Цегляна
Новобудова
вчора
2 тиж. тому
126 (сьогодні 5,
вчора 8)
Опис
Компактна, стильна та дуже затишна квартира з власним двориком,рідкісний формат для оренди.
Переваги:
- 45 м2 продуманого простору
- Власний дворик
- Сучасний ремонт
- Всі необхідні меблі
- Повністю укомплектована техніка
- Душова кабіна
- Світла кімната з великим вікном
Переваги:
- 45 м2 продуманого простору
- Власний дворик
- Сучасний ремонт
- Всі необхідні меблі
- Повністю укомплектована техніка
- Душова кабіна
- Світла кімната з великим вікном
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.9 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Новобудова. Немає газу, кухонна плита електрична. Є балкон. У квартирі є Підігрів підлоги, Кондиціонер, Пральна машина, Душова кабіна, Холодильник, Посудомийна машина, Посуд, Сейф. Загальний стан квартири - З ремонтом. Кількість санвузлів: 1. Інтернет бездротовий. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 2. Комісія за послуги 50 %

Історія зміни ціни
| 08.05.2026 | - 1 500 грн | 15 500 грн |
| 05.05.2026 | 17 000 грн |