Топ объявлений Таценки

350 000 $
972 $/м²
СТ Надія, 33
360 / 150 / 32 м²
3 этажа
10 сот
5 комнат
сегодня
Будинок біля річки Стугна з власним причалом у селі Таценки!
Простора резиденція з ландшафтним дизайном, сауною та зоною відпочинку!
Продається 3-поверховий будинок у селі Таценки, Обухівський район, за адресою: СТ «Надія», 33.
Локація поєднує тишу природи з доступністю до столиці — до Києва близько 25 хвилин на авто, або півтори години громадським транспортом. Автобуси курсують до станції метро «Видубичі».
Будинок зведено у 2016 році з використанням залізобетонних перекриттів, дах з металочерепиці, а всередині — оздоблення декоративною штукатуркою та фарбуванням.
Підлога — керамічна плитка, ламінат і паркет. Опалення забезпечує двоконтурний котел, підігрів води — бойлер і котел, вода —...

1 500 000 $
2 830 $/м²
Таценки
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
530 / 315 / 20 м²
1 этаж
132 сот
5 комнат
сегодня
БЕЗ КОМИССИИ! Домовладение, S – 530 м² на территории 1, 3 га расположено в лесу, в охраняемом коттеджном городке на берегу р. Стугна. Домовладение включает: одноэтажный Основной дом, S – 315 м², Гостевой дом , S – 150 м², Дом охраны, S – 35 м², барбекю, S – 30 м², гараж на два автомобиля. Состояние Основного дома – без внутренней отделки. Планировочное решение основного дома: гостиная, кухня, 4 спальни, 4 с/у, 4 гардеробные, подвал – 315 м². Планировочное решение Гостевого дома: открытое пространство гостиной и кухни-столовой с выходом на террасу, 2 спальни, 2 с/у. Укомплектован мебелью и оборудован бытовой техникой. В строительстве применены высококачественные материалы, стены из красного к...

300 000 $
1 742 $/м²
Лісна
БЕЗ КОМИССИИ
172.2 / 83 / 64 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
2025 год постройки
1 нед. назад
Сучасний будинок у Таценках — простір, стиль і приватність серед природи 🌿
Пропонується до продажу стильний двоповерховий будинок у затишному місці Обухівського району — с. Таценки, вул. Лісна.
Будинок загальною площею 172 м² — це продуманий простір для комфортного життя, де кожна деталь створена для зручності та естетики. Новий якісний ремонт, меблі та техніка — можна заїжджати одразу.
Панорамні вікна наповнюють будинок природним світлом, а кухня-вітальня з виходом на терасу створює ідеальну атмосферу для життя та відпочинку.
Планування:
1 поверх:
• простора кухня-вітальня з виходом на терасу
• кабінет / гостьова кімната
• санвузол
• котельня
2 поверх:
• 4 окремі кімнати (є тераса та...

249 000 $
1 423 $/м²
Лісова Поляна
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
Відеотур
175 / 100 / 40 м²
2 этажа
8 сот
3 комнаты
1 мес. назад
Продаж унікального будинку з ремонтом та меблями в мальовничому місці у лісі!
Київська область, Обухівський район, СТ "Лісова Поляна".
Кадастровий номер:
322 311 0100:03:003:0146
Просторий стильний двоповерховий будинок загальною площею 174 м2.
Н= 3,2 м.
Будинок виконано із канадської сосни, будувався для себе з високоякісних матеріалів.
Сучасний ремонт (капітальна внутрішня реконструкція 2022 року), якісні меблі та фурнітура, побутова техніка - ведучих брендів.
Унікальне та зручне планування:
• 1-й поверх: кухня-вітальня (38,8 м2), спальня, санвузол, комора.
• 2-й поверх: 2 спальні (із вікнами в небо), зона відпочинку.
• Цокольний поверх (розміщуються всі комунікації будинку, тех....

67 500 $
1 099 $/м²
Абрикосова
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
61.4 / 12.3 / 19 м²
1 этаж
3 сот
2 комнаты
2025 год постройки
сегодня
АУНХАУСИ В ТАЦЕНКАХ | ЛІС • ОЗЕРО • ЗАКРИТА ТЕРИТОРІЯ
Готове рішення для інвестиції або життя
Комплекс із 12 таунхаусів у спокійній зеленій локації з високим попитом на оренду та мінімальним порогом входу.
Київська обл., с. Таценки, Обухівський р-н
вул. Абрикосова
Зручний заїзд з Києва
ФОРМАТИ купівлі:
• З меблями, “заїжджай і живи”
• З частковим ремонтом (підлога, стіни, тепла підлога)
• Без ремонту
Можливість довгострокової або подобової оренди
• Швидкий старт — є варіанти з ремонтом і меблями
• Низькі комунальні витрати
• Ліквідний формат: компактний, автономний, сучасний
ПЛАНУВАННЯ:
• Кухня-вітальня (open space)
• Окрема спальня
• Санвузол
• Власна тераса з мангальною зоною
КОМУНІ...

47 500 $
774 $/м²
Абрикосова
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
61.4 / 12.3 / 24 м²
1 этаж
3 сот
2 комнаты
2025 год постройки
сегодня
ТАУНХАУСИ В ТАЦЕНКАХ | ЛІС • ОЗЕРО • ЗАКРИТА ТЕРИТОРІЯ
ВАЖЛИВО:
ПІДХОДИТЬ ПІД ПРОГРАМУ “Є-ОСЕЛЯ”
Готове рішення для життя або інвестиції з високим потенціалом
Комплекс із 12 таунхаусів у тихій зеленій локації з постійним попитом на оренду.
Київська обл., с. Таценки, Обухівський р-н
вул. Абрикосова
Зручний заїзд з Києва
ФОРМАТИ КУПІВЛІ:
• З меблями — “заїжджай і живи”
• З частковим ремонтом (підлога, стіни, тепла підлога)
• Без ремонту — під власний дизайн
ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ:
• Підходить для довгострокової та подобової оренди
• Швидкий старт — є готові варіанти
• Низькі комунальні витрати
• Ліквідний формат: компактно, автономно, сучасно
ПЛАНУВАННЯ:
• Кухня-вітальня (open space)...

120 000 $
938 $/м²
лісова
128 / 82 / 15 м²
2 этажа
10 сот
6 комнат и более
сегодня
код оголошення SH-134-735.. Продажа дома Обуховский р-н, Таценки ( Конча - Заспа ), Этажность - 2. Общая площадь - 128 м2. 6 комнат, 5 спален. Площадь участка: 10 соток.
Есть летняя кухня, подвал, гараж.
В доме все коммуникации: свет, газовое отопление, вода: скважина и колодец.
На участке плодоносящий сад. 35 км от Киева.
Рядом озера, магазин, Новая почта
Хорошая транспортная развязка. Метро Выдубичи 30 мин. на маршрутке.
Рядом находится ул. Вишневая, ул.Абрикосовая, ул.Новые Безрадичи.
Также недалеко населенные пункты Плюты, Украинка, Нещеров.

400 000 $
1 887 $/м²
Вишнева
БЕЗ КОМИССИИ
212 / 150 / 20 м²
2 этажа
10 сот
6 комнат и более
3 дня назад
Будинок із власним пірсом та виходом у Дніпро, розташований на півострові (закрита територія на 18 будинків), з під'їздом через громадські контрольовані автоматичні ворота.
Стильний, унікальний проект у стилі BarnHouse.
- Загальна площа 212м2. Три окремі кімнати (включаючи «Master-bedroom» з санвузлом та великим гардеробом), кухня-студія з двома окремими коморами, камінний зал заввишки 6м з виходом на велику терасу (52 м2) з видом на воду, вітальня з двома гардеробами, бойлерна/пральня пірамідою-світловим ліхтарем та доступом до пірсу із укріпленим берегом.
- Критий майданчик на два автомобілі з секційними воротами та господарськими приміщеннями. Усі кімнати, кухня, вітальня та камінний зал...
145 000 $
242 $/м²
Лісова, 22
600 / 300 / 20 м²
4 этажа
12 сот
6 комнат и более
2019 год постройки
1 нед. назад
Продаж добротного двоповерхового будинку загальною площею 600 кв.м. Рівна ділянка 12 соток, на якій знаходяться будівлі, розташована в селі Таценкі, Обухівський район, садове товаритство «Дачна поляна». Капітальний будинок, із сухим підвалом по всій площі, та великою монсардою чекає на нових господарів. Також на території знаходяться: майстерня, та старий будиночок. Будинок з керамоблоку, монолытне перекриття, обкладений клінкерною цеглою, покрівля скатна черепична, встановлені металопластикові вікна. У будівництві використовувалася технологія (термодім). Підвал залитий з бетону, цільною конструкцією. Будинок з чистовим оздобленням, заведено 20 кВт та виконано розведення електрики на двух п...
145 000 $
242 $/м²
Лісова, 22
600 / 300 / 20 м²
4 этажа
12 сот
6 комнат и более
2019 год постройки
1 нед. назад

480 000 $
1 240 $/м²
Лісна
387 / 276 / 31 м²
3 этажа
12 сот
5 комнат
1 мес. назад
Чудова пропозиція для для тих хто шукає будинок в тихому місці і любить плавати чи просто любить воду.
Будинок з власним пірсом на річці Стугна в СТ Надія чи як цю місцевість ще називають Обухівська Венеція.
Об'єднані між собою декілька озер та каналів через річку мають вихід для яхт, лодок чи катерів прямо у Дніпро.
Будинок має 3 поверхи та площу 387 квм. Два житлові та третій для відпочинку
Будинок побудований за власним дизайн проектом в класичному стилі та підкорить Вас своєю красою та затишком.
Планування:
1поверх: Гардеробна, с/у, бойлерна.
Велика зала з "зимовим садом" та каміном, робоча зона.
Сауна та зона відпочинку, кухня з виходом у двір, де облаштована затишна бесідка в я...
145 000 $
242 $/м²
Лісова
600 / 370 / 12 м²
4 этажа
8 сот
6 комнат и более
2015 год постройки
1 мес. назад
Продаж добротного двоповерхового будинку загальною площею 600 кв.м. Рівна ділянка 12 соток, на якій знаходяться будівлі, розташована в селі Таценкі, Обухівський район, садове товаритство «Дачна поляна». Капітальний будинок, із сухим підвалом по всій площі, та великою монсардою чекає на нових господарів. Також на території знаходяться: майстерня, та старий будиночок. Будинок з керамоблоку, монолытне перекриття, обкладений клінкерною цеглою, покрівля скатна черепична, встановлені металопластикові вікна. У будівництві використовувалася технологія (термодім). Підвал залитий з бетону, цільною конструкцією. Будинок з чистовим оздобленням, заведено 20 кВт та виконано розведення електрики на двух по...

1 500 000 $
4 688 $/м²
Вишнева
320 / 278 / 30 м²
1 этаж
130 сот
4 комнаты
2 мес. назад
Продаж резиденції на воді | Таценки, Обухівський район, Київська область У престижній локації — Таценки (напрямок Козин–Конча-Заспа) — пропонується нова преміальна резиденція з власним виходом на р. Стугна та виходом у Дніпро. Можливі варіанти продажу: ---Основний будинок + будинок охорони + власна територія з видом на р. Стугна Ціна залежить від кількості соток. --- Основний будинок + будинок охорони + територія з видом на р. Стугна + власний півострів з тенісним кортом Ціна залежить від кількості соток. ---Гостьовий будинок+альтанка (барбекю)+ гараж на 2 авто+ понтон Ціна залежить від кількості соток Повний формат private estate: ----Основний будинок + будинок охорони + територія з видом н...
Все коттеджные городки