17 300 грн/міс
Спец. проект
2013 рік побудови
вчора
1 тиж. тому
142 (сьогодні 0,
вчора 10)
Опис
Оренда затишної квартири в самому серці улюбленого
ЖК Софія Сіті є вільна для заселення з 11 травня
вул Лесі Українки 28
Загальна площа 53м2
Розташована на 8 п./10п.буд.
Практичне планування квартири
Є відеоогляд
Повністю облаштована всім необхідним для Вашого затишного проживання
Мінімальні комунальні платежі
Індивідуальне газове опалення
Ціна 17 300грн.
Тел [телефон приховано]
З повагою Альона Мельник
ЖК Софія Сіті є вільна для заселення з 11 травня
вул Лесі Українки 28
Загальна площа 53м2
Розташована на 8 п./10п.буд.
Практичне планування квартири
Є відеоогляд
Мінімальні комунальні платежі
Індивідуальне газове опалення
Ціна 17 300грн.
Тел [телефон приховано]
З повагою Альона Мельник
Деталі
В квартирі 1 кімната, Тип будинку - Спец. проект. Є газ, кухонна плита газова. У квартирі є Телевізор, Підігрів підлоги, Кондиціонер, Пральна машина, Душова кабіна, Ванна, Мікрохвильовка, Посудомийна машина. Будинок побудований в 2013 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - газовий котел. Інтернет оптоволоконний. Працює без світла - вода, газ, інтернет. Інфраструктура території: дитячий майданчик, спортивний майданчик. Комісія за послуги 50 %
У квартирі є
Історія зміни ціни
| вчора | - 700 грн | 17 300 грн |
| 07.05.2026 | 18 000 грн |