Топ объявлений Винники
99 000 $
2 200 $/м²
Лесная ул., 5-В
1 комната
45 / 14.5 / 19 м²
этаж 1 из 6
2023 год постройки
сегодня
Продаж 1-кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом у ЖК Auroom Forest (бізнес-клас, поруч з лісом, Винники)
Пропонується до продажу стильна однокімнатна квартира у сучасному житловому комплексі Auroom Forest — будинок бізнес-класу, розташований у затишному передмісті Львова, м. Винники, поруч із лісом та зеленою зоною.
Поверх: 1 з 6
Загальна площа: 45 м² Житлова: 15 м²
Кухня-вітальня: 18 м²
Квартира з якісним дизайнерським ремонтом, виконаним із дорогих матеріалів — усе нове, ніхто ще не проживав.
Індивідуальне газове опалення
Водяний підігрів підлоги по всій площі квартири
Окрема гардеробна кімната
Суміжний санвузол
Простора та стильна вхідна група
Різні сценарії освітлення (тепле та холо...

115 000 $
1 657 $/м²
Винная Гора ул., 5-А
2 комнаты
69.4 / 60 / 9.4 м²
этаж 5 из 10
сегодня
Продається простора 2-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом у м. Винники!
Шукаєте комфортне та стильне житло в затишному містечку? Ця квартира – ваш ідеальний вибір!
Основні переваги:
Простора та світла: Загальна площа 69.4 м², з яких 60 м² – житлова, а 9.4 м² – кухня-студія.
Функціональне планування: Роздільне планування кімнат забезпечує комфортне проживання.
Дизайнерський ремонт: Квартира виконана з використанням якісних матеріалів та сучасних дизайнерських рішень.
Індивідуальне опалення: Газовий котел забезпечує тепло та затишок у будь-яку пору року.
Сучасна кухня-студія: Ідеальне місце для сімейних обідів та зустрічей з друзями.
Інтернет: Оптоволоконний інтернет для швидког...
12 500 грн/мес
Кольцевая ул., 2
2 комнаты
48 / 32 / 7 м²
этаж 4 из 5
сегодня
🏡 Оренда 2-кімнатної квартири у Винниках
📍 вул. Кільцева
Світла та охайна квартира у затишному районі Винників, чудово підійде для комфортного проживання.
🔹 Площа — 48 м²
🔹 4 поверх з 5
🔹 Дві окремі кімнати
🔹 Централізоване опалення від котельні на три будинки, подача тепла регулюється
🔹 Зручне планування
🔹 Спокійний район
Квартира буде вільна з 28 травня, огляди можливі вже зараз.
Поруч магазини, транспорт та вся необхідна інфраструктура.
🚫 Без співпраці
💰 12 000 грн + КП
При заселенні потрібно сплатити орендну плату + заставну суму + рієлторські послуги у розмірі однієї місячної вартості.
📝 [телефон скрыт]7 7

49 000 $
942 $/м²
Кольцевая ул., (Будинок 1)
1 комната
52 / 25 / 15 м²
этаж 9 из 9
2025 год постройки
сегодня
ЖК сусіди 1
винники
вул Кільцева
52 м2
Переуступка

105 000 $
1 721 $/м²
Владимира Ивасюка ул., 50а
ПРЕМИУМ
Госпиталь им. Ю.Липы
3 комнаты
61 / 34 / 12 м²
этаж 3 из 5
2011 год постройки
сегодня
Продаж 2 км квартири у Винниках по вул Івасюка 50А
Простора,світла квартира на 3 поверсі з 5
Цегляні стіни
Загальна площа 61 квм
Кухня простора 2м,обладнана всім необхідним
Є 2 балкони на 1 Є кладова
У квартирі виконаний якісний та сучасний ремонт
Індивідуальне газове опалення та двухконтурний котел
Є інтернет
Також в подарунок Є підвал 6 кв м
82 000 $
1 237 $/м²
Лесная ул., (Будинок 3)
2 комнаты
66.31 / 30.54 / 14.99 м²
этаж 1 из 8
2023 год постройки
сегодня
Продам 2 кім. квартиру в новобудові Аурум Фрест Винники в. Лісна, переуступка, здача будинку літо 2026 року, індивідуальне опалення, квартира простора з роздільним санвузлом та двома гардеробними, панорамні вікна, дана квартира з патіо (не входить в площу), дуже світла та простора квартира з гарним плануванням

125 000 $
1 250 $/м²
Василия Сухомлинского ул., 8
ПРЕМИУМ
Памятник Независимости
3 комнаты
100 / 88 / 11 м²
этаж 5 из 6
сегодня
Продаж 3-кімнатної квартири з ремонтом у новобудові, м. Винники-Львів
Пропонується на продаж простора 3-кімнатна дворівнева квартира з ремонтом та меблями у новобудові в місті Винники, вул. Сухомлинського, біля Львова.
Будинок заселений та обжитий.
Загальна площа квартири — 100 м², а також є третій рівень площею 30 м² без ремонту, який можна облаштувати під додаткові кімнати.
Планування:
1 рівень:
• кімната
• кухня
• санвузол з душем
• балкон
На балконі встановлені сонячні панелі, які можна використовувати для власних потреб.
2 рівень:
• дві кімнати
• санвузол з ванною
3 рівень:
• площа 30 м²
• можливість облаштувати ще дві кімнати або зону відпочинку.
- індивідуальне газове о...

50 000 $
909 $/м²
Кольцевая ул., (Будинок 1)
1 комната
55 / 22 / 15 м²
этаж 10 из 11
2025 год постройки
сегодня
Продаж 1-кімнатної квартири, Винники, ЖК “Сусіди”
Загальна площа квартири — 55 кв.м
Житлова — 22 кв.м
Кухня-студія — 17 кв.м
Переваги квартири:
В будинку вже проживають люди, можна відразу робити ремонт.
Поверх не останній, є ще технічний.
Встановлений газовий двоконтурний котел
Панорамні вікна
Просторе планування
2 балкони (з кухні та зі спальні)
Локація:
Будинок розташований у тихому, затишному районі з розвиненою інфраструктурою.
Поруч: зупинка громадського транспорту, магазини, супермаркет, аптеки, школа, дитячий садок.
Додатково:
Продаж по переуступці.
Є відео огляд квартири.

55 000 $
1 325 $/м²
Галицкая ул., (Будинок)
ПРЕМИУМ
ЖК PERFECT LIFE
2 комнаты
41.5 / 13.26 / 20.3 м²
этаж 7 из 8
2025 год постройки
сегодня
Код об'єкта: 479374. АН "Атланта".
ЖК Perfect Life, вул. Галицька | 1-кім, представницький поверх
Квартира на представницькому поверсі з посиленою безпекою та приватністю. Планування 1-кім: кухня-студія, де стає і відпочинкова зона, і нормальна робоча зона кухні; спальня є дуже функціональною. Є ніша під місце для схову при вході і просторий санвузол.
Представницький поверх - це про комфорт у дрібницях: окремий доступ, поверх закритий від сторонніх, ліфт ізольований від коридору (краща шумоізоляція), покращений дизайн, килимове покриття, якісніші двері і висота стелі 3 м - відчутно по світлу й об’єму.
Локація - одна з найзручніших у Винниках, максимально близько до в’їзду у Львів. Компле...
93 000 $
1 860 $/м²
Лесная ул., 5-Д
ПРЕМИУМ
ЖК AUROOM FOREST
1 комната
50 / 20 / 18.5 м²
этаж 7 из 7
2024 год постройки
сегодня
Продається світла та простора 1 кім. квартира в сучасному житловому комплексі AURUM Forest, поруч з Винниківським лісом. Тиха та екологічна локація, ідеальна для комфортного проживання. Квартира знаходиться на 7 поверсі, має площу майже 50 м.кв.,чудова панорамна оглядовість з кожного вікна. Багато світла, гарні краєвиди. Функціональне і зручне планування, простора кухня вітальня майже 18 м.кв, суміжний санвузол з ванною, і велика спальня з балконом. В помешканні реалізовано дорогий та якісний ремонт, підігрів підлоги всюди де плитка, якісна сантахніка, встановлені фільтри для води, добротна кухня, індивідуальне газове опалення. Ремонт повністю зроблений, лишилось обрати меблі в спальню, та о...

47 000 $
940 $/м²
Кольцевая ул., (Будинок 1)
ПРЕМИУМ
ЖК Соседи
1 комната
50 / 17 / 18 м²
этаж 9 из 10
сегодня
Продаж
ЖК Сусіди. Винники
Вул. Кільцева
1кім
49,8м2
10/11 поверх
Цегляне будівництво, індивідуальне опалення.
Переуступка
99 000 $
1 980 $/м²
Лесная ул., 5-В
ПРЕМИУМ
ЖК AUROOM FOREST
1 комната
50 / 18 / 18 м²
этаж 2 из 6
2023 год постройки
сегодня
Продаж однокімнтної квартири в ЖК Auroom Forest м. Винники вул. Лісна 5В
2 поверх з 6
Індивідуальне газове опалення, є підігрів підлоги і зоні кухні.
Загальна площа - 49 м.кв
Житлова - 18 м.кв
Кухня - вітальня - 18 м.кв
Квартира має гарне планування, двостороння
Зроблено ремонт, потрібно ще доробити деякі деталі.

58 500 $
1 247 $/м²
Лесная ул., (Будинок)
ПРЕМИУМ
ЖК PERFECT LIFE
1 комната
46.9 / 13 / 24 м²
этаж 3 из 8
сегодня
Продається 1к квартира в ЖК бізнес-класу Perfect Life у м.Винники.
Світла квартира з видом на ліс — простір,куди завжди захочеться повертатися.
Площа квартири - 46,9 м² ,розташована на 3 поверсі з 8, західна сторона.
1 секція — вже здана, можна оформляти право власності.
Планування:
• кухня-вітальня — 24 м²
• ізольована спальня — 13 м²
• санвузол — 4,5 м²
• 5 м² при вході — достатньо місця на велику шафу
У квартирі: залиті стяжки (крім санвузла), встановлений газовий котел та всі лічильники. Індивідуальне опалення, висота стелі 2,7 м.
• будинок цегляний
• утеплений фасад
• якісні вікна Rehau
• красиві дизайнерські холи
Про комплекс:
Від надійного забудовника LEV Development — закрита...

90 700 $
1 401 $/м²
Лесная ул., (Будинок)
ПРЕМИУМ
ЖК PERFECT LIFE
2 комнаты
64.75 / 25.7 / 23.6 м²
этаж 5 из 8
2025 год постройки
сегодня
Продається одна з найкращих квартир у ЖК Perfect Life (Винники)
Локація, яка реально “чіпляє”:
Винники , поруч із Emily Resort, при в’їзді у Винники (вул. Галицька, одразу за ОККО).
✔️ 1 секція — вже здана
✔️ Можна оформляти право власності і відразу починати ремонт
⸻
📐 Про квартиру:
• Площа: 64,75 м²
• Поверх: 5 з 8
• Двостороннє планування — світло і простір протягом усього дня
Планування:
• Кухня-вітальня — 23,6 м²
• Спальня — 13,5 м²
• Друга кімната — 12,2 м²
• Санвузол — 4,3 м²
• Коридор — 6 м²
🌿 Величезна тераса ~10 м² з видом на ліс
→ вихід з обох кімнат
→ ідеально під лаунж-зону, ранкову каву чи вечірній відпочинок
⸻
🌅 Орієнтація:
• Кухня — у затишний внутрішній двір...
89 000 $
1 290 $/м²
Лесная ул., (Будинок 3)
2 комнаты
69 / 34 / 20 м²
этаж 2 из 8
2024 год постройки
сегодня
Продаж 2-кімнатної квартири у Винниках
ЖК “Auroom Forest”
69 м² загальної площі | 2-й поверх
Цегляний будинок з утепленим фасадом.
Квартира у 0-му циклі: поштукатурені стіни, встановлені якісні вікна та двері.
Функціональне планування: дві ізольовані кімнати, простора кухня-вітальня, роздільний санвузол та великий балкон.
Квартира двостороння з панорамними вікнами, багато світла та приємний краєвид.
Підведені усі комунікації: газ, електрика, вода.
Сучасний комплекс з дизайнерськими під’їздами та закритою територією.
Два попередні будинки вже здані та заселені
Є можливість придбати паркомісце у підземному паркінгу.
Планова здача будинку — 3 квартал 2026 року.
Відеоогляд надішлю за запит...

72 000 $
1 161 $/м²
Лесная ул., 27-Г
1 комната
62 / 13 / 21 м²
этаж 8 из 8
2025 год постройки
сегодня
Продаж квартири у новобудові в м. Винники, ЖК Парус Комфорт.
Будинок зданий. Останній поверх, сонячна сторона, панорама на Винники.
Площа 62/13/21 кв.м. Кухня-студія та спальня, велика гардеробна, просторий санвузол. Планування дуже комфортне для життя.
Під’їзди охайні, ліфти на сонячних панелях, підземний паркінг — він же укриття. Паркомісце можна докупити.
Ліс поруч. До центру Львова — 10 хвилин. Вже будується ТРЦ біля будинку, район активно розбудовується.
Сусіди роблять ремонти — будинок живий.
Ціна: 72 000 $

520 000 $
1 529 $/м²
Игоря Билозира ул., 9
ПРЕМИУМ
Госпиталь им. Ю.Липы
340 / 150 / 20 м²
3 этажа
10 сот
4 комнаты
сегодня
ПРОДАЖ БУДИНКУ У ВИННИКАХ.
Житло проектувати для власного проживання.
Площа 340м2
Ділянка 10 сот
Централізована каналізація та вода.
Індивідуальне опалення. Двохфункційний котел.
Підігрів підлоги.
Дерев'яний паркан
Дубові двері
Меблі та побутова техніка якісних виробників.
Три санвузли.
Сауна.
Дві ванни та душу.
Два гаражі.
Повністю заселені вулиця в пішій доступності до інфраструктури.
Поруч ліс.
➡️Ціна 520 000$
Покази в будь який зручний для Вас час.
Є детальне відео. При потребі скину в приватні повідомлення.
212 000 $
1 301 $/м²
Андрея Сахарова ул.
ПРЕМИУМ
Храм Св. Николая
163 / 56 / 51 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
сегодня
Продається сучасний двоповерховий котедж у Винниках, загальною площею 163 м², на ділянці 3 сотки. Будинок збудований з якісних матеріалів, має монолітний фундамент і перекриття, дах покритий керамічною черепицею ROBEN Piemont, встановлені дахові вікна VELUX, водостічна система BUD-MASZ. Стіни — керамічна цегла з утепленням газоблоком.
Вікна та двері — дерев’яні, з подвійним енергозберігаючим склопакетом. Гаражні ворота — RITERNA (Литва). Фасад оброблений тонкошаровою штукатуркою й пофарбований силіконовою фарбою Caparol. Цоколь утеплений екструдованим пінополістиролом, облицьований натуральним каменем.
Комунікації: електрика 13 кВт (3 фази), газопостачання (заведено до котла та плити), цен...

1 000 €/мес
вул. Братів Йонів, 12
120 / 80 / 20 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
сегодня
Оренда 3-кімнатного будинку (котедж), м. Винники, вул. Братів Йонів
Просторий будинок площею 120 м²
Ділянка — 5 соток
2 поверхи
Планування: 3 окремі спальні та велика кухня-студія
Опис:
– Індивідуальне опалення (ІОГ)
– Вся необхідна побутова техніка та меблі
– Посудомийна машина
– Санвузли на обох поверхах
– Є всі лічильники
– Місце для автомобіля та зарядка для електромобіля
– Можна з дітьми та домашніми тваринами
Ціна: 1000 євро

185 000 $
1 379 $/м²
Галицкая ул., (Будинок)
многофункциональное помещение
134 м²
2025 год постройки
2 нед. назад
Фасадна комерція 134 м² | ЖК Perfect Life
Ціна: 201 000 $ (1 500 $/м²) | БЕЗ КОМІСІЇ
Основні характеристики:
Площа: 134.2 м²
Поверх 1-й (фасадне розташування).
Планування: Вільне (open space), що дозволяє адаптувати приміщення під будь-які технічні вимоги.
Локація: ЖК Perfect Life
Постійний трафік: Комерція розташована безпосередньо в житловому масиві. Мешканці комплексу — це ваша готова та лояльна аудиторія.
Варіанти використання:
Завдяки великій площі та фасадному входу, приміщення ідеально підійде під будь який вид діяльності
Це ліквідний актив у районі, що активно розвивається. Телефонуйте — надам детальну інформацію та організую показ!
Все районы