Топ оголошень Самбора

199 000 $
934 $/м²
Головацького, 20
213 / 55 / 17 м²
1 поверх
6 сот
3 кімнати
6 днів тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - місто Самбір, вулиця Головацького.
Кількість кімнат - три.
Поверховість - одноповерховий.
Матеріал стін - керамзитоблок.
Земельна ділянка - 6 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 213.8 м2, житлова - 55.4 м2, кухня - 17.3 м2.
В будинку зроблений частковий євроремонт. Наявна побутова техніка: духова шафа Fabiano, мікрохвильова піч Fabiano, посудомийна машина Samsung, індукційна варильна панель, двофункційний газовий котел.
Опалення - газовий котел.
З підігрівом підлоги; кухня, коридор, кімнати, санвузли.
Санвузли - два.
Наявні комунікації: електрика 15 кВт, колодязь, каналізація септик.
Особливо...
105 000 $
1 500 $/м²
Мазепи, 11
3 кімнати
70 / 49.4 / 9.2 м²
поверх 3 з 3
сьогодні
👑 Продаж ексклюзивної 3-кімнатної квартири в центрі Самбора
Продається унікальне житло на вул. Мазепи, 11. Австрійський будинок, де поєднано історичний стиль та сучасний комфорт.
Чому варто купити цю квартиру:
📍 Самий центр: Ратуша, ЦНАП, аптеки, кафе та церква — усе під боком. Кращої локації в місті немає.
🏗 Якість та надійність: Стіни товсті, стелі високі. Головний технічний плюс — залізобетонне перекриття.
🛋 Стан: Зроблено якісний ремонт. Квартира повністю готова до проживання.
🔥 Комфорт: Індивідуальне опалення + справжній робочий камін у вітальні для особливої атмосфери.
📐 Параметри: Загальна площа — 70 м², житлова — 49,4 м². Ідеальне планування для сім'ї.
🚗 ВЛАСНИЙ ГАРАЖ: Йде разом із к...

49 500 $
1 151 $/м²
Хмельницького, 10
2 кімнати
43 / 31 / 6 м²
поверх 2 з 4
сьогодні
Вітаємо. Реальна пропозиція!
Продаж 2-кімнатної квартири в м. Самбір по вул. Б.Хмельницького (центр міста).
Загальна площа квартири 42.6 кв.м, житлова площа 30.5 кв.м, площа кухні 6.0 кв.м.
Поверх 2 з 4.
Будинок цегляний, квартира не кутова.
Кімнати ізольовані.
Санвузол роздільний (душ).
Опалення пічне газове, на горячу воду є колонка.
Вікна металопластикові.Квартира продається з усіма меблями.
Ціна 49 500 $.
Телефонуйте, з радістю надамо додаткову інформацію.
З повагою, компанія "LAGOM".
70 000 $
569 $/м²
лисенка, 25
Відеотур
123 / 110 / 13 м²
2 поверхи
5 сот
6 кімнат і більше
1990 рік побудови
2 дні тому
ТЕРМІНОВО! Будинок 123 м² у Самборі — 7 кімнат, меблі та техніка вже включені!
Продаж будинку в м. Самбір, Львівська область
Пропонується до продажу просторий житловий будинок у місті Самбір, всього 75 км від Львова.
Основні характеристики:
Загальна площа будинку — 123 кв.м
7 кімнат (суміжно-ізольоване планування)
Простора кухня (є на першому та друму поверсі)
Санвузол суміжний (ванна)
Індивідуальне опалення — газовий котел
Комунікації:
Вода — свердловина та криниця
Каналізація — септик
Ділянка та додаткові споруди:
Земельна ділянка — 5 соток
Гараж
Літня кухня
Велике подвір’я
Територія повністю огороджена
Стан:
Будинок у хорошому житловому стані — можна одразу заїжджати без додаткови...

120 000 $
574 $/м²
Вокзальна, 1
209 / 200 / 9 м²
3 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
вчора
Австрійський будинок біля вокзалу в Самборі — ідеально під бізнес
Продається австрійський будинок площею 209 м² із земельною ділянкою 10 соток у м. Самбір.
- 7 кімнат, висота стель 2,8 м
- Заїзд з головної дороги та можливість паркування з іншої сторони (парадний вхід)
- Локація: одразу біля залізничного вокзалу та автостанції
- Поруч торговий центр, парк та вся міська інфраструктура
- Ідеально під ресторан, готель чи інший бізнес
- Є можливість розбудови
Головна перевага: стратегічне розташування біля вокзалу та автостанції — готове рішення для бізнесу.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні.

199 000 $
931 $/м²
Володимира Великого вул.
213.8 / 55.4 / 17.3 м²
1 поверх
6 сот
3 кімнати
4 дні тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - місто Самбір, вулиця Головацького.
Кількість кімнат - три.
Поверховість - одноповерховий.
Матеріал стін - керамзитоблок.
Опалення - газовий котел.
З підігрівом підлоги; кухня, коридор, кімнати, санвузли.
Санвузли - два.
Особливо...

6 500 $
100 $/сот
сільгосппризначення
65 сот
1 тиж. тому
Приватизована земельна ділянка 65 соток, Живописне місце
Продається приватизована земельна ділянка площею 0,65 га під ОСГ.
Локація — мальовниче місце, ідеально під облаштування ставка: є кілька джерел.
Переваги: велика площа, правильне цільове призначення, гарна природа навколо.
Деталі — по телефону. Можливий торг.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні.
70 000 $
569 $/м²
Лиснка, 25
123 / 100 / 15 м²
2 поверхи
5 сот
6 кімнат і більше
1 міс. тому
Продаж будинку в м.Самбір, Львівська область, 75 км. до Львова.
Площа будинку 123 кв.м.
7 кімнати суміжно-ізольовані.
2 кухні, одна на першому поверсі , одна на другому.
Ванна з санвузлом разом.
Індивідуальне опалення- газовий котел та додатково пічки.
Септик.
Вода - скважина та криниця.
5 сотиків землі прибудинкової території.
Є гараж та літня кухня.
Велике подвір'я, територія огороджена.
Чудовий житловий стан - заїжджай і живи.
Залишаються всі меблі та техніка.
Ціна 70000 дол.
Пропозиція від агентства
150 000 $
577 $/м²
Петра Калнишевського вул., 5
БЕЗ КОМІСІЇ
260 / 130 / 20 м²
2 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
1 міс. тому
Продам окремостоячий будинок 260 м² у м. Самбір. Ділянка 10 соток.
Просторий будинок у житловому стані, з 6 кімнатами та двома окремими входами — ідеальний варіант для проживання двох сімей окремо.
Будинок обладнаний пандусом для людей з особливими потребами — зручний та безпечний доступ.
Комунікації: газ, вода, каналізація, газове опалення.
Рівна ділянка 10 соток у тихому районі з охайними й заможними сусідами.
До центру міста (площа Ринок) — лише 700 метрів.
Зручний під’їзд, поруч уся необхідна інфраструктура.
Є підвал для укриття.
Більше фото — за запитом.
Можливий невеликий торг.

33 500 $
1 015 $/м²
Тараса Шевченка вул., 12
приміщення вільного призначення
33 м²
2 міс. тому
Вітаємо! Реальна пропозиція!
Продається комерційне приміщення у м. Самборі, по вул. Шевченка.
Можливий обмін на квартиру!
Загальна площа 32,9 кв.м. Приміщення велике, просторе і затишне.
Складається з однієї кімнати, кладови і санвузла, опалення – індивідуальне електричне.
Зроблений ремонт. Чудово підійде під магазин, офіс чи манікюрний салон.
ЦІНА 33 500 $
Звертайтесь, з радістю надамо додаткову інформацію.
З повагою, компанія "LAGOM".
Всі новобудови