Фільтри
За вашим запитом пропозицій не знайдено
За вашим запитом пропозицій не знайдено
20 оголошень
10 000 $
833 $/м²

Інглезі вул. (25-ї Чапаєвської Дивізії), 2

паркомісце
12 м²
2 дні тому
Крите паркувальні місця (5м*2,5м) в ЖК Via Roma. Парковка під охороною. Має кадастровий номер. * Нотаріальна угода, у вартість враховано податки.
PRO аккаунт
Рієлтор
8 200 $
547 $/м²

Тополина вул., 10

паркомісце
15 м²
сьогодні
Терміновий продаж машиномісця у закритому паркінгу, що охороняється, на вулиці Тополева, мікрорайон Вузівський. З усіх питань, будь ласка, телефонуйте.
Рієлтор
12 500 $
2 083 $/м²

Люстдорфська дорога вул., 100в

паркомісце
6 м²
2 дні тому
Продам паркоместо Жк Континент ул Люстдорфская дорога 100. Парковка подземная переуступка прав возможность сделать Право собственности цена 12500уе звоните [телефон приховано]
Рієлтор
7 500 $
1 875 $/м²

Люстдорфська дорога вул., 100б

паркомісце
4 м²
2 дні тому
Продам паркоместо Жк Континент ул Люстдорфская дорога 100. Паркова наземная переуступка прав цена 7500уе звоните [телефон приховано]
Рієлтор
АН ERA
12 000 $
906 $/м²

Люстдорфська дорога вул., 144

паркомісце
13 м²
1 міс. тому
Rue Menars — проєкт бізнес-класу від будівельної компанії «Фамильный дом». Паркінг від забудовника 13,2 кв. м.
Рієлтор
25 000 $
1 563 $/м²

Люстдорфська дорога вул., 55к

паркомісце
16 м²
3 тиж. тому
Продам паркінг у житловому комплексі «Одіссей» з документами! НОТАРІАЛЬНА угода! Розмір паркінгу 16 кв.м (3м х 5.50м) У цьому районі немає автостоянок та вільних паркомісць. Тож це супервкладення ваших коштів. Ви зможете без проблем приїхати додому або в офіс житлового комплексу та поставити авто на крите паркомісце. Ціна 25000 у.о. тел. 0933464401 Показ у зручний для Вас час
Рієлтор
FAKTOR | ФАКТОР
13 000 $
1 040 $/м²

Олексія Вадатурського вул. (Маршала Малиновського), 16б

паркомісце
13 м²
сьогодні
Опис У продажу паркомісце площею 12,5 м² у підземному паркінгу сучасного житлового комплексу «Еталон», розташованого в Малиновському районі (Черемушки). Комплекс включає в себе житлові квартири, офісний центр і торгові приміщення. Підземний паркінг — відмінний варіант для комфортного та безпечного зберігання автомобіля. Район з розвиненою інфраструктурою, поруч ЖК «Малинки» та «12 Перлина». Відмінний варіант для себе або під оренду.
Рієлтор
4 500 $
250 $/м²

Наукова вул., 44А

БЕЗ КОМІСІЇ Дмитрівка
гараж
18 м²
вчора
Гараж у кооперативі «Вузівський» Габарити гаража: Довжина — 5,8 м Ширина — 2,7 м Висота — 2 м Біла силікатна цегла. У гаражі є світло!
Рієлтор
FAKTOR | ФАКТОР
14 500 $
763 $/м²

Дача Ковалевського вул., 91

паркомісце
19 м²
2 тиж. тому
39478 Терміново! Продам Паркинг, 19 м², ЖК Avinion (Авіньон), Дача Ковалевського. Секція біля моря, Уровень -2. Характеристика гаража: під охороною
Рієлтор
FAKTOR | ФАКТОР
17 000 $
895 $/м²

Дача Ковалевського вул., 91

паркомісце
19 м²
3 тиж. тому
39017 Продам паркінг в ЖК Авіньйон. Загальна площа 19 кв. Паркувальне місце розташоване на -2 рівні, зручний заїзд та комфортне розміщення автомобіля. Додаткова перевага – підведена зарядка для електромобілів, що робить паркінг сучасним та функціональним рішенням. Житловий комплекс з територією, що охороняється, і зручною інфраструктурою. Відмінний варіант як для особистого використання, так інвестиції під оренду.
Рієлтор
FAKTOR | ФАКТОР
20 000 $
1 053 $/м²

Дача Ковалевського вул., 91

паркомісце
19 м²
3 тиж. тому
39232 Продам паркінг в ЖК Авіньйон. Загальна площа 19 кв.м. Розташований на -2 рівні, у секції ближче до морської сторони. Існує додатковий простір, який можна використовувати для організації комори або зберігання. Зручний і безпечний варіант для зберігання автомобіля в сучасному житловому комплексі з розвиненою інфраструктурою та територією, що охороняється.
Рієлтор
Тв Дом-Лідер
24 000 $
1 920 $/м²

Дачна вул., 28

БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Великий фонтан
паркомісце
13 м²
1 міс. тому
Дачная, близость к морю, и доступ в убежище.
Рієлтор
Альтерра
9 000 $
321 $/м²

Рибальська Балка вул., 5

гараж
28 м²
сьогодні
Продам кам'яний гараж на 16-й станції Фонтану, вул. Рибача балка. Площа 28 м², висота 2,10 м. Асфальтована, огороджена територія. Документи — кооператив, технічний план.
Рієлтор
7 200 $
483 $/м²

Палубна вул., 12

паркомісце
15 м²
сьогодні
Паркомісце в підземному паркінгу на Фонтані. Загальна площа 14,9 метрів, пакет документів, нотаріальне оформлення! Ціна 7200 без додаткових витрат!
Рієлтор
Тв Дом-Лідер
20 000 $
1 274 $/м²

Педагогічна вул., 16

гараж
16 м²
2 дні тому
Продам кам'яний гараж на вул. Педагогічна / 6,5 станція Фонтану / Петрашевського. Капітальний гаражний бокс з ямою, розташований на території, що охороняється. Площа 15,7 м². Внутрішні розміри: 6,20 м довжина на 3,50 м ширина. Висота 2,30 м. Оформлено право власності (нотаріальна угода).
Рієлтор
22 000 $
1 375 $/м²

Фонтанська дорога вул., (Будинок 3)

паркомісце
16 м²
1 тиж. тому
Продам зручне паркомісце у підземному паркінгу елітного ЖК «Акрополь» від компанії «Гефест». 5-та станція Великого Фонтану. Найзатребуваніший район міста. Цілодобова охорона, відеоспостереження та пропускна система. Ваш автомобіль під захистом 24/7. Зручний заїзд та широкий радіус для маневру — припаркується навіть великий позашляховик. Паркінг опалювальний, з чудовою вентиляцією. Забудьте про корозію та зледенілі шибки. Спуск у паркінг прямо з будинку — максимальний комфорт за будь-якої погоди. Нерухомість у цьому комплексі завжди в ціні. Ідеально як для себе, так і під здачу в оренду. Документи готові до угоди. Телефонуйте просто зараз. Організую показ у зручний для вас час!
PRO аккаунт
Рієлтор
35 700 $
899 $/м²

Балківська вул., 137г

паркомісце
40 м²
3 тиж. тому
Пропонуємо до продажу місце у паркінгу у ЖК "Балківський". Цілодобова охорона та відеоспостереження. Відмінна інвестиція для свого автомобіля чи пасивного прибутку! Зручний заїзд та виїзд! Не проґавте свій шанс!
PRO аккаунт
Рієлтор
Crystal Estate
25 000 $
663 $/м²

Балківська вул., 137г

паркомісце
38 м²
3 тиж. тому
У продажу гарне сімейне паркомісце для 2-х авто. Площа 37,7 м². Терміновий продаж. Звичайна ціна 34 000$.
Рієлтор
BnB Estate
паркомісце за адресою Валерія Самофалова вул. (Каманіна), 16а/3 паркомісце за адресою Валерія Самофалова вул. (Каманіна), 16а/3 паркомісце за адресою Валерія Самофалова вул. (Каманіна), 16а/3
15 000 $
5 000 $/м²

Валерія Самофалова вул. (Каманіна), 16а/3

паркомісце
3 м²
1 тиж. тому
В продаже 2 парко места в 43 и 45 Жемчужине. Уровень А, хорошие места.
Рієлтор
Александр-N
24 000 $
686 $/м²

Незалежності вул., 8г

паркомісце
35 м²
1 тиж. тому
Армійська / Говорова, продам подвійне «сімейне» машиномісце в підземному паркінгу в ЖК «Армійський», місця 16,5 кв. м та 18,5 кв. м, є потужна зарядка для електромобіля 32 ампери, власний електролічильник та сейф для зберігання зарядного пристрою, зручний заїзд, чудовий район біля парку Перемоги!
Рієлтор
Сертифікований рієлтор АФНУ