Топ объявлений Подрясного

110 000 $
595 $/м²
лесі українки
ПРЕМИУМ
185 / 70 / 45 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
вчера
Продам котедж у с. Підрясне з уже оформленим правом власності. Будинок зведений на 80% — достатньо довести ремонт до свого стилю, без зайвих витрат і затримок.
Площа — 185 кв.м, додатково підвал 50 кв.м та гараж. Земельна ділянка 4.5 сотки, за потреби можна розширити ще на 8 соток — гарний варіант для тих, хто хоче більше простору.
У будинку зроблено теплу підлогу на першому поверсі, встановлено котел, заведені всі комунікації: світло, вода, газ.
Локація тиха, але з швидким виїздом до Львова — зручно для життя і роботи.
Код об’єкта: 14434.
99 900 $
1 249 $/м²
Вербова, 27
80 / 36 / 10 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
сегодня
🔥 ТЕРМІНОВО! Будинок біля Львова — заїжджай і живи вже сьогодні 🔥
Продається 4-кімнатний будинок у с. Підрясне (поруч із Fujikura) — ідеальний варіант для сім’ї або вигідної інвестиції.
🏡 Площа будинку: 80 м²
🌿 Ділянка: 6 сотоК
✔️ Усі меблі та техніка залишаються — нічого докуповувати не потрібно
✔️ Спокійне місце, але з швидким доїздом до Львова
✔️ Чудовий варіант як для проживання, так і під здачу
💥 Головна перевага — ви економите час і гроші: будинок повністю готовий до життя!
💰 Ціна: 110 000 $
🤝 Можливий торг для реального покупця
⏳ Не зволікайте — такі пропозиції швидко зникають!
📞 Телефонуйте прямо зараз: [телефон скрыт]— Марта (АН)
130 000 $
1 083 $/м²
Потічкова, 13
120 / 80 / 20 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
вчера
ПРОДАЖ двоповерхового спареного котеджу
Локація: Підрясне
Площа 120 м2
Планування будинку:
1 поверх - кухня, простора вітальня з виходом на терасу, гостьовий санвузол, пральна кімната, передпокій.
2 поверх - 3 ізольовані спальні, ванна кімната.
Стеля 2.9 м.
Комунікації: вода- скважина, електрика 32 кВ (3 фази), газ.
Опалення: двоконтурний газовий котел.
1 поверх - водяна тепла підлога.
2 поверх - радіатори.
Закрита територія, відеоспостереженя, доїзд асфальтований.
Вартість 130 000$
180 000 $
1 500 $/м²
Потічкова, 12
120 / 80 / 20 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
вчера
Продаж котеджу з ремонтом в Підрясному
Площа 120 м2
Планування:
2 поверх - 3 ізольовані спальні, ванна кімната.
Стеля 2.9 м.
В котеджі виконаний дуже якісний ремонт, в світлих тонах.
Комунікації: вода- свердловина, електрика 32 кВ (3 фази), газ.
Опалення: двоконтурний газовий котел
1 поверх - водяна тепла підлога, 2 поверх - радіатори.
Закрита територія, відеоспостереженя, доїзд асфальтований.
Вартість 180 000$
179 000 $
1 129 $/м²
Озерна, 5А
158.5 / 100 / 18 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2025 год постройки
3 дня назад
Продаж котеджу з ремонтом в Підрясне біля Львова
Доїзд до будинку бруківкою, поряд продуктовий магазин. Вулиця закривається на шлагбаум - сторонніх немає
Ділянка 3 сот
Загальна площа будинку: 160 кв.м.
Будинок з ремонтом
Перший поверх: кухня, вітальня, спальня, санвузол
Другий поверх: три спальні і санвузол
На території є технічне приміщення для зберігання.
Автоматичні ворота, паркан.
Є газ - опалення від котла.
Тепла підлога.
Ціна 179000$

400 000 $
1 818 $/м²
Потічкова, 23
220 / 100 / 45 м²
2 этажа
12 сот
4 комнаты
5 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Підрясне, вулиця Потічкова, Львівська область.
Кількість кімнат — чотири
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — цегла
Земельна ділянка — 12 соток, огороджена.
Загальна площа будинку — 220м², житлова — 100 м², кухня — 45 м².
В будинку зроблений авторський ремонт, наявні меблі та побутова техніка: духова, мікрохвильова піч, холодильник, посудомийна, пральна машини, телевізори.
Опалення — газовий котел.
Наявний підігрів підлоги по всьому першому поверху та на другому поверсі в санвузлі.
Балкони — три.
Санвузли — два.
Перший поверх будинку включає: вхідна зона, кухня, вітальня, санвузол, гостьова кімната.
Другий поверх: три ізоль...

130 000 $
1 182 $/м²
Левадна
БЕЗ КОМИССИИ
110 / 45.5 / 28.07 м²
1 этаж
6 сот
4 комнаты
2025 год постройки
5 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ ВІД ЗАБУДОВНИКА
БЕЗ КОМІСІЙ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Адреса — село Підрясне, вулиця Щаслива/Левадна , Львівська область
Кількість кімнат — чотири
Поверховість — одноповерховий будинок.
Матеріал стін — керамічний блок
Земельна ділянка — 6 соток, огороджена. Призначення — під садівництво (з можливістю переведення під забудову)
Загальна площа будинку — 110 м², житлова — 45.5 м², кухня — 28.07 м².
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту
Опалення — електричне, газове
Санвузли — два, суміжний
Перший поверх будинку включає: три житлові кімнати, два санвузли, гардеробна, кухня - вітальня, котельня
Наявні комунікації: електрика / газ / свердловина / каналізація біосептик
Особливості даного будин...

53 000 $
688 $/м²
Сірка, 43а
77 / 38 / 12 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
1 нед. назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Підрясне, вулиця Сірка
Кількість кімнат - три.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 2.4 соток. Призначення - під садівництво.
Будинок введений в експлуатацію.
Загальна площа будинку - 77.9 м2, житлова - 38.3 м2, кухня - 12.1 м2.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення - можливість газифікації / електричний котел/ теплові насоси.
Санвузли - два / роздільні.
Перший поверх будинку включає: вхідна зона, вбиральня, кухня з виходом на терасу, вітальня
Другий поверх: 2 житлові кімнати, санвузол.
Наявні комунікації: електрика - 3 фази 15 кВт, свердловина, каналізація -наявні кільця для септику.
Особливості даного бу...

220 000 $
1 000 $/м²
Щаслива
220 / 65 / 15 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
сегодня
Продаж будинку | с. Підрясне | вул. Щаслива–Спортивна
Просторий та повністю облаштований будинок для комфортного життя всієї сім’ї — з власною територією, зоною відпочинку та продуманим простором.
Основні характеристики:
-2 поверхи мансарда
-Ділянка: 6 соток
-2 санвузли
-Гараж — 23 м²
-Тераса — 13 м²
-Балкон — 6 м²
Будинок збудований та заселений з 2012 року, виконаний за дизайнерським проєктом, продається з меблями та технікою.
Територія та відпочинок:
Окрема сауна з електрокам’янкою, бойлером
Зона барбекю: мангал, пічка, коптильня
Літня кухня
Дитячий майданчик батут
Комфорт та комунікації:
-Оптоволоконний інтернет
Відеонагляд та охорона
Централізоване освітлен...

9 000 $
80 $/сот
коммерческого назначения
113.15 сот
сегодня
Ідеальна ділянка під КОМЕРЦІЮ в с. Підрясне!
Продається земельна ділянка з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування торгово-офісних та складських приміщень.
Площа ділянки - 113.15 соток (1.1315 га)
Ціна за сотку - 9000 $
Локація на проїзному місці гарантує високу відвідуваність.
Стратегічне розташування поруч міжнародною трасою.
Друга лінія від дороги забезпечує легкий під'їзд та видимість.
Максимальна гнучкість для Вашого проекту (магазин, офіс, склад, сервіс).
Не просто земля, а готова бізнес-платформа!
Дзвоніть, щоб дізнатися більше та інвестувати у свій комерційний успіх!
95 000 $
1 727 $/м²
Шевченка
55 / 36 / 6 м²
1 этаж
6 сот
2 комнаты
сегодня
Продається будинок в Підрясне. Площа ділянки 6 соток. Площа будинку 55м. На подвірʼї є літня кухня і сарай. Є газ, світло, вода, центральна каналізація і криниця. Будинок має міцний фундамент, збудований з цегли, бетонне перекриття, накритий шифером. Хороший стан, косметичний ремонт. 2 ізольовані кімнати, коридор, ванна і маленька кухня. Вікна деревʼяні , хороші. Ціна 95000$ Покази за домовленостю. АН Ваш ріелтор. [телефон скрыт]в.

100 000 $
800 $/м²
Потічкова
БЕЗ КОМИССИИ
125 / 70 / 30 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
сегодня
Продається двоповерховий котедж у с. Підрясне (дачний кооператив), лише кілька хвилин від Львова. Ідеальний варіант для постійного проживання або як дача!
Основні характеристики: Загальна площа: 125 м² Кількість кімнат: 3 Санвузли: 2 (на першому та другому поверсі) Перший поверх: коридор, санвузол, простора вітальня
Другий поверх: три ізольовані кімнати санвузол. Електрика: 32 кВт. Вода: власна скважина. Газ.Ціна: 100 000 $ (торг можливий). Без комісії для покупця. Деталі та огляд за телефоном: [телефон скрыт]Роман, АН “Гармонія Простору”

15 000 $
1 875 $/сот
под застройку
8 сот
вчера
Пропонується до продажу земельна ділянка площею 8.01 сотки у селі Підрясне, поруч зі Львовом.
- Локація:
Підрясне — перспективний напрямок передмістя Львова, який активно забудовується приватними будинками та котеджами. Зручний доїзд до міста.
Характеристики ділянки
Кадастровий номер: 4625887500:02:000:2564
Площа: 0.0801 га (8.01 сотки)
Категорія земель: землі житлової та громадської забудови
Цільове призначення:
для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд
- Деталі за телефоном.
Огляд у зручний час.
АН Ера Нерухомості
98 000 $
434 $/м²
Весняна
226 / 98 / 15 м²
2 этажа
7 сот
5 комнат
2023 год постройки
вчера
Продаж окремостоячого будинку 226 м2 на ділянці 7,05 соток
Можливий обмін
Готовий співпрацювати з ріелторами
Основні характеристики:
Тип нерухомості: Будинок
Поверховість: 2 поверхи
Загальна площа: 226 м2
Житлова площа: 98 м2
Кухня: 15 м2
Кількість кімнат: 5
Санвузол: 2 і більше
Ділянка: 7 соток
Тип покрівлі: бітумна черепиця
Матеріал стін: керамзитоблок
Опис:
Просторий окремостоячий будинок для великої родини. Раціональне планування — 5 кімнат, 2 балкони, зручна кухня площею 15 м2.
Будинок збудований із керамзитоблоків, покрівля — бітумна черепиця.
Комунікаці: вода,світло.
Інфраструктура:
Зручне розташування — поруч автобусна зупинка, супермаркети та торговий центр М10.
125 000 $
1 179 $/м²
Левадна
106 / 63 / 11 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
2025 год постройки
вчера
Продається сучасний одноповерховий будинок у Підрясному (район Фуджікури)
Тиха, обжита локація з хорошим доїздом та швидким сполученням зі Львовом — всього 10 хв на авто.
Загальна площа будинку — 106 м2 + накрита тераса 23 м2
Земельна ділянка — 6 соток, рівна, правильної прямокутної форми
Продумане та зручне планування:
– простора кухня-вітальня
– 3 окремі кімнати
– 2 санвузли
– котельня
– горище (додатковий простір для зберігання)
Будинок збудований з керамоблоку, утеплений пінопластом (10 см)
Фундамент також утеплений
Встановлені якісні вікна Aluplast
Стан — під чистову обробку (ідеально, щоб зробити ремонт під себе)
Комунікації:
– електрика — 8 кВт
– свердловина
– каналізація — біос...

11 500 $
2 212 $/сот
Степана Бандери, 100
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
5.2 сот
вчера
Продаж земельної ділянки під садівництво в с. Підрясне (район Фуджікура)
Пропонується до продажу земельна ділянка площею 5,20 соток, розташована в селі Підрясне, у зручному та перспективному районі поруч із підприємством Fujikura.
Цільове призначення: для індивідуального садівництва (01.05)
Характеристики ділянки:
• правильна прямокутна форма
• розміри: 30 м × 17 м
• рівний рельєф — зручно для забудови
4625887500:02:000:3385
Садівничого товариства
"Сяйво"
Локація та переваги:
• хороший доїзд — дорога вимощена бруківкою
• поруч ліс — тиша, чисте повітря та відпочинок на природі
• обжитий район — багато сусідів проживають постійно
• зручне розташування неподалік Львова
Ідеальний...

25 000 $
3 125 $/сот
под застройку
8 сот
вчера
ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
Адреса - село Підрясне, Львів, Львівська область
Площа ділянки - 8 соток.
Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Комунікації - комунікації поруч з ділянкою (світло, газ, водопостачання центральне).
Особливості даної ділянки - ділянка розміщена майже у Львові, поруч знаходяться ділянки для забудови, вже розпочали будівництво сусіди.
Доїзд до ділянки - грунтова дорога.
Відстань до Львова - 3 км. (до центру Львова - 12 км.)
Код об'єкту: 1852

130 000 $
1 040 $/м²
Потічкова, 23
125 / 48 / 34 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
вчера
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Підрясне, вулиця Потічкова
Кількість кімнат - три.
Поверховість - двоповерховий.
Матеріал стін - цегла
Земельна ділянка - 3 соток, огороджена. Призначення - під садівництво.
Загальна площа будинку - 125 м2, житлова - 48 м2, кухня - 34 м2.
Опалення - газовий котел.
Балкони - два.
Санвузли - два.
Перший поверх будинку включає: простору кухню, вітальню, санвузол, пральню.
Другий поверх: три ізольовані кімнати, санвузол, гардеробна
Наявні комунікації: електрика 35 кВт / газ / свердловина / каналізація септик.
Особливості даного будинку - можливий ремонт під ключ, вдале планування, власне подвіря.
Поруч з будинком: школа, дитячий садок, супермаркет АТБ, зупинка гром...

220 000 $
1 000 $/м²
Щаслива
220 / 65 / 15 м²
2 этажа
5 сот
5 комнат
вчера
Продаж будинку | с. Підрясне | вул. Щаслива–Спортивна
Основні характеристики:
-2 поверхи мансарда
-Ділянка: 6 соток
-2 санвузли
-Гараж — 23 м²
-Тераса — 13 м²
-Балкон — 6 м²
Територія та відпочинок:
Окрема сауна з електрокам’янкою, бойлером