Котеджні містечка Зубри, які починаються на "A-Z"
Топ оголошень Зубри

142 500 $
950 $/м²
Лесі Українки вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
150 / 32 / 15 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж дуплексу в с. Зубра
Просторий та сучасний дуплекс у затишній локації поруч зі Львовом — ідеальний варіант для комфортного життя за містом.
Основні характеристики:
Локація: с. Зубра
-Площа: 150 м²
-Ділянка: 3.3 сотки
-Поверховість: 2 поверхи
-Кількість кімнат: 4
-3 балкони
-Ціна: 142 500 $ (БЕЗ КОМІСІЇ)
-Код об'єкта: 12745
Переваги:
-Будинок з цегли — надійність та тепло
-Панорамні вікна — багато світла та простору
-Проведені всі комунікації
-Тиха та затишна локація
- Близькість до міста — зручний доїзд
Додатково:
Здача — до кінця року
Можливе розтермінування
Ідеальний варіант для тих, хто хоче поєднати спокій заміського життя з близькістю до міста...

355 000 $
1 707 $/м²
І. Богуна вул., 152
208 / 155 / 20 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
Продається сучасний котедж з дизайнерським ремонтом у с. Зубра, одразу біля кільцевої дороги, поруч із Сихівським районом Львова.
Будинок розташований на земельній ділянці 5 соток у престижному та тихому районі. Загальна площа — 208 м². Котедж має продумане планування: підвал, два повноцінні поверхи та мансардне приміщення.
На першому поверсі розташовані гараж, передпокій, коридор, санвузол, окрема кухня та простора вітальня з виходом на велику накриту терасу. Тераса повністю облаштована меблями та стане ідеальним місцем для відпочинку.
Другий поверх включає три окремі спальні, два балкони, коридор та велику ванну кімнату. Мансардне приміщення можна використовувати як додаткову кімнату, к...

478 000 $
2 516 $/м²
Івана Ґонти вул., 5
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Капітель (Гонти)
190 / 67 / 35 м²
2 поверхи
4 сот
4 кімнати
сьогодні
Пропонуємо на продаж будинок у Зубрі, поблизу Сихова ( 10 км. до центру Львова).
Без оплати покупцем комісії нашої агенції !
Є додаткові фото ( та відео); надішлемо у приват.
Основні характеристики:
• «Капітель» — елітне котеджне містечко закритого типу у селі Зубра, яке межує з Сихівським районом Львова (найбільшим). Ідеальне місце для відпочинку або постійного проживання.
Без обʼєктів критичної інфраструктури поряд.
• Технічно: збудований з цегли, утеплений пінопластом, оздоблення — декоративна штукатурка та дерево; панорамні вікна, є відкрита тераса та балкон, для відпочинку на свіжому повітрі; індивідуальне опалення (котел+ підігрів підлоги), подача води — централізована, каналізація...

110 000 $
876 $/м²
Тараса Шевченка вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
126 / 49 / 34 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
вчора
Площа танхаусу — 125.5 кв.м, продумане планування, яке легко адаптувати під власні потреби. Земельна ділянка — 2 сотки.
Будинок збудований якісно: цегляні стіни, надійна конструкція, що забезпечує тепло та довговічність. Підключені всі центральні комунікації, заведено газ — вам не потрібно витрачати час і кошти на підключення.
Зручний асфальтований заїзд — комфорт у будь-яку пору року.
Стан будинку дозволяє одразу розпочати ремонт і реалізувати дизайн саме під себе, без переробок і демонтажу.
Ціна — 110 000 $
Телефонуйте — з радістю проконсультую та організую огляд.

110 000 $
821 $/м²
Тараса Шевченка вул.
134 / 49 / 34 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
вчора
Продаж будинку (таунхаус) с.Зубра в тихій та спокійній локації
Площа будинку 135 м2
Ділянка 2 сот.
Комунікації: газ, світло, вода, очисні споруди
Висота стель 3 м
Кожен котедж має своє накриття під авто
Доїзд асфальтовий
Планування:
1 поверх: кухня-вітальня, санвузол, гардероб, хол
2 поверх: 3 ізольованих кімнати, санвузол.
Є вихід на балкон та тераса
Поруч є магазин АТБ, пошта, зупинка громадського транспорту, школа та садочок
Вартість 110 000$
За детальною інформацією звертайтесь за номером [телефон приховано]

140 000 $
1 207 $/м²
Богдана Хмельницького вул.
116 / 40.4 / 39.53 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
вчора
Продаж спареного будинку в Зубрі ( до кільцевої !)
По вул. Б. Хмельницького
Площа 116 м2
Ділянка 1.5 сот.
Планування:
1 поверх: кухня-вітальня з виходом на заднє подвір'я, санвузол, хол, комора
2 поверх: 3 ізольованих кімнати, санвузол
Є накриття під авто
Підведено усі комунікації, є газ
Індивідуальне опалення
Доїзд асфальтовий
Поруч є магазин, аптека, школа, садочок, пошта
До Львова лише 500 метрів, поруч вул. М.Гориня та Вернадського
За детальнішою інформацією звертайсь за номером

149 000 $
584 $/м²
Василя Стуса вул.
255 / 245 / 10 м²
3 поверхи
2 сот
6 кімнат і більше
4 дні тому
Котедж 255 м² біля Сихова – всі комунікації заведені
Просторий котедж у с. Зубра, всього за 250 метрів від вул. Скрипника, м. Львів.
- Загальна площа: 255 м²
- 3 поверхи, 8 кімнат
- Ділянка: 2 сотки
- Всі комунікації заведені та з лічильниками
- Світло 13 кВт
Будинок готовий для життя чи обміну на квартири у Львові (від 120 м² сумарно).
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні.

189 000 $
735 $/м²
Василя Стуса вул., 7б
ПРЕМІУМ
257 / 87 / 29 м²
3 поверхи
2 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж дуплексу в елітному житловому комплексі з 14 будинків, розташованому в тихому та затишному районі на Сихові, вулиці Стуса (бічна Скрипника) Зубра, Львів.
Комплекс має окремий закритий заїзд.
- Площа: 257 м, житлова 87 м.кв., кухня 29 м.кв.
- Поверховість: 3 поверхи
- Ділянка: 2 сотки
Планування:
- 1-й поверх: господарська кімната, 2 комори, гараж 25 м
- 2-й поверх: простора кухня-студіо, вітальня, кімната, вихід на терасу, санвузол
- 3-й поверх: три окремі кімнати, санвузли, прихожа+ мансардний поверх.
Будинок має всі підведені комунікації (електрика 16 кВт, газ, вода, центральна каналізація).
Зроблене утеплення фасаду пінопластом 100, дах утеплений мінватою 150 та покритий металочере...

550 000 $
2 880 $/м²
Івана Франка вул.
191 / 90 / 14 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
2 тиж. тому
Продаж сучасного будинку преміум-класу, с. Зубра (передмістя Львова), вул. Франка
💰 Ціна: 550 000 $
📐 Площа будинку – 191 м² + гараж 21 м² | Ділянка – 10 соток | 4 кімнати | 2 поверхи
📍 Закрита територія, чудове сполучення з містом
🌿 Ексклюзивна пропозиція для тих, хто цінує комфорт, якість і затишок
Будинок збудований з цегли, має сучасний євроремонт, якісні меблі та повну комплектацію техніки для комфортного проживання.
🏠 Планування та зонування:
🔹 1 поверх: простора кухня-вітальня, санвузол, технічне приміщення
🔹 2 поверх: 4 окремі кімнати, ванна кімната
🔹 Горище з потенціалом облаштування
🔹 Тераса з зоною відпочинку
🔥 Інженерні рішення та комфорт:
• Індивідуальне газове опалення...

355 000 $
2 290 $/м²
Івана Богуна
155 / 70 / 20 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж котеджу з ремонтом та укриттям — Зубра
Пропонується ексклюзив від Cherry Estate — сучасний котедж у престижному районі с. Зубра (кінець Сихівського району, біля кільцевої дороги).
Площа: 155 м² + мансарда + підвал
Поверховість: 2 поверхи + мансарда + підвал
Земельна ділянка: 5 соток
Планування: 3 спальні кімнати, окрема кухня, вітальня, 2 санвузли, 2 балкони, тераса з накриттям та меблями
Гараж та підвал (може слугувати укриттям: опалення, світло, вентиляція, сухий і теплий)
Дизайнерський ремонт 2024 року, повністю укомплектований якісною технікою та меблями
Комунікації: газ, електрика 15 кВт (3 фази, заземлення, можливість зарядки електромобілів), центральне водопостачання
О...

355 000 $
1 707 $/м²
Івана Богуна
208 / 120 / 20 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
Будинок з ремонтом та укриттям — с. Зубра
Продається котедж площею 208 м² з дизайнерським ремонтом 2024 року в елітному районі с. Зубра (кінець Сихівського району, поруч кільцева дорога).
Ділянка — 5 соток
Гараж + підвал + 2 поверхи + мансарда
Власне укриття (підвал з опаленням, світлом, вентиляцією)
3 спальні кімнати
Окрема кухня та простора вітальня
2 санвузли
2 балкони та тераса з накриттям і меблями
Газ та електрика (15 кВт, 3 фази)
Можливість зарядки двох електромобілів
Камін, автономне опалення (газ/електрика)
Центральне водопостачання
Повна комплектація якісною технікою та меблями
Будинок готовий до проживання, з сучасним ремонтом та усім необхідним для комфортного життя...

125 000 $
1 000 $/м²
Івана Ґонти вул.
єОселя
єВідновлення
125 / 65 / 28 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
2 дні тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
ПРОДАЖ ПО ДЕРЖАВНИХ ПРОГРАМАХ Є - ОСЕЛЯ, Є - ВІДНОВЛЕННЯ
Адреса — село Зубра, Львівська область
Кількість кімнат — чотири
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — цегла.
Земельна ділянка — 2.7 соток, огороджена. Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Вже з правом власності
Загальна площа будинку — 125 м², житлова — 64.9 м², кухня — 28.1 м².
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення — передбачено під газовий котел.
Санвузли — два / суміжних.
Перший поверх будинку включає: хол, санвузол, житлова кімната, кухня-вітальня.
Другий поверх: коридор, санвузол, та три житлові кімнати.
Наявні комунікації: електрика / газ / центральне водо...

138 000 $
920 $/м²
Василя Стуса вул.
150 / 81 / 25 м²
3 поверхи
2 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
2 дні тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса – с. Зубра, вул. В. Стуса
Кількість кімнат – чотири
Поверховість – триповерховий будинок (мансарда як третій поверх)
Матеріал стін – цегла
Земельна ділянка – 2 сотки, огороджена. Призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку – 150 м², житлова – 81 м² , кухня – 25 м².
Будинок в 0-циклі тобто без ремонту, внутрішня штукатурка та чорнова стяжка виконані.
Опалення – газовий котел (не встановлений, але газ заведено), є гільзований канал під камін.
Балкони – один.
Санвузли – три, суміжних.
Перший поверх: передпокій, санвузол, кімната, кухня-вітальня з місцем під камін та виходом на зону барбекю.
Другий поверх: дві просторі світлі...

285 000 $
1 722 $/м²
І.Богуна
165.5 / 89.6 / 43.2 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
5 днів тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Зубра, вулиця Івана Богуна, Львівська область.
Кількість кімнат - три.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін -цегла.
Земельна ділянка - 5.2 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 165.5 м2, житлова - 89.6 м2, кухня - 43.2
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення - передбачено під газовий котел.
Балкон - два.
Санвузли - два.
Перший поверх будинку включає: тамбур, коридор, комора, гардероб, кухня - студія та гараж.
Другий поверх: коридор, санвузол, три спальні, дві з яких з окремими гардеробними кімнатами.
Наявні комунікації: електрика 10 кВт / газ / центральне водопостач...

175 000 $
972 $/м²
Івана Франка вул.
180 / 47 / 63 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
5 днів тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Зубра, вулиця Івана Франка
Кількість кімнат - три
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 4 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 180 м2, житлова - 46.5 м2, кухня - 62.5 м2.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення - індивідуальне газове.
Балкони - три
Санвузла - три суміжних.
Перший поверх будинку включає: тамбур, котельня, гараж, гардероб, санвузол, кухня-вітальня.
Другий поверх: коридор, три житлові кімнати, два санвузли, гардероб.
Наявні комунікації: електрика 15 кВт / газ / центральне водопостачання / каналізація септик.
Особливості д...

176 000 $
1 107 $/м²
Лесі Українки вул., 28а
159 / 66.7 / 36.4 м²
2 поверхи
3 сот
5 кімнат
2026 рік побудови
2 дні тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Зубра, Львів, Львівська область.
Кількість кімнат — пʼять.
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін —
Земельна ділянка — 3 соток, огороджена. Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Будинок на етапі будівництва, завершення будівництва 4 квартал 2026 року.
Загальна площа будинку — 159 м², житлова — 66.7 м², кухня — 36.4 м².
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення — газовий котел.
Балкони — три.
Санвузли — три / суміжних.
Перший поверх будинку включає: передпокій, простору кухню - вітальню, житлову кімнату/кабінет, санвузол, технічну кімнату, хол зі сходами та велику відкриту терасу.
Другий поверх: дві житлові кімна...

320 000 $
1 260 $/м²
І. Богуна вул.
254 / 99 / 50 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
2 дні тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Кількість кімнат - три.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін -цегла.
Земельна ділянка - 6.5 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 254.7 м2, житлова - 99.6 м2, кухня - 50 м2.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення - передбачено під газовий котел.
Балкон - два.
Санвузли - два.
Перший поверх будинку включає: тамбур, коридор, паливна, комора, гардероб, кухня - студія та гараж на два авто .
Наявні комунікації: електрика 15 кВт / газ...
149 000 $
1 804 $/м²
Лесі Українки вул., 28
БЕЗ КОМІСІЇ
82.6 / 72.6 / 10 м²
1 поверх
13 сот
4 кімнати
1980 рік побудови
сьогодні
Продається будинок з земельною ділянкою в с. Зубра, вул. Лесі Українки.
Можливий торг
Будинок потребує ремонту або реконструкції, також можливе нове будівництво.
Ділянка розташована в обжитому районі з сучасною забудовою.
Комунікації: світло, газ, вода, центральна каналізація.
Асфальтований доїзд, тротуари, освітлення.
Розвинена інфраструктура: АТБ — 500 м, зупинка транспорту — 250 м, школа, садок,нова пошта, укр пошта, озеро, ліс, дитячий/спортивний майданчик, готельно ресторанний комплекс/басейн Рафаель
Є можливість реконструкції існуючого будинку, що може бути вигіднішою альтернативою новому будівництву.
Хороший варіант для проживання або інвестиції.
Деталі за телефоном.

165 000 $
1 138 $/м²
Тараса Шевченка вул.
145 / 43 / 23 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж котеджу в с. Зубра в закритому котеджному містечку
Площа 145 м2
Ділянка 3 сот
Планування: простора кухня-вітальня, 3 кімнати, 2 санвузла та 2 гардеробні
Комунікації: електрика 9 кВт, газ, вода свердловина, центральна каналізація
Збудований з керамоблоку
Якійсні двері, комбінований фасад (термодерево)
Є розтермінування від забудовника на 3 роки з першим внеском 20 000$
Також є будинки з експлуатованою терасою на даху
Цікавить? За деталями звертайтесь за номером

194 998 $
898 $/м²
Івана Ґонти вул.
217.2 / 120.9 / 17.3 м²
3 поверхи
2 сот
5 кімнат
сьогодні
Продаж 5 кімнатного будинку, котедж в селі Зубра з великою терасою, вулиця Гонти (район готелю Рафаель). Котедж розташований в другій лінії від дороги.
Загальна площа 217.2 кв. м.
Житлова площа 120.9 кв. м.
Площа кухні 17.3 кв. м.
Ділянка 2.2 сотки
На першому поверсі розташовано: кухня, вітальня, коридор, гардероб, сходова, санвузол, гараж. У вітальні панорамні вікна та вихід на власний задній дворик. Площа першого поверху 89.3 кв. м.
На другому поверсі розташовано: 3 ізольовані кімнати в одній з них вихід на балкон, коридор, 2 гардеробні, 2 санвузла. Площа другого поверху 105.9 кв. м.
На третьому поверсі розташована кімната з виходом на велику терасу.
Залізобетонні сходи. Внутрішня штука...
Всі котеджні містечка