Самые популярные улицы города
Улицы Новых Безрадичей
Топ объявлений Новых Безрадичей

3 999 000 $
3 333 $/м²
тиханська
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
1200 / 400 / 20 м²
2 этажа
600 сот
6 комнат и более
2004 год постройки
сегодня
Резидененція 1200м2, розташована на 6 га лісу, в селі Нові Безрадичі із закритою територією, власним садом та зарибленим озером. будинок у сучасному стилі, з 5 м стелею та вікнами в підлогу, спа зона з басейном, хамамом та сауною, 4 спальні кожна з санвузлом та гардеробом, 2 кабінети, ігрова кімната. Простора вітальня з каміном, 2 кухні. У підвалі домашній кінотеатр, винна кімната, танцювальний та спортивний зали. Кімната для персоналу. На 2 поверсі майстер спальня із саузлом та 2 вбиральнями. У ремонті використані якісні та эксклюзивні матеріали. Індійський мармур, сантехніка Velleroy, вся вбудована техніка Mielle. Проживаючи в будинку можна відчути приватність, а за бажання проводити закри...

215 000 $
452 $/м²
першотравнева, 33
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
476 / 108.4 / 30 м²
2 этажа
15 сот
6 комнат и более
2011 год постройки
сегодня
Цей розкішний будинок площею 476 м² з якого 100 м2 становить басейн та територія для відпочинку, розташований на ділянці 15 соток лише за 15 км від міста. Поруч мальовничі природні зони: річка, озеро і ліс, а також зупинки транспорту та супермаркети
Особливості:
На ділянку заведено 40 кВат та є власна трансформаторна.
- **Спальні та санвузли**: 4 просторі спальні та 4 окремих санвузли.
- **Підігрів підлоги**: на першому поверсі для вашого комфорту.
- **Безпека**: охорона, 9 камер відеоспостереження, броньовані двері.
- **Інтернет**: високошвидкісний оптоволоконний зв'язок.
- **Автономність**: генератор на 7 кВт, свердловина з фільтрацією води, септик.
- **Кухня-їдальня**: сучасно обладнана,...

1 550 000 $
2 500 $/м²
Підгірна, 3
БЕЗ КОМИССИИ
620 / 120 / 106 м²
1 этаж
44 сот
6 комнат и более
1 нед. назад
БЕЗ КОМІСІЇї!!!
Пропонується до продажу маєток в котеджному містечку на березі озера в с.Нові Безрадичі, Обухівського р-ну. Раціонально продуманий комплекс з двостороннім плануванням розташований на 44 сотках землі. Стильний ландшафтний дизайн та берег озера створює затишну атмосферу для щасливого проживання родини.
1. Господарський будинок 440м2: має три окремі спальні (кожна зі своєю гардеробною та санвузлом), простора зала з вбудованою кухнею - острів, кабінет для паління, який оснащений окремою витяжною системою, зона відпочинку, гостьовий санвузол та велика окрема кухня з професійним обладнанням. В будинку передбачено окремий вхід для персоналу, де в блоку розташована кімната, кухня,...

115 000 $
5 495 $/сот
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
20.93 сот
сегодня
Преміальна земельна ділянка з приватним виходом до озера
Київська область, с. Нові Безрадичі (Обухівський район)
Пропонується до продажу унікальна земельна ділянка площею 0,2093 га, розташована на території Старообухівської сільської ради — у престижній та затишній локації, де поєднуються приватність, природа та швидкий доступ до столиці.
Основні характеристики:
-Площа: 0,2093 га
-Форма ділянки: правильна, рівна; одна сторона — з напівкруглим контуром
-Розміри: приблизно 35 × 58 м
-Огородження: металевий, дротяний та шиферно-асбестовий паркан
-Покращення: доглянута територія, зручний асфальтований під’їзд
-Комунікації: електрика є
Оточення: якісна приватна забудова, тиха та статусна...
115 000 $
5 476 $/сот
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
21 сот
сегодня
Пропонується до продажу простора земельна ділянка площею 21 сотки з власним виходом до озера у престижній локації Нові Безрадичі.
Це ідеальне місце для будівництва заміської резиденції або сучасного сімейного будинку з панорамними видами на воду та природу.
Переваги ділянки:
перша лінія від озера
рівний рельєф, зручний для забудови
електрика 19 кВт
газ по вулиці
асфальтований під’їзд
поруч ліс
Локація поєднує приватність та швидку доступність до столиці — всього 20 хвилин від Печерська по сучасній швидкісній трасі.
Тиха вулиця, респектабельне оточення та чудові сусіди створюють атмосферу безпеки й комфорту для життя.
Ця ділянка — рідкісна можливість придбати землю біля води в одному з найпоп...

395 000 $
882 $/м²
Гощів
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Azimut River Club
448 / 185 / 16 м²
1 этаж
32 сот
5 комнат
1 нед. назад
Продаж одноповерхового будинку у стилі «Модерн», з власним виходом до води.
Закрите КМ Azimut River Club клубного типу, у престижному районі Київський обл. - Нові Безрадичі.
Підходить для всіх, хто цінить свободу, безпеку, затишок та високий рівень сервісу.
КМ займає 25 Га території, біля заповідної зони. Воно розташоване у 18 км від межи міста, до Ново-Обухівської траси 1,2 км, до центра Києва 32 км. З ранку, та ввечері до Києва 15 хвилин.
Azimut River Club – це сучасна екосистема, націлена на організацію комфортного жилого простору.
Будинок збудовано у 2023р.
Загальна площа будинку 448 кв.м., житлова площа 185 кв.м.
Площа ділянки 32 соток (з власним виходом на затоку річки Стугна, по я...

250 000 $
3 571 $/м²
ул., 3
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
70 / 24 / 30 м²
1 этаж
12 сот
3 комнаты
2021 год постройки
вчера
Пропонується стильний заміський будинок 70 м² з сучасним ремонтом— практично новий, майже ніхто не жив! Ідеальний варіант для тих, хто мріє про комфортне життя за містом без відмови від благ цивілізації.
Планування:
• Батьківська спальня
• Дитяча кімната
• Простора кухня-вітальня з каміном на дровах і розкладним диваном (ще +2 спальних місця)
• Санвузол
• Гардеробна
Техніка та оснащення преміум-класу:
• Сонячні панелі + інвертор + акумулятори V-TAC (автономність при відключеннях)
• Тепла підлога по всьому будинку
• Кондиціонери в кожній кімнаті
• Генератор
• Високошвидкісний інтернет, Wi-Fi
• Камери відеонагляду + охоронна сигналізація
• 2 бойлери
• Вбудована кухня з технікою: посудомийка...

309 000 $
1 573 $/м²
провулок Церковний
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
196.4 / 63.6 / 18.9 м²
2 этажа
25 сот
4 комнаты
2018 год постройки
сегодня
ПРОДАЖ
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Сучасний будинок біля Києва | с. Нові Безрадичі
Якщо ви мрієте про простір, тишу та якісний будинок поруч зі столицею — зверніть увагу на цей варіант
Будинок 2018 року
Площа — 196,4 м²
Ділянка — 25 соток
Продається з меблями та технікою — можна заїжджати і жити.
Планування:
4 кімнати
простора кухня-вітальня
2 санвузли
2 гардеробні
постірочна + котельня
тераса для відпочинку
Комунікації:
25 кВт (3 фази)
свердловина 64 м
котел + камін
септик (біологічна очистка)
Територія:
молодий сад
автополив
2 заїзди для авто
зарядка для електромобіля
автоматичні ворота
охорона
3 300 000 $
3 300 $/сот
Київська
БЕЗ КОМИССИИ
коммерческого назначения
1000 сот
сегодня
Унікальна інвестиційна пропозиція
10 га з водною концепцією під котеджне містечко з потенціалом масштабування до 20 га
Київська область, Обухівський напрямок
20 км від Києва
Пропонується земельний масив 10 га
з підготовленою концепцією котеджного містечка бізнес класу
Проєкт передбачає створення житлового середовища ~ на 78 будинків
(при площі 150-170 м² на ділянках 6-8 соток, двоповерхові)
Вода інтегрована в структуру містечка у форматі каналів по периметру території, що формує неймовірне, видове середовище з ТОПовими характеристиками для більшості ділянок.
Це підсилює преміальність продукту та підвищує ліквідність і капіталізацію кожного будинку!
Ключова перевага:
можливість консоліда...
3 300 000 $
3 300 $/сот
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
1000 сот
сегодня
Унікальна інвестиційна пропозиція | 10 га з водною концепцією | під котеджне містечко бізнес-класу
Нові Безрадичі | 20 км від Києва
Територія, яка дає відчуття не передмістя, а окремого природного світу поруч із Києвом.
Тиха локація поруч із заповідною зоною, водою та 1.5 га власного сосново-дубового лісу.
Без шуму міста, трафіку та щільної забудови.
Ключова особливість проєкту — водна система по периметру території з можливістю створення waterfront-концепції: власний вихід до води практично від кожного будинку, прогулянкові зони та рекреаційна інфраструктура.
Це формат життя, який майже неможливо повторити в класичному передмісті Києва.
Дика природа, річка, качки, фазани та можливість...

1 400 000 $
2 456 $/м²
Октябрьская ул.
570 / 320 / 67.9 м²
1 этаж
40 сот
6 комнат и более
сегодня
Продається розкішна резиденція в Київській області, Обухівський район, Нові Безрадичі. 1 поверх, загальна площа — 570,0 кв.м, 6 кімнат, ділянка — 0,40 га.
Пропонується на продаж ексклюзивна резиденція в котеджному містечку закритого типу «Dream Land» (Нові Безрадичі), що поєднує приватність, простір та безпосередній вихід до великої води.
Основні характеристики: загальна площа споруд — будинок в одному рівні. Площа головного будинку — 440,5 кв.м, додатково гостьовий будинок — 130 кв.м, окремо розташована баня. Усі споруди поєднані в гармонійний комплекс.
У головному будинку — 6 кімнат. Ділянка — 40 соток.
Будинок повністю новий і сучасний — у ньому ніхто не проживав. Розкішний будинок, я...

115 000 $
5 227 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
22 сот
сегодня
Продаж ділянки в с.Нові Безрадичі в котеджному містечку "Dream Land" Київська обл, Обухівський район.
22 сотки - правильної форми
земля під будівництво. У приватній власності.
асфальтований під'їзд під саму ділянку
підведені всі комунікації:
газ
електрика
вода -скважина (самостійно)
Ділянка має свій вихід на велике глибоке, проточне озеро .КГ Dream Land, асфальтований під'їзд під саму ділянку.
Закрита територія .
БЕЗ%

262 500 $
1 063 $/м²
Підгірна, 72
БЕЗ КОМИССИИ
247 / 56 / 15 м²
2 этажа
13 сот
3 комнаты
сегодня
Пропонується до продажу чудовий сучасний двоповерховий будинок в селі Нові Безрадичі Обухівського району Київської області
Загальна площа будинку - 247м2, житлова - 56м2, площа для користування - 191м2
Рік побудови - 2007
Будинок розташований у мальовничому місці, красивий ландшафт села, поруч озера, біля русла Дніпра
Територія подвір'я огороджена огорожею з автоматичними воротами для в'їзду
Є також великий гараж площею 54м2 з автоматичними воротами
На ділянці є зона для відпочинку - велика альтанка - 25м2 ( можно розмістити великий обідній стіл, більярдний стіл і ін)
Поряд зона барбекю - мангал, тандир
Ландшафт ділянки - туї, ялинки, розміщені клумби для квітів, є вольєр для тварин
Є власн...
395 000 $
1 695 $/м²
Салютна
233 / 120 / 42 м²
2 этажа
22 сот
4 комнаты
2025 год постройки
вчера
Київська область, с. Нові Безрадичі
Будинок з власним виходом до води у
котеджному містечку «Azimut River Club »
Лише 18 км Новообухівською трасою — і ви опиняєтесь у справді мальовничому місці з власним парком, озером та річкою.
Через річку Стугна є прямий вихід до Дніпра — ідеально для відпочинку, прогулянок і відчуття повної приватності.
Будинок:
Збудований для власного проживання в 2025 році з використанням сучасних технологій та якісних матеріалів.
• Загальна площа будинку 233 м²+ тераса 1-го поверху - 55 м² та 2-го поверху - 34 м²
• Кухня-вітальня — 42 м²
• 4 спальні, 4 санвузли, 2 гардеробні, гараж, котельня.
• Експлуатований дах
• Ділянка — 22 сотки
Простір продуманий так, щоб у...
360 000 €
1 714 €/м²
ул.
БЕЗ КОМИССИИ
210 / 110 / 20 м²
1 этаж
17 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж сучасного будинку 2026 року в скандинавському стилі, Тарасовка (Н. Безрадичі) . Авторський проект. 210 м2 загальної площі.
Дуже тихе та затишне передмістя. 17 км від Києва. Введений в експлуатацію.
На 17,5 сотках з ландшафтним дизайном та благоустроєм. Простора вітальня та кухня їдальня, 3 спальні, 2 просторі санвузли з вікнами, велика літня тераса.
Великий гараж на 2 автомобілі та господарський блок, гостьова парковка.
Ефективний теплий будинок з мінімальними витратами на опалення. Трифазне введення електрики 24 кВт. Водопостачання - свердловина 32 м.
фундамент монолітний залізобетонний, утеплений. Стіни керамоблок з утеплювачем, покрівля стропільна, з утеплювачем 250 мм, сталевий п...
2 600 $/мес
ул.
210 / 110 / 20 м²
2 этажа
17 сот
3 комнаты
сегодня
Оренда сучасного будинку в скандинавському стилі, Тарасовка (Н. Безрадичі). Авторський проект. 210 м2 загальної площі. Є відеоогляд.
фундамент монолітний залізобетонний, утеплений. Стіни керамоблок з утеплювачем, покрівля стропільна, з утеплювачем 250 мм, сталевий...
60 000 $
1 200 $/м²
Октябрьская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
50 / 40 / 8 м²
1 этаж
10 сот
2 комнаты
сегодня
Без комісії для покупця!!!!
Продаж будинку Нові Безрадичі, вул. Жовтнева. Житловий стан, склопакети, будинок утеплений, газ, заведена вода в будинок, душ в будинку, туалет на вулиці, погреб, плодовий сад, 10 соток землі. 60000 у.о

195 000 $
780 $/м²
Кооператив Энергетик
250 / 235 / 15 м²
2 этажа
7 сот
5 комнат
сегодня
Продажа дома 250 кв.м. Кооператив Энергетик.
Обуховское направление, район Безрадичей. Кооператив Энергетик.
Капитальный, новый, шикарный Дом 250 кв.м., озеро и пляж
Кухня-студио, с выходом на терассу. 2 с/у, 4 спальни.
В доме установлен котёл, пол с подогревом. Шикарные окна 3-х камерные.
Гараж на 1 авто с автоматическими воротами. бронированная входная дверь. 2 с/у. Автоматические ворота. Участок 7 соток. Участок правильной формы.
С/т под охраной, озеро, минута пешком и Вы на пляже. Приятные соседи.
Просмотр по договорённости.

595 000 $
1 488 $/м²
Обухівський
400 / 200 / 50 м²
2 этажа
11 сот
4 комнаты
сегодня
Предлагается на продажу Коттедж в закритом КГ Azimut River Clubс выходом на канал.
Общая площадь 400м2 ,состоит из 2х этажей и который расположен на участке 12 сотках.
Планировка собой представляет :
На первом этаже : Кухня,гостиная с камином и высокими потолками что придает свой изыск , большая обеденная зона, отдельно гостевая можно сделать под кинозал , санузел гостевой ,прачечная ,гардеробная и тех. часть
На втором этаже : 3 спальни (одна из них мастер спальня ), 2 санузла.
Также есть крытый гараж на две машины и котельная. Много места для хранения вещей.
На территории также есть лаунж зона и бассейн.Есть проект на строительство гостевого дом с баней.
Дом отапливается электро и твердотоп...

1 500 $/мес
ул.
200 / 80 / 15 м²
2 этажа
12 сот
5 комнат
сегодня
Чудовий будинок Нові Безрадичі.
Знаходиться будинок в союз масиві 'Безрадичі' біля озера Мічмана.
Площа будинку 200 кв.м.
Планування будинку: 1-й поверх - кухня-вітальня з каміном, спальня, санвузол, зимній сад. 2-й поверх - 4 спальні, санвузол.
Будинок повністю укомплектований меблями і побутовою технікою.
Опалення - газовий котел, є генератор. Оптоволоконний інтернет Sword. Вода - скважина. Є гараж на 2 авто. Ділянка 12 соток. Баня на дровах. В пішій доступності від будинку 2 озера. До Києва, а саме до метро Видубичі 25 км.
Вартість оренди 1500 доларів + комунальні + страховий платіж. БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ОРЕНДАРЯ.
Все улицы