Топ объявлений Хриплина

140 000 $
683 $/м²
межова
БЕЗ КОМИССИИ
ПЕРЕУСТУПКА
205 / 126 / 21 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
сегодня
Просторий сучасний будинок для великої сімї 203 м на 10 сотках!
Продається двоповерховий будинок у затишній локації поруч з Івано-Франківськом ідеальний варіант для тих, хто цінує простір, комфорт і якість життя.
Загальна площа 203 м
Ділянка 10 соток
Мансарда 30м2
Функціональне планування:
5 окремих кімнат комфорт для всієї родини
простора кухня велика вітальня (27 м) серце будинку
3 спальні кабінет
гардеробна
2 санвузли
котельня
Власний гараж (21 м) зручність у будь-яку пору року
Великі панорамні вікна забезпечують багато природного світла та створюють відчуття простору
Будинок у стані сирця можливість реалізувати дизайн під себе, без компромісів
Тиха та комфорт...

36 400 $
3 640 $/сот
Перспективна
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
под застройку
10 сот
сегодня
Якщо ваша ціль - прокидатися під спів птахів, та не втрачати комфорту міста, - тоді ця пропозиція саме для вас !
Код- #32606075
Пропонуємо ділянку 10 соток у мальовничому селі Хриплин, яке злилося з інфраструктурою Франківська.
Це місце для тих, хто цінує простір та чисте повітря!
-Тиха непроїздна вулиця із новими будинками сусідів.
-Газ вже на межі ділянки.
-Швидкий доїзд до Франківська (20 хв) дозволяє жити в тиші, а працювати в центрі.
Зробіть перший крок до садиби своєї мрії вже сьогодні !

145 000 $
707 $/м²
межова
БЕЗ КОМИССИИ
ПЕРЕУСТУПКА
205 / 150 / 30 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
2026 год постройки
вчера
Продається сучасний двоповерховий будинок у тихій локації біля Івано-Франківська.
Площа будинку- 205 м2
Ділянка - 10 соток
Мансарда- 35 м
Планування:
- Простора кухня і велика вітальня (27 м2)
- 4 спальні кабінет
- Гардеробна
- 2 санвузли
-Котельня
Додатково:
-Власний гараж (21 м)
-Панорамні вікна які дають багато світла
-Будинок у стані сирця (можна зробити ремонт під себе)
Локація:
Тихий район, хороші сусіди, зручний доїзд до міста.
Ідеально підійде для великої сімї або як інвестиція
Телефонуйте домовимось про огляд.

140 000 $
693 $/м²
Межова
БЕЗ КОМИССИИ
202 / 63.38 / 64 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
вчера
Пропонуємо на продаж новозбудований сучасний будинок, який стане ідеальним вибором для вашої родини. Це чудова пропозиція з просторим і функціональним плануванням, що відповідає найвищим стандартам якості.
Код - #38622511
Фасад: естетичний та сучасний, створений із використанням високоякісних матеріалів, що надають будинку елегантного вигляду.
Планування: продумане до дрібниць, щоб забезпечити комфорт і зручність мешканців.
Перший поверх:
Велика кухня-студія: простора кухня зі зоною обіду та відпочинку, що має вихід на задній двір, ідеальна для проведення часу з родиною та друзями.
Гостьова кімната: розташована на першому поверсі, зручна для прийому гостей або використання як кабінет.
Гост...

138 500 $
682 $/м²
Межова
БЕЗ КОМИССИИ
203 / 140 / 32 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
вчера
Чудовий варіант будинку в передмісті Івано-Франківська
Площа: 203м2
великий санвузол.
Огляд можливий у зручний для вас час! Деталі за телефоном.

58 000 $
967 $/м²
тисменецька, 2
БЕЗ КОМИССИИ
3 комнаты
60 / 40 / 6 м²
этаж 2 из 4
6 дней назад
Продається 3к квартира з ремонтом
2 поверх з 4
Утеплена зовні
індивідуальне опалення та бойлер
Вся сантехніка на проводка поміняні
Загальна площа 60м2
Кухня 6м2
Цегляний будинок
Документи більше 3-х

172 000 $
1 089 $/м²
Малинова, 28
БЕЗ КОМИССИИ
158 / 38 / 31 м²
3 этажа
5 сот
3 комнаты
2021 год постройки
1 нед. назад
Цей шикарний будинок знаходиться в Хриплині, 5-7 км від Івано-Франківська. Будинок садового типу, територія засіяна газоном з поливом.
На території є альтанка. Туди теж підведено воду. Стяжка , як основа для подальших зручностей.
Технічні характеристики самого будинку:
+ цегляний;
+ гідроізоляція 1-го поверху;
+ гідроізоляція стін;
+ дренаж території;
+ дах утеплений мінватою 20см.
Будинок Автономний.
Система опалення має додаткове джерело живлення. Гелеві батареї забезпечують будинок світлом навіть при відключенні в енергомережі.
Камін є другим варіантом автономного опалення. Дрова запасом.
Вода із власної скважени, 2 фільтри на воду , септиків 3шт.
Площа будин...

36 750 $
184 $/м²
Автоливмашевская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
200 / 150 / 17 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Продається дача сирець із земельною ділянкою у с. Хриплині
- код ділянки - # 6 4 0
ділянка — 6.3 сот
кадастровий номер - 2610197401:19:003:0061
геолокація - 48.872449, 24.722231
Вимурована і накрита коробка накрита металопрофілем в дачному масиві "ТЕПЛО" між Чернієвом і Хриплином по вулиці Весняній. В підвалі скважина на воду. Підведене світло 3 фази. Вимурувані і виведені димоходи під котел і камін. На подвір'ї є бетонна ємність під септик і металевий вагончик.
Поруч сусіди проживають постійно.
По вулиці за 5 хв ходьби - автобусна зупинка, до магазину 500 м, до центру ІФ - 5 км
(!) перевірено компанією «Земляни»
Земляни — земельний хаб, який спеціалізується на землі та будинках. У нас...

25 000 $
653 $/м²
Струмкова
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
38.3 / 29.5 / 5 м²
2 этажа
5 сот
2 комнаты
1 нед. назад
Продається 2-поверховий дачний будинок з косметичним ремонтом.
Розташований у мальовничому місці села Хриплин. Тихе місце подалі від міської метушні,поряд річка.
Є можливість підключення до газової мережі, та опалення за Вашим бажанням.
На ділянці є власне водопостачання, підʼєднано но загальної електромережі села. На разі будинок опалюється якісним дровяним каміном.
Є можливість переобладнати для постійного проживання та добудувати!
Ділянка 5.2соток.
До зупинки міського транспорту 5 хв, пряме сполучення з містом автобусом та тролейбусом.
Не втрачайте шансу придбати цей затишний будинок для власного відпочинку та вирощування свіжих овочів та фруктів!

109 500 €
482 €/м²
Тиха
БЕЗ КОМИССИИ
227 / 75 / 18 м²
3 этажа
10 сот
6 комнат и более
1 нед. назад
Продам будинок для проживання.
Про Будинок: 3 поверхи площею 227м2.
перший поверх має два входи в будинок. Та окремий вхід на другий поверх.
планування 1 пов, вхідна зона з коморою, передпокій, роздільний санвузол, та кухня-вітальня з каміном, вибір за вами опалюємо дровами або газом) в любому випадку в будинку тепло!!
другий поверх, 4 кімнати для комфортного проживання, по всіх кімнатах паркет, замінені вікна на першому та другому поверсі.
Два балкони, на схід та захід сонця. Про Камін!! він опалює одразу два поверхи!!
Третій поверх, велика кімната на 30.8м2, та на 13м2, гардеробна та додаткові площі для особистих речей.
Як варіант 3 поверху, можна використати як зону відпочинку,...

25 000 грн/мес
Перспективна
130 / 80 / 10 м²
1 этаж
13 сот
3 комнаты
2000 год постройки
2 нед. назад
Здається в оренду просторий та світлий будинок (перший поверх), який ідеально підійде для тих, хто хоче облаштувати житло під себе. Будинок у стані сирця, що дає вам можливість створити власний затишок. 3 окремі кімнати, кухня, санвузол та прачична. Вже встановлено підігрів підлоги у санвузлі. Стіни підготовлені під побілку. Є можливість обговорити умови завершення косметичного ремонту ( побілки) та меблювання в рахунок оренди. На даний момент кухня та кімнати потребують меблювання. Це чудовий варіант для орендарів зі своїми меблями або тих, хто готовий доукомплектувати житло під індивідуальні потреби. Є відеонагляд будинку. В середині будинку є підвал. Також 13 сотих городу. Телефонуйте щоб...

160 000 $
381 $/м²
Автоливмашевская ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
420 м²
2 нед. назад
Продаж великого складського приміщення в селі Хриплин.
Окрема будівля, загальною плошею 820 м2 (склад, мансардний поверх та навіси).
Земельна ділянка – 47 сот.
Характеристики:
- перший поверх – 347 м2 (виробниче приміщення та склад, дві комори, побутове приміщення, коридор).
- мансардний поверх – 64 м2 (три окремі приміщення)
- навіси є по техпаспорту – 410 м2.
Будівля з клакоблоків, накриття шифер.
Висота стелі – більше 5 метрів.
Комунікації:
- колонка
- септик
- електрика
Чудово підійде дл вашого бізнесу.

90 000 $
462 $/м²
Бистрицька, 10
БЕЗ КОМИССИИ
195 / 100 / 10 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
2014 год постройки
3 нед. назад
Продається готовий будинок у с. Хриплин на вул. Бистрицька 10
- код ділянки - # 3 1 8 6
площа будинку — 195 м2
площа ділянки — 5,6 сот
геолокація - 48.871536, 24.719567
Кадастровий номер -- 2610197401:19:003:0423
Будинок 195 м² з гаражем і сауною біля річки, Хриплин
Продається просторий та функціональний будинок у садовому товаристві «Тепло», вул. Бистрицька, с. Хриплин. Підійде як для постійного проживання, так і для заміського відпочинку.
Загальна площа будинку 194,4 м²
Житлова площа близько 100 м²
Будинок має 2 поверхи та підвал
Планування:
Підвал (59,3 м²):
гараж
сауна
кладові приміщення
технічні кімнати
Перший поверх (75,6 м²):
кухня 9,3 м²
вітальня 22,2 м²
житлова кімната 27,5 м²...

200 000 $
1 477 $/сот
Автоливмашевская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
промназначение
135 сот
4 нед. назад
Земельна ділянка площею 1.35 га. Знаходиться в Хриплинському промвузлі. Огороджена. Основна територія з твердим покриттям. На території є будівля майстерні , гараж з пятьма боксами, огглядова яма, будівля прохідної, допоміжні споруди, трансформаторна підстанція. Ділянка розміщена впритик до залізничної вітки.

145 000 $
707 $/м²
Автоливмашевская ул., 6
БЕЗ КОМИССИИ
205 / 140 / 30 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
1 мес. назад
Площа будинку- 205 м2
Ділянка - 10 соток
Мансарда- 35 м
Планування:
- Простора кухня і велика вітальня (27 м2)
- 4 спальні кабінет
- Гардеробна
- 2 санвузли
-Котельня
Додатково:
-Власний гараж (21 м)
-Панорамні вікна які дають багато світла
-Будинок у стані сирця (можна зробити ремонт під себе)
Локація:
Тихий район, хороші сусіди, зручний доїзд до міста.
Ідеально підійде для великої сімї або як інвестиція
Телефонуйте домовимось про огляд.

2 500 $
500 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
5 сот
1 мес. назад
Продається земельна ділянка у с. Хриплин в садовому товаристві Діброва
- код об’єкта - # 3 1 0 5
5 сот
12м на 40 м
правильної квадратної форми
кадастровий номер - 2610197401:18:004:0002
геолокація - 48.8[телефон скрыт]67, 24.[телефон скрыт]1943
Пропонується компактна та зручна земельна ділянка у затишному садовому товаристві. На території вже є невеликий дерев’яний будиночок, який можна використовувати для відпочинку або як тимчасове житло на час будівництва.
Локація приємна і спокійна — всього 5 хвилин пішки до лісу, що робить це місце ідеальним для дачі та відпочинку на природі.
(!) перевірено компанією «Земляни»
Земляни — земельний хаб, який спеціалізується на землі та будинках. У...

8 000 $
2 000 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
4 сот
2 мес. назад
Продається земельна ділянка у с. Хриплин в садовому товаристві Хриплин
- код об’єкта - # 1 6 5 9
3.91 сот
12 м на 31 м
правильної форми
кадастровий номер - 2610197401:19:002:0710
геолокація - 48.885687, 24.730970
заїзд - перший поворот направо після заїзду на територію садового товариства
Ділянка знаходиться в гарній локації — в 5 хв ходьби знаходиться Бистриця Надвірнянська. До центру Хриплин 1км, до центру ІФ 7км. Навколо побудовані будинки. На ділянці є свердловина, металевий вагончик, вишні та яблуні.
Біля ділянки є світло - організовуємо підключення комунікацій під ключ.
(!) перевірено компанією «Земляни»

28 000 $
350 $/м²
Козацька
БЕЗ КОМИССИИ
80 / 46 / 7 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
1989 год постройки
2 мес. назад
Продається дачний будинок із ділянкою 5 сот у с. Хриплині
- код ділянки - # 2996
ділянка — 5 сот
кадастровий номер — 2610197401:19:003:0173
дача — 80 м2
геолокація -- 48.879017, 24.726402
заїзд - після асфальтованого головного заїзду по грунтовій дорозі
Цегляний будинок 80 кв.м. .Є електрика та свердловина, яка заведена до будинку. Опалення пічне. Також в сусідніх будинках є газ.
3 кімнати, кухня, комори і підвальне приміщення. Якісна цегла та фундамент.
Ділянка огороджена парканом, рівна, правильної форми, 17 м на 30 м. Є плодові дерева, кущі, земля оброблялась під грядки. Прекрасна локація: за 5 хв ходьби є вихід до річки, за 10 хв школа, магазини та автобусна зупинка. До центру ІФ — 15...

139 500 $
687 $/м²
Межова
БЕЗ КОМИССИИ
203 / 90 / 40 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
2 мес. назад
Продаж будинку
Без комісії
Сирець
203м2
10 сот землі
Перший поверх : велика кухня студія , гостьова кімната, санвузол, гардероб, гараж, технічна кімната
Другий поверх : дві кімнати + дві кімнати з гардеробами + великий санвузол
Ціна 690$ за м2 якісного, комфортного будинку із земельною ділянкою 10сот
Огляд у будь-який зручний для Вас час
Все районы