23 000 грн/міс
67 / 35 / 18 м²
поверх 5 з 10
Цегляна
Роздільне
З ремонтом
сьогодні
1 міс. тому
519 (сьогодні 3, вчора 5)
Опис
Здам в оренду чудову 2 кімнатну квартиру в Софіївській Борщагівці по вулиці Боголюбова 40.

Гарна локація. До Києва 1,5 кілометри. Маршрутки через кожні п'ять хвилин до метро Академмістечко .
Відмінна інфраструктура. Поруч супермаркет Сільпо, АТБ, школа, дитячі садочки, ринок, кафе, магазини, дитячі майданчики та інше.

Квартира знаходиться на 5 поверсі 10 поверхового будинку. Складається із 2 окремих кімнат, 2 санвузли, велика кухня з додатковим спальним місцем. Кухня має всю необхідну техніку.
Квартира світла простора, сонячна і тепла. Індивідуальне газове опалення, державні тарифи на комунальні послуги.
Інтернет, телевізор , кондиціонер і все необхідне для комфортного проживання та відпочинку.

Телефонуйте. Перегляд по домовленості в зручний для Вас час.
Деталі
В квартирі 2 кімнати, Технологія будівництва - Цегляна. Вид з вікон у двір. Квартира стандартна, планування кімнат Роздільне. Є газ. Гаряча вода - газовий котел. Є опалення. В квартирі 2 роздільних санвузла, туалет/ванна/душ. Є сантехніка. Є балкон. В квартирі є Телевізор, Шафа, Ліжко, Кондиціонер, Пральна машина, Душова кабіна, Холодильник, Мікрохвильовка, Лічильники. Загальний стан квартири - З ремонтом. Поруч є школа, дитсадок, зупинки, розважальні заклади, парк, супермаркет, річка/озеро. Інтернет оптоволоконний. Комісія за послуги 50 %
В квартирі є
  • Телевізор
  • Шафа
  • Ліжко
  • Кондиціонер
  • Пральна машина
  • Душова кабіна
  • Холодильник
  • Мікрохвильовка
  • Лічильники
Сімейний затишок
Верифікований профіль
Silver partner
5
Років досвіду
4
Верифіковані рекомендації
2
Роки на сайті
Активних оголошень 10
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 2079
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Історія зміни ціни
24.11.2025 - 2 000 грн 23 000 грн
14.10.2025 25 000 грн
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо!
Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.