Топ объявлений Таценки

30 000 $
5 357 $/сот
Киівська
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
6 сот
вчера
Продається земельна ділянка із призначенням для садівництва в облаштованому С/т ʼЕнергобудівельникʼ, 350м до річки Стугна, по одній стороні межує із лісопосадкою. Ділянка правильної форми, є виділена е/е, газа немає.

350 000 $
972 $/м²
СТ Надія, 33
360 / 150 / 32 м²
3 этажа
10 сот
5 комнат
сегодня
Будинок біля річки Стугна з власним причалом у селі Таценки!
Простора резиденція з ландшафтним дизайном, сауною та зоною відпочинку!
Продається 3-поверховий будинок у селі Таценки, Обухівський район, за адресою: СТ «Надія», 33.
Локація поєднує тишу природи з доступністю до столиці — до Києва близько 25 хвилин на авто, або півтори години громадським транспортом. Автобуси курсують до станції метро «Видубичі».
Будинок зведено у 2016 році з використанням залізобетонних перекриттів, дах з металочерепиці, а всередині — оздоблення декоративною штукатуркою та фарбуванням.
Підлога — керамічна плитка, ламінат і паркет. Опалення забезпечує двоконтурний котел, підігрів води — бойлер і котел, вода —...

1 500 000 $
2 830 $/м²
Таценки
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
530 / 315 / 20 м²
1 этаж
132 сот
5 комнат
сегодня
БЕЗ КОМИССИИ! Домовладение, S – 530 м² на территории 1, 3 га расположено в лесу, в охраняемом коттеджном городке на берегу р. Стугна. Домовладение включает: одноэтажный Основной дом, S – 315 м², Гостевой дом , S – 150 м², Дом охраны, S – 35 м², барбекю, S – 30 м², гараж на два автомобиля. Состояние Основного дома – без внутренней отделки. Планировочное решение основного дома: гостиная, кухня, 4 спальни, 4 с/у, 4 гардеробные, подвал – 315 м². Планировочное решение Гостевого дома: открытое пространство гостиной и кухни-столовой с выходом на террасу, 2 спальни, 2 с/у. Укомплектован мебелью и оборудован бытовой техникой. В строительстве применены высококачественные материалы, стены из красного к...

20 000 $/мес
Лесі Украінки
1030 / 800 / 100 м²
2 этажа
50 сот
5 комнат
сегодня
30831_Оренда елітного будинку в Таценках, Обухівський напрямок
Вартість: 20 000 $/міс
Територія: 50 соток
Пропонується в оренду унікальний двоповерховий будинок категорії «Deluxe» загальною площею 1030 м², розташований на закритій охоронюваній території. Це резиденція, з високоякісними матеріалами та сучасними інженерними системами. Архітектура будинку нетипова для української заміської нерухомості — зі світлими відкритими просторами, панорамними вікнами, другим світлом, скляними стінами та спеціально виготовленими великоформатними світловими елементами. Будинок розташований у сосновому лісі, на материковому березі давньої річки Стугна.
При будівництві та оздобленні використані натуральні...

300 000 $
1 742 $/м²
Лісна
БЕЗ КОМИССИИ
172.2 / 83 / 64 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
2025 год постройки
1 нед. назад
Сучасний будинок у Таценках — простір, стиль і приватність серед природи 🌿
Пропонується до продажу стильний двоповерховий будинок у затишному місці Обухівського району — с. Таценки, вул. Лісна.
Будинок загальною площею 172 м² — це продуманий простір для комфортного життя, де кожна деталь створена для зручності та естетики. Новий якісний ремонт, меблі та техніка — можна заїжджати одразу.
Панорамні вікна наповнюють будинок природним світлом, а кухня-вітальня з виходом на терасу створює ідеальну атмосферу для життя та відпочинку.
Планування:
1 поверх:
• простора кухня-вітальня з виходом на терасу
• кабінет / гостьова кімната
• санвузол
• котельня
2 поверх:
• 4 окремі кімнати (є тераса та...

249 000 $
1 423 $/м²
Лісова Поляна
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
Відеотур
175 / 100 / 40 м²
2 этажа
8 сот
3 комнаты
1 мес. назад
Продаж унікального будинку з ремонтом та меблями в мальовничому місці у лісі!
Київська область, Обухівський район, СТ "Лісова Поляна".
Кадастровий номер:
322 311 0100:03:003:0146
Просторий стильний двоповерховий будинок загальною площею 174 м2.
Н= 3,2 м.
Будинок виконано із канадської сосни, будувався для себе з високоякісних матеріалів.
Сучасний ремонт (капітальна внутрішня реконструкція 2022 року), якісні меблі та фурнітура, побутова техніка - ведучих брендів.
Унікальне та зручне планування:
• 1-й поверх: кухня-вітальня (38,8 м2), спальня, санвузол, комора.
• 2-й поверх: 2 спальні (із вікнами в небо), зона відпочинку.
• Цокольний поверх (розміщуються всі комунікації будинку, тех....

600 000 $
10 000 $/сот
Лісова
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
60 сот
1 мес. назад
✅ ➡️ Без комісії! ЦIНУ ЗНИЖЕНО на -300 000 usd.
Продаж ділянки 60 соток в лісовій зоні Таценків під житлову забудову.
Площа: 60 сот (25 +12.5 + 12.5 + 9.92). Приватна власність.
Призначення:
02.01. Для будівництва та обслуговування житлового будинку.
01.03. Для ведення особистого селянського господарства.
На ділянці дорослі сосни. Комунікації вздовж дороги. Асфальтований під'їзд. 20-25 хв. до центру Києва по Старообухівській чи Новообухівській трасі.
Котеджі сусідів поруч, але сосновий ліс дає відчуття комфорту і відособленості.
Можливе розтермінування на 1 рік (право власності переходить після кінцевого розрахунку).

67 500 $
1 099 $/м²
Абрикосова
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
61.4 / 12.3 / 19 м²
1 этаж
3 сот
2 комнаты
2025 год постройки
сегодня
АУНХАУСИ В ТАЦЕНКАХ | ЛІС • ОЗЕРО • ЗАКРИТА ТЕРИТОРІЯ
Готове рішення для інвестиції або життя
Комплекс із 12 таунхаусів у спокійній зеленій локації з високим попитом на оренду та мінімальним порогом входу.
Київська обл., с. Таценки, Обухівський р-н
вул. Абрикосова
Зручний заїзд з Києва
ФОРМАТИ купівлі:
• З меблями, “заїжджай і живи”
• З частковим ремонтом (підлога, стіни, тепла підлога)
• Без ремонту
Можливість довгострокової або подобової оренди
• Швидкий старт — є варіанти з ремонтом і меблями
• Низькі комунальні витрати
• Ліквідний формат: компактний, автономний, сучасний
ПЛАНУВАННЯ:
• Кухня-вітальня (open space)
• Окрема спальня
• Санвузол
• Власна тераса з мангальною зоною
КОМУНІ...

47 500 $
774 $/м²
Абрикосова
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
61.4 / 12.3 / 24 м²
1 этаж
3 сот
2 комнаты
2025 год постройки
сегодня
ТАУНХАУСИ В ТАЦЕНКАХ | ЛІС • ОЗЕРО • ЗАКРИТА ТЕРИТОРІЯ
ВАЖЛИВО:
ПІДХОДИТЬ ПІД ПРОГРАМУ “Є-ОСЕЛЯ”
Готове рішення для життя або інвестиції з високим потенціалом
Комплекс із 12 таунхаусів у тихій зеленій локації з постійним попитом на оренду.
Київська обл., с. Таценки, Обухівський р-н
вул. Абрикосова
Зручний заїзд з Києва
ФОРМАТИ КУПІВЛІ:
• З меблями — “заїжджай і живи”
• З частковим ремонтом (підлога, стіни, тепла підлога)
• Без ремонту — під власний дизайн
ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ:
• Підходить для довгострокової та подобової оренди
• Швидкий старт — є готові варіанти
• Низькі комунальні витрати
• Ліквідний формат: компактно, автономно, сучасно
ПЛАНУВАННЯ:
• Кухня-вітальня (open space)...

120 000 $
938 $/м²
лісова
128 / 82 / 15 м²
2 этажа
10 сот
6 комнат и более
сегодня
код оголошення SH-134-735.. Продажа дома Обуховский р-н, Таценки ( Конча - Заспа ), Этажность - 2. Общая площадь - 128 м2. 6 комнат, 5 спален. Площадь участка: 10 соток.
Есть летняя кухня, подвал, гараж.
В доме все коммуникации: свет, газовое отопление, вода: скважина и колодец.
На участке плодоносящий сад. 35 км от Киева.
Рядом озера, магазин, Новая почта
Хорошая транспортная развязка. Метро Выдубичи 30 мин. на маршрутке.
Рядом находится ул. Вишневая, ул.Абрикосовая, ул.Новые Безрадичи.
Также недалеко населенные пункты Плюты, Украинка, Нещеров.
49 000 $
4 455 $/сот
Абрікосова, 43
под застройку
11 сот
сегодня
Пропонуємо на продаж будинок в мальовничій місцевості, в самому серці села.
Продається будинок у селі Таценки, по Обухівській трасі. В ЦЕНТРІ СЕЛА..вул. Абрикосова
Будинок площею 250 м.кв.
Ділянка 11 соток.
Газ , Під'їзд-асфальтоване покриття.
Будинок теплий і затишний, з відмінною, зеленою територією!
Будинок на 2 житлових поверхи з підвалом на всю площу із з/б перекриттям.
Продається комфортний будинок у мальовничому селі Таценки, Обухівського району. Будинок розташований у тихому та затишному місці, ідеально підходить для постійного проживання або дачі.
Основні характеристики:
• Площа: 250м2
• Кількість кімнат: 4
• Земельна ділянка: 11 соток
• Комунікації: електроенергія, вода (центра...

193 500 $
4 484 $/сот
лісна
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
43 сот
сегодня
Продажа участка 43 сот в с. Таценки. Обуховский район. Киевская обл. Участок ровный под застройку. Место прекрасное для жизни, очень живописное и тихое , вся инфраструктура в 5 минутах. Элитные соседи. Асфальтный подъезд до участка. Электричество на 31кВ.

6 000 $
1 200 $/сот
Таценки
сельхозназначение
5 сот
сегодня
Продам ділянку Київська обл . обухівський р-н с.Таценки в гарному місці .Ділянка 5 соток. Є можливість придбити ділянку поряд з цією за такою ж ціною

194 175 $
4 500 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
43.15 сот
сегодня
Без комісії. Продажа участка 43 сот в с. Таценки. Обуховский район. Киевская обл. Участок ровный под застройку. Место прекрасное для жизни, очень живописное и тихое , вся инфраструктура в 5 минутах. Элитные соседи. Асфальтный подъезд до участка. Электричество на 31кВ.
SP-020-483

96 000 $
3 000 $/сот
лісна
под застройку
32 сот
вчера
Продаж земельної ділянки, у межах села Таценки, Обухівський район.
Зручна локація, доступність до міста Обухів 3 хвилини, до Києва 30 хвилин, станція метро Видубичі.
Ділянка 32 сотки, має зручне розташування у центрі села.
Дорога повністю асфальтована, та є можливість заїзду на ділянку з двох сторін.
Земля поділена на 20 соток під індивідуальне будівництво та 12 соток ОСГ.
Поруч газорозподільчий пункт та електромережі.
Ділянка не потребує додаткового земляного підсипу.
Великий плюс, є можливість прописки в подальшому.
# R R 1 1 1 1 6
Комісія агентства складає 5%

550 000 $
5 093 $/сот
под застройку
108 сот
вчера
Продаж ділянки
Продається унікальна земельна ділянка, що розташована на березі живописної річки, у селі Таценки, Київської області.
Ця ділянка має загальну площу — 108 соток, з яких 30 соток призначені під індивідуальну забудову, а 78 соток — під сільськогосподарське використання.
Надзвичайно цікаве розташування — материнська земля, що межує з сосновим лісом, та безпосередній доступ до великої води річки Стугна, створює неповторну атмосферу. Це місце — поєднання затишку і природи, що ідеально для життя чи відпочинку.
Всього за 20 хвилин їзди транспортом можна дістатися до Києва, а саме до станції метро "Видубичі", що робить цю ділянку ще більш привабливою для життя або інвестування.
Дод...

100 000 $
8 333 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
12 сот
2 дня назад
ЛУЧШЕЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ! Элитный участок 12 соток с прямым выходом на р. Стугна в с. Таценки, Конча-Заспа. Целевое назначение: строительство и обслуживание жилого дома. Ровный участок, экологически чистое место. Коммуникации: есть возмжность подключения электричества, газа, воды. Участок готов для строительства дома. Перспективный участок, можно рассматривать как инвестицию для капитализации. Также идеально подходит для любителей водного спорта и отдыха. Построенные соседи. Рядом лес. Удобный асфальтированный подъезд с Обуховского шоссе. Лучшее место для жизни и отдыха, 25 минут до центра Киева.
Цена 100000 у.е.
Звоните - Компания MIRAX REALTY поможет подобрать наилучший вариант для Вас! Мы пред...

400 000 $
1 887 $/м²
Вишнева
БЕЗ КОМИССИИ
212 / 150 / 20 м²
2 этажа
10 сот
6 комнат и более
3 дня назад
Будинок із власним пірсом та виходом у Дніпро, розташований на півострові (закрита територія на 18 будинків), з під'їздом через громадські контрольовані автоматичні ворота.
Стильний, унікальний проект у стилі BarnHouse.
- Загальна площа 212м2. Три окремі кімнати (включаючи «Master-bedroom» з санвузлом та великим гардеробом), кухня-студія з двома окремими коморами, камінний зал заввишки 6м з виходом на велику терасу (52 м2) з видом на воду, вітальня з двома гардеробами, бойлерна/пральня пірамідою-світловим ліхтарем та доступом до пірсу із укріпленим берегом.
- Критий майданчик на два автомобілі з секційними воротами та господарськими приміщеннями. Усі кімнати, кухня, вітальня та камінний зал...

1 200 000 $
1 200 $/сот
Вишнева
коммерческого назначения
1000 сот
1 нед. назад
ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ФАСАД: Бізнес-локація в серці «Обухівського напрямку»
Продаж ділянки з унікальним комерційним призначенням (03.07)
Локація: Обухівський р-н, с. Нещерів (район Таценки), СТ «Українська земля».
Кадастрові номери додаються .
ЧОМУ ЦЕЙ ОБ'ЄКТ?
Цільове призначення «Top-Tier»:
На відміну від сусідніх ділянок «для садівництва», тут вже встановлено призначення 03.07 — для будівництва будівель ринкової інфраструктури. Ви заощаджуєте від 1 року часу та десятки тисяч доларів на зміні цільового призначення. Будуйте офіси, ТЦ або сервісний центр легально вже завтра!
Стратегічний фасад:
Ділянка розташована прямо на фасаді в районі Таценки. Це постійний потік платоспроможного трафіку, що прямує...
145 000 $
242 $/м²
Лісова, 22
600 / 300 / 20 м²
4 этажа
12 сот
6 комнат и более
2019 год постройки
1 нед. назад
Продаж добротного двоповерхового будинку загальною площею 600 кв.м. Рівна ділянка 12 соток, на якій знаходяться будівлі, розташована в селі Таценкі, Обухівський район, садове товаритство «Дачна поляна». Капітальний будинок, із сухим підвалом по всій площі, та великою монсардою чекає на нових господарів. Також на території знаходяться: майстерня, та старий будиночок. Будинок з керамоблоку, монолытне перекриття, обкладений клінкерною цеглою, покрівля скатна черепична, встановлені металопластикові вікна. У будівництві використовувалася технологія (термодім). Підвал залитий з бетону, цільною конструкцією. Будинок з чистовим оздобленням, заведено 20 кВт та виконано розведення електрики на двух п...
Все районы