Самые популярные новостройки города
Новостройки Крюковщины
Топ объявлений Крюковщины

29 000 $
1 336 $/м²
Нова Виноградна ул., 6
1 комната
22 / 11 / 4 м²
этаж 5 из 6
2021 год постройки
сегодня
БЕЗ КОМІСІЇ! Продаж 1-кімнатної квартири ЖК Aura Center Крюківщина за адресою вул. Нова Виноградна, 6. Квартира на 5 поверсі з 6. Зданий будинок! Штукатурка стін, стяжка підлоги, розведення водопостачання, розведення електрики, двоконтурний газовий котел, радіатори. Вхідні металеві двері, лічильники на газ, воду та електрику. Нові склопакети, панорамні вікна.Територія закрита, охорона 24/7 відео нагляд, електронні ключі, парковка на території ЖК, дитячий майданчик, зона відпочинку. Поруч Фора, Новус, АТБ, Нова пошта, Розетка, Аврора- піша доступність. Ціна: 29 000$
600 000 $
2 308 $/м²
Лобановського
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
260 / 100 / 30 м²
2 этажа
24 сот
5 комнат
сегодня
Продаж сімейного маєтку в Крюківщині — 261 м² + 24 сотки + гостьовий будинок + комерційна будівля
Пропонується просторий будинок для великої сім’ї у спокійній зеленій локації — с. Крюківщина, всього 12 км від Києва.
Будинок збудований у 2017 році, загальна площа — 261 м², ділянка — 24 сотки.
Основний будинок
У будинку два поверхи, гараж на два авто та повноцінний облаштований підвал.
Планування включає:
* простору вітальню з каміном ручної роботи
* кухню з усією необхідною технікою
* кабінет
* гостьовий санвузол
* майстер-спальню з власним санвузлом, душем і гардеробною
* дитячу та гостьову спальні
* окрему ванну кімнату на другому поверсі
* спортзал, ігрову, складське приміщення та котельн...

68 000 $
1 700 $/м²
Одесская ул., 25-А
1 комната
40 / 19.7 / 12.4 м²
этаж 5 из 9
2019 год постройки
вчера
Без комісії для покуця.
Продаж 1 кімнатної квартири ЖК Orange Park, Оранж Парк, вул.Одеська 25 А.
Квартира знаходиться на 5 поверсі.
Загальна площа 40 м.кв, кухня 12,4 м.кв. житлова 19,7м.кв.
В квартирі дуже якісний ремонт.
Продаж з меблями і технікою.
Підлога з підігрівом, якісна сантехніка, посудомийна машина, гардероб, простора лоджія .
В ванній кімнаті великий бойлер.
Квартира дуже світла, акуратна та доглянута.
Ідеальний варіант як для життя, так і під інвестицію.
Подумане планування та стильний інтер'єр створюють комфортний простір для життя.
- Простора кухня з вбудованою технікою (плита, духова шафа, холодильник, посудомийна машина)
-Затишна спальня з великим ліжком
- гардеробна к...

39 000 $
1 134 $/м²
Подольская ул., 6
1 комната
34.4 / 15.1 / 11.9 м²
этаж 1 из 5
2016 год постройки
вчера
🏡 1-кімнатна квартира з чорновим ремонтом
ЖК «Молодіжне містечко», Крюківщина ✨
Світла та функціональна квартира, готова до чистового ремонту — ви можете реалізувати власний дизайн без зайвих витрат часу та ресурсів.
🔧 Уже виконані роботи:
✔️ розведено водопостачання
✔️ електрика по точках
✔️ чорнова штукатурка стін
✔️ стяжка підлоги
✔️ тепла підлога у санвузлі та на лоджії 🔥
📐 Продумане планування:
🍽️ простора кухня з виходом на засклену лоджію — ідеально для зони відпочинку або робочого простору
🛏️ окрема житлова кімната
🚪 передпокій
🚿 суміжний санвузол
🔥 Індивідуальне газове опалення — економно та комфортно
🏢 1 поверх із 5 — зручний доступ без зайвих сходів
🌿 Внутрішнє тихе розташуванн...

120 000 $
1 757 $/м²
Парковая ул., 10
3 комнаты
68.3 / 41.8 / 10 м²
этаж 3 из 3
вчера
БЕЗ КОМІСІЇ !
Гаряча пропозиція! Продаж 3-кімнатної квартири в КГ «Город Сонця» (Крюківщина) З ГАРАЖЕМ !
Чудова можливість придбати затишну 3-кімнатну квартиру на 3 поверсі малоквартирного будинку (у парадному лише 6 квартир) у престижному котеджному містечку «Город Сонця»!
Чому тут добре жити?
Крюківщина – це спокійний, екологічно чистий район поблизу Києва, де поєднуються переваги заміського життя та близькість до столичної інфраструктури. Поруч – мальовничі ліси, озера та свіже повітря, а до міста можна швидко дістатися на авто або громадським транспортом.
Переваги квартири:
Ідеальне планування: кухня-вітальня та дві окремі кімнати – чудовий варіант для сім’ї!
Повна комплектація технікою...
14 000 грн/мес
Подольская ул., 2
1 комната
48 / 25 / 15 м²
этаж 5 из 5
сегодня
Здам 1 кімнатну квартиру в ЖК Молодіжне містечко. Квартира повністю мебльована, є все необхідне для проживання. Автономне газове опалення - встановлений двоконтурний котел. Закрита територія. Розвинена інфраструктура, поруч АТБ, Novus, Фома, парк, річка, зупинки громадського транспорту. Без комісії.

149 500 $
1 250 $/м²
Михайловская ул., 2
119.6 / 47.5 / 42.3 м²
1 этаж
5 сот
4 комнаты
2025 год постройки
вчера
🏠 Продаж сучасного будинку у Крюківщині, КМ Escape
📍 вул. Михайлівська, Крюківщина
💎 Про комплекс:
— Котеджне містечко Escape із закритою територією
— Пропускна система лише для мешканців, цілодобова охорона
— Доглянута територія, асфальтовані вулиці, спокійна та безпечна атмосфера
📐 Характеристики будинку:
— Площа: 119.6 м²
— Ділянка: 5,2 сотки
— Одноповерховий будинок із продуманим плануванням
— Будинок на фінішному етапі будівництва
— Можливий продаж з ремонтом або під чистове оздоблення
🔧 Оснащення та комунікації:
— Газ
— Власна артезіанська свердловина
— Септик
— Автополив, озеленення ділянки
— Паркування на 2 авто
— Паркан по периметру, автоматичні ворота
📑 Планування:
— Вхідна зон...

100 000 $
942 $/м²
Нова, 34
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
106.2 / 54.2 / 26.5 м²
2 этажа
1 сот
4 комнаты
2025 год постройки
вчера
🏡 Продаж таунхауса в Крюківщині
📍 вул. Нова, 34
❗ Без комісії для покупця
📍 Локація:
- Зручне та обжите місце, ідеально для сімей з дітьми
- Школа та садочок — до 10 хв пішки
- Поруч зупинка транспорту, базар, магазини
- Розвинена інфраструктура населеного пункту
- Швидкий виїзд до Києва — 5 км до Кільцевої (Жулянський міст)
- Асфальтована, обжита вулиця
📐 Площі:
- Загальна площа: 106.2 м²
- Ділянка: 1.3 сотки
🏠 Планування:
1 поверх:
- Кухня-вітальня — 26.5 м²
- Кімната — 10.8 м²
- Санвузол — 2.8 м²
2 поверх:
- Майстер-спальня — 19.8 м²
- Дві спальні — 10.8 м² та 12.8 м²
- Санвузол — 5.2 м²
- Уте...

140 000 $
1 207 $/м²
Вишневий пров., 1
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
116 / 49 / 38 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
2026 год постройки
вчера
Продаж одноповерхових будинків | Крюківщина, мкрн Оришки, провулок Вишневий
🏠 Про будинок:
— Одноповерховий
— Загальна площа: 116 м²
— Сучасне функціональне планування
— Простора кухня-вітальня 38 м² з виходом на терасу 13.2 м² та задній двір
📐 Планування:
— Спальня 17.8 м²
— Спальня 18.7 м²
— Спальня 12.5 м²
— Земельна ділянка: 5 соток
🔧 Стан та наповнення:
— Під чистову обробку
— Розводка електрики
— Розводка сантехніки
— Вирівняні стіни та підлога
— Тепла підлога
— Можливість виконання ремонту “під ключ” за вашими побажаннями
🏡 Територія:
— Повністю огороджена
— Встановлені відкатні ворота
— Окремий заїзд та приватність
— Ділянка рівна та буде засаджена газоном
🏗 Стадія будівництва:...

160 000 $
1 379 $/м²
Археологическая ул., 41А
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
116 / 49 / 38 м²
1 этаж
4 сот
3 комнаты
2026 год постройки
вчера
Продаж одноповерхового будинку | Крюківщина, вул. Археологічна, 41-А
🏠 Про будинок:
— Одноповерховий
— Загальна площа: 116 м²
— Сучасне функціональне планування
— Будинок газифікований
📐 Планування:
— Спальня 17.8 м²
— Спальня 18.7 м²
— Спальня 12.5 м²
— Земельна ділянка: 4.91 сотки
Безпека:
— Під терасою буде облаштовано бомбосховище, що є надзвичайно актуальним та доцільним у сучасних реаліях
🏡 Територія:
— Повністю о...

135 000 $
1 038 $/м²
садова
130 / 70 / 30 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж сучасних дуплексів у Крюківщині (вул. Садова, район Оришки)
Просторий дуплекс площею 130 м² тераса 21 м² із власною ділянкою 2,7 сотки та автонавіс на два авто.
Планування:
1-й поверх: передпокій, кухня-студія з вітальнею, гостьова спальня/кабінет, санвузол, котельня, гардероб.
2-й поверх: три окремі спальні, санвузол.
Будинок зведений з якісних матеріалів:
червоний керамічний блок Кератерм 250мм утеплення 150 мм;
енергозберігаючі вікна (5-камерний профіль, 70 мм);
броньовані двері;
встановлюється газовий котел.
Ділянка та інженерія:
автонавіс на 2 авто з бруківкою;
автоматичні ворота з двигуном, калітка;
паркан по периметру на бетонному фундаменті;
власна свердловина 45 м з насосом т...

112 000 $
1 067 $/м²
Свободи ул.
БЕЗ КОМИССИИ
105 / 43.2 / 27 м²
1 этаж
4 сот
3 комнаты
сегодня
Продається одноповерховий будинок у Крюківщині, вул.Свободи
Готовність 2 квартал 2026 року!
Площа будинку 105м², ділянка — 4 соток, з індивідуальним заїздом та огородженою територією.
Комплектація без внутрішнього оздоблення.
Комунікації:
-Газ
-Електрика 7кВт, 3 фази
-Свердловина без насоса
-Септик 8 кубів
Для детальної консультації та запису на перегляд, телефонуйте

170 000 $
8 500 $/сот
Миру
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
20 сот
сегодня
Загальна площа: 20 соток
12,5 соток – під житлову забудову
7,5 соток – під сільське господарство
Характеристики ділянки:
Фасад (заїзд) – 18 м
Розташування та доступ:
До асфальту від ділянки – 15 м
Асфальтна дорога до м. Києва
На авто до Києва – 4-7 хв
Ділянка розташована поміж збудованих великих будинків
Детально про місцевість (масив Оришки та Крюківщина):
Статусність: Масив відомий як престижна локація з великими приватними садибами. Ділянка знаходиться в безпосередній близькості до вже збудованих статусних котеджів, що гарантує якісне оточення та високий рівень сусідів.
Екологія: Екологічно чиста місцевість (ліси, озера, пагорби). Поруч знаходяться мальовничі ліси та озера, що...

1 000 000 $
1 706 $/м²
Шевченко ул.
БЕЗ КОМИССИИ
Характер park
586 / 280 / 41 м²
2 этажа
36 сот
6 комнат и более
вчера
#32364
Резиденція, де архітектура зливається з природою
Цей будинок не просто нерухомість.
Це продуманий до найменших деталей простір для життя, створений одним із найкращих архітекторів-дизайнерів України.
Ландшафт і територія
Резиденція розташована на березі Гатнянського озера, що створює унікальну атмосферу приватності та життя в гармонії з природою.
Територія вражає різноманіттям ландшафтів: величні ялини, затишні зелені алеї, куточки, оповиті виноградом і квітами, криті бесідки для приватного відпочинку.
власний вихід до озера з пляжем
можливість кататися на човнах і рибалити
абсолютна тиша та відокремленість
На ділянці розташовані:
фонтан
басейн
кілька терас із лаунж-зонами та барб...

450 000 $
841 $/м²
Котляревского ул., 15
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
535 / 253 / 29.4 м²
3 этажа
12 сот
5 комнат
2015 год постройки
2 дня назад
Любий вид розрахунку!!! Укриття! Повноцінний цокольний поверз з кухнею, ванною кімнатою та житловою кімнатою. Чудовий варіант під житло, або будинок сімейного типу.
Будинок з червоної цегли, три рівні + повноцінний житловий цокольний поверх який є бомбосховищем, чотири спальні кімнати, вітальня, кабінет, три санвузли, кухня, натуральна піч на дровах. Якісний ремонт 2020 року, не потребує додаткових вкладень, в будинку всі необхідні меблі та побутова техніка. Земельна ділянка 12 сот, газон, дорослі хвойні дерева та насадження, альтанка з комплексом гриль, навіс для двох авто + гараж, встановлено дизель генератор. Найближче передмістя Києва з інфрастуктурою

2 700 $/мес
Столична, 3
ПРЕМИУМ
Сельский совет
124 / 94 / 26 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Пропонується в оренду преміальний дуплекс у с. Крюківщина, КМ Беверлі Хіллс — простір, де продумано кожен метр для комфортного та стильного життя.
Зручне розташування: всього ~35 хвилин до центру міста, при цьому — тиша, приватність та атмосфера заміського затишку.
Перша здача.
Будинок виконаний за індивідуальним дизайнерським проєктом: сучасний інтер’єр, високоякісні матеріали, продумане освітлення та естетика, яка підкреслює стиль кожної кімнати. Весь декор залишається — ви заїжджаєте в повністю готовий до життя простір.
Особлива родзинка будинку — другий світ у зоні сходів, який додає повітря, світла та особливу елегантність всьому простору.
Планування:
1 поверх:
• простора кухня-сту...

65 000 $
1 083 $/м²
Європейська ул., 2-Б
торговое помещение
60 м²
2016 год постройки
сегодня
Готовий орендний прибутковий бізнес
Комерційне приміщення з орендарем!
Окупність менше 9 років.
Паб працює більше восьми років.
Крюківщина
Повністю заселений ЖК «Євромісто» на 10000 мешканців
Вул. Європейська, 2-б
Фасад виходить на пішохідну зону та центральну дорогу ЖК.
Площа 60 м. кв.
Документи готові.
Терміновий продаж!
Без комісії.
65000 доларів США
[телефон скрыт]
Олег

38 999 $
913 $/м²
Балукова ул., (Будинок 1)
1 комната
43 / 25 / 7 м²
этаж 3 из 11
2026 год постройки
сегодня
🔥Без % ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ! ПРОДАЖ ЄВРО 2-Х КВАРТИРИ 42.7м2 ЖК «КРАЄВИДНИЙ» 🔥
* вул. Балукова 1 (вул. Одеська 9-Г) Є генератор на будинок.
* Будинок 1 — вже з документами (сертифікат + присвоєна адреса)
* Комплекс знаходиться в самому центрі Крюківщини, навпроти парку та п’яти хвилинах пішої ходи до озера та лісу, що забезпечує чисте повітря та гарні краєвиди.
Параметри:
— 42,7 м² — ідеальне планування
— 3/10 поверх — найкомфортніший варіант
— Квартира після будівельників — ремонт під себе, на свій смак і дизайн
— Зручне планування, можливо зробити 2 окремі спальні
Чому це ТОП:
✔ Без ризиків — будинок введений в експлуатацію
✔ Можна одразу оформлювати право власності
✔ Ліквідний в...

55 000 $
1 571 $/м²
Подольская ул., 3
1 комната
35 / 20 / 8 м²
этаж 1 из 5
2016 год постройки
сегодня
#9786358
До вашої уваги пропонується 1-кімнатна квартира на продаж за адресою: Крюківщина, ЖК Молодіжне містечко, вул. Подільська, 3 , яка розташована на 1 поверсі 5-поверхового будинку.
Велика та простора квартира, в житловому стані.
Чудове та зручне планування. Велика кухня. Газ!
Тихий спокійний двір.
Чудова інфраструктура.
У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, та інше.
Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, поруч місця для відпочинку та паркування.
Зручна транспортна розв'язка.
Розглядаємо продаж по програмах.
Агенство нерухомості "Квартали"
Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло за адек...

99 000 $
1 571 $/м²
Бакинская ул., 1
2 комнаты
63 / 25 / 22 м²
этаж 8 из 10
2021 год постройки
3 дня назад
Пропонується до продажу затишна двокімнатна квартира у форматі євро-трикімнатної разом із коморою (3.6м2) на поверсі в сучасному житловому комплексі ЖК «Агам»
Локація:
с. Крюківщина, вул. Бакінська 1.
Квартира розташована на 8 поверсі 10-поверхового будинку, введеного в експлуатацію у 2021 році. Загальна площа — 63 м².
Планування продумане: простора кухня-вітальня, окрема спальня та додаткова кімната, яку зручно використовувати як дитячу або кабінет.
Документам більше 3 років.
Можливий продаж за державними програмами та безготівковим розрахунком.
Без комісії для покупця !!!
Основні переваги:
• Виконаний сучасний ремонт із використанням якісних матеріалів
• Встановлений двоконтурний га...
Все новостройки