевченка буд. 38
📐65м2, 2/10 поверх (але першій з двору)
В оренду не здавалася
🛏️🛋️ 1 окрема кімната
🍳 Велика кухня-вітальня
🪑Є всі необхідні меблі
🛁🚽 Два санвузла (душова кабіна)