Топ объявлений Подрясного

110 000 $
595 $/м²
лесі українки
ПРЕМИУМ
185 / 70 / 45 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
сегодня
Продам котедж у с. Підрясне з уже оформленим правом власності. Будинок зведений на 80% — достатньо довести ремонт до свого стилю, без зайвих витрат і затримок.
Площа — 185 кв.м, додатково підвал 50 кв.м та гараж. Земельна ділянка 4.5 сотки, за потреби можна розширити ще на 8 соток — гарний варіант для тих, хто хоче більше простору.
У будинку зроблено теплу підлогу на першому поверсі, встановлено котел, заведені всі комунікації: світло, вода, газ.
Локація тиха, але з швидким виїздом до Львова — зручно для життя і роботи.
Код об’єкта: 14434.
179 000 $
1 129 $/м²
Озерна, 5А
158.5 / 100 / 18 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Продаж котеджу з ремонтом в Підрясне біля Львова
Доїзд до будинку бруківкою, поряд продуктовий магазин. Вулиця закривається на шлагбаум - сторонніх немає
Ділянка 3 сот
Загальна площа будинку: 160 кв.м.
Будинок з ремонтом
Перший поверх: кухня, вітальня, спальня, санвузол
Другий поверх: три спальні і санвузол
На території є технічне приміщення для зберігання.
Автоматичні ворота, паркан.
Є газ - опалення від котла.
Тепла підлога.
Ціна 179000$

180 000 $
1 440 $/м²
Тараса Шевченка
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
125 / 50 / 19 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж котеджу з ремонтом,біля Львова,Підрясне
Площа: 125 м2
Ділянка: 3 сот
Ціна: 180 000$ БЕЗ КОМІСІЇ
Котедж знаходиться у новому сучасному містечку у Підрясному, доїзд з бруківки, закрита територія та відеоспостереження.
Планування першого поверху :
Місце для прихожої, укомплектована кухня з усією необхідною технікою, насосна, санвузол, гардероб та велика вітальня з виходом на заднє подвірʼя.
Другий поверх:
Три ізольовані кімнати та санвузол
Встановлено двофункційний газовий котел з економним споживанням газу. На першому поверсі - тепла підлога по всій площі, на другому поверсі - радіатори та теплі підвіконники.
Свердловина 40 м, септик з переливом (обслуговування не потребує), електр...
180 000 $
1 500 $/м²
Потічкова, 12
120 / 80 / 20 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж котеджу з ремонтом в Підрясному
Площа 120 м2
Планування:
1 поверх - кухня, простора вітальня з виходом на терасу, гостьовий санвузол, пральна кімната, передпокій.
2 поверх - 3 ізольовані спальні, ванна кімната.
Стеля 2.9 м.
В котеджі виконаний дуже якісний ремонт, в світлих тонах.
Комунікації: вода- свердловина, електрика 32 кВ (3 фази), газ.
Опалення: двоконтурний газовий котел
1 поверх - водяна тепла підлога, 2 поверх - радіатори.
Закрита територія, відеоспостереженя, доїзд асфальтований.
Вартість 180 000$
130 000 $
1 083 $/м²
Потічкова, 13
120 / 80 / 20 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
сегодня
ПРОДАЖ двоповерхового спареного котеджу
Локація: Підрясне
Площа 120 м2
Планування будинку:
2 поверх - 3 ізольовані спальні, ванна кімната.
Стеля 2.9 м.
Комунікації: вода- скважина, електрика 32 кВ (3 фази), газ.
Опалення: двоконтурний газовий котел.
1 поверх - водяна тепла підлога.
2 поверх - радіатори.
Закрита територія, відеоспостереженя, доїзд асфальтований.
Вартість 130 000$
99 900 $
1 249 $/м²
Вербова, 27
80 / 36 / 10 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
сегодня
🔥 ТЕРМІНОВО! Будинок біля Львова — заїжджай і живи вже сьогодні 🔥
Продається 4-кімнатний будинок у с. Підрясне (поруч із Fujikura) — ідеальний варіант для сім’ї або вигідної інвестиції.
🏡 Площа будинку: 80 м²
🌿 Ділянка: 6 сотоК
✔️ Усі меблі та техніка залишаються — нічого докуповувати не потрібно
✔️ Спокійне місце, але з швидким доїздом до Львова
✔️ Чудовий варіант як для проживання, так і під здачу
💥 Головна перевага — ви економите час і гроші: будинок повністю готовий до життя!
💰 Ціна: 110 000 $
🤝 Можливий торг для реального покупця
⏳ Не зволікайте — такі пропозиції швидко зникають!
📞 Телефонуйте прямо зараз: [телефон скрыт]— Марта (АН)

400 000 $
1 818 $/м²
Потічкова, 23
220 / 100 / 45 м²
2 этажа
12 сот
4 комнаты
5 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Підрясне, вулиця Потічкова, Львівська область.
Кількість кімнат — чотири
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — цегла
Земельна ділянка — 12 соток, огороджена.
Загальна площа будинку — 220м², житлова — 100 м², кухня — 45 м².
В будинку зроблений авторський ремонт, наявні меблі та побутова техніка: духова, мікрохвильова піч, холодильник, посудомийна, пральна машини, телевізори.
Опалення — газовий котел.
Наявний підігрів підлоги по всьому першому поверху та на другому поверсі в санвузлі.
Балкони — три.
Санвузли — два.
Перший поверх будинку включає: вхідна зона, кухня, вітальня, санвузол, гостьова кімната.
Другий поверх: три ізоль...

130 000 $
1 182 $/м²
Левадна
БЕЗ КОМИССИИ
110 / 45.5 / 28.07 м²
1 этаж
6 сот
4 комнаты
2025 год постройки
5 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ ВІД ЗАБУДОВНИКА
БЕЗ КОМІСІЙ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Адреса — село Підрясне, вулиця Щаслива/Левадна , Львівська область
Кількість кімнат — чотири
Поверховість — одноповерховий будинок.
Матеріал стін — керамічний блок
Земельна ділянка — 6 соток, огороджена. Призначення — під садівництво (з можливістю переведення під забудову)
Загальна площа будинку — 110 м², житлова — 45.5 м², кухня — 28.07 м².
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту
Опалення — електричне, газове
Санвузли — два, суміжний
Перший поверх будинку включає: три житлові кімнати, два санвузли, гардеробна, кухня - вітальня, котельня
Наявні комунікації: електрика / газ / свердловина / каналізація біосептик
Особливості даного будин...

53 000 $
688 $/м²
Сірка, 43а
77 / 38 / 12 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
1 нед. назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Підрясне, вулиця Сірка
Кількість кімнат - три.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 2.4 соток. Призначення - під садівництво.
Будинок введений в експлуатацію.
Загальна площа будинку - 77.9 м2, житлова - 38.3 м2, кухня - 12.1 м2.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення - можливість газифікації / електричний котел/ теплові насоси.
Санвузли - два / роздільні.
Перший поверх будинку включає: вхідна зона, вбиральня, кухня з виходом на терасу, вітальня
Другий поверх: 2 житлові кімнати, санвузол.
Наявні комунікації: електрика - 3 фази 15 кВт, свердловина, каналізація -наявні кільця для септику.
Особливості даного бу...

200 000 €
1 429 €/м²
Фанерна
140 / 120 / 20 м²
2 этажа
9 сот
5 комнат
сегодня
Будинок 140 м² з ремонтом, 15 км від Львова
Продається двоповерховий будинок у с. Підрясне (СТ «Лісок»), всього 15 км від центру Львова. Загальна площа 140 м², приватне подвір’я – 9 соток.
Будинок з ремонтом та всім необхідним для життя:
5 кімнат, 2 санвузли, балкон і тераса
Опалення газове та від каміна
Всі комунікації підключені
Спокійне та безпечне місце, поруч ліс і озеро
Добре розвинена інфраструктура
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні!

130 000 $
1 040 $/м²
Потічкова
125 / 48 / 34 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
сегодня
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Підрясне, вулиця Потічкова
Кількість кімнат - три.
Поверховість - двоповерховий.
Матеріал стін - цегла
Земельна ділянка - 3 соток, огороджена. Призначення - під садівництво.
Загальна площа будинку - 125 м2, житлова - 48 м2, кухня - 34 м2.
Опалення - газовий котел.
Балкони - два.
Санвузли - два.
Перший поверх будинку включає: простору кухню, вітальню, санвузол, пральню.
Другий поверх: три ізольовані кімнати, санвузол, гардеробна
Наявні комунікації: електрика 35 кВт / газ / свердловина / каналізація септик.
Особливості даного будинку - можливий ремонт під ключ, вдале планування, власне подвіря.
Поруч з будинком: школа, дитячий садок, супермаркет АТБ, зупинка гром...

160 000 $
1 333 $/м²
Шевченка, 365
120 / 70 / 30 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
сегодня
🔴Продаж котеджу з ремонтом в Підрясному
Площа 120 м2
🔺Планування:
2 поверх - 3 ізольовані спальні, ванна кімната.
🔺Стеля 2.9 м.
В котеджі виконаний дуже якісний ремонт, в світлих тонах.
Опалення: двоконтурний газовий котел
1 поверх - водяна тепла підлога, 2 поверх - радіатори.
🔺Закрита територія, відеоспостереженя, доїзд асфальтований.
💸Вартість 160 000$

130 000 $
1 182 $/м²
Щаслива
110 / 45.5 / 28.07 м²
1 этаж
6 сот
4 комнаты
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту
Опалення — електричне, газове
Санвузли — два, суміжний
Особливості даного будинку — це наявність тераси, простора огоро...

15 000 $
1 875 $/сот
под застройку
8 сот
сегодня
Пропонується до продажу земельна ділянка площею 8.01 сотки у селі Підрясне, поруч зі Львовом.
- Локація:
Підрясне — перспективний напрямок передмістя Львова, який активно забудовується приватними будинками та котеджами. Зручний доїзд до міста.
Характеристики ділянки
Кадастровий номер: 4625887500:02:000:2564
Площа: 0.0801 га (8.01 сотки)
Категорія земель: землі житлової та громадської забудови
Цільове призначення:
для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд
- Деталі за телефоном.
Огляд у зручний час.
АН Ера Нерухомості

125 000 $
1 250 $/м²
Щаслива
БЕЗ КОМИССИИ
100 / 40.5 / 28.07 м²
1 этаж
6 сот
4 комнаты
2025 год постройки
Загальна площа будинку — 100 м², житлова — 40.5 м², кухня — 28.07 м².
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту
Опалення — електричне, газове
Санвузли — два, суміжний
Наявні комунікації: електрика / газ / свердловина / каналізація септик
Особливості даного будинку...

165 000 $
1 375 $/м²
Вільна
120 / 70 / 20 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
сегодня
Будинок у Підрясне — охорона, озеро поруч
Пропонується ексклюзив від Cherry Estate — житловий будинок у кооперативі «Будівельник-ВЛ» з охороною та відеоспостереженням.
Планування:
Перший поверх: коридор, технічне приміщення, кухня-вітальня, санвузол
Другий поверх: три ізольовані кімнати, санвузол
Комунікації: електрика, газ, криниця, каналізація (септик)
Опалення: газовий котел, камінопіч, кондиціонер
Локація:
Поруч озеро, церква, супермаркети
Тиха вулиця, заселені будинки
Закритий кооператив з охороною
Чудовий варіант для постійного проживання чи заміського відпочинку.
Дзвоніть — покажемо сьогодні!

140 000 $
886 $/м²
Галинецька
158 / 70 / 25 м²
2 этажа
7 сот
6 комнат и более
сегодня
Будинок 158 м² — Підрясне
Пропонується ексклюзив від Cherry Estate — приватний будинок у Брюховичах.
Загальна площа: 158 м²
Земельна ділянка: 7,7 соток
Зручне розташування у селищі, поруч інфраструктура та транспорт
Документи готові до оформлення
Ідеальний варіант для сімейного проживання чи інвестиції.
Деталі за телефоном. Дзвоніть — домовимось про огляд.

14 200 $
2 367 $/сот
сельхозназначение
6 сот
сегодня
Земельна ділянка 6,2 сотки, Підрясне (район Фуджікури)
Терміново продається земельна ділянка площею 6,2 сотки у приватній власності, кооператив «Порічка», с. Підрясне (район Фуджікури).
Переваги:
Правильна квадратна форма — зручно для будівництва
Перспективна локація поруч із містом
Кадастровий номер: 4625887500:02:000:3570
Документи готові до угоди
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні!

220 000 $
1 000 $/м²
Спортивна
220 / 65 / 15 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
2012 год постройки
сегодня
Продаж будинку | с. Підрясне | вул. Щаслива–Спортивна
Просторий та повністю облаштований будинок для комфортного життя всієї сім’ї — з власною територією, зоною відпочинку та продуманим простором.
Основні характеристики:
-2 поверхи + мансарда
-Ділянка: 6 соток
-2 санвузли
-Гараж — 23 м²
-Тераса — 13 м²
-Балкон — 6 м²
Будинок збудований та заселений з 2012 року, виконаний за дизайнерським проєктом, продається з меблями та технікою.
Територія та відпочинок:
Окрема сауна з електрокам’янкою, бойлером
Зона барбекю: мангал, пічка, коптильня
Літня кухня
Дитячий майданчик + батут
Комфорт та комунікації: