Топ оголошень Сухого Лимана

32 000 $
237 $/м²
ст струмок, 67
ПРЕМІУМ
135 / 75 / 18 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
вчора
У продажу будинок у Сухому Лимані — садове товариство «Струмок». Будинок загальною площею 135 кв. м, ділянка — 5 соток. Повний пакет документів на будинок і ділянку.
-1 поверх — гараж, майстерня.
1-й поверх — кухня-вітальня, санвузол, господарська кімната.
2-й поверх — 3 кімнати, санвузол, тераса.
Стан як на фото: стіни — штукатурка, вікна дерев'яні. Гарна ділянка правильної форми, плодові дерева. У будинку є електрика, вода; газ проходить по ділянці. Зручний під'їзд. Будинок утеплений.
49 999 $
244 $/м²
Лелека
205 / 73 / 25 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
3 дні тому
Продається 2-поверховий будинок у Сухому Лимані.
* кооп «Лелека» (Аист)
* ділянка із садом 6 соток
* загальна площа будинку 205 метрів, житлова 73, розпланований на 4 кімнати
* гараж у будинку та на ділянці
* вид на лиман
Телефонуйте, узгодимо показ

60 000 $
10 000 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
6 сот
вчора
Мрієте про будинок біля води з власним виходом до човна? Ця пропозиція для вас!
Продаються дві суміжні ділянки (загальна площа 6 соток) у затребуваному районі Сухого Лиману. Ідеальне поєднання тиші, природи та міського комфорту.
Ключові переваги:
• Локація: Перша лінія, прямий вихід до причалу. Заворожливий вид на Лиман, який не забудують.
• Параметри: Загальна площа 6 соток (3+3), правильна форма. Розмір 44х15 метрів — ідеально для сучасного проєкту будинку, котеджів або компактних дуплексів із прямим доступом до води. Рельєф рівний, готовий до робіт.
• Комунікації: Усі комунікації проходять прямо по вулиці. Вулиця повністю забудована, гідні сусіди.
• Під’їзд: Асфальтована дорога до самої...

35 000 $
11 667 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
3 сот
вчора
Дві ділянки по 3 сотки на березі Сухого Лиману — причал та панорамний краєвид!
Продаються 2 ділянки, кожна має свій кадастровий номер, у затребуваному районі Сухого Лиману. Ідеальне поєднання тиші, природи та міського комфорту.
Ключові переваги:
• Локація: Перша лінія, прямий вихід до причалу. Заворожливий краєвид на Лиман, який не забудують.
• Параметри: правильна форма. Розміри 24х13,62 метрів та 20х13,63 — ідеально для сучасного проєкту будинку, котеджу з прямим доступом до води. Рельєф рівний, готовий до робіт.
• Комунікації: Усі комунікації проходять прямо вулицею. Вулиця повністю забудована, порядні сусіди....

80 000 $
364 $/м²
Тіниста
БЕЗ КОМІСІЇ
220 / 90 / 10 м²
2 поверхи
8 сот
3 кімнати
сьогодні
Добротний будинок 220 м². Сухий Лиман. Власна свердловина, цоколь, 380В.
Опис:
Продам капітальний 2-поверховий будинок у тихому та затишному районі Сухого Лиману. Ідеальне місце для тих, хто шукає тишу, безпеку та комфорт поблизу міста.
Основні характеристики:
• Площа: 220 метрів.
• Ділянка: 8 соток.
• Планування: на 1 поверсі простора кухня, велика спальня, гардеробна, госпприміщення, санвузол. На 2 поверсі 2 спальні, 2 гардеробні, санвузол.
• Додатково: є повноцінний просторий цокольний поверх (може використовуватися як надійне укриття або госпблок).
• Цоколь — бетонні блоки;
• Перекриття — залізобетонні плити;
• Покрівля — шифер.
Комунікації та автономність:
• Вода: власна свердловина...

95 000 $
1 056 $/м²
сонячна
90 / 40 / 28 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Продається затишний двоповерховий будинок у передмісті Сухий Лиман, поруч з Одесою.
Загальна площа будинку — 90 кв. м, ділянка — 3,5 сотки. Зручне та продумане планування: три окремі кімнати, простора кухня-вітальня 28 кв. м, три санвузли. Будинок чудово підійде для комфортного життя сім'ї.
У будинку встановлені тепла підлога та газовий котел. Простір світлий і функціональний, з гарним потенціалом для облаштування на свій смак.
На ділянці є тераса для відпочинку, гараж та зручний заїзд для автомобіля. На гаражі встановлені ролети, а також ролети при в'їзді у двір — зручно та практично для щоденного користування.
Тихе та популярне місце в Сухому Лимані, при цьому до Одеси — лише 15 хвилин...
100 000 $
385 $/м²
Черноморцев, 123
260 / 190 / 34 м²
2 поверхи
18 сот
5 кімнат
2010 рік побудови
сьогодні
Пропонується до купівлі будинок (2 поверхи) + 18 соток землі. Село Сухий Лиман. 4 спальні, вітальня 34 м², камін. Два санвузли. Два види опалення: двоконтурний котел та твердопаливний. Інтер'єр класичний, екологічно чистий. У цокольному поверсі розташовані літня кухня, опалювальні котли, підсобні приміщення. На ділянці площею 18 соток розміщені два гаражі, господарські будівлі, теплиця. Центр села, на перетині двох доріг. Документи на будинок та землю в наявності. Торг.

119 988 $
600 $/м²
Гайдара, 8
єОселя
200 / 100 / 28 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
2015 рік побудови
сьогодні
🔥 Ваш будинок біля моря та міста — ідеальний баланс комфорту та природи! 🔥
Продається затишний та якісний будинок у районі Сухого Лиману — всього 8 хвилин від центру Одеси.
Побудований із кримського ракушняка, утеплений фасад, дах із натуральної черепиці — він надійний, теплий і довговічний.
🏡 Характеристики:
• Загальна площа: 200 м²
• Земельна ділянка: 6 соток (держакт)
• Газ, вода, електрика (молдавські лінії – світло без відключень)
• Двоконтурний газовий котел
• Продаж із меблями та технікою — можна одразу заїхати
📐 Продумане планування:
1-й поверх: просторий хол, кабінет, кухня-вітальня 28 м², санвузол.
2-й поверх: 4 спальні, вбиральня, ванна кімната.
🌳 Ділянка:
• Плодовий сад (вишн...

190 000 $
1 086 $/м²
Степова, 8
єВідновлення
175 / 90 / 30 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
2021 рік побудови
сьогодні
🏡 БУДИНОК, У ЯКИЙ ЗАКОХУЮТЬСЯ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ!
🔥 Заїжджайте. Відпочивайте. Насолоджуйтесь.
Уявіть...
🚗 Відкриваєте ворота.
🚘 Заїжджаєте у власний гараж на 2 авто.
🌳 Проходите доглянутим подвір'ям.
🏊 Пірнаєте в басейн.
🔥 Розпалюєте барбекю.
🍷 Відпочиваєте на свіжому повітрі.
І все це — вже ваше.
📍 Сухий Лиман, кооператив «Механізатор»
🏠 Двоповерховий будинок
📐 175 м²
🌿 6 соток землі
✔️ 4 окремі кімнати
✔️ Простора кухня-вітальня
✔️ 2 санвузли
✔️ Гараж на 2 автомобілі
✨ Виконано сучасний якісний ремонт.
🎁 Залишаються меблі, вбудована кухня та техніка.
Просто привозьте особисті речі та починайте нове життя.
🌳 Доглянута територія:
✔️ Ландшафтний дизайн
✔️ Вимощений двір
✔️ Город
✔️...
27 000 $
2 700 $/сот
Надежды
під забудову
10 сот
вчора
Продам ділянку 10 соток під забудову житлового будинку на асфальтованій, повністю забудованій вулиці Надії в районі церкви. Фасад 20 м на 50 м, комунікації по межі ділянки. Ціна 27 000, торг. Поруч маршрутки, магазини, 10 хвилин до Таїрова.
120 000 $
857 $/м²
проектная, 22
140 / 44 / 38 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
сьогодні
Продається новий будинок на Сухому лимані (Добрий хутір), на 3,3 сотках землі, на мальовничому березі лиману.
Будинок двоповерховий, 140 кв. м, із просторою кухнею, трьома кімнатами та двома санвузлами.
Стан будинку дозволить виконати ремонт за бажанням нового власника.
32 500 $
433 $/м²
Сухой лискн
75 / 50 / 10 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
сьогодні
Продається ділянка правильної форми площею 6 соток з будинком на невеликому схилі, що виходить на західну сторону, на Сухому лимані.
Будинок складається з двох поверхів (цоколь + перший) та мансарди.
На першому поверсі — вільне планування та невеликий офіс із гарним видом на двір.
Світло, вода (не підведена до будинку, а до самої ділянки.Ємність для води на 3 куби
Лічильник електроенергії.
Туалет у дворі, вже викопана вигрібна яма.
Господарська будівля для інвентарю.

160 000 $
958 $/сот
Поле
комерційного призначення, сільгосппризначення, промпризначення, під забудову
167 сот
вчора
Комерційна ділянка 1,67 га (167 соток) у районі ринку 7 км — локація, яка працює на будь-який товарний і складський бізнес за рахунок трафіку та логістики; цільове призначення — для будівництва та експлуатації об’єктів комерційного, громадського і складського призначення в складі торгово-складського комплексу, кадастровий номер 5123755200:01:002:0323. Комунікацій на ділянці немає, рельєф — із перепадами(пагорби). Є сильна опція для інвестора: можна докупити ще 2 сусідні ділянки і зібрати масив до 5 га загалом — під більший логістичний/торгово-складський проєкт. Пишіть/дзвоніть — скину точну геолокацію, кадастрову карту та деталі по сусідніх ділянках.
id 1915
95 000 $
1 056 $/м²
Солнечная
90 / 50 / 20 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
вчора
39507 Продам будинок у Сухому Лимані.
2 поверхи, загальною площею 90 кв. м.
Розпланований на 3 окремі спальні, кухню-вітальню, 3 санвузли. Встановлено теплу підлогу, автоматичні ворота. Є гараж.
У будинку виконані основні внутрішні роботи: опалення, плитка, сантехніка, електрика, шпаклівка, стяжки, тепла підлога. Опалення — двоконтурний котел.
У будинку є газ, вода та опалення.
Працюють за програмами.
Не кооператив.

120 000 $
561 $/м²
Шевченко
214 / 100 / 40 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
вчора
39799 Продам уютный жилой дом для большой семьи на ул. Шевченко.
Общая площадь 214 м². Удобная планировка включает 4 просторные комнаты и большую кухню, где комфортно собираться всей семьёй. Дом полностью готов к проживанию, можно сразу заехать без дополнительных вложений.
Построен из экологичного и тёплого ракушечник, что обеспечивает комфортный микроклимат в любое время года. Участок площадью 10 соток даёт достаточно пространства для отдыха, сада, зоны барбекю или ландшафтного дизайна.
Дом расположен в живописном и спокойном районе пригорода Одессы. Чистый воздух, тишина и удобный выезд в город делают этот вариант отличным решением для комфортной семейной жизни.
Хорошее сочетание...

115 000 $
1 586 $/м²
Прибережна
72.5 / 31.1 / 18.9 м²
1 поверх
6 сот
2 кімнати
вчора
У продажу два будинки в Сухому Лимані.
Ділянка 6 соток, за фактом 8, повний пакет документів.
Основний будинок: дві роздільні спальні, простора кухня-їдальня.
Другий будинок — гостьовий, як однокімнатна квартира.
Стан після капітального ремонту, сучасний стиль оздоблення.
Будинок повністю автономний, встановлені сонячні панелі, опалення — твердопаливний котел, вигрібна яма.
На ділянці гараж на дві машини.
Затишний спокійний район Сухого Лиману.
Відмінний вибір для тих, хто цінує тишу і комфорт, але хоче залишатися недалеко від міської інфраструктури.
До Одеси 15 хвилин.
Телефонуйте!

250 000 $
694 $/м²
Шевченко
360 / 210 / 30 м²
3 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
вчора
39450 Продам будинок у Сухому Лимані, на одній з перших вулиць, повністю забудована, чудове місце.
Будинок продається з меблями та технікою — можна одразу заїжджати і жити.
Ділянка 10 соток. На території два будинки: основний і невеликий гостьовий.
Цоколь: невеликий підвал з виходом на вулицю.
1 поверх: передпокій, простора зала, 2 кімнати, кухня, ванна кімната, вихід у двір.
2 поверх: дитяча, кімната + кабінет, ванна кімната, 2 великі кімнати (з однієї — вихід на великий балкон).
3 поверх: велика зала на весь поверх з панорамним видом на лиман.
Гостьовий будинок: гараж, ванна кімната, на другому поверсі — кімната на весь поверх.

110 000 $
1 222 $/м²
Солнечная
90 / 35 / 28 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
вчора
39507 Продам будинок у Сухому Лимані.
2 поверхи, загальною площею 90 кв. м.
Розпланований на 3 окремі спальні, кухню-вітальню, 3 санвузли. Встановлено теплі підлоги, автоматичні ворота. Є гараж.
У будинку виконані основні внутрішні роботи: опалення, плитка, сантехніка, електрика, шпаклівка, стяжки, теплі підлоги. Опалення — двоконтурний котел.
У будинку є газ, вода та опалення.
Працюють за програмами.
Не кооператив.

50 000 $
357 $/м²
ореховая
єОселя
140 / 80 / 25 м²
2 поверхи
6 сот
2 кімнати
вчора
Код об'єкта: 392102. АН "Атланта".
Пропонується до продажу ділянку з незакінченою будовою в Сухому лимані в кооперативі Струмок.
Правильної форми 6,5 соток із держактом для ведення садівництва. На ділянці є вода та світло.
За бажання можна підключити газ, труба проходить вздовж ділянки.
Коробка будинку збудована з якісних матеріалів. Накрита бітумною черепицею, вікна Рехау трикамерні склопакети. Вся територія обгороджена парканом з якісного металопрофілю, є вольєр для собаки, та підвал, який може бути укриттям.
Телефонуйте організуємо показ!

115 000 $
1 586 $/м²
Кооператив Магістраль, Прибережна
єОселя
72.5 / 48 / 18.9 м²
1 поверх
5 сот
2 кімнати
вчора
Зверніть увагу!
Новий будинок із сонячними панелями!
У продажу два будинки у Сухому Лимані.
Ділянка 6 соток, фактично 8, повний пакет документів.
Другий будинок — гостьовий, як однокімнатна квартира.
Стан після капітального ремонту, сучасний стиль оздоблення.