Топ объявлений Подрясного

400 000 $
1 818 $/м²
Потічкова, 23
220 / 100 / 45 м²
2 этажа
12 сот
4 комнаты
3 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Підрясне, вулиця Потічкова, Львівська область.
Кількість кімнат — чотири
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — цегла
Земельна ділянка — 12 соток, огороджена.
Загальна площа будинку — 220м², житлова — 100 м², кухня — 45 м².
В будинку зроблений авторський ремонт, наявні меблі та побутова техніка: духова, мікрохвильова піч, холодильник, посудомийна, пральна машини, телевізори.
Опалення — газовий котел.
Наявний підігрів підлоги по всьому першому поверху та на другому поверсі в санвузлі.
Балкони — три.
Санвузли — два.
Перший поверх будинку включає: вхідна зона, кухня, вітальня, санвузол, гостьова кімната.
Другий поверх: три ізоль...

110 000 $
880 $/м²
Потічкова
125 / 48 / 34 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
3 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Підрясне, вулиця Потічкова
Кількість кімнат - три.
Поверховість - двоповерховий.
Матеріал стін - цегла
Земельна ділянка - 3 соток, огороджена. Призначення - під садівництво.
Загальна площа будинку - 125 м2, житлова - 48 м2, кухня - 34 м2.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення - газовий котел.
Балкони - два.
Санвузли - два.
Перший поверх будинку включає: простору кухню, вітальню, санвузол, пральню.
Другий поверх: три ізольовані кімнати, санвузол, гардеробна
Наявні комунікації: електрика 35 кВт / газ / свердловина / каналізація септик.
Особливості даного будинку - це те що в будинку розпочатий ремонт, розведена електрика, тепла підлога, зроблені вивод...

130 000 $
1 182 $/м²
Левадна
БЕЗ КОМИССИИ
110 / 45.5 / 28.07 м²
1 этаж
6 сот
4 комнаты
2025 год постройки
3 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ ВІД ЗАБУДОВНИКА
БЕЗ КОМІСІЙ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Адреса — село Підрясне, вулиця Щаслива/Левадна , Львівська область
Кількість кімнат — чотири
Поверховість — одноповерховий будинок.
Матеріал стін — керамічний блок
Земельна ділянка — 6 соток, огороджена. Призначення — під садівництво (з можливістю переведення під забудову)
Загальна площа будинку — 110 м², житлова — 45.5 м², кухня — 28.07 м².
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту
Опалення — електричне, газове
Санвузли — два, суміжний
Перший поверх будинку включає: три житлові кімнати, два санвузли, гардеробна, кухня - вітальня, котельня
Наявні комунікації: електрика / газ / свердловина / каналізація біосептик
Особливості даного будин...

53 000 $
688 $/м²
Сірка, 43а
77 / 38 / 12 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
5 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Підрясне, вулиця Сірка
Кількість кімнат - три.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 2.4 соток. Призначення - під садівництво.
Будинок введений в експлуатацію.
Загальна площа будинку - 77.9 м2, житлова - 38.3 м2, кухня - 12.1 м2.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення - можливість газифікації / електричний котел/ теплові насоси.
Санвузли - два / роздільні.
Перший поверх будинку включає: вхідна зона, вбиральня, кухня з виходом на терасу, вітальня
Другий поверх: 2 житлові кімнати, санвузол.
Наявні комунікації: електрика - 3 фази 15 кВт, свердловина, каналізація -наявні кільця для септику.
Особливості даного бу...

35 000 $
1 167 $/м²
Степана Бандери
30 / 20 / 10 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
сегодня
Пропонується до продажу земельна ділянка площею 5,4 сотих, правильної форми, що дозволяє зручно спланувати забудову або облаштувати територію під власні потреби.
Під’їзд до ділянки здійснюється ґрунтовою дорогою через шлагбаум, що забезпечує обмежений доступ стороннього транспорту та більше приватності.
На території розташована будівля, яку можна використати для господарських потреб, зберігання речей або як основу для подальшого облаштування ділянки.
код 397036

20 000 $
3 333 $/сот
под застройку
6 сот
вчера
Продаж земельної ділянки в Підрясне, 6 соток в дачному кооперативі
Загальна площа 6 соток
Ділянка рівної та правильної форми. Друга лінія від траси Львів-Яворів. Тихе місце з хорошим доїздом. Поряд знаходиться магазин АТБ.
Переваги:
Гарна рівна площа
Ділянка щойно розчищена - готова до проведення робіт
Район з хорошими сусідами та активною забудовою. Перспективою є зростання вартості.
Можливо збудувати прекрасний будинок для себе. Підведені усі комунікації вода, газ, світло.
Вартість 20 000 $
За деталями телефонуйте або пишіть. Є відео огляд. Організую покази у зручний для вас час.
210 000 $
1 077 $/м²
Вишнева, 44
195 / 57 / 47 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж сучасного будинку в с. Підрясне
Пропонується до продажу просторий та енергоефективний одноповерховий будинок площею 195 м² з власним гаражем на 2 авто, терасою та сучасними інженерними системами.
Локація: тихе та затишне місце в с. Підрясне, зручний виїзд до міста.
Площа ділянки: 6 соток
Загальна площа будинку: 195 м²
Гараж: 42 м²
Планування:
Простора кухня-вітальня – 47 м² з виходом на бетонну терасу 26 м²
Господарська спальня – 26,6 м²
Дві додаткові кімнати – 16,3 м² та 14,3 м²
Два санвузли (12,5 м² та 2,9 м²)
Пральня – 2,5 м²
Два коридори – 10,5 м² та 10 м²
Вхідна група – 7,5 м²
Конструктив та матеріали:
Фундамент: 130 залізобетонних сваїв + монолітна основа 40 см
Стін...

125 000 $
1 250 $/м²
Щаслива, 80
100 / 40 / 28 м²
1 этаж
6 сот
4 комнаты
сегодня
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Кількість кімнат — чотири
Поверховість — одноповерховий будинок.
Матеріал стін — керамічний блок
Загальна площа будинку — 100 м², житлова — 40.5 м², кухня — 28.07 м².
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту
Опалення — електричне, газове
Санвузли — два, суміжний
Наявні комунікації: електрика / газ / свердловина / каналізація септик
Особливості даного будинку — це наявність тераси, простора огородже...

400 $/мес
Озерна, 66
85 / 28 / 11 м²
2 этажа
6 сот
2 комнаты
сегодня
Здається в довгострокову оренду затишний дачний будинок у с. Підрясне, вул. Озерна — всього 10 хв їзди до Оперного театру у Львові. Ідеальний варіант для тих, хто хоче жити ближче до природи, але з швидким доступом до міста.
Будинок цегляний, площа — 85 м², 2 поверхи
Земельна ділянка — 6 соток, огороджена територія, є заїзд для автомобіля
Планування:
- Перший поверх: простора кухня, санвузол з душем
- Другий поверх: житлова зона для відпочинку та проживання.
Комунікації:
- світло
- вода
- електричне опалення
- бойлер на гарячу воду
- септик.
Затишна бесідка на вулиці - місце для відпочинку, тиха та зелена локація
Будинок підійде для сім’ї, пари або тих, хто цінує спокій, приватність та...

11 500 $
2 212 $/сот
Степана Бандери, 100
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
5.2 сот
сегодня
Продаж земельної ділянки під садівництво в с. Підрясне (район Фуджікура)
Пропонується до продажу земельна ділянка площею 5,20 соток, розташована в селі Підрясне, у зручному та перспективному районі поруч із підприємством Fujikura.
Цільове призначення: для індивідуального садівництва (01.05)
Характеристики ділянки:
• правильна прямокутна форма
• розміри: 30 м × 17 м
• рівний рельєф — зручно для забудови
4625887500:02:000:3385
Садівничого товариства
"Сяйво"
Локація та переваги:
• хороший доїзд — дорога вимощена бруківкою
• поруч ліс — тиша, чисте повітря та відпочинок на природі
• обжитий район — багато сусідів проживають постійно
• зручне розташування неподалік Львова
Ідеальний...

15 000 $
1 875 $/сот
под застройку
8 сот
сегодня
Пропонується до продажу земельна ділянка площею 8.01 сотки у селі Підрясне, поруч зі Львовом.
- Локація:
Підрясне — перспективний напрямок передмістя Львова, який активно забудовується приватними будинками та котеджами. Зручний доїзд до міста.
Характеристики ділянки
Кадастровий номер: 4625887500:02:000:2564
Площа: 0.0801 га (8.01 сотки)
Категорія земель: землі житлової та громадської забудови
Цільове призначення:
для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд
- Деталі за телефоном.
Огляд у зручний час.
АН Ера Нерухомості
167 000 $
5 219 $/сот
сельхозназначение
32 сот
вчера
️ Продається земельна ділянка 32 сот.
Підрясне – Рясне-Руське
Поруч кільцева дорога → траса Львів–Краковець
Ідеальна локація для:
✔️ логістичного центру
✔️ СТО або автомийки
✔️ виробництва чи складу
✔️ будь-якого комерційного проєкту
4625887500:02:000:3253
4625887500:02:000:5336
4625887500.02:000:5335
4625887500:02:000.5314
️ Зручний заїзд з кільцевої дороги
Ціна: 5 200 $ / сотка
167000 $

100 000 $
800 $/м²
Потічкова
БЕЗ КОМИССИИ
125 / 70 / 30 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
вчера
Продається двоповерховий котедж у с. Підрясне (дачний кооператив), лише кілька хвилин від Львова. Ідеальний варіант для постійного проживання або як дача!
Основні характеристики: Загальна площа: 125 м² Кількість кімнат: 3 Санвузли: 2 (на першому та другому поверсі) Перший поверх: коридор, санвузол, простора вітальня
Другий поверх: три ізольовані кімнати санвузол. Електрика: 32 кВт. Вода: власна скважина. Газ.Ціна: 100 000 $ (торг можливий). Без комісії для покупця. Деталі та огляд за телефоном: [телефон скрыт]Роман, АН “Гармонія Простору”

170 000 $
919 $/м²
Лесі Українки
єОселя
єВідновлення
185 / 70 / 45 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
вчера
Продам котедж у с. Підрясне з уже оформленим правом власності. Будинок зведений на 80% — достатньо довести ремонт до свого стилю, без зайвих витрат і затримок.
Площа — 185 кв.м, додатково підвал 50 кв.м та гараж. Земельна ділянка 4.5 сотки, за потреби можна розширити ще на 8 соток — гарний варіант для тих, хто хоче більше простору.
У будинку зроблено теплу підлогу на першому поверсі, встановлено котел, заведені всі комунікації: світло, вода, газ.
Локація тиха, але з швидким виїздом до Львова — зручно для життя і роботи.
Код об’єкта: 14434.
179 000 $
1 129 $/м²
Озерна, 5А
158.5 / 100 / 18 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2025 год постройки
вчера
Продаж котеджу з ремонтом в Підрясне біля Львова
Доїзд до будинку бруківкою, поряд продуктовий магазин. Вулиця закривається на шлагбаум - сторонніх немає
Ділянка 3 сот
Загальна площа будинку: 160 кв.м.
Будинок з ремонтом
Перший поверх: кухня, вітальня, спальня, санвузол
Другий поверх: три спальні і санвузол
На території є технічне приміщення для зберігання.
Автоматичні ворота, паркан.
Є газ - опалення від котла.
Тепла підлога.
Ціна 179000$

9 000 $
80 $/сот
коммерческого назначения
113.15 сот
вчера
Ідеальна ділянка під КОМЕРЦІЮ в с. Підрясне!
Продається земельна ділянка з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування торгово-офісних та складських приміщень.
Площа ділянки - 113.15 соток (1.1315 га)
Ціна за сотку - 9000 $
Локація на проїзному місці гарантує високу відвідуваність.
Стратегічне розташування поруч міжнародною трасою.
Друга лінія від дороги забезпечує легкий під'їзд та видимість.
Максимальна гнучкість для Вашого проекту (магазин, офіс, склад, сервіс).
Не просто земля, а готова бізнес-платформа!
Дзвоніть, щоб дізнатися більше та інвестувати у свій комерційний успіх!
95 000 $
1 727 $/м²
Шевченка
55 / 36 / 6 м²
1 этаж
6 сот
2 комнаты
вчера
Продається будинок в Підрясне. Площа ділянки 6 соток. Площа будинку 55м. На подвірʼї є літня кухня і сарай. Є газ, світло, вода, центральна каналізація і криниця. Будинок має міцний фундамент, збудований з цегли, бетонне перекриття, накритий шифером. Хороший стан, косметичний ремонт. 2 ізольовані кімнати, коридор, ванна і маленька кухня. Вікна деревʼяні , хороші. Ціна 95000$ Покази за домовленостю. АН Ваш ріелтор. [телефон скрыт]в.

130 000 $
1 040 $/м²
Потічкова
125 / 48 / 34 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2 дня назад
Другий поверх: три ізольовані кімнати, санвузол, гардеробна
Особливості даного будинку - можливий ремонт під ключ, вдале планування, власне подвіря.
Поруч з будинком: школа, дитячий садок, супермаркет АТБ, зупинка гром...

55 000 $
705 $/м²
Сірка
БЕЗ КОМИССИИ
78 / 68 / 10 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
2 дня назад
Будинок 10 км від Львова у лісовому масиві
Продається будинок площею 78 м² на ділянці 2,5 сотки у с. Підрясне, всього 10 км від Львова.
- Два поверхи, 3 кімнати
- Накритий, всередині без оздоблювальних робіт — можливість облаштувати під власні потреби
- Є свердловина на воду
- Комунікації (світло, газ) прокладені по межі ділянки
- Заїзд бруківкою, обжитий район
- Документи готові на кожен будинок і ділянку окремо
- Призначення — садовий будинок, ділянка також садового призначення (можна змінити)
Головна перевага: локація у лісовому масиві всього за 10 км від Львова — ідеальне місце для життя чи відпочинку.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні.

99 000 $
1 500 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
коммерческого назначения, сельхозназначение
66 сот
3 дня назад
Продаж інвестиційної земельної ділянки 0.66 га у Підрясному.
Складається з 11 суміжних ділянок, загальною площею 0.66 га (66 сот).
Правильна прямокутна форма.
Довжина ділянки - 187 м, ширина ділянки - 35 м.
Відстань від ділянки до дороги - 52 м, до річки - 33 м.
Розташована у 10 км від Львова, 1.8 км до Кільцевої дороги.
На ділянці росте молодий березовий гай.
Поверхня землі рівна, суха; ґрунт підходить для планування дренажних систем і облаштування прибудинкової території.
Відкритий доступ до природного водного джерела.
Можливе швидке підключення електроенергії.
Через дорогу будується котеджний комплекс, відповідно усі комунікації поряд (електроенергія, вода, каналізація).
Підходить для бу...
Все ориентиры