Коттеджные городки Зубры, которые начинаются на "A-Z"
Топ объявлений Зубры

142 500 $
950 $/м²
Леси Украинки ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
150 / 32 / 15 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж дуплексу в с. Зубра
Просторий та сучасний дуплекс у затишній локації поруч зі Львовом — ідеальний варіант для комфортного життя за містом.
Основні характеристики:
Локація: с. Зубра
-Площа: 150 м²
-Ділянка: 3.3 сотки
-Поверховість: 2 поверхи
-Кількість кімнат: 4
-3 балкони
-Ціна: 142 500 $ (БЕЗ КОМІСІЇ)
-Код об'єкта: 12745
Переваги:
-Будинок з цегли — надійність та тепло
-Панорамні вікна — багато світла та простору
-Проведені всі комунікації
-Тиха та затишна локація
- Близькість до міста — зручний доїзд
Додатково:
Здача — до кінця року
Можливе розтермінування
Ідеальний варіант для тих, хто хоче поєднати спокій заміського життя з близькістю до міста...

355 000 $
1 707 $/м²
И. Богуна ул., 152
208 / 155 / 20 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
вчера
Продається сучасний котедж з дизайнерським ремонтом у с. Зубра, одразу біля кільцевої дороги, поруч із Сихівським районом Львова.
Будинок розташований на земельній ділянці 5 соток у престижному та тихому районі. Загальна площа — 208 м². Котедж має продумане планування: підвал, два повноцінні поверхи та мансардне приміщення.
На першому поверсі розташовані гараж, передпокій, коридор, санвузол, окрема кухня та простора вітальня з виходом на велику накриту терасу. Тераса повністю облаштована меблями та стане ідеальним місцем для відпочинку.
Другий поверх включає три окремі спальні, два балкони, коридор та велику ванну кімнату. Мансардне приміщення можна використовувати як додаткову кімнату, к...

118 000 $
1 000 $/м²
Богуна Івана, 129
118 / 44 / 44 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
2024 год постройки
сегодня
Продаж цегляного котеджу (спарка) в селі Зубра, район Сихів, вулиця І.Богуна (до обʼїзної ). Право власності.
Загальна площа котеджу - 118 м2 + 40 м2 (мансарда) ,житлова площа - 44 м2, кухня - 44 м2.
1 поверх - кухня-їдальня ,санвузол
2 поверх - 3 ізольованих кімнати, санвузол
3 поверх - додатково 40 м2 - мансардний поверх з даховим факро - вікном, залізобетоні сходи.
Біля котеджу навіс для автомобіля. Можливість парковки біля котеджу.
Зовнішнє утеплення - пінопопласт. Покриття даху - металочерепиця .
Перекриття - залізобетон.
Водопосточання- централізоване.
Каналізація- центральна.
Опалення - індивідуальне ( газовий котел).
Світло - 7 кВт
Всі комунікаціі підключені.
Земельна ділянка - 3 сот...

478 000 $
2 516 $/м²
Ивана Гонты ул., 5
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Капитель (Гонты)
190 / 67 / 35 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
сегодня
Пропонуємо на продаж будинок у Зубрі, поблизу Сихова ( 10 км. до центру Львова).
Без оплати покупцем комісії нашої агенції !
Є додаткові фото ( та відео); надішлемо у приват.
Основні характеристики:
• «Капітель» — елітне котеджне містечко закритого типу у селі Зубра, яке межує з Сихівським районом Львова (найбільшим). Ідеальне місце для відпочинку або постійного проживання.
Без обʼєктів критичної інфраструктури поряд.
• Технічно: збудований з цегли, утеплений пінопластом, оздоблення — декоративна штукатурка та дерево; панорамні вікна, є відкрита тераса та балкон, для відпочинку на свіжому повітрі; індивідуальне опалення (котел+ підігрів підлоги), подача води — централізована, каналізація...

149 000 $
584 $/м²
Василия Стуса ул.
255 / 245 / 10 м²
3 этажа
2 сот
6 комнат и более
вчера
Котедж 255 м² біля Сихова – всі комунікації заведені
Просторий котедж у с. Зубра, всього за 250 метрів від вул. Скрипника, м. Львів.
- Загальна площа: 255 м²
- 3 поверхи, 8 кімнат
- Ділянка: 2 сотки
- Всі комунікації заведені та з лічильниками
- Світло 13 кВт
Будинок готовий для життя чи обміну на квартири у Львові (від 120 м² сумарно).
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні.

110 000 $
876 $/м²
Тараса Шевченко ул.
БЕЗ КОМИССИИ
125.5 / 49 / 33.5 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
вчера
Площа танхаусу — 125.5 кв.м, продумане планування, яке легко адаптувати під власні потреби. Земельна ділянка — 2 сотки.
Будинок збудований якісно: цегляні стіни, надійна конструкція, що забезпечує тепло та довговічність. Підключені всі центральні комунікації, заведено газ — вам не потрібно витрачати час і кошти на підключення.
Зручний асфальтований заїзд — комфорт у будь-яку пору року.
Стан будинку дозволяє одразу розпочати ремонт і реалізувати дизайн саме під себе, без переробок і демонтажу.
Ціна — 110 000 $
Телефонуйте — з радістю проконсультую та організую огляд.

189 000 $
735 $/м²
Василия Стуса ул., 7б
ПРЕМИУМ
257 / 87 / 29 м²
3 этажа
2 сот
4 комнаты
вчера
Продаж дуплексу в елітному житловому комплексі з 14 будинків, розташованому в тихому та затишному районі на Сихові, вулиці Стуса (бічна Скрипника) Зубра, Львів.
Комплекс має окремий закритий заїзд.
- Площа: 257 м, житлова 87 м.кв., кухня 29 м.кв.
- Поверховість: 3 поверхи
- Ділянка: 2 сотки
Планування:
- 1-й поверх: господарська кімната, 2 комори, гараж 25 м
- 2-й поверх: простора кухня-студіо, вітальня, кімната, вихід на терасу, санвузол
- 3-й поверх: три окремі кімнати, санвузли, прихожа+ мансардний поверх.
Будинок має всі підведені комунікації (електрика 16 кВт, газ, вода, центральна каналізація).
Зроблене утеплення фасаду пінопластом 100, дах утеплений мінватою 150 та покритий металочере...

550 000 $
2 880 $/м²
Ивана Франко ул.
191 / 90 / 14 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
3 нед. назад
Продаж сучасного будинку преміум-класу, с. Зубра (передмістя Львова), вул. Франка
💰 Ціна: 550 000 $
📐 Площа будинку – 191 м² + гараж 21 м² | Ділянка – 10 соток | 4 кімнати | 2 поверхи
📍 Закрита територія, чудове сполучення з містом
🌿 Ексклюзивна пропозиція для тих, хто цінує комфорт, якість і затишок
Будинок збудований з цегли, має сучасний євроремонт, якісні меблі та повну комплектацію техніки для комфортного проживання.
🏠 Планування та зонування:
🔹 1 поверх: простора кухня-вітальня, санвузол, технічне приміщення
🔹 2 поверх: 4 окремі кімнати, ванна кімната
🔹 Горище з потенціалом облаштування
🔹 Тераса з зоною відпочинку
🔥 Інженерні рішення та комфорт:
• Індивідуальне газове опалення...

320 000 $
2 759 $/м²
Ивана Гонты ул., 15в
ПРЕМИУМ
КГ Капитель (Гонты)
116 / 76 / 30 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
вчера
Продаж котеджу з дизайнерським ремонтом в Зубрі
Зубра, вул. Івана Гонти
Площа :116 м2
Поверхів:2
Земельна ділянка:4 сотки
Зонування: 1-й поверх - вхідна група, гостьовий санвузол, кухня, простора вітальня з виходом на терасу , багато денного освітлення, панорамні вікна
2-й поверх- спальня з балконом , дитяча кімната з балконом, спальня з гардеробною, санвузол
Дизайнерський ремонт, світлі тони що додають візуальної площі , якісні меблі та техніка , зроблений ландшафт по території котеджу , електрична маркіза на терасі .
Встановлена станція автономного живлення на 10 кВт
На вʼїзді в котеджне містечко встановлений шлагбаум
Зручна транспортна розвʼязка, поруч відпочинковий комплекс Рафа...

355 000 $
2 290 $/м²
Івана Богуна
155 / 70 / 20 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж котеджу з ремонтом та укриттям — Зубра
Пропонується ексклюзив від Cherry Estate — сучасний котедж у престижному районі с. Зубра (кінець Сихівського району, біля кільцевої дороги).
Площа: 155 м² + мансарда + підвал
Поверховість: 2 поверхи + мансарда + підвал
Земельна ділянка: 5 соток
Планування: 3 спальні кімнати, окрема кухня, вітальня, 2 санвузли, 2 балкони, тераса з накриттям та меблями
Гараж та підвал (може слугувати укриттям: опалення, світло, вентиляція, сухий і теплий)
Дизайнерський ремонт 2024 року, повністю укомплектований якісною технікою та меблями
Комунікації: газ, електрика 15 кВт (3 фази, заземлення, можливість зарядки електромобілів), центральне водопостачання
О...

355 000 $
1 707 $/м²
Івана Богуна
208 / 120 / 20 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
сегодня
Будинок з ремонтом та укриттям — с. Зубра
Продається котедж площею 208 м² з дизайнерським ремонтом 2024 року в елітному районі с. Зубра (кінець Сихівського району, поруч кільцева дорога).
Ділянка — 5 соток
Гараж + підвал + 2 поверхи + мансарда
Власне укриття (підвал з опаленням, світлом, вентиляцією)
3 спальні кімнати
Окрема кухня та простора вітальня
2 санвузли
2 балкони та тераса з накриттям і меблями
Газ та електрика (15 кВт, 3 фази)
Можливість зарядки двох електромобілів
Камін, автономне опалення (газ/електрика)
Центральне водопостачання
Повна комплектація якісною технікою та меблями
Будинок готовий до проживання, з сучасним ремонтом та усім необхідним для комфортного життя...

285 000 $
1 722 $/м²
І.Богуна
165.5 / 89.6 / 43.2 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
2 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Зубра, вулиця Івана Богуна, Львівська область.
Кількість кімнат - три.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін -цегла.
Земельна ділянка - 5.2 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 165.5 м2, житлова - 89.6 м2, кухня - 43.2
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення - передбачено під газовий котел.
Балкон - два.
Санвузли - два.
Перший поверх будинку включає: тамбур, коридор, комора, гардероб, кухня - студія та гараж.
Другий поверх: коридор, санвузол, три спальні, дві з яких з окремими гардеробними кімнатами.
Наявні комунікації: електрика 10 кВт / газ / центральне водопостач...

175 000 $
972 $/м²
Ивана Франко ул.
180 / 46.5 / 62.5 м²
2 этажа
4 сот
3 комнаты
4 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Зубра, вулиця Івана Франка
Кількість кімнат - три
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 4 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 180 м2, житлова - 46.5 м2, кухня - 62.5 м2.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення - індивідуальне газове.
Балкони - три
Санвузла - три суміжних.
Перший поверх будинку включає: тамбур, котельня, гараж, гардероб, санвузол, кухня-вітальня.
Другий поверх: коридор, три житлові кімнати, два санвузли, гардероб.
Наявні комунікації: електрика 15 кВт / газ / центральне водопостачання / каналізація септик.
Особливості д...

125 000 $
1 000 $/м²
Ивана Гонты ул.
єОселя
єВідновлення
125 / 65 / 28 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
6 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
ПРОДАЖ ПО ДЕРЖАВНИХ ПРОГРАМАХ Є - ОСЕЛЯ, Є - ВІДНОВЛЕННЯ
Адреса — село Зубра, Львівська область
Кількість кімнат — чотири
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — цегла.
Земельна ділянка — 2.7 соток, огороджена. Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Вже з правом власності
Загальна площа будинку — 125 м², житлова — 64.9 м², кухня — 28.1 м².
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення — передбачено під газовий котел.
Санвузли — два / суміжних.
Перший поверх будинку включає: хол, санвузол, житлова кімната, кухня-вітальня.
Другий поверх: коридор, санвузол, та три житлові кімнати.
Наявні комунікації: електрика / газ / центральне водо...

138 000 $
920 $/м²
Василия Стуса ул.
150 / 81 / 25 м²
3 этажа
2 сот
4 комнаты
2025 год постройки
6 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса – с. Зубра, вул. В. Стуса
Кількість кімнат – чотири
Поверховість – триповерховий будинок (мансарда як третій поверх)
Матеріал стін – цегла
Земельна ділянка – 2 сотки, огороджена. Призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку – 150 м², житлова – 81 м² , кухня – 25 м².
Будинок в 0-циклі тобто без ремонту, внутрішня штукатурка та чорнова стяжка виконані.
Опалення – газовий котел (не встановлений, але газ заведено), є гільзований канал під камін.
Балкони – один.
Санвузли – три, суміжних.
Перший поверх: передпокій, санвузол, кімната, кухня-вітальня з місцем під камін та виходом на зону барбекю.
Другий поверх: дві просторі світлі...

176 000 $
1 107 $/м²
Леси Украинки ул., 28а
159 / 66.7 / 36.4 м²
2 этажа
3 сот
5 комнат
2026 год постройки
2 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Зубра, Львів, Львівська область.
Кількість кімнат — пʼять.
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін —
Земельна ділянка — 3 соток, огороджена. Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Будинок на етапі будівництва, завершення будівництва 4 квартал 2026 року.
Загальна площа будинку — 159 м², житлова — 66.7 м², кухня — 36.4 м².
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення — газовий котел.
Балкони — три.
Санвузли — три / суміжних.
Перший поверх будинку включає: передпокій, простору кухню - вітальню, житлову кімнату/кабінет, санвузол, технічну кімнату, хол зі сходами та велику відкриту терасу.
Другий поверх: дві житлові кімна...

320 000 $
1 260 $/м²
И. Богуна ул.
254 / 99 / 50 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
2 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Кількість кімнат - три.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін -цегла.
Земельна ділянка - 6.5 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 254.7 м2, житлова - 99.6 м2, кухня - 50 м2.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення - передбачено під газовий котел.
Балкон - два.
Санвузли - два.
Перший поверх будинку включає: тамбур, коридор, паливна, комора, гардероб, кухня - студія та гараж на два авто .
Наявні комунікації: електрика 15 кВт / газ...
535 000 $
3 963 $/м²
Дорошенка
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Terra Solis
135 / 51 / 50 м²
1 этаж
5 сот
4 комнаты
сегодня
Продається одноповерховий будинок в котеджному містечку в Зубрі
Площа 135м2, 5 сотих, накриття на 2 авто, тех.приміщення, велика приватна тераса
Планування: велика кухня + вітальня 50м2, 4 ізольовані кімнати, два санвузли, тех.кімната.
Ремонт преміум сегменту, все готово до проживання, продаж зі всім.
- Тепловий насос, сонячні панелі, рекуператори, всюди кондиціонери, підігрів підлоги, дистанційне керування, система очистки води.
- Будинок укомплектований брендовою якісною технікою ASKO, BOSCH та інші.
- Кухня вбудована з новітніми технологіями, стільниця з натурального каменю, витяжка прихованого монтажу, найкраща фурнітура.
- Стелі 4метри, шикарні панорамні вікна, усі меблі п...

355 000 $
2 290 $/м²
Лесная ул.
155 / 70 / 20 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж котеджу з ремонтом в с.Зубра
Площа котеджу - 208 м.кв.
Ділянка - 5 сотих.
Продумане планування : 4 кімнати, велика кухня-студія, вітальня, гараж, підвал, санвузли (2 шт) та гарні балкони.
Також у будинку є мансарда.
Підвал опалюється з входом з будинку площею 9,97 м.кв, може слугувати Вашим укриттям в даний час.
Комунікації:опалення (газовий котел та котел на елекрику), електрика 15квт (3 фази, заземлення), центральне водопостачання.
Є можливість зарядки на 2 електромобілі.
Великою окрасою будинку є тераса з накриттям та меблями.
В будинку зроблений дизайнерський, сучасний ремонт.
Район заселений, новозбудований у тихому, мальовничому передмісті Львова.
Район розташований уздовж важли...

120 000 $
857 $/м²
Школьная ул.
140 / 60 / 35 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
сегодня
Котедж у с.Зубра, локація - центр ,де поряд поліклініка,школа та садочок
✅Котедж площею - 140 кв.м;
Ділянка площею -5 сотих.
✅Котедж побудований з якісних матеріалів.
Проведене опалення на першому поверсі,також стоїть котел газовий,є ванна, бойлер та санвузол встановлений .
✅Утеплений мансардний поверх,та є велике горище.
Також стоїть камін та димохід.
Є свердловина та заведено воду до хати.
Контур заземлення є,автономна каналізація поставлена.
Стоїть стабілізатор напруги на весь будинок.
Все коттеджные городки