Коттеджные городки Солонки, которые начинаются на "С"
Топ объявлений Солонки

281 000 $
1 849 $/м²
Леся Курбаса ул.
ПРЕМИУМ
єОселя
єВідновлення
152 / 86 / 16 м²
2 этажа
1 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж таунхауса у селі Солонка — одному з найзручніших передмість Львів.
Загальна площа 152 кв.м
Планування будинку
Будинок має продумане та сучасне планування:
• гардеробною кімнатою
• дві додаткові кімнати, які можуть використовуватись як:
• дитячі
• кабінет
• гостьова спальня
• простора ванна кімната з туалетом для мешканців другого поверху
Основні переваги
загальна площа 152 м²
зручне сімейне планування
3 кімнати на 2 поверсі
3 санвузла
гардеробна кімната
велика кухня-вітальня
тихе та престижне пере...

165 000 $
1 650 $/м²
Зелёная ул.
ПРЕМИУМ
100 / 60 / 12 м²
1 этаж
18 сот
3 комнаты
сегодня
4 кімнатний, 1 поверховий цегляний будинок по вулиці Зелена в с.Солонка, Пустомитівський район, місто Львів.
Загальна площа 100 м.кв., житлова 60 м.кв., кухня - 12 м.кв.
3 кімнати ізольовані, ванна кімната.
Газовий 2- контурний котел.
Бойлер на гарячу воду.
Гараж .
Літня кухня.
Земельна ділянка під житлову забудову - 18 соток.
Центральна каналізація та власна свердловина.
Будинок утеплений пінопластом .
Поміняний дах.
Поміняні МП вікна.
Хороший житловий стан.
Дуже хороше розташування, поруч зупинка, магазини, школа, садочок.
Код об'єкту 17167.

1 100 000 $
2 558 $/м²
Наварийская ул., 21
430 / 250 / 40 м²
3 этажа
20 сот
6 комнат и более
2 дня назад
Триповерховий будинок класу Люкс, Солонка, Львів.
Будинок оздоблений гранітними сходами та терасою.
Загальна площа 430 метрів квадратних, три повехи, плюс цокольний поверх, на якому знаходяться: Сауна, кімната для відпочинку, робоча кухня, санвузол, душкабіна та контрастний душ; біліярдна кімната; побутова кімната.
Перший поверх: кухня- столова, зал- вітальня ( складається з 3-х зон: столова та 2 відпочинкових зони із каміном) з виходом на зовнішню терасу.
Хол; санвузол, кабінет із бібліотечним поверхом.
Другий поверх: три спальні, два санвузли.
Третій поверх: мансарда, в якій розміщені гардеробні та побутова кімната для прасування.
Територія біля дома: ландшафтний дизайн, бруківка, газон із...

170 000 $
1 360 $/м²
Наварийская ул.
125 / 75 / 26 м²
2 этажа
1 сот
4 комнаты
5 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ З РЕМОНТОМ
Адреса - село Солонка, вул. Наварійська.
Кількість кімнат - чотири.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 1,3 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 125 м2, житлова - 75 м2, кухня - 26 м2.
В будинку зроблений авторський ремонт, наявні меблі та побутова техніка німецького виробника AEG: посудомийна машина Siemens, холодильник Samsung, індукційна електрична плита AEG, духова шафа AEG, мікрохвильова піч AEG, пральна машина AEG, бойлер Gorenje,
Опалення - Газ, двохфункційний газовий котел (VAILLANT).
Підігрів підлоги газовий у санвузлах
+ в кожній кімнаті...

96 000 $
756 $/м²
Наварийская ул., 4
БЕЗ КОМИССИИ
127 / 55 / 29 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
2025 год постройки
1 нед. назад
Котедж 127 м² у КМ Green Hills | Солонка | 1.91 сот.
Локація: с. Солонка, КМ Green Hills. Швидкий виїзд на вул. Стрийську. 5 хвилин до ТРЦ King Cross Leopolis та Епіцентру. Поруч озеро Наварія.
Концепція Закрите котеджне містечко з єдиним архітектурним стилем та облаштованою територією.
Планування (127 м²):
1 поверх: гараж (20.26 м²), кухня-вітальня (29.5 м²) з виходом на власну ділянку, санвузол.
2 поверх: 3 ізольовані спальні (від 14 м²), гардеробна та другий санвузол.
Технічні стандарти Стіни — енергоефективна керамічна цегла. Дах — сучасна ПВХ-мембрана. Вікна WDS із надійним профілем.
Стан: Стіни поштукатурені, чорнова стяжка. Всі комунікації заведені: газ, електрика, центральне во...

95 000 $
679 $/м²
Наварийская ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
140 / 60 / 30 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж 2-х поверхового котеджу у с. Солонка по вул. Карпатська. Загальна площа 135м2. Ділянка площею 1сот. Має власний гараж з входом в будинок. На 1 поверсі кухня-вітальня та санвузол, на 2 поверсі маємо 3 окремих спальні, санвузол та місце для гардеробу. Будинок готовий до здачі в експлуатацію та чекає нових власників.Ціна 95000$ Є відеоогляд!!!більше деталей за тел

145 000 $
906 $/м²
Ивана Сирко ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
160 / 110 / 35 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж 2-во поверхового Дуплексу. Крута локація ідеальний доїзд, с. Солонка вул. Курбаса, район елітних новобудов! На стадії здачі!. Будинок на 2-ва повноцінні поверхи + мансарда. Загальна площа 170м2, броньовані двері, вікна REHAU, монолітне перекриття, цегляна кладка 400мм. Усі комунікації центральні! Індивідуальне газове опалення, є можливість перепланування, зараз відбувається вкладення бруківки!
Ділянки площам3,5сот. Є кілька пропозицій для Вас, різні площі, різне планування! Ціна 150000$ більше деталей за тел.

97 000 $
1 000 $/м²
Забіли
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
97 / 45 / 25 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
сегодня
Старт продажу котеджного містечка My House – 2 у с. Солонка, вул. Забіли. Кінець будівництва – IV кв. 2026 р. Пропозиція: 5 таунхаусів у закритій території два варіанти планування: 80 м² та 97 м² 3 спальні, 2 санвузли, кухня-вітальня з виходом на власну ділянку панорамні вікна, балкон навіс + паркомісце для авто Комунікації: газ, світло 9 кВт, центральна вода, септик.
Інфраструктура: школа, садок у Солонці, «Близенько» – 500 м, зупинка автобуса – 500 м, Епіцентр та ТРЦ «King Cross» – 5 хв на авто. Є можливість програми «ЄОселя» (деталі уточнюйте у менеджера)
Ексклюзив від Cherry Estate – телефонуйте, щоб зафіксувати вигідну ціну вже сьогодні!

80 000 $
1 000 $/м²
забіли
БЕЗ КОМИССИИ
80 / 40 / 21 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
сегодня
Таунхауси у British Village, Солонка Старт продажу котеджного містечка My House – 2 у с. Солонка, вул. Забіли. Кінець будівництва – IV кв. 2026 р.
Пропозиція: 5 таунхаусів у закритій території два варіанти планування: 80 м² та 97 м² 3 спальні, 2 санвузли, кухня-вітальня з виходом на власну ділянку панорамні вікна, балкон навіс + паркомісце для авто Комунікації: газ, світло 9 кВт, центральна вода, септик. Інфраструктура: школа, садок у Солонці, «Близенько» – 500 м, зупинка автобуса – 500 м, Епіцентр та ТРЦ «King Cross» – 5 хв на авто. Є можливість програми «ЄОселя» (деталі уточнюйте у менеджера)

319 999 $
843 $/м²
Львовская ул.
379.7 / 75.7 / 41.4 м²
2 этажа
8 сот
5 комнат
сегодня
5 кімнатний будинок на початку села Солонки (до Ашану 10 хвилин пішки), поруч місто Львів.
Загальна площа 379.7 кв. м.
Житлова площа 75.7 кв. м.
Площа кухні 41.4 кв. м.
Висота 2.90 метрів
Ділянка 8 соток
В цокольному поверсі розміщено гараж на 2 машини, коридор, паливна, гардеробна. На першому поверсі коридор, санвузол, вітальня, велика кухня + столова. На другому поверсі 3 ізольовані кімнати, коридор, санвузол, тераса та вихід на мансарду де розміщена велика більярдна площею 90 кв. м.
Земельна ділянка з ландшафтним дизайном. Будинок з авторським ремонтом (художній паркет, дубові двері ручної роботи). Будинок збудований з блоків, дах утеплений ватою, стіни спеціальна штукатурка, вода цент...

240 499 $
1 300 $/м²
Наварийская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
185 / 47.22 / 39.73 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж 3 кімнатного будинку без комісії, котеджа в Солонці, вулиця Наварійська, до Львова 10 хвилин на авто. Будинок зданий в експлуатацію в 2022 році.
Загальна площа будинку 184,2 кв. м.
Житлова площа 47.22 кв. м.
Площа кухні 39.73 кв. м.
Ділянка 5 соток
Стіни викладені із червоної цегли, конструкція будинку залізобетонний моноліт. Зовнішнє утеплення будинку перший поверх 10 та другий поверх 15 см пінопластом, дах утеплений, вкритий мембраною, вікна Viknaland 6 камерні з сонячним напиленням, фурнітура Maco Furniture, дахові вікна від Velux, вхідні двері броньовані та утепленні, двері в гараж Alutex, гаражні ворота під електромотор. Двір вимощений бруківкою з газоном, деревами та хвоєю.
В...

500 000 $
1 786 $/м²
Наварийская ул., 22
280 / 140 / 60 м²
2 этажа
8 сот
6 комнат и более
сегодня
Продаж клубного будинка в с. Солонка
Дизайнерський проект, фасад ручна робота дизайнера Андрій Хомко
Використовувалися дорогі і якісні матеріали, булехівська цегла, бруківка Озон Променада -А
Загальна площа- 280 м2., 2-ва поверхи, кухня-студія, вхід південна сторона, спальня північна.
Вікна 82 профіль Salamer Blu Evolution, максимальна комплектація з гідровітрокомір та двері алюміній преміум
Гідроізоляція під ключ з добавками
Світло 9 кВт., можна збільшити до 16 кВт
Вода центральна- поршнівський водогін.
Каналізація европейського взірця ( що витікає 97% чиста вода)
Зроблено : штукатурка, сходи, утеплення пінопласт 10-ка щільність 350, плоскій дах з річкового каменю має парапет та відливи
За...

307 000 $
1 023 $/м²
Николая Гоголя ул., 10
300 / 150 / 30 м²
2 этажа
14 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж окремостоячого будинку в Солонці вул. Коновальця
Загальна площа 300 м2 з озелененою територією на 14 соток на якій розміщений гараж на два автомобіля з технічним приміщенням 80 м2
Будинок розділений на дві автономні частини 200 м2 та 100 м2 з окремою кухнею та санвузлом, яку можна використовувати як гостьову частину будинку
В першій частині будинку на першому поверсі коридор, велика простора кухня-вітальня площею 80 м2 з каміном та виходом на терасу, котельня-пральня, гардеробна, санвузол. На другому поверсі 2 ізольовані кімнати, гардеробна, великий санвузол з роздільною ванною та душем
В другій частині будинку також на першому поверсі є кухня-вітальня, коридор та санвузол. На дру...

93 000 $
762 $/м²
Боковая Наварийская ул.
122 / 80 / 20 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Преміальний котедж у с. Солонка (р-н вул. Наварійська)
Стильний сучасний будинок у затишному закритому котеджному містечку лише на 8 будинків. Архітектура, панорамні вікна та продумане планування створюють простір комфорту та приватності.
• Площа будинку — 121–122 м² • Ділянка — 2,5 сотки • 4 кімнати (3 спальні + кабінет/гостьова) • Простора кухня-вітальня з виходом на власну терасу • 2 санвузли (1 та 2 поверх) • Навіс для 2 автомобілів
Переваги: • Будинок з цегли, якісні матеріали будівництва • Індивідуальне газове опалення • Панорамні енергозберігаючі вікна • Закрита територія та відеоспостереження • Облаштована ділянка: бруківка, газон, місце під альтанку та барбекю
Локація: Спокійний рай...

160 050 $
970 $/м²
Станислава Людкевича ул., 12
БЕЗ КОМИССИИ
165 / 50 / 25 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Продаж неймовірного котеджу у Солонці
Пропонується до продажу сучасний та комфортний котедж у престижній локації поблизу Львова — ідеальний варіант для сімейного життя.
Загальна площа: 165 м²
Ділянка: 3 сотки
Ціна: 970 $/м²
Збудований з керамблоку,утеплений пінопластом,залізобетонне перекриття.
По плануванні на 1 поверсі:гараж з автоматичними воротами,насосна,санвузол, простора кухня-вітальня,вихід на власну терасу.
На 2 поверсі:батьківська спальня з гардеробом, власним санвузлом та балконом,ще 2 окремі кімнати та додатковий санвузол.
Заведені всі комунікації:індивідуальне газове опалення, центральне водопостачання,очисні споруди,електрика 12 кВт, 3 фази.
Закрита територія змощена бру...
100 000 $
417 $/м²
Ивана Франко ул.
240 / 160 / 27 м²
2 этажа
7 сот
5 комнат
сегодня
🏡 Продаж будинку поблизу Львова — с. Солонка
Пропонується до продажу просторий будинок у тихій та затишній локації поблизу Львова — с. Солонка.
▫️ Загальна площа будинку — 240 м²
▫️ Ділянка — 7,5 сотих, огороджена
▫️ Будинок з газоблоку, будувався для себе
▫️ Гараж на 2 авто
Планування будинку:
• 5 спальних кімнат
• простора кухня-вітальня
• 2 санвузли
• газ поруч
• будинок зданий в експлуатацію, документи готові
Тихе та комфортне місце, чудово підійде для великої сім’ї та заміського проживання поруч із містом.
💰 Вартість — 100...

80 000 $
1 000 $/м²
Забіли, 26
БЕЗ КОМИССИИ
80 / 30 / 20 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
сегодня
Таунхауси у British Village, Солонка
Старт продажу котеджного містечка My House – 2 у с. Солонка, вул. Забіли.
Кінець будівництва – IV кв. 2026 р.
Пропозиція:
5 таунхаусів у закритій території
два варіанти планування: 80 м² та 97 м²
3 спальні, 2 санвузли, кухня-вітальня з виходом на власну ділянку
панорамні вікна, балкон
навіс + паркомісце для авто
Комунікації: газ, світло 9 кВт, центральна вода, септик.
Інфраструктура: школа, садок у Солонці, «Близенько» – 500 м, зупинка автобуса – 500 м, Епіцентр та ТРЦ «King Cross» – 5 хв на авто.
Є можливість програми «ЄОселя» (деталі уточнюйте у менеджера).

97 000 $
1 000 $/м²
Забіли, 26
БЕЗ КОМИССИИ
97 / 40 / 20 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
сегодня
Кінець будівництва – IV кв. 2026 р.
Пропозиція:
5 таунхаусів у закритій території
два варіанти планування: 80 м² та 97 м²
панорамні вікна, балкон
навіс + паркомісце для авто
Комунікації: газ, світло 9 кВт, центральна вода, септик.

160 000 $
889 $/м²
Наварийская ул.
180 / 90 / 30 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Пропоную на Продаж окремостоячий будинок
с. Солонка (вул. Наварійська (бічна) поблизу Львова
Площа земельної ділянки: 4 сот.
Площа будинку: 180 м2
Поверховість: 2
Будинок збудований з керамоблоку
Несучі стіни — товщина 25 см
Фундамент: ширина 50 см, глибина 2 м
Є виведений димохід під камін у вітальні
1-й поверх: Тамбур, Хол, Кухня-вітальня, Житлова кімната, Санвузол, Паливна
2-й поверх: Хол, Санвузол, Три ізольовані спальні, одна з яких — з гардеробною.
За домовленістю є можливість зробити ремонт під клю...

82 000 $
701 $/м²
Бузковая ул., 37
БЕЗ КОМИССИИ
117 / 50 / 45 м²
2 этажа
5 сот
2 комнаты
2018 год постройки
сегодня
Продаж окремостоячого будинку у Солонці — вул. Бузкова 37 (будинок відноситься до садового товариства, можна перебудовувати , прописуватися )
Просторий, утеплений будинок із гаражем на 50 кв м і власною ділянкою у житловій частині села Солонка — лише кілька хвилин їзди до Львова.
Площа — 167 м² (разом із гаражем)
Ділянка — 5,51 сотки
2018 рік будівництва
Планування:
Перший поверх — велика кухня-вітальня, санвузол, котельня та гараж із виходом у будинок.
Другий поверх — ще один санвузол і дві окремі кімнати. Просторе і зручне рішення для сім’ї.
Комунікації:
– електрика є
– вода — підключена
– каналізація — септик (є можливість підключення до центральної)
– газу немає, потрібно буде п...
Все коттеджные городки