Топ объявлений Отынии

200 000 $
833 $/м²
Липова, 17
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
240 / 111 / 25 м²
2 этажа
15 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж красивого двоповерхового будинку в Отинії. Селище міського типу , з добре розвиненою інфраструктурою в якому є все для вашого комфортного проживання. Супермаркети, школа , дитячий садок .
Гарне транспортне розташування , вулиця на якій розташований будинок знаходиться поруч центральної траси . 2 хв і ви в центрі села .
Земельна ділянка 15 сот, на якій розташований будинок загальною площею 240 м2 з терасою та гаражем (аорта з автоматичним підйомним механізмом) на задньому дворі,є літня кухня з господарським приміщенням , невелика альтанка
На задньому дворі є сад .
В будинку повністю зроблений якісний ремонт, одразу можна проживати . На першому поверсі кухня, повністю облаштована мебля...

25 000 $
134 $/м²
липова
БЕЗ КОМИССИИ
187 / 67 / 18 м²
2 этажа
21 сот
4 комнаты
вчера
🏡 Продається будинок у смт Отинія, Коломийський район
Пропонуємо до вашої уваги просторий цегляний будинок, розташований у тихому та мальовничому місці, поруч із річкою Опришина. Це чудове місце для сімейного життя або заміського відпочинку.
📍 Локація:
смт Отинія, Коломийський район, Івано-Франківська область
📐 Характеристики будинку:
Загальна площа: 187,1 м²
Житлова площа: 67 м²
Кількість поверхів: 2 + підвал
Матеріал: цегла
Дах: шифер
Ділянка: 21 сотка (ідеально під сад, город або додаткову забудову)
🛋 Планування:
1 поверх:
Коридор
Кухня
2 кімнати
Санвузол
2 поверх:
Коридор
2 кімнати
Просторий хол
Підвал:
Великий, сухий, функціональний — підходить для зберігання, майстерні або винного погр...

75 000 $
417 $/м²
чорновола, 7
БЕЗ КОМИССИИ
180 / 64 / 25 м²
2 этажа
11 сот
4 комнаты
1 мес. назад
Продається приватний будинок в чудовій локації смт. Отинія.
Будинок площею 180 м2., два житлові поверхи.
Якісне будиівництво, перекриття – плити.
Металопластикові вікна, накриття – металочерепиця.
Будинок утеплений ззовні пінопластом 10 см.
На першому поверсі є гараж, велика кухня-вітальня.
Є додатковий металічний гараж біля будинку (для інструментів).
Комунікації:
криниця на джерелі (виведена до хати)
підведено світло (3 фази)
установлений місток
Гарне, тихе місце. Близько до центру, навчальних закладів

110 000 $
1 000 $/м²
Сечевых Стрельцов ул.
БЕЗ КОМИССИИ
110 / 80 / 15 м²
1 этаж
15 сот
3 комнаты
1 мес. назад
Продаж будинку у с. Отинія, за 22 км від Івано-Франківська.
Територія площею 15 сот, сам будинок має 130 м2. На подвірʼї є гараж, літня кухня площею 60 м2 та технічне приміщення. У будинку ніхто не проживав, свіжий ремонт. Зроблений камʼяний паркан з воротами, криниця з очищеною водою, вода заведена в будинок та літню кухню.
Зовні будинок утеплений пінопластом, зроблений фасад. Нове опалення, батареї, газ, вода. Газовий котел, якісний електропровід, оптоволокно.
Дуже теплий будинок.
Всюди покладена бруківка, зроблені ковані дашки.
Перед будинком надзвичайно красиве озеленення з декоративних дерев та рослин.
На подвір’ї є відеокамера.

110 000 $
846 $/м²
Лази Лісові
БЕЗ КОМИССИИ
130 / 90 / 15 м²
1 этаж
15 сот
3 комнаты
1 мес. назад
Продаж будинку у с. Отинія, за 22 км від Івано-Франківська.
Дуже теплий будинок.
Всюди покладена бруківка, зроблені ковані дашки.
На подвір’ї є відеокамера.
Все районы