Коттеджные городки Фонтанка, которые начинаются на "Т"
Топ объявлений Фонтанка

60 000 $
857 $/м²
Молодежная ул., 30
ПРЕМИУМ
70 / 40 / 9 м²
1 этаж
10 сот
3 комнаты
сегодня
Продам уютный дом в Одессе, Фонтанка — всего 2 минуты пешком к морю.
Участок 10 соток — просторный, правильной формы, с красивой зелёной территорией. На участке растут высокая ель, сирень и розы, создавая атмосферу уюта и настоящего загородного отдыха.
Дом площадью 70 кв.м под ремонт — отличная возможность воплотить собственный дизайн и создать дом мечты у моря. Большой фасадный участок позволяет удобно обустроить двор, зону отдыха, сад или место для нескольких авто.
Тихий и зелёный район, свежий морской воздух, близость пляжа и вся необходимая инфраструктура рядом. Прекрасный вариант как для жизни, так и для дачи или инвестиции.
450 000 $
2 647 $/м²
Греческая ул.
ПРЕМИУМ
170 / 65 / 45 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
2024 год постройки
2 нед. назад
Новий затишний будинок для вас та вашої родини біля моря у Чорноморській Рів'єрі.
Продам якісний заміський будинок біля моря із сучасним оснащенням та ремонтом площею -170 кв.м. на 5 сотках в закритому комплексі що охороняється Чорноморська Рівʼера.
Вам сподобається зручне та продумане планування, що поєднує в собі функціональність та комфорт. Кухня -вітальня з дров'яним каміном, який буде створювати тепло та затишок у Вашому будинку, висота стелі 5 метрів зі скляним фасадом-це стильно і сучасно. два санвузли, три просторі спальні, лаунж зона, вбиральня та побутова кімната для Вашої зручності.
Обладнана тераса у дворі з
Ландшафтний дизайн.
Автономне забезпечення будинку (встановлені...

95 000 $
905 $/м²
Виноградная ул., 9
105 / 75 / 16 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
1990 год постройки
сегодня
Продається будинок на ділянці майже 7 соток. Будинок має два поверхи: перший - житловий стан, другий - під ремонт. Луже гарна локація, до пляжа Яхта 10 хвилин пішки й так само до ТРЦ «Рівʼєра».
Ділянка рівна, правильної форми.
165 000 $
1 737 $/м²
Котляревского ул.
БЕЗ КОМИССИИ
95 / 40 / 20 м²
1 этаж
10 сот
3 комнаты
сегодня
Продам одноэтажный дом в Фонтанке, ул. Котляревского, общая площадь 98 кв.м., три спальни (10 кв.м.+14 кв.м.+16 кв.м.), кухня-студия 20 кв.м., терраса 40 кв.м. Дом в хорошем состоянии, теплые полы. 10 сотое земли. Цена 165000 у.е. (2-2[телефон скрыт]
115 000 $
622 $/м²
Петропавловская
БЕЗ КОМИССИИ
185 / 65 / 35 м²
2 этажа
8 сот
3 комнаты
сегодня
Продам двухэтажный дом в Фонтанке -1, ул. Петропавловская, общая площадь 185 кв.м., 3 команты, 2 санузла. Дом под чистовую отделку, аккуратная черновая отделка. Энергосберегающие стеклопакеты. Электричество - 15 кВт (3 фазы), вода заведена в дом. Коммуникации: все подведены - осталось сделать финишные работы. 8 соток земли. Участок правильной формы. Есть территория готова под ландшафтный дизайн или сад. Цена 115000 у.е. (2-2504-1-19)
123 000 $
1 230 $/м²
Высоцкого проспект
БЕЗ КОМИССИИ
100 / 40 / 20 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
сегодня
Продам одноэтажный дом в Фонтанке, проспект Высоцкого, общая площадь 100 кв.м., 3 комнаты, санузел, кухня. Состояние под чистовую отделку. Тёплые полы по всему дому и двухконтурный немецкий котёл. Вся электроразводка по дому и территории выполнена. Асфальтированный подъезд, тротуарная плитка во дворе. Гараж для автомобиля с роллетами. Видеонаблюдение. Охранная сигнализация. 5 соток земли. Цена 123000 у.е. (2-2206-1-104)

39 000 $
650 $/м²
Молодежная ул.
60 / 40 / 10 м²
2 этажа
1 сот
4 комнаты
сегодня
38781 Продам дом/дачу 4-комнаты в Фонтанке вторая линия от моря/Госпрограммы.
Дом дкухэтажный, ощей площадью 60 кв.м.
Дом полностью укомплетован мебелью и техникой.
Есть парко место возле дома, таже можно поставить машину во дворе.
Во дворе есть барбею зона.
Отличный вариант для проживания летом, так же для арендного бизнеса.
Пляж в 5 минутах ходьбы.

270 000 $
1 080 $/м²
Хмельницкого ул., 14
250 / 80 / 16 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
сегодня
Просторий будинок з гарно спланованим плануванням. На першому поверху передпокій, кухня, столова, вітальня, санвузол, житлова кімната. Великий гараж, пральня, господарьске приміщення. На другому поверху три кімнати, гардеробна, великий балкон, санвузол. Будинок з ракушняка, що забезпечує зберігання тепла взимку та прохолоди влітку. На ділянці є зона відпочинку з мангалом та комунікаціями. Вдале розташування, асфальтований під'їзд, поруч транспорт, торговельний центр, пляж.
1 050 000 $
1 836 $/м²
Гоголя, 23А
572 / 93 / 50 м²
2 этажа
15 сот
5 комнат
2010 год постройки
сегодня
Ціна договірна
VIP Будинок у Моря стане чудовим рішенням для людей, які бажають поєднувати здоровий спосіб життя з активністю у великому місті.
Продаж шикарного будинку в закритому Комплексі - Котеджне селище "Чорноморська Рів'єра" морська сторона-
ділянка 15 соток. Ландшафтний дизайн - багаторічні хвойні насадження, фруктовий сад, вуличне освітлення.
Дизайнерський ремонт, стильні предмети інтер'єру, меблі європейського виробництва та дорога побутова техніка!
Будинок має три рівні, 2 житлові поверхи.
1 поверх: кухня, вітальня, гостьова спальня, зимовий сад з виходом до зони барбекю, гостьовий санвузол
2 поверх: 3 спальні, кабінет, гардеробна, сан.вузол, балкон
На нижньому рівні розташовани...
120 000 $
1 043 $/м²
Тенистая ул.
115 / 60 / 25 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
сегодня
В продаже частный дом в Фонтанке 2
Дом общей площадью - 115 кв.м
Два этажа .
4 спальни.
Участок 10 соток правильной формы.
На территории участка летняя кухня,сарай,гараж,крытая беседка.
На первом этаже ( комната ,кухня гостиная,с/у,тех помещение.
На втором этаже 3 спальни ,гардеробная,гладильная.
Установлен твердотоплевный камин,теплые полы на 1 этаже .
Дом с ремонтом ,можно заезжать и жить.
85 000 $
720 $/м²
Крымская
118 / 50 / 33 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
сегодня
Продам дом в Фонтанке
Одноэтажный.
Общей площадью 118,4 кв.м
3 -и комнаты.Окна МПО. В Кухне панорамное окно. 2 санузла. Свет и вода в доме. Гараж на 2 машины Утеплено потолочное перекрытие мин ватой техногиколь,И отдельно утеплена крыша. Канализация Немецкая, трубы чехия.
Земля 5 соток
Документы на землю
. Газ проходит вдоль участка по улице труба в земле.
Цена 85тыс.у.е.

270 000 $
1 080 $/м²
Хмельницкого ул., 14
250 / 180 / 15 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
2007 год постройки
сегодня
В одном из самых популярных пригородов Одессы — Фонтанка-2 — на ухоженном участке 10 соток (с государственным актом) расположен крепкий и добротный дом, построенный для себя с вниманием к деталям и качеству.
Дом после качественного капитального ремонта, полностью готов для комфортной жизни большой семьи.
Продуманная планировка:
1 этаж:
просторная кухня-гостиная — идеальное место для семейных ужинов и встреч с друзьями
уютная гостиная
хозяйственная комната
санузел
2 этаж:
три светлые спальни
кабинет — удобно для работы или учебы
гардеробная
санузел
Участок 10 соток — ухоженный, зелёный, с большим потенциалом для ландшафтного дизайна, зоны отдыха, сада или бассейна.
Дом расположен в тихом и ко...

120 000 $
504 $/м²
Пионерская ул.
238 / 140 / 28 м²
2 этажа
8 сот
4 комнаты
сегодня
Новий будинок від забудовників
Фундамент будинку з залізобетонних блоків. Під ним розташована вентильована повітряна подушка, яка створює оптимальний мікроклімат і захищає від вологи.
Стіни з кримського черепашника утеплені та армовані через кожні 3 ряди кладки, що гарантує високий рівень енергоефективності. Мансарда також утеплена, забезпечуючи комфорт у будь-яку пору року. Покрівля з черепиці
У будинку вже підведені всі комунікації: вода, електрика та газ.
Не втрачайте можливість стати власником цього чудового будинку!
Код 9983

67 000 $
493 $/м²
Каштанова
136 / 34 / 23 м²
1 этаж
8 сот
3 комнаты
сегодня
Пропонуємо вам чудову можливість стати власником новенького одноповерхового будинку площею 136 м², який чекає на ваші дизайнерські рішення! Цей просторий та затишний дім без внутрішніх робіт стане ідеальним місцем для комфортного проживання вашої родини.
У вас буде 3 світлі та просторі спальні:
– 14 м² – для батьківського затишку;
– 10.5 м² – для дітей або гостей;
– 8.5 м² – для всіх ваших мрій та захоплень.
Окремий кабінет площею 8.4 м² дозволить вам працювати в комфортних умовах, не відволікаючись на домашні справи. А кухня-вітальня площею 23.6 м² стане центром сімейного свята, де зручно зберуться всі близькі!
Ванна кімната площею 5 м² створить вам неповторні моменти релаксації, а манса...

225 000 $
450 $/м²
Преображенська
500 / 215 / 55 м²
2 этажа
10 сот
3 комнаты
сегодня
Шукаєте просторий та комфортний будинок для великої родини? Тоді ця неймовірна пропозиція саме для Вас!
Продається розкішний будинок загальною площею 500 м², розташований на мальовничій земельній ділянці площею 10 соток, що забезпечує достатньо простору для вашого комфортного життя. Тут є всі умови для того, щоб кожен член родини почувався щасливим та задоволеним: 215 м² житлової площі та 8 затишних кімнат, які ідеально підходять для кількох поколінь, а також для облаштування окремих зон для відпочинку, роботи та навчання.
Сучасна кухня площею 55 м² має все необхідне для приготування смачних страв та сімейних зборів. Уявіть, як приємно запрошувати друзів на вечерю в такому просторі! А наяв...

180 000 $
600 $/м²
Полевая ул.
300 / 66 / 22 м²
2 этажа
8 сот
4 комнаты
сегодня
Шукаєте ідеальний будинок для комфортного життя в престижному районі? Тоді саме для вас пропонуємо неймовірну можливість придбати просторий будинок загальною площею 300 м², який стане справжнім куточком щастя для вашої родини!
Уже на першому поверсі вас зустріне сучасна кухня, де кожен кулінарний експеримент перетвориться на справжнє свято смаку. Затишний кабінет і просторна вітальня з каміном створять ідеальні умови для відпочинку та сімейних зустрічей. А зручний санвузол і практичне підсобне приміщення роблять це простір ще більш функціональним. Не забудьте про великий хол, який запрошує до життя і займає важливе місце у цьому чудовому житлі!
На другому поверсі вас чекають три комфортні...

180 000 $
968 $/м²
Ивана Франко ул.
186 / 76 / 20 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
сегодня
Шукаєте широкий простір для комфортного життя? Ваша мрія про ідеальний дім може стати реальністю! Пропонуємо вам унікальну можливість придбати просторий будинок площею 186 м², який був введений в експлуатацію у 2010 році та розташований на затишній приватизованій земельній ділянці площею 0.1 га.
Завдяки утепленню мінеральною ватою в 100 мм, ви зможете насолоджуватись комфортом, економлячи на газі та електриці. Багатофункціональність опалення – газовий двоконтурний котел, електрокотел та твердопаливний котел – надасть змогу вибрати оптимальний варіант за будь-яких умов.
У будинку ви знайдете дві окремі кухні та два сучасні санвузли – це ідеальне рішення для проживання двох дружних сімей або...

290 000 $
617 $/м²
Чорноморська
БЕЗ КОМИССИИ
470 / 1 / 1 м²
2 этажа
12 сот
6 комнат и более
сегодня
КОД: 14787
Новий великий будинок без внутрішніх робит.
Перша ліняї від моря.
Будинок знаходиться за 800 м від Південної дороги, що забезпечує мінімальну загазованість.
Конструкція будинку виконана на залізобетонній плиті, стіни будинку викладені з червоної керамічної ефективної цегли (товщина кладки 38 см), утеплені базальтовою ватою товщиною 5 см і оштукатурені по сітці. Дах будинку накритий м'якою покрівлею та утеплений базальтовою ватою товщиною 200 мм, що забезпечує відмінне шумопоглинання та теплоізоляцію.
Конструкція другого поверху як мансарди знижує навантаження на фундамент та збільшує екологічність будинку. Висота стелі 1-го поверху 3,45 м. Будинок загальною площею 470 кв.м є з...

290 000 $
617 $/м²
Чорноморська
470 / 270 / 45 м²
2 этажа
12 сот
6 комнат и более
сегодня
Цей будинок знаходиться всього за 800 метрів від моря, у першій лінії. Зручне розташування, всього в кількох хвилинах від Південної дороги, гарантує вам мінімальну загазованість і комфортний доступ до всіх необхідних інфраструктурних об’єктів.
Досвідчені архітектори ретельно продумали конструкцію будинку: залізобетонна плита, стіни з червоної керамічної цегли (товщина кладки 38 см) та утеплення базальтовою ватою товщиною 5 см – це справжня гарантія надійності та енергоефективності. Сучасна м’яка покрівля, також утеплена базальтовою ватою завтовшки 200 мм, забезпечить вам тишу та затишок у будь-яку погоду!
Мансардна конструкція другого поверху не лише знижує навантаження на фундамент, але й...

125 000 $
822 $/м²
Олександрійська
152 / 102 / 18 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
сегодня
Пропонується до продажу сучасний новий будинок, створений для тих, хто цінує якість та близькість до природи.
2 поверхи продуманого простору.
Виконано сучасний ремонт
Ділянка - 6 соток правильної форми, ідеально для ландшафтного дизайну або зони відпочинку.
Електроопалення + камін для теплих зимових вечорів.
Будинок розташований у безпосередній близькості до моря. Ви зможете насолоджуватися морським повітрям щодня!
Код 14395
Все коттеджные городки