Самые популярные улицы города
Улицы Сквиры
Топ объявлений Сквиры

15 000 $
464 $/м²
Соборная ул., 19
1 комната
32.3 / 17.8 / 5.6 м²
этаж 5 из 5
1986 год постройки
2 дня назад
Продам однокімнатну квартиру в центральній частині міста — практичний варіант для проживання або інвестиції під оренду.
Цегляний будинок
5 поверх із 5, квартира не кутова
Площа: 32,3 м² / житлова 17,8 м² / кухня 5,6 м²
Автономне газове опалення — повний контроль температури та витрат у квартирі
- Квартира потребує оновлення
- Залишаються меблі та побутова техніка
- Є кладовка
Центр міста (вул. Соборна)
Вся щоденна інфраструктура в пішій доступності .
Медичні заклади, магазини, аптеки поруч
Школи та дитячі садочки неподалік
Документи готові до угоди
Можливий продаж за державними програмами
Телефонуйте прямо зараз
Агентство нерухомості «Пріоритет»

390 000 $
118 $/м²
Шевченко ул., 1
многофункциональное помещение
3300 м²
сегодня
Продаж готового фермерського комплексу з інфраструктурою
Пропонується до продажу повністю облаштована ферма площею понад 3300 м², готова до ведення молочного бізнесу або інших аграрних напрямків.
Основні переваги:
— Діючий комплекс із усім необхідним обладнанням
— Власна територія 8 га землі
— Повністю готова інфраструктура для запуску бізнесу
Комунікації та технічне забезпечення:
— Електроенергія: 200 кВт
— Власна свердловина
— Водонапірна башта
— Генератор: 80 кВт
— Система відеоспостереження
Об’єкти на території:
— Доїльний зал
— Складські приміщення
— Гуртожиток для персоналу
— Автоваги
Ідеальний варіант для агробізнесу з можливістю швидкого старту без додаткових вкладень.
#3197

70 000 $
318 $/м²
Байдукова, 13
БЕЗ КОМИССИИ
220 / 120 / 40 м²
2 этажа
13 сот
5 комнат
1 нед. назад
Пропонується будинок, у який вкладали не «за кошторисом», а з думкою про життя, комфорт і надійність на роки вперед.
Це двоповерховий цегляний дім, збудований для себе — з правильними технічними рішеннями, міцною основою та відчуттям простору, яке відчувається з порогу. Масивні стіни, глибокий фундамент, армована кладка — будинок стоїть впевнено і створює відчуття абсолютної безпеки. Якісна деревина, металочерепиця, залізобетонні перекриття — усе зроблено так, як роблять, коли планують жити довго.
Всередині — багато світла і повітря. Відкрите планування з другим світлом та сходами створює атмосферу сучасного заміського дому, де кухня, столова та вітальня об’єднані в єдиний простір для сіме...