Котеджні містечка Фонтанки, які починаються на "Т"
Топ оголошень Фонтанки

60 000 $
857 $/м²
Молодіжна вул., 30
ПРЕМІУМ
70 / 40 / 9 м²
1 поверх
10 сот
3 кімнати
сьогодні
Продам затишний будинок в Одесі, Фонтанка — всього 2 хвилини пішки до моря.
Ділянка 10 соток — простора, правильної форми, з гарною зеленою територією. На ділянці ростуть висока ялина, бузок і троянди, створюючи атмосферу затишку та справжнього заміського відпочинку.
Будинок площею 70 кв.м під ремонт — чудова можливість втілити власний дизайн і створити будинок мрії біля моря. Велика фасадна ділянка дозволяє зручно облаштувати подвір'я, зону відпочинку, сад або місце для кількох авто.
Тихий і зелений район, свіже морське повітря, близькість пляжу та вся необхідна інфраструктура поруч. Прекрасний варіант як для життя, так і для дачі або інвестиції.
450 000 $
2 647 $/м²
Грецька вул.
ПРЕМІУМ
170 / 65 / 45 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
2024 рік побудови
2 тиж. тому
Новий затишний будинок для вас та вашої родини біля моря у Чорноморській Рів'єрі.
Продам якісний заміський будинок біля моря із сучасним оснащенням та ремонтом площею -170 кв.м. на 5 сотках в закритому комплексі що охороняється Чорноморська Рівʼера.
Вам сподобається зручне та продумане планування, що поєднує в собі функціональність та комфорт. Кухня -вітальня з дров'яним каміном, який буде створювати тепло та затишок у Вашому будинку, висота стелі 5 метрів зі скляним фасадом-це стильно і сучасно. два санвузли, три просторі спальні, лаунж зона, вбиральня та побутова кімната для Вашої зручності.
Обладнана тераса у дворі з
Ландшафтний дизайн.
Автономне забезпечення будинку (встановлені...

39 000 $
650 $/м²
Молодіжна вул.
60 / 40 / 10 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
сьогодні
38781 Продам будинок/дачу, 4 кімнати у Фонтанці, друга лінія від моря / держпрограми.
Будинок двоповерховий, загальною площею 60 кв. м.
Будинок повністю укомплектований меблями та технікою.
Є паркомісце біля будинку, також можна поставити машину у дворі.
У дворі є зона барбекю.
Чудовий варіант для проживання влітку, а також для орендного бізнесу.
Пляж за 5 хвилин ходьби.

270 000 $
1 080 $/м²
Хмельницького вул., 14
250 / 80 / 16 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
сьогодні
Просторий будинок з гарно спланованим плануванням. На першому поверху передпокій, кухня, столова, вітальня, санвузол, житлова кімната. Великий гараж, пральня, господарьске приміщення. На другому поверху три кімнати, гардеробна, великий балкон, санвузол. Будинок з ракушняка, що забезпечує зберігання тепла взимку та прохолоди влітку. На ділянці є зона відпочинку з мангалом та комунікаціями. Вдале розташування, асфальтований під'їзд, поруч транспорт, торговельний центр, пляж.
1 050 000 $
1 836 $/м²
Гоголя, 23А
572 / 93 / 50 м²
2 поверхи
15 сот
5 кімнат
2010 рік побудови
сьогодні
Ціна договірна
VIP Будинок у Моря стане чудовим рішенням для людей, які бажають поєднувати здоровий спосіб життя з активністю у великому місті.
Продаж шикарного будинку в закритому Комплексі - Котеджне селище "Чорноморська Рів'єра" морська сторона-
ділянка 15 соток. Ландшафтний дизайн - багаторічні хвойні насадження, фруктовий сад, вуличне освітлення.
Дизайнерський ремонт, стильні предмети інтер'єру, меблі європейського виробництва та дорога побутова техніка!
Будинок має три рівні, 2 житлові поверхи.
1 поверх: кухня, вітальня, гостьова спальня, зимовий сад з виходом до зони барбекю, гостьовий санвузол
2 поверх: 3 спальні, кабінет, гардеробна, сан.вузол, балкон
На нижньому рівні розташовани...
120 000 $
1 043 $/м²
Тініста вул.
115 / 60 / 25 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
сьогодні
У продажу приватний будинок у Фонтанці-2.
Будинок загальною площею — 115 кв. м.
Два поверхи.
4 спальні.
Ділянка 10 соток правильної форми.
На території ділянки: літня кухня, сарай, гараж, крита альтанка.
На першому поверсі: кімната, кухня-вітальня, санвузол, технічне приміщення.
На другому поверсі: 3 спальні, гардеробна, прасувальна.
Встановлено твердопаливний камін, тепла підлога на 1-му поверсі.
Будинок із ремонтом, можна заїжджати і жити.
85 000 $
720 $/м²
Крымская
118 / 50 / 33 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Продам будинок у Фонтанці.
Одноповерховий.
Загальною площею 118,4 кв. м.
3 кімнати. Вікна МПВ. У кухні панорамне вікно. 2 санвузли. Світло та вода в будинку. Гараж на 2 машини. Утеплено стельове перекриття мінватою «Техноніколь», окремо утеплено дах. Каналізація німецька, труби чеські.
Земля 5 соток.
Документи на землю. Газ проходить вздовж ділянки по вулиці, труба в землі.
Ціна 85 тис. у. о.

270 000 $
1 080 $/м²
Хмельницького вул., 14
250 / 180 / 15 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
2007 рік побудови
сьогодні
В одному з найпопулярніших передмість Одеси — Фонтанка-2 — на доглянутій ділянці 10 соток (з державним актом) розташований міцний і добротний будинок, побудований для себе з увагою до деталей та якості.
Будинок після якісного капітального ремонту, повністю готовий для комфортного життя великої родини.
Продумане планування:
1 поверх:
простора кухня-вітальня — ідеальне місце для сімейних вечерь та зустрічей із друзями
затишна вітальня
господарська кімната
санвузол
2 поверх:
три світлі спальні
кабінет — зручно для роботи чи навчання
гардеробна
санвузол
Ділянка 10 соток — доглянута, зелена, з великим потенціалом для ландшафтного дизайну, зони відпочинку, саду чи басейну.
Будинок розташований у т...

120 000 $
504 $/м²
Піонерська вул.
238 / 140 / 28 м²
2 поверхи
8 сот
4 кімнати
сьогодні
Новий будинок від забудовників
Фундамент будинку з залізобетонних блоків. Під ним розташована вентильована повітряна подушка, яка створює оптимальний мікроклімат і захищає від вологи.
Стіни з кримського черепашника утеплені та армовані через кожні 3 ряди кладки, що гарантує високий рівень енергоефективності. Мансарда також утеплена, забезпечуючи комфорт у будь-яку пору року. Покрівля з черепиці
У будинку вже підведені всі комунікації: вода, електрика та газ.
Не втрачайте можливість стати власником цього чудового будинку!
Код 9983

67 000 $
493 $/м²
Каштанова
136 / 34 / 23 м²
1 поверх
8 сот
3 кімнати
сьогодні
Пропонуємо вам чудову можливість стати власником новенького одноповерхового будинку площею 136 м², який чекає на ваші дизайнерські рішення! Цей просторий та затишний дім без внутрішніх робіт стане ідеальним місцем для комфортного проживання вашої родини.
У вас буде 3 світлі та просторі спальні:
– 14 м² – для батьківського затишку;
– 10.5 м² – для дітей або гостей;
– 8.5 м² – для всіх ваших мрій та захоплень.
Окремий кабінет площею 8.4 м² дозволить вам працювати в комфортних умовах, не відволікаючись на домашні справи. А кухня-вітальня площею 23.6 м² стане центром сімейного свята, де зручно зберуться всі близькі!
Ванна кімната площею 5 м² створить вам неповторні моменти релаксації, а манса...

225 000 $
450 $/м²
Преображенська
500 / 215 / 55 м²
2 поверхи
10 сот
3 кімнати
сьогодні
Шукаєте просторий та комфортний будинок для великої родини? Тоді ця неймовірна пропозиція саме для Вас!
Продається розкішний будинок загальною площею 500 м², розташований на мальовничій земельній ділянці площею 10 соток, що забезпечує достатньо простору для вашого комфортного життя. Тут є всі умови для того, щоб кожен член родини почувався щасливим та задоволеним: 215 м² житлової площі та 8 затишних кімнат, які ідеально підходять для кількох поколінь, а також для облаштування окремих зон для відпочинку, роботи та навчання.
Сучасна кухня площею 55 м² має все необхідне для приготування смачних страв та сімейних зборів. Уявіть, як приємно запрошувати друзів на вечерю в такому просторі! А наяв...

180 000 $
600 $/м²
Польова вул.
300 / 66 / 22 м²
2 поверхи
8 сот
4 кімнати
сьогодні
Шукаєте ідеальний будинок для комфортного життя в престижному районі? Тоді саме для вас пропонуємо неймовірну можливість придбати просторий будинок загальною площею 300 м², який стане справжнім куточком щастя для вашої родини!
Уже на першому поверсі вас зустріне сучасна кухня, де кожен кулінарний експеримент перетвориться на справжнє свято смаку. Затишний кабінет і просторна вітальня з каміном створять ідеальні умови для відпочинку та сімейних зустрічей. А зручний санвузол і практичне підсобне приміщення роблять це простір ще більш функціональним. Не забудьте про великий хол, який запрошує до життя і займає важливе місце у цьому чудовому житлі!
На другому поверсі вас чекають три комфортні...

180 000 $
968 $/м²
Івана Франка вул.
186 / 76 / 20 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
сьогодні
Шукаєте широкий простір для комфортного життя? Ваша мрія про ідеальний дім може стати реальністю! Пропонуємо вам унікальну можливість придбати просторий будинок площею 186 м², який був введений в експлуатацію у 2010 році та розташований на затишній приватизованій земельній ділянці площею 0.1 га.
Завдяки утепленню мінеральною ватою в 100 мм, ви зможете насолоджуватись комфортом, економлячи на газі та електриці. Багатофункціональність опалення – газовий двоконтурний котел, електрокотел та твердопаливний котел – надасть змогу вибрати оптимальний варіант за будь-яких умов.
У будинку ви знайдете дві окремі кухні та два сучасні санвузли – це ідеальне рішення для проживання двох дружних сімей або...

290 000 $
617 $/м²
Чорноморська
БЕЗ КОМІСІЇ
470 / 1 / 1 м²
2 поверхи
12 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
КОД: 14787
Новий великий будинок без внутрішніх робит.
Перша ліняї від моря.
Будинок знаходиться за 800 м від Південної дороги, що забезпечує мінімальну загазованість.
Конструкція будинку виконана на залізобетонній плиті, стіни будинку викладені з червоної керамічної ефективної цегли (товщина кладки 38 см), утеплені базальтовою ватою товщиною 5 см і оштукатурені по сітці. Дах будинку накритий м'якою покрівлею та утеплений базальтовою ватою товщиною 200 мм, що забезпечує відмінне шумопоглинання та теплоізоляцію.
Конструкція другого поверху як мансарди знижує навантаження на фундамент та збільшує екологічність будинку. Висота стелі 1-го поверху 3,45 м. Будинок загальною площею 470 кв.м є з...

290 000 $
617 $/м²
Чорноморська
470 / 270 / 45 м²
2 поверхи
12 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Цей будинок знаходиться всього за 800 метрів від моря, у першій лінії. Зручне розташування, всього в кількох хвилинах від Південної дороги, гарантує вам мінімальну загазованість і комфортний доступ до всіх необхідних інфраструктурних об’єктів.
Досвідчені архітектори ретельно продумали конструкцію будинку: залізобетонна плита, стіни з червоної керамічної цегли (товщина кладки 38 см) та утеплення базальтовою ватою товщиною 5 см – це справжня гарантія надійності та енергоефективності. Сучасна м’яка покрівля, також утеплена базальтовою ватою завтовшки 200 мм, забезпечить вам тишу та затишок у будь-яку погоду!
Мансардна конструкція другого поверху не лише знижує навантаження на фундамент, але й...

125 000 $
822 $/м²
Олександрійська
152 / 102 / 18 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
Пропонується до продажу сучасний новий будинок, створений для тих, хто цінує якість та близькість до природи.
2 поверхи продуманого простору.
Виконано сучасний ремонт
Ділянка - 6 соток правильної форми, ідеально для ландшафтного дизайну або зони відпочинку.
Електроопалення + камін для теплих зимових вечорів.
Будинок розташований у безпосередній близькості до моря. Ви зможете насолоджуватися морським повітрям щодня!
Код 14395

290 000 $
3 027 $/м²
Висоцького просп.
95.8 / 42.3 / 30.6 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Новий будинок, який ви мріяли! Оберіть сучасність і комфорт – 2025 рік як дата вашого нового життя у цьому шедеврі архітектури. Усі документи в порядку, включаючи угоду з ДТЕК на електроопалення – вам залишилось тільки в’їхати!
Запрошуємо вас насолодитися власним великим басейном (бетонна чаша) 8×3, глибиною 1,8 м – справжній оазис для відпочинку у спекотні дні. Влаштуйте незабутні вечірки у просторій альтанці, де вас чекає затишок і затишний навіс для авто. А для любителів смачної їжі – барбекю для приготування ваших улюблених страв просто неба.
Потрапляючи на територію, ви будете вражені автоматичними відкатними воротами з сендвіч-панелей – це не лише стиль, а й безпека. Ваш власний парк...

285 000 $
2 969 $/м²
Сонячна, 4
БЕЗ КОМІСІЇ
96 / 43 / 31 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
сьогодні
КОД: 14767
Новий будинок (2025 рікі. Повний пакет документів, включно з договором в ДТЕК про електроопалення.
Великий басейн (бетонна чаша) 8х3, 5х1, 8м
Альтанка, навіс для авто, барбекю, ландшафтний дизайн.
Автоматичні відкатні ворота з сендвіч панелей.
Свій паркан в 4 сторони з освітленням на датчиках світла.
Ремонт в нейтральних тонах, всі меблі під замовлення, мʼякі меблі з Мегадому.
Вся техніка дорогих брендових виробників.

125 000 $
80 $/м²
Олександрійська, 69
БЕЗ КОМІСІЇ
1562 / 102 / 18 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
КОД: 14395
Ви мрієте про власний просторий будинок, де панує тиша та безпека, і все це неподалік морського узбережжя? Тоді ця ексклюзивна пропозиція саме для Вас!
Новий капітальний 2-о поверховий будинок (9х10) у закритому котеджному містечку.
Чотири окремі спальні кімнати, велика світла кухня-вітальня.
Просторий коридор, функціональна підсобка, дві ванні кімнати (на кожному поверсі), містка гардеробна.
5.5 соток приватизованої землі.

880 000 $
4 000 $/м²
Флоренська вул.
Відеотур
КМ Сосновий берег
220 / 80 / 50 м²
2 поверхи
12 сот
3 кімнати
сьогодні
🏡 Продаж будинку біля моря в закритому охоронюваному кооперативі Сосновий Берег | Елітний будинок в Одесі
Пропонується до продажу будинок у моря в Одесі, розташований у престижному закритому кооперативі Сосновий Берег. Тиха, екологічно чиста локація з сосновими насадженнями, доступ до власного пляжу лише для жителів та повна безпека — ідеальний вибір для комфортного життя біля моря.
🏠 Основні характеристики
• Загальна площа будинку — 220 м²
• Площа ділянки — 12 соток
• Будівництво з червоної цегли — надійність, теплоізоляція та довговічність
• Професійний ландшафтний дизайн
• Будинок повністю готовий до проживання.
🛋 Планування
• Простора кухня-вітальня з виходом на терасу та BBQ-зону...
Всі котеджні містечка