Найпопулярніші орієнтири міста
Орієнтири Софіївської Борщагівки
Топ оголошень Софіївської Борщагівки
89 900 $
2 372 $/м²
Мартинова просп., 34
1 кімната
37.9 / 16.3 / 14.8 м²
поверх 7 з 10
2024 рік побудови
сьогодні
1-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом | ЖК Sofia Residence | 38 м²
ЛОКАЦІЯ: вул. Мартинова, 34
7 поверх
*Ціна: 90 000 $
ПРО КВАРТИРУ:
• Стильна 1-кімнатна квартира площею 38 м² у престижному ЖК Sofia Residence — повністю готова до проживання або здачі в оренду;
• сучасний якісний ремонт у світлих тонах
• повністю укомплектована меблями;
базова техніка та оснащення;
продумане планування без втрати площі
Заходь і живи — без додаткових витрат‼️
ПРО ЖК SOFIA RESIDENCE:
Один із найпопулярніших житлових комплексів комфорт-класу з високим рівнем попиту на оренду.
- закрита територія та безпечне середовище
- розвинена інфраструктура “місто в місті”
- власний освітній простір (1–11 клас...
85 900 $
2 454 $/м²
Мартинова просп., 34
ПРЕМІУМ
ЖК Софія Резіденс
1 кімната
35 / 15 / 15 м²
поверх 6 з 10
2024 рік побудови
сьогодні
Продається нова квартира в Жк София Резиденс з дуже гарним ремонтом!
Однокімнатна квартира площею у сучасному житловому комплексі, в квартирі виконано якісний ремонт: стильний дизайн, нові меблі та побутова техніка (холодильник, плита, пральна машина тощо) – все залишається новому власнику
Чудове планування, світла кімната, зручне розташування комплексу. Ідеальний варіант для молодої пари, або для здачі в оренду. Інфраструктура розвинена: поруч магазини, транспорт, паки, ТРЦ
Не втрачайте шанс стати власником комфортного житла – телефонуйте прямо зараз!

41 200 $
1 312 $/м²
Поліська вул., 2-Б
1 кімната
31.4 / 12 / 15 м²
поверх 4 з 4
2023 рік побудови
вчора
Продаж квартири 31,5 м² у закритому клубному будинку ЖК “Софі Хаус”
Софіївська Борщагівка | 4-й поверх | Індивідуальне газове опалення
Пропонується до продажу квартира площею 31,5 м² у клубному будинку з закритою територією, зоною відпочинку, дитячим майданчиком і двома декоративними фонтанами. Ідеальний варіант як для проживання, так і для здачі в оренду.
Комплектація — White Box:
• Гіпсова штукатурка стін, виконана фінішна шкаклівка ,готові до покраски.
• Фінішна лазерна стяжка підлоги
• Розводка електрики та сантехніки
• Тепла підлога
• Встановлена інсталяція в санвузлі
• Розведення під кондиціонер + закладена траса
• Встановлені радіатори
• Індивідуальне газове опалення
• Встановлений...
94 900 $
2 355 $/м²
Мартинова просп., (вул. Григорія Сковороди, 16)
1 кімната
40.3 / 16.3 / 14.8 м²
поверх 4 з 10
2024 рік побудови
сьогодні
ПРЕМІУМ 1-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом у ЖК Sofia Residence
Сучасний житловий простір для тих, хто цінує комфорт, стиль і готові рішення без зайвих витрат часу.
Адреса: вул. Сковороди, 16
Поверх: 4
ПРО КВАРТИРУ
Площа: 40.3 м²
— продумане функціональне планування
— авторський дизайнерський ремонт з якісних матеріалів
— повна комплектація меблями та технікою
— естетика та ергономіка в кожній деталі
— квартира повністю готова до проживання або здачі в оренду
ПЕРЕВАГИ ОБ'ЄКТА‼️
— рівень ремонту вище середнього по ринку
— формат “заїхав і живеш / здаєш з першого дня”
— відсутність додаткових вкладень
— ліквідний формат 1-кімнатної квартири
— стабільний попит на оренду в даном...
79 000 $
2 026 $/м²
Зелена вул., 3
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Софія Клубний
1 кімната
39 / 17 / 14 м²
поверх 6 з 10
2023 рік побудови
2 дні тому
Продаж 1-кімнатної квартири — 38,5 м², 6 поверх
ЖК “Софія Клубний»
Пропонується стильна та простора 1-кімнатна квартира з якісним ремонтом. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою — ідеальний варіант для тих, хто хоче “заходь і живи”.
Переваги квартири:
Вікна в двір, сонячна сторона
Площа 38 м², продумане планування
6 поверх, світла та затишна
Автономне газове опалення — мінімальні витрати
сучасний дизайн
Велика гардеробна
Покриття підлоги — плитка, ламінат, зносостійкий та тихий
Усі меблі виготовлені з якісних матеріалів
Стильна ванна кімнат...

63 000 $
1 583 $/м²
Соборна вул., 126/10
1 кімната
39.8 / 17.8 / 13.9 м²
поверх 7 з 10
2021 рік побудови
вчора
*Без % ЖК "Софіївська сфера", вул. Соборна, буд.126/10 , 7/10 пов., цегляного будинку 2021 року.
* Квартира з ремонтом, повністю укомплектована меблями (вбудована кухня, 2х спальне ліжко, гардеробна, , шафа і тумба в коридорі) та технікою.
* 2х конт. газовий котел, лічильники - газ, світло та вода. Закрита територія, охорона, відеоспостереження.
* Поруч є все - для комфортного проживання! Розвинена інфраструктура: супермаркети - Траш, 2 Сільпо, Новус, 2 АТБ, Фора, ТРЦ Європарк, Sofia mall та Львівський Маєток, кав'ярні, ресторани, кафе, аптеки, спортзали, басейн тощо. Кожної неділі - Ярмарок зі свіжими та домашніми продуктами! У пішій доступності – парк.
*м. Академмістечко та м. Теремки...

72 000 $
1 192 $/м²
Тарасівська вул., 9
2 кімнати
60.4 / 44 / 10.5 м²
поверх 5 з 5
сьогодні
Без комісії для покупця!
Можливість продажу по Е-Оселя та іншим Держ.програмам!!!
Продається 2 кімнатна квартира-студія з мансардою :
60,4/44/ 10,5
поверх 5 з 5
Роздільне
Євроремонт(незавершений)
Опис :
Квартира, яка вже має характер. І чекає на ваш стиль.
Софіївська Борщагівка, вул. Тарасівська,9
Це той випадок, коли найскладніше вже позаду: стіни, підлога, ванна,санвузол, двері,кухня,кімната — усе зроблено з розумом і якісно. А далі — поле для творчості. Хочете мінімалізм, хочете сканди, хочете трохи гламуру — ця квартира підлаштується під усе.
• Санвузол повністю укомплектований: ванна, умивальник, унітаз, бойлер
Заведені всі комунікації, є простір для креативу…
Локація:
С...

120 000 $
1 263 $/м²
Івана Франка вул., 5
3 кімнати
95 / 31 / 35 м²
поверх 5 з 5
2011 рік побудови
сьогодні
Без комісії для покупця!
Продається крута 3-кімнатна квартира в два рівні в одному з найпопулярніших комплексів ЖК Софія, вул. Івана Франка, 5.
Квартира для тих, хто любить простір, комфорт і готові рішення без ремонту та зайвих витрат.
Зручне планування для дружної родини. Дворівневе планування - максимум простору та приватності.
Якісний ремонт, повністю укомплектована меблями та побутовою технікою.
Світла, стильна та дуже затишна.
Індивідуальне газове опалення.
Простора кухня та окремі кімнати.
Заходь і живи без додаткових вкладень.
ЖК Софія - це закрита територія, охорона, відеонагляд, красиві алеї, фонтани, дитячі та спортивні майданчики, кав’ярні, магазини, школи та садочки поруч....

84 000 $
2 211 $/м²
Героїв Небесної Сотні просп., (Будинок 14/4)
1 кімната
38 / 15 / 12 м²
поверх 6 з 10
2026 рік побудови
сьогодні
Продається сучасна квартира площею 38 м² на 6 поверсі у комфортному житловому комплексі У-Квартал, Софіївська Борщагівка.
У квартирі виконаний якісний дизайнерський ремонт у світлих теплих тонах, що створює атмосферу затишку та простору.
Планування продумане до дрібниць:
• простора кухня-вітальня
• окрема спальня зона
• стильне зонування за допомогою скляної перегородки та декоративних полиць з підсвіткою
Використані якісні матеріали:
• підлога з красивим малюнком “ялинка”
• натяжна стеля з точковим освітленням
• сучасні міжкімнатні двері
• дизайнерські елементи інтер’єру
Квартира виглядає дуже світлою, сучасною та готовою для комфортного проживання.
ЖК У-Квартал — один з найкращих комп...
65 000 $
1 383 $/м²
Героїв Небесної Сотні просп., 28
1 кімната
47 / 19.5 / 15 м²
поверх 6 з 10
2017 рік побудови
сьогодні
Продається гарна квартира в ЖК Львівський маєток
Це газифікований ЖК, в квартирі газове автономне опалення, двуконтурний котел, стоїть електроплита, яку можна замінити на газову ( є підключення), вбудована кухня в світлих тонах залишається, кухня правильної форми, пральна машинка, холодильник,диванчик для відпочинку біля вікна залишається новим власникам
Дуже вдале планування, простора кімната, яка оснащена меблями, двоспальне ліжко , має нішу для білизни,комод, стіл,кондиціонер гарної якості, CooperHunter,вбудована шафа в коридорі вмістить всі речі.
У дворі гостьовий паркінг, завжди є місця для паркування, дитячий майданчик. Гарна та зручна інфраструктура, все є поряд: супермаркети, ТРЦ, р...
145 000 $
2 132 $/м²
Мартинова просп., (вул. Молодіжна, 10)
2 кімнати
68 / 32 / 17 м²
поверх 2 з 10
2024 рік побудови
сьогодні
ЖК Софія Резиденція, вул. Молодіжна 10, 2/10, 67,5/32/17, з терасою з кухні, квартира - мрія).

60 000 $
1 714 $/м²
Чубинського вул., 8-В
1 кімната
35 / 22 / 6 м²
поверх 9 з 12
2019 рік побудови
вчора
Без % Продається стильна 1-кімнатна квартира площею 35 м² на 9/12 поверсі в сучасному ЖК Софія Київська. Генератор на будинок ( вода та опалення) . Укриття в будинку.
✔️ Новий якісний ремонт — робили для себе, не під оренду.
✔️ Укомплектована меблями та технікою, тепла підлога
✔️ Продумане планування — максимум простору та комфорту
✔️ Документам більше 3 років — мінімальні витрати при оформленні
✔️ Чудовий варіант як для життя, так і під інвестицію
✔️Закрита територія з 2-ма виїзд/заїзд, охорона, відеоспостереження.
ЖК «Софія Київська» — це великий житловий комплекс у передмісті Київ, фактично поруч із кільцевою дорогою.
До Києва — 10–20 хв (залежно від трафіку)
Розвинена інфраструктура п...

115 000 $
1 852 $/м²
Волошкова вул., 2
2 кімнати
62.1 / 25 / 26 м²
поверх 5 з 5
2021 рік побудови
вчора
Продаж 2к квартири в ЖК Волошковий на Софіївській Борщагівці
БЕЗ%
Загальна площа: 62.10 м²
Площа кухні: 26 м²
Тип стін: Цегляний
Клас житла: Комфорт
Опалення: Індивідуальне газове
Є ВІДЕООГЛЯД
2к квартира з кухнею-вітальнею та окремою спальною кімнатою
Квартира дуже простора з авторським ремонтом
Підлога - дорогий приємний ламінат.
Стеля - натяжна матова.
Стіни - фарбовані.
Німецька/італійська сантехніка
ВСТАНОВЛЕНИЙ ГАЗОВИЙ КОТЕЛ
Кухня-вітальня візуально розділена диваном та обіднім столом виповненим з натурального дерева
Кухня укомплектована
-Індукційною плитою, професійною духовою шафою,
-Подрібнювач відходів, кам'яна мийка
-Вбудованим холодильником,
-Витяжкою
-Кавомашиною...

440 000 $
978 $/м²
Кучанська
450 / 130 / 30 м²
2 поверхи
12 сот
5 кімнат
сьогодні
Софіївська Борщагівка, Кучанська, 2 поверх., площа: 500,0 кв.м, 5 кімн., ділянка 10,0 сот;
Продаж будинку загальною площею 450 м2 на ділянці 12 соток, що знаходиться в селі Софіївська Борщагівка, вулиця Кучанська. Будинок побудований в 2009 році. Цегляна будівля з усіма зручностями: туалет, ванна, душ, сауна та кімнати, які можуть бути спальнями, що є цокольним поверхом. Перший поверх: гараж, кухня-їдальня, вітальня, санвузол. Зала з «другим світлом». Висота стелі 3.5 метра. Другий поверх: 3 кімнати, 2 санвузли. Є сауна, двомісна ванна, камін, оздоблений мармуром.
50 000 $
833 $/м²
Соборна вул., 59
2 кімнати
60 / 35 / 7.5 м²
поверх 3 з 4
1973 рік побудови
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири в Софіївській Борщагівці
вул. Соборна, 59
• Загальна площа — 60 м²
• Поверх — 3/4
• Дві окремі кімнати — 19 м² та 14 м²
• Роздільний санвузол
• Великий балкон по периметру квартири
• Газова плита
• Стан житловий, але потребує ремонту
Тихе та дуже зелене місце з гарною інфраструктурою та транспортним сполученням.
• телевізор
Меблі залишаються за домовленістю або можуть бути вивезені.
Квартира підійде як для власного проживання, так і під орендний бізнес.
Розгляда...

190 000 $
1 565 $/м²
Мартинова просп., 15
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Софія Резіденс
5 кімнат
121 / 69 / 40 м²
поверх 9 з 10
2021 рік побудови
сьогодні
Продається розкішна дворівнева квартира 121,4 м² на 9–10 поверхах, де кожен метр продуманий для комфорту, естетики та життя “без компромісів”.
Тут відчувається якість у кожній деталі:
— дорогі матеріали та сучасний ремонт
— елегантні двері прихованого монтажу
— система "розумний дім", яка працює для тебе
Перший рівень — для життя та натхнення:
велика кухня-вітальня, де збирається родина і друзі, затишний кабінет для роботи або відпочинку та стильний санвузол з ванною.
Другий рівень — твоя приватна територія:
простора спальня господарів, дитяча кімната з двоярусним ліжком, санвузол з душем, гардеробна та окрема кімната для прання і прасування — максимум зручності без зайвого хаосу.
І гол...
66 000 $
1 697 $/м²
Клубна вул., 10
1 кімната
38.9 / 17 / 14 м²
поверх 7 з 10
2019 рік побудови
2 дні тому
Продам чудову квартиру в яскравому ЖК Софія Клубний
Квартира з ремонтом в сучасному стилі, укомплектована усім
Розвинена інфраструктура: нове «Сільпо», Фора, аптеки, кафе, овочеві магазини та ін.
Територія комплексу закрита та постійно під охороною. На території дитячий садочок, також з комплексу є шкільна маршрутка, яка відвозить дітей до школи.
Чудовий варіант за ці гроші, для життя або під оренду,
Дзвоніть, перегляд по домовленості

63 000 $
1 760 $/м²
Гетьманська вул., 8
1 кімната
35.8 / 14.9 / 11.5 м²
поверх 3 з 5
2014 рік побудови
вчора
Продаж 1-кімн. квартири у житловому комплексі «Львівський Маєток», по вул. Гетьманській, 8, с. Софіївська Борщагівка. 3/4 пов.
Про квартиру:
Квартира розташована на зручному 3 поверсі, цегляного 4-х поверхового будинку, не кутова.
Загальна площа 35.8 кв.м., кухня – 11.5 кв.м, кімната– 14.9 кв.м.
Квартира тепла та затишна, опалення індивідуальне, встановлений двоконтурний газовий котел.
В квартирі залишається вбудована техніка та деякі меблі за домовленістю.
Житловий комплекс «Львівський маєток» має малоповерхову забудову та гарний простір для комфортного життя. В пішій доступності вся необхідна інфраструктура.
Умови продажу:
Без комісії для покупця

73 000 $
2 039 $/м²
Санаторна вул., 20
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Park Residence
1 кімната
35.8 / 18 / 15 м²
поверх 5 з 8
2024 рік побудови
вчора
Продаж абсолютно нової 1-кімн. квартири в ЖК Park Residence, поверх 5/8.
Новий ремонт, меблі та техніка! Для тих, хто любить комфорт та атмосферу затишку.
Кухня: вбудована кухня, газова плита, електрична духова шафа, холодильник.
В кімнаті двоспальне ліжко та велика шафа-купе, кондиціонер. Є балкон з якого відкривається чудовий краєвид.
В квартирі передбачено індивідуальне газове опалення.
Сумісний санвузел: душова кабіна, умивальник, дзеркало.
Індивідуальний лічильник газу, лічильники води та електроенергії.
Поруч ЖК Софіївські Липки, різноманітні магазини, торговий центр Sofia Mall.
Маршрутки кожні 5 хв до м. Академмістечко та до м. Теремки.
Умови продажу: вартість 73 000 дол. США, розгляд...

69 000 $
1 729 $/м²
Соборна вул., 126/18
1 кімната
39.9 / 17.7 / 14 м²
поверх 10 з 10
2018 рік побудови
вчора
Продаж вишуканої квартири в ЖК Софіївська Сфера. Софіївська Борщагівка, вул. Соборна, 126/18, 40/18/14 кв.м., 10 поверх.
Видова 1-кімн. квартира з якісним дизайнерським ремонтом, укомплектована необхідними меблями та технікою. Загальна площа 39,9 кв.м. Кімната 17,7 кв.м. розділена на спальну зону та вітальню з робочою зоною. Встановлене двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, розкладний диван, два облаштовані робочі місця, інверторний кондиціонер. Простора кухня 14 кв.м. Встановлена якісна вбудована кухня з фарбованими фасадами, укомплектована необхідною побутовою технікою Gorenje: газова варильна поверхня, духова шафа, витяжка; обідній стіл зі стільцями. На лоджії облаштована лаунж зона...
Всі орієнтири